Torrent için AirVPN

İnsanların VPN abonelikleri satın almak istemelerinin ana nedenlerinden biri, güvenli bir şekilde torrent çekebilmenizdir. Bununla birlikte, birçok acemi VPN kullanıcısının bilmediği şey, her bir VPN'nin sunucularında torrent göndermeye izin vermemesi ve piyasada bulunan VPN'lerin çoğunun ilk etapta hiçbir şeyi torrent yapmak için kullanılmaması gerektiğidir..


Uyarı!

VPN olmadan iş yapmak sorun

Torrent çoğu ülkede yasal olmakla birlikte, telif hakkıyla korunan içeriği indirmek değildir. Don’Bunu yaparken yakalanmayın - VPN kullanın!

AirVPN'i Hemen Edinin ▸

Torrent için belirli bir VPN kullanılıp kullanılmayacağına karar verirken dikkat etmeniz gereken birçok farklı şey vardır. AirVPN'in tüm özelliklerine baktık ve torrent için AirVPN'in iyi bir satın alma olup olmadığını belirlemek için çeşitli testler yaptık.

AirVPN torrent için iyi bir seçim mi?

Basitçe söylemek gerekirse, AirVPN torrent konusunda daha iyi VPN'lerden biri gibi görünüyor. Olurken’dünyanın en iyi VPN'i değil, torrent dahil olmak üzere birkaç önemli alanda öne çıkıyor.

AirVPN web sitesine bakıldığında, VPN'lerinin kullanılabilirliğini değil teknik özelliklerini vurgulamaya çalıştıkları açıktır. Diğer VPN'ler, yeni VPN kullanıcılarını hizmetlerini denemeye teşvik etmek için olabildiğince temiz bir web sitesine sahip olmaya çalışırken, AirVPN diğer yoldan gidiyor ve çoğu internet kullanıcısından daha fazlasını bilmek için özür dilemiyor.

Bu nedenle, AirVPN kurulumu oldukça zordur. Bu aşamayı geçtikten sonra, iyi güvenlik ve mükemmel torrent işlevselliği elde ettiğinizde iyi zamanlar başlar. İzin Vermek’o işlevselliğe bir göz atın.

AirVPN'de P2P Trafiği

Torrent çok fazla bant genişliği aldığından, birçok VPN herhangi bir P2P trafiğine izin vermez veya büyük ölçüde kısıtlamaz. Daha büyük VPN sağlayıcılarından bazıları bile, diğer sunucularının aşırı yüklenmemesini sağlamak için sadece bazı sunucularında P2P trafiğine izin verir. Tabii ki, bunun başka bir nedeni telif hakkıdır - VPN'ler telif hakkı sahipleriyle çatışmalardan kaçınmaya çalışır.

AirVPN'in çok sağlam ve çok basit bir P2P politikası vardır. Onlar ne istersen yapmanı söylüyorlar ve soru sormuyorlar! Tüm sunucularında torrent çalıştırabilirsiniz ve P2P trafiğinde hiçbir şekilde kısıtlama yoktur.

AirVPN'de torrent kullanmanıza izin verildiğinden, hizmetlerinin tatmin edici bir torrent deneyimi yaşamanız için yeterince iyi olduğu anlamına gelmediğini unutmayın. İzin Vermek’AirVPN'in performansının yanı sıra güvenliğine ve etkili ve güvenli bir şekilde torrent kullanmanın yeterli olup olmadığına bir göz atın.

AirVPN Hızı

AirVPN hız konusunda korkunç değil, ama’büyük de değil. Hızlar sunucudan sunucuya oldukça tutarsızdır, bu yüzden doğru olanı bulmaya çalışmak biraz zaman alacaktır.

AirVPN Güvenliği

AirVPN, güvenlik bölümünde Performanstan daha iyi performans gösterir. AirVPN ile tüm önemli güvenlik özelliklerini bulacaksınız. OpenVPN protokolünü kullanabilir ve DNS veya IP sızıntısı olmadığından emin olabilirsiniz.

Bunun da ötesinde, birinci sınıf güvenlik için endüstri standardı AES-256 şifrelemesine de sahipsiniz. Şimdiye kadar gördüğümüz kadarıyla, AirVPN kişisel olarak tanımlanabilir herhangi bir veri kaydetmiyor ve bu da torrent için gerçekten güvenli bir VPN yapıyor.

Mevcut kapsamlı güvenlik özellikleri nedeniyle, hiç kimsenin torrent etkinliğinizi size geri takip edemeyeceği neredeyse garantilidir. Bunun da ötesinde, ISS'niz tarama geçmişinizin hiçbirine göz alamayacak.

AirVPN yer

Bu belki AirVPN'de bulabileceğimiz tek problem’s güvenliği. AirVPN, 14 gözlü ittifakın bir parçası olan İtalya'da bulunuyor. Bu bir gizlilik meselesidir, ancak tartışacağız, torrentler için geçerli değil.

AirVPN’s günlüğe kaydetme politikası, anlayabildiğimiz kadarıyla sağlam görünüyor, bu da birisi sizinle ilgili herhangi bir bilgi talep etse bile sağlayacak hiçbir şeyleri olmayacak.

Fiyatlandırma

Peki, yukarıda bahsedilen özelliklerin tümü ne kadar? Bir seferde 3 yıl abone olursanız ayda yaklaşık 3.1 $. Aboneliğinizin süresini azalttıkça planlar gittikçe pahalılaşıyor, ancak standart bir aylık plan bile 8 dolardan az.

Bu, AirVPN'i torrent için oldukça ucuz bir VPN yapar. Cephaneliğinde sadece birkaç yüz sunucusu olmasına rağmen, kusursuz güvenlik kimlik bilgilerine sahiptir ve daha fazla güvenlik için biraz performanstan ödün vermek isteyen insanlar için iyi bir seçimdir.

Karar

AirVPN torrent için iyi bir VPN'dir. Bununla ilgili tek sorun tutarsız performans, ancak güvenli torrent arıyorsanız - daha fazla kendinizi yormayın.

Önerilen okumalar:

AirVPN İncelemesi

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

49 + = 55