Avast VPN ücretsiz deneme sürümüne genel bakış


Avast, Amerikan şirketlerinin ve evlerinin yaklaşık yüzde 17'sini sağlayan antivirüs korumasının en büyük isimlerinden biridir. Ancak, az sayıda insanın fark ettiği şey, Avast'ın ayrıca Avast Secureline adlı bir Sanal Özel Ağ hizmeti sunduğudır.

Bu makale, Avast Secureline VPN ücretsiz deneme teklifi hakkında bilmeniz gereken her şeyi sağlayacaktır. Avast Secureline, virüsten koruma yazılımınız için ideal bir tamamlayıcı olabilir ve Avast, amiral gemisi gizlilik aracını deneme sürümü çalıştırmayı oldukça basitleştirdi.

Avast neden Secureline için tam bir ücretsiz deneme sunmaya karar verdi?

Avast pazarlarını biliyor. VPN'lerin güvenilirlik ve hız açısından önemli ölçüde değiştiğini ve VPN kullanan kişilerin ödeme planlarına başlamadan önce aracın ne kadar iyi olduğunu bilmek istediklerini fark ediyorlar. Bu nedenle, kullanıcılara bu fırsatı sağlamak için kullanıcılara 7 günlük cömert bir Avast VPN deneme süresi veriyorlar.

Avast VPN denemesi tamamen ücretsizdir, deneme süresi sona erdiğinde satın alma zorunluluğu yoktur. Tüm ana özelliklerle birlikte gelir, böylece kullanıcılar VPN'nin sundukları için gerçekten iyi bir his elde edebilir.

Sadece indirme düğmesine tıklayabilir, ateşleyebilir ve kararınızı verebilirsiniz. Ancak, 7 günlük sınırı aşarsanız abonelik ödemeleri devreye girer.

Yani, Avast'ın yaptığı çok zekice: bir hafta boyunca tam özellikli bir çeşni veriyorlar ve kullanıcıların tam Secureline paketini deneyimlemelerini sağlıyorlar. Birçok VPN ücretsiz deneme sunar, ancak genellikle gerçek şeyden çok daha az işlevsel hale getiren kısıtlamalarla gelirler. o’Avast VPN denemesinde durum böyle değil.

Avast Secureline VPN ücretsiz deneme sürümü masaya ne getiriyor??

avast safeeline vpn

Biz’ücretsiz bir deneme hakkında konuşurken, özellik seti oldukça geniş, size her şeyi sunuyor’tam ücretli sürümü ile alacak. Örneğin, Avast VPN ücretsiz deneme sürümü ile’alacağım:

  • Banka düzeyinde şifreleme.
  • Bir kullanıcı arayüzü’Android ve iOS sürümleriyle akıllı telefon kullanıcıları için optimize edilmiştir.
  • Fiyat ayrımcılığı, akış siteleri üzerindeki engellemeler ve hükümet sansürü etrafında çalışan coğrafi engelleme işlevleri.
  • ABD, Rusya, Brezilya, Avustralya ve İngiltere de dahil olmak üzere dünyanın 33 ülkesinde sunucu.
  • Aynı VPN hesabını kullanarak 5 cihaza kadar bağlantı yapabilme.
  • Bant genişliği sınırı yok, hızları “kadar” Saniyede 2 gigabit ve torrent dostu sunucu seçenekleri.

Avast VPN ücretsiz deneme sürümüne başlarken

Avast ücretsiz deneme sürümünü indirmek kolaydır ve VPN kullanmaya başlamak da son derece kolaydır. Sadece Avast Store'a gidin ve sayfanın en altına gidin.

Oraya vardığında, sen’bir dizi seçenek bulacaksınız:

 1. PC - Eğer’PC için indiriyorsanız, Avast aşağıdaki bağlantı yoluyla indirilebilecek bir Windows sürümü oluşturdu.
 2. Mac - Mac kullanıcıları ücretsiz deneme sürümlerini buradan edinebilir.
 3. Android - Orada’Android kullanıcıları için ücretsiz bir deneme sürümü de var..
 4. iOS - Son olarak, iPhone ve iPad kullanıcıları bu indirme sayfasında bulunabilecek iOS sürümünü indirmek isteyeceklerdir.

Avast VPN ücretsiz deneme sürümünün bağımsız sürümünü ayarlama

Hangi seçeneği seçerseniz seçin, Avast VPN ücretsiz deneme sürümünün bağımsız sürümünü kurmak kolaydır.

İlk olarak, Avast hesabınızla ilgili ayrıntıları içeren bir onay e-postası almalısınız. Kurulum işlemi için bunu el altında bulundurun. Mobil kullanıcılar, “aktivasyon kodu” Secureline uygulamasının ayarlar - abonelik bölümünde.

