Avast VPN nasıl kullanılır

En iyi VPN sağlayıcılarının çoğu, VPN yazılımlarının mümkün olduğunca kolay kullanılmasını sağlar. Bununla birlikte, bazıları da kullanım kolaylığı sunakta zenginlikten ödün vermektedir. Avast SecureLine VPN, bugün piyasadaki en kolay kullanımlı uygulamalardan biridir. Acemi kullanıcılar için buna rüya diyebilirsiniz; en azından kullanıcı dostu olmasıyla bağlantılı olarak. Bu yayından Avast VPN'in nasıl kullanılacağını ve ne için kullanılabileceğini öğreneceksiniz..


Nasıl indirilir ve yüklenir

VPN uygulamalarını indirmek ve yüklemek genellikle beyinsizdir. Bununla birlikte, Avast'ın sunabileceği bir dizi siber güvenlik ürünü olduğu ve web sitelerinin hepsini kullanılabilir hale getirdiği için Avast VPN durumunda birkaç tıklama daha alabilir..

Yani, temel olarak, ilk adım eviniz veya işiniz için bir araç isteyip istemediğinizi seçmektir. Bunu, aşağıdakilerden birini tıklayarak yapabilirsiniz: Ev için veya İşletme menüsü için resmi web sitesinin en üstünde.

Ardından, sol panelden bir platform (Windows, Mac OS, Android veya iOS) seçersiniz ve ardından görünen lottan bir güvenlik ürünü seçebilirsiniz. Bu durumda, SecureLine VPN, sizi indirme sayfasına yönlendirecek.

Bir tıklama daha PC için İndir düğmesi, veya hangi platformu seçerseniz seçin, indirme işlemi birkaç saniye içinde otomatik olarak başlamalıdır.

Kurulumun kendisi doktora gerektirmez. Bilgisayar Bilimlerinde. Yine de, sürece normalden biraz daha fazla tıklama dahil olabilir. Ama elbette çok karmaşık bir şey yok. Temelde tamam, birkaç nExts, Yüklemek, ve Bitiş.

Artık Avast SecureLine VPN'inizi etkinleştirmeye hazırsınız.

Avast SecureLine VPN nasıl etkinleştirilir

avast safeeline vpn'yi etkinleştir

Kullanmadan önce Avast SecureLine VPN'yi etkinleştirmeniz gerekir. Tercih edebileceğinize bağlı olarak VPN yazılımınızı satın aldıktan sonra etkinleştirmenin üç yolu vardır:

 • Aktivasyon kodu
 • Lisans dosyası
 • Avast hesabı.

Aktivasyon kodunu veya lisans dosyasını sipariş onayı e-postası Avast'tan aldınız. Etkinleştirme kodunu panoya kopyaladıktan veya lisans dosyasını sabit sürücünüze kaydettikten sonra Avast VPN yazılımınızı başlatmanız gerekir.

Menüyü açın ve Lisanslarım seçeneği. Şimdi, Avast Hesabınıza giriş yapın veya Geçerli bir etkinleştirme kodu girin Abonelik ekranında. Aktivasyon kodu yöntemini seçerseniz, sipariş onayı e-postasında bulduğunuz kodu girebilir (veya panonuzdan kopyalayabilirsiniz) veya Lisans dosyası bağlantısı kullanma kayıtlı lisans dosyanızı yüklemek için.

Etkinleştirme işlemini bitirdikten sonra VPN yazılımınızı kullanmaya hazırsınız.

Avast VPN ücretsiz deneme dizisi

Avast VPN ücretsiz deneme sürümü

Bu VPN hizmetinin en iyi özelliklerinden biri, ücretsiz olarak deneyebilmenizdir. Ancak, Avast’t Sadece 7 günlük ücretsiz deneme süresi verin, size daha fazla yol verebilir. Bu VPN'yi satın alıp almayacağınıza karar vermek için 7 gün yeterli değil mi? O zaman neden 30 günlük denemeye gitmiyorsunuz? Nasıl?

7 günün süresi dolduktan sonra, uygulamayı yeniden yüklemeye çalışırsanız veya daha sonra kullanmaya çalıştığınızda 30 günlük bir denemeyi etkinleştirebilirsiniz. Daha sonra ücretsiz bir deneme sürümü başlatmanız ve ilk 30 gün için 0,00 ABD doları ödemeniz veya ürünü şimdi satın almanız önerilir. Tabii ki, bu durumda, aslında ürünü satın alıyormuş gibi bankacılık veya PayPal bilgilerinizi sağlamanız gerekir. Yine de bu aboneliği iptal etmeniz gerekeceğini unutmayın.’t 1 yıllık plan için otomatik olarak ücretlendirilmek istemez.

Ve hepsi bu değil. 30 günlük ücretsiz denemenizi iptal ettiğinizde, üstte 60 günlük ücretsiz deneme sunulabilir. Lütfen 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü web sitesinden veya satıcılardan indirmenin mümkün olduğunu unutmayın.’ ücretsiz deneme sürümlerinin geri kalanı yalnızca 7 gün boyunca denemeyi rahatsız eden kullanıcılar için kullanılabilir.

Avast VPN ne işe yarar

Çevrimiçi anonimliğiniz sizin için bir ölüm kalım meselesi değilse, bazı rezervasyonlarda aşağıdaki şeyler için Avast VPN'yi kullanabileceğinizi söyleyebiliriz:

 • IP adresinizi taklit etmek için
 • Herkese açık WiFi bağlantılarını güvenli hale getirmek için
 • Netflix, BBC iPlayer, Hulu ve Kodi'yi izlemek için: Netflix sunucularına bağlanırken veya atlarken sorunlarla karşılaşabileceğinizi eklemeliyiz. Hız sorunları da meydana gelebilir ve bu nedenle video akışı sırasında rahatsız edici gecikmeler ve donmalar meydana gelebilir. Başka bir deyişle, Avast SecureLine VPN, HD kalitesinde TV şovları ve filmler izlemek için en iyi seçenek olmayabilir. Ancak, bu tamamen fiziksel konumunuza ve bağlandığınız VPN sunucusuna bağlı olabilir.
 • Online oyun oynamak için: yine, bağlantı kesilmeden ve düşük gecikme süresiyle sorunsuz bir şekilde oynama yeteneğiniz büyük ölçüde bağlantı kalitenize bağlı olabilir.
 • Coğrafi olarak kısıtlanmış web sitelerinin engellemesini kaldırmak için: Bu VPN'yi yalnızca ülkenizde yasal sonuçları yoksa coğrafi engellemeyi kaldırma için öneriyoruz. Çin'de veya tamamen sansürlenmiş başka bir ülkede yaşıyorsanız, kesin günlük politikası ve güçlü gizlilik özellikleri olmayan bir VPN hizmeti kullanmak isteyebilirsiniz..

Başka bir deyişle, temel VPN özellikleri için Avast VPN'i kullanmayı deneyebilirsiniz ve bunun hakkında karışık duygular yaşayabilirsiniz..

Bu hizmeti sizin için kullanmanızı önermediğimiz şey, ülkenizde ciddi sonuçları olabilecek politik, çevresel ve diğer her türlü aktivizmdir, ancak araştırmacı bir gazeteciyseniz, uygun çevrimiçi güvenlik için başka bir yere de bakmalısınız. ve gizlilik.

Bu VPN çözümünün iyi potansiyele sahip olduğuna ve Gizlilik Politikası ve yetkililerle veri paylaşımı uygulamaları daha iyi bir şekilde değiştikten sonra daha fazla kullanıcı çekebileceğine inanıyoruz..

Avast Secureline VPN nasıl kullanılır

Sonunda’Avast VPN'nin nasıl kullanılacağı hakkında konuşur. Dürüst olmak gerekirse, bu VPN çözümlerini kullanmanın en kolay yollarından biridir. Geçmişte kullanımı çok kolay olan birkaç uygulama gördük, bu yüzden size bu VPN'in yeni başlayanlar ve orta düzey bilgisayar kullanıcıları tarafından da kullanılabileceğini söyleyebiliriz..

Arayüzün kendisi oldukça sezgisel ve nispeten basit.

Kendinizi çevrimiçi ortamda korumak için uygulamayı başlatmanız ve ana ekranında KAPALI düğmesi korumayı AÇMAK için (Windows veya Mac OS). Bu düğmeye tıklamak sizi otomatik olarak en uygun veya en yakın VPN sunucusuna bağlar. Aynı şekilde, büyük Bağlan düğmesi mobil uygulamalarda aynı sonuca sahip olmalıdır.

Aklınızda tercih edilen bir VPN konumunuz varsa veya P2P veya akış için özel bir sunucu kullanmak istiyorsanız, sanal konumunuzu kolayca Konum değiştir düğmesi ve istediğiniz sunucuyu seçme.

Temel olarak, bu Avast VPN'nin nasıl kullanılacağı ile ilgilidir. Bu açıdan acemi kullanıcı gibi görünüyor’rüya. Ancak, Ayarlar menüsü ve bu hizmeti özelleştirme özgürlüğünüz, kötü özellik ve ayar çeşitliliği ağzınızda kötü bir tat bırakabilir.

Avast SecureLine Ayarları menüsü aşağıdaki çok temel optimizasyonlara izin verir:

 • SecureLine bildirimlerini göster
 • Bilgisayarım başladığında SecureLine'i başlat
 • Uygulama başladığında VPN'yi otomatik olarak aç
 • Beta güncellemelerini alın
 • Dil: Seçim yapabileceğiniz 44 diliniz var, bu da Avast'ı piyasadaki en çok dilli VPN yazılımı yapıyor
 • Güvenli olmayan WiFi ağlarına bağlandığında SecureLine'ı açın

Yine de acemi kullanıcılar için iyi haber, çünkü Avast VPN'yi herhangi bir teknik bilgi olmadan kolayca kullanabilirler. Yine de,’t Yine de daha gelişmiş kullanıcılar için bu VPN'yi önermeyin.

Sonuç olarak, Avast VPN'nin ciddi çevrimiçi güvenlik ve gizlilik olmadan temel VPN özelliklerine ihtiyaç duyan bilgisayar kullanıcıları için nispeten iyi bir seçim olabileceğini söyleyebiliriz. Ancak anonimlik bir zorunluluk olduğunda, istediğiniz VPN yazılımının gerçekten hiçbir günlük politikası, bir öldürme anahtarı ve sızıntı koruması da dahil olmak üzere kurşun geçirmez özelliklerle donatıldığından emin olmak isteyebilirsiniz..

Önerilen ilgili yayınlar:

Android için Avast SecureLine VPN

Torrent için Avast SecureLine VPN

Avast VPN günlükleri tutar mı??

Avast Secureline VPN İncelemesi

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

22 − = 15