Fire Stick’e Turbo VPN nasıl kurulur


Amazon Fire Stick, dünya çapında büyük bir hit oldu. Bu küçük küçük cihaz Netflix, YouTube, Twitch ve TED TV, BBC News ve Al Jazeera gibi kanallar da dahil olmak üzere geniş bir içerik kütüphanesi açar.

Ve bir Amazon Fire Stick'i jailbreak yaparsanız, seçenekler daha da genişler. Kodi yüklendiğinde, neredeyse tüm filmlerin keyfini çıkarmanıza izin verir’canlı sporların, muazzam TV şovlarının arşivlerinin yanı sıra çok daha fazlası.

Fire Stick'inizle neden bir VPN kullanmanız gerekiyor?

Fire Stick kurulumunuza VPN eklemek için birçok iyi neden var.

Bir kere, eğer yapmazsan’t Fire TV Stick'inizi bir VPN ile kullanmayın, Kodi veya diğer akış hizmetleri aracılığıyla izlenen tüm kanallar kolaylıkla izlenebilir. Eğer sen’o zaman telif haklarını ihlal ediyorsun’gözden uzak durmayı tercih ederim.

Ayrıca, bazı akış hizmetleri, Fire Stick kullanıcılarının konumlarına göre görebilecekleri içeriği sınırlamak için coğrafi engellemeyi kullanır. Netflix bu konuda ünlüdür ve güvenilir bir Sanal Özel Ağ kullanmak en iyi çözümlerden biridir.

Bir VPN kullanmak, ISS azaltma ile başa çıkmaya yardımcı olabilir. Bu, tükettiğiniz veri miktarını artırmaya başladığınızda, ISS'nizin bağlantı hızlarını ustaca sınırlamasına neden olabilir. Bir VPN bunu atlamanıza yardımcı olacaktır.

İyi bir VPN'e sahip olmak önemlidir. Ama hangisini seçmelisin?

Bu yazıda biz’popüler bir seçeneğe bakacağız: Turbo VPN. Ücretsiz ve kullanımı kolay olan Turbo VPN, Fire Stick gizlilik aracı olabilir.’aradım. Öyleyse bırak’s kurmanın ne kadar basit olduğunu ve’seçim için en iyi uygulama.

Turbo VPN Amazon Fire Stick ile çalışır mı??

Heyecanlanmadan ve favori ücretsiz Sanal Özel Ağınızı bir Amazon Fire Stick cihazıyla nasıl bağlayacağınızı planlamaya başlamadan önce,’kötü haberlerim var: Turbo VPN yok’Fire TV Stick uygulaması yok.

Ancak, Fire Stick kullanıcıları için iyi haberler olabilir. Turbo VPN aslında bir APK (Android Uygulama Paketi) aracılığıyla akış çubuğuna yüklenebilir. Eğer yapmazsan’Birkaç öğretici adımı izlemeyi unutmayın, iyi bir ücretsiz VPN seçeneği olabilir.

Turbo VPN'in Amazon Fire Stick'inizde çalışmasını sağlama: temel bilgiler

Fire Stick'e Turbo VPN yüklemeden önce,’özel bir VPN'e uyması için Fire Stick OS ayarlarınızı değiştirmeniz gerekecek.

 • Fire Stick'inizi yükleyin ve şuraya gidin: Ayarlar, bunu takiben cihaz.
 • Bu noktada, şunu görene kadar biraz aşağı kaydırın Geliştirici Seçenekleri.
 • Başlıklı bir seçenek görmelisiniz Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar. Bu seçeneği şu konuma getirin: üzerinde.
 • Ayrıca şu başlıklı bir seçenek de görmelisiniz: ADB Hata Ayıklama. Bunu da aç / kapat.
 • Şimdi, Sistem menüsü daha önce gittin.
 • Seç hakkında seçeneğini, ardından .
 • Bu, Amazon Fire Stick'iniz hakkında çeşitli yararlı bilgiler vermelidir. Hedeflerimiz için, sadece IP adresine ihtiyacımız var, bu yüzden bir parça kağıda not edin.

Fire Stick'iniz artık üçüncü taraf bir VPN almaya hazır’t Amazon Fire Stick Mağazası'ndan edinilebilir.

Ondan sonra, Turbo ekle’s APK dosyası. İzin Vermek’nasıl yapılacağına bir göz atalım.

Turbo VPN APK'sını Amazon Fire Stick cihazınıza ekleme

Bu aşama daha karmaşık, ama yapmamalısın’çok fazla problemin yok.