Windows'u seçerseniz, burada’Yapmanız gerekenler:

 1. Sisteminizde Avast dışında VPN veya virüsten koruma programı olmadığından emin olun.
 2. Windows için Secureline kurulum dosyasını indirin.
 3. Dosyayı çalıştırın “avast_secureline_setup.exe” ve seçin “Yönetici olarak çalıştır” seçenek.
 4. İstenirse uygulamanın sisteminizde değişiklik yapmasına izin ver.
 5. Doğru dili seçin.
 6. İstendiğinde Avast lisans sözleşmesini kabul edin.
 7. Bir kurulum yolu seçin, ardından “Yüklemek”.
 8. Tıklayın “Bitiş”. Artık Secureline istemcisini Windows kullanıcı arayüzünün sağ alt köşesine gidip “Avast Secureline seçeneğini aç.”
 9. O zaman’bitti, uygulamayı çalıştırın ve seçin “Deneme sürümüne başla” seçeneği. Bir e-posta adresi girmeniz istenir ve Avast bir onay e-postası gönderir. Uygulama etkinleştirme kodunuzu istediğinde, onay e-postanızda bulunan kodu yapıştırın ve’her şey hazır.

Mac kullanıcıları için yükleme işlemi neredeyse tamamen aynıdır. Eğer sen’Android veya iOS telefonlar için ücretsiz VPN denemesini indiriyorsanız,’uygulamayı Google Play'den veya Apple App Store'dan indirmeniz gerekecek.

Zaten Avast Antivirus'ünüz varsa Secureline ücretsiz deneme sürümünü etkinleştirme

avast güvenli hat etkinleştirmesi

O’Avast'ınız varsa sürecin farklı olduğunu belirtmek önemlidir.’s sisteminizde yüklü antivirüs yazılımı. Bu durumda, Secureline zaten paketin bir parçasıdır ve çalışmaya başlamak için etkinleştirilmesi yeterlidir.

Buraya’Windows için VPN ücretsiz denemesinin nasıl etkinleştirileceği:

 1. Daha önce tartışıldığı gibi ücretsiz denemeye kaydolun ve Avast'ın gönderdiği onay e-postasını açın.
 2. Etkinleştirme kodunu tam olarak kopyalayın ve Avast Antivirüs uygulamasında Avast Hesabınızı açın.
 3. Seç “Abonelik Bilgileri” sekmesini ve ardından “Lisanslarım”. Etkinleştirme kodunu sağlanan alana girin.
 4. O zaman’bittiğinde, “Devam et” düğmesini tıkladığınızda Secureline için ücretsiz denemenin etkinleştirildiğini görmelisiniz.

Mac kullanıcıları için:

 1. Aktivasyon kodunu onay e-postanızdan kopyalayın.
 2. Secureline VPN zaten kurulu ve etkinleştirilmeye hazır olmalıdır (Avast Antivirus'niz varsa). Bulmak için şu adrese gidin: “Git” menüsünü, ardından “Uygulamalar” çıkıntı.
 3. Avast Secureline VPN'i bulana kadar aşağı kaydırın ve uygulamayı açın.
 4. Bul “Tercihler” sekmesini seçin “abone”, sonra “etkinleştirme”. İstenilen kodu girin.
 5. Seç “Güvenlik Hattını Etkinleştir” etkinleştirme işlemini bitirmek için düğmesine basın.

Avast VPN ücretsiz deneme sürümünü iptal etme

Eğer sen’Ücretsiz denemeyi denedim ve’Secureline'ın sundukları gibi değil,’iyi. 7 gün dolmadan istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Eğer yapmazsan’t iptal ederseniz, VPN'yi indirirken seçtiğiniz abonelik seçeneği devreye girecektir. Bu nedenle, denemeyi sonlandırma konusunda keskin olmak.

VPN'nin kaldırılması ücretsiz denemenizi sonlandırmayacaktır. Bunu yapmak için, mobil kullanıcıların Secureline aboneliklerini iptal edebilecekleri Google Play'i (payment.google.com) veya Apple App Store'u kullanmaları gerekir..

Eğer sen’Windows veya Mac kullanıyorsanız,’Avast Müşteri Portalı üzerinden otomatik yenilemeyi devre dışı bırakmanız gerekir. Avast Kimliğinizi ve şifrenizi girin, ardından “Aboneliği Yönet” Secureline yanındaki seçenek.

Bir sonraki sayfada, “Otomatik Yenileme” için “kapalı”, sonra “Otomatik Yenilemeyi Devre Dışı Bırak” düğme ve sen’gitmek için iyi misin.

Alternatif olarak, tam bir Secureline aboneliğine yükseltebilirsiniz. Avast VPN fiyatları kullandığınız cihaza göre değişir. Bilgisayarlar için en ucuz paket ayda 5 doların biraz üzerinde çalışıyor. Çok pahalı değil!

Sonuç: Avast VPN ücretsiz deneme sürümü iyi mi?

Avast VPN ücretsiz mi? Hayır,’değil. Ancak, tamamen ücretsiz olan ve size tüm VPN'lerle bir hafta veren tamamen işlevsel bir Secureline VPN denemesi var’s özellikleri. Bu yüzden denemekten çekinmeyin, ancak Secureline'ın’t Sizin için 7 günlük süre içinde iptal ettiğinizden emin olun. Eğer yapmazsan’t, sen’yakında tam abonelik için bir fatura alacaksınız.

Önerilen okuma:

Avast Secureline VPN İncelemesi

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 46 = 54