Torrent için Avast VPN


Avast VPN veya Avast SecureLine VPN, dünyaca ünlü Çek yazılım geliştiricisi Avast'tan gelen başka bir siber güvenlik ürünüdür. Bu şirket sanal dünyanın yeteneklerini Avast Internet Security ve Avast Antivirus gibi diğer güvenlik programlarıyla kanıtlamıştır. Yine de, bu değil’mutlaka tarihin kendini tekrarladığı ve Torrenting için Avast VPN kullanmanın iyi bir fikir olduğu anlamına gelir.

Peki, Avast VPN'yi torrent almak için denemenin bir faydası var mı? Bu soruya cevap vermeden önce, VPN torrent ile ilgili bazı önemli şeyleri açıklayalım.

Uyarı!

VPN olmadan iş yapmak sorun

Torrent çoğu ülkede yasal olmakla birlikte, telif hakkıyla korunan içeriği indirmek değildir. Don’Bunu yaparken yakalanmayın - VPN kullanın!

Avast VPN'i Şimdi Edinin ▸

Torrent için neden bir VPN'e ihtiyacınız var?

Öncelikle, torrent için neden bir VPN'e ihtiyacınız olduğunu temizlememiz gerekiyor, değil mi? Telif hakkı ihlali bir tür “kaşlarını çattı” çoğu ülkede veya daha da kötüsü, telif hakkıyla korunan materyali yasadışı hale getirerek (ör. Avustralya) avlanırsanız,’BitTorrent veya diğer istemcileri kullanmak için iyi bir bahaneye sahip olmak daha iyi.

Bu nedenle, bir torrent dosyasını indirdiğinizde, ISS'niz tam olarak ne yaptığınızı, nerede ve ne yaptığınızı bilecektir.’indirme ve aynı zamanda tohumlama yeniden.

Bildiğiniz gibi, ISS'niz (İnternet Servis Sağlayıcısı) tüm bağlantılarınızı ve kullanım verilerinizi kaydeder. Bu nedenle, bir torrent dosyasını indirdiğinizde, ISS'niz tam olarak ne yaptığınızı, nerede ve ne yaptığınızı bilecektir.’indirme ve aynı zamanda tohumlama yeniden. Şimdi, bu tür bir pozlama oldukça “sağlıksız” telif hakkıyla korunan dosyaları (ör. filmler, TV şovları ve kırık yazılımlar) indirmek veya yüklemek söz konusu olduğunda.

Tabii ki bu, korsanlığı veya yasadışı P2P dosya paylaşımını herhangi bir biçimde teşvik ettiğimizi söylemiyoruz. Yine de, VPN güvenliği ve web'de gezinirken mümkün olduğunca anonim kalabilmeniz hakkında değerli bilgiler sunmak için buradayız.

Ne ISS'nizin ne de gözetleme otoritelerinin çevrimiçi ortamda ne yaptığınızı anlayamaması için trafiğinizi şifrelemek veya hatta gizlemek için VPN.

Bu nedenle, temel olarak, trafiğinizi şifrelemek veya hatta gizlemek için güvenli ve güvenilir bir VPN'e ihtiyacınız var, böylece ne ISS'niz ne de gözetleme yetkilileri çevrimiçi ortamda ne yaptığınızı anlayamaz. Bugün, meraklı gözlerden kaçmanın ve çevrimiçi etkinliğiniz gözlerinizde tamamen yasal görünse bile gizliliğinizi sağlam tutmanın tek yolu budur.

Ancak Avast VPN'yi torrent için kullanmak akıllı mı? Birazdan göreceğiz.

Güvenli VPN torrentleri için temel kriterler

Güvenli VPN torrentleri için temel kriterler

BitTorrent ve uTorrent dosya paylaşımındaysanız (Eşler Arası), muhtemelen ISS'nizin kazandığından emin olmak için anonimliğin çok önemli olduğunu anlıyorsunuz.’İnternet erişimini engelle, kazandın’t En kötü senaryoda para cezasına çarptırılmamalı veya hapse mahkum edilmemelidir.

Tabii ki, P2P dosya paylaşımı zorunlu değildir ve sadece telif hakkıyla korunan ve korsan materyalleri ağ üzerinden paylaşmakla ilgilidir. Yine de, giderek daha fazla bilgisayar kullanıcısı, Avast VPN gibi bir VPN çözümü olmadan ne kadar açık ve savunmasız olduklarının farkındadır. Ancak, yanlış hizmeti seçmek, onsuz olmaktan daha tehlikeli olabilir.

İzin Vermek’Güvenli VPN torrentleri için temel kriterlerin neler olduğunu görün:

 • Günlük kaydı yok politikası: bağlantı yok ve kullanım günlüğü yok, önceki geçmişiniz yok “varolmayan” günlükler yetkililerle paylaşılıyor
 • Özel P2P sunucuları: büyük dosya paylaşımı için optimize edilmiş ISS kısıtlamalarını atlamak
 • İyi güvenlik özellikleri: AES-256 şifreleme, OpenVPN ve IPsec
 • Öldürme anahtarı: bir bağlantı düştüğünde veya bir uygulama ISS'niz aracılığıyla bağlanmaya karar verdiğinde olası IP / DNS sızıntılarını durdurmak için
 • IP / DNS sızıntı koruması: yerleştirilip tanımlanmamak
 • İyi bağlantı hızları: büyük dosyaları indirmek veya yüklemek için bir ömür harcamamak
 • Gizleme (bonus): İnternet trafiğinizi gizlemek için, gözetmenlerin (İSS, siber suçlular ve yetkililer) VPN torrent dosya paylaşımını genel trafik olarak görmelerini sağlayın

Bir VPN yukarıdaki tüm özelliklere sahipse,’denemeye değer.

Ancak burada belirtmemiz gereken önemli bir nokta var. Birçok kullanıcı bu klasik hatayı yapar ve ISS telif hakkı ihlali bildirimleriyle ortaya çıkar veya kötüleşir..

Cihazınıza VPN yazılımı yüklediğiniz için,’t BitTorrent, uTorrent veya Vuze istemcinizin torrent sunucularıyla iletişimi için güvenli ve şifreli VPN tünelinizi otomatik olarak kullanacağı anlamına gelir. Aslında, yine de varsayılan iletişim kanalı olan ISS'nizi kullanacaktır. Kullanıcıların neden VPN güvenlikle ilgili forumları şikayetleriyle yüklediklerine şaşmamalı.

VPN yazılımını ağ geçidi olarak kullanmak için BitTorrent, uTorrent veya Vuze uygulamanızı manuel olarak yapılandırmanız gerekir.

Çözüm nispeten basittir: BitTorrent, uTorrent veya Vuze uygulamanızı VPN yazılımını yalnızca ağ geçidi olarak kullanmak için manuel olarak yapılandırmanız gerekir. Resmi web sitesini ziyaret ederseniz veya hızlı bir Google araması gerçekleştirirseniz, VPN'nizi istemcinizde torrent için nasıl ayarlayacağınız hakkında bilgi bulabilirsiniz..

Ancak, IP adresinizin sahte olduğundan emin olun, yani’böyle bir arama yapmak için uygun VPN güvenliği kullanıyorsunuz. Bize paranoyak deyin, ama yine de özür dilemekten daha güvenli. Başka bir deyişle, don’t Mümkünse dijital iz bırakmayın.

Son fakat en az değil, don’t Bir VPN'nin sizi virüslü bir torrent dosyasını indirmenize ve açmanıza karşı koruyamayacağını unutmayın. Bu yüzden eğer’Game of Thrones S8E1'i BitTorrent ile indirerek izlemeyi planladınız, yorumların dosyalar hakkında ne söylediğini kontrol ettiğinizden emin olun. Eğer varsa’Herhangi bir şüpheniz varsa, cihazınıza