Fire TV Stick adımlarına girmeden önce çok önemli bir bilgiye ihtiyacımız var: Turbo VPN APK için doğrudan indirme bağlantısı. Bunu Google Arama ile bulabilirsiniz (için “Turbo VPN APK” veya benzer terimler). Alternatif olarak, APK indirme adresini almak için indirme düğmesine sağ tıklamanıza izin veren APKMonk gibi bir siteye gidebilirsiniz..

Şimdi sen’APK indirme bağlantısını gerektiği gibi aldık, Turbo VPN kurulum işlemini sonuçlandırabiliriz.

 1. Amazon Fire Stick ön ucunuza gidin.
 2. Arama kutusuna gidin ve Downloader yazın. Bu Amazon'u çağırmalı’s İndirme uygulaması. Muhtemelen ne olduğunu tahmin edebilirsiniz’buna ihtiyacım olacak.
 3. o’doğru. Downloader uygulamasında, daha önce bulduğumuz Turbo VPN APK indirme adresini girebileceğiniz bir kutu var. Bunu dikkatlice girin (veya bağlantı açık olan sayfanın URL'sini), ardından İndir'e basın.
 4. Turbo VPN dosyaları Fire Stick'inize indirilecektir. Çoğu zaman, APK bu noktada otomatik olarak yüklenecektir.
 5. Herhangi bir nedenle kurulum yapmazsa’otomatik olarak gerçekleşmez Downloader. Şimdi dosyalarınıza erişin ve indirilen APK'yi seçin.
 6. APK, Fire Stick'inize yüklendiğinde, uygulama listenize eklenecek ve açılmaya hazır olacaktır. Turbo VPN arayın ve tetikleyin, VPN'ye erişmek için kimlik bilgilerinizi ekleyin’ve Turbo'nun sağladığı korumanın keyfini çıkarmalısınız..

Amazon Fire Stick kullanıcıları için en iyi gizlilik çözümü bu mu??

Amazon Fire Stick cihazınıza bir Sanal Özel Ağ kurmanızı kesinlikle öneririz. Bu şekilde, akış çubuğunuzu dünyanın herhangi bir yerine götürebilir ve istediğiniz içeriğe erişebilirsiniz. O’Nefret eden Netflix veya YouTube hayranları için sadece beyinsiz “bölgenizde bulunmayan içerik” mesajları.

Ancak, bu’t Turbo VPN mutlaka gitmenin en iyi yolu.

Bir kere, Turbo değil’t Amazon Fire Sticks ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu değil’t Sadece yüklemeyi beceriksiz kılmak, aynı zamanda DNS / IP koruması, şifreleme ve genel hızların uzman VPN'lerden daha düşük olduğu anlamına da gelebilir.

Daha da önemlisi, Turbo isn’t küresel VPN'lerin en üst kademesinde. Ona rağmen’Giriş seviyesi kullanıcılar için çok cazip hale getiren popüler bir ücretsiz seçenek olan Turbo,’t Hızlarla (ironik olarak) güçlü bir üne sahip değil,’t etrafında en güvenli sağlayıcı, ve Çin merkezli. Çin değil’t Hiçbir şekilde mahremiyet dostu bir yargı yetkisi’her zaman akışınızın casusluk yapma veya engellenme şansı. Nitekim kazandınız’t Ücretsiz sürümü kullanarak Netflix'e erişebilme.

Amazon’s Fire Stick mağazası güvenilir alternatifler aramak için iyi bir yerdir. Sık kullanılanlarımızdan bazıları NordVPN, ExpressVPN ve IPVanish'dir. Hepsi bir abonelik ücreti gerektirir, ancak hepsi nispeten uygun maliyetlidir ve her biri çok güvenilirdir. Sensiz’ücretsiz bir sağlayıcı kullanarak ölü set, Fire Stick üzerine Turbo VPN yüklemeden önce bunları deneyin.

NordVPN NordVPN 9.5 / 10 Kusursuz gizlilik uygulamaları, gelişmiş güvenlik özellikleri ve güvenilir coğrafi engelleme kaldırma yetenekleri NordVPN'i tartışmasız endüstri lideri yapar. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, bu VPN'de her şey sadece 3,49 ABD dolarından başlar.

 • Mükemmel güvenlik
 • Harika sunucu listesi
 • Netflix için harika
 • Torrent için iyi
 • Kullanımı çok kolay
 • Uygun fiyatlar

Önerilen okumalar

Amazon Fire Stick için en iyi VPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

87 − = 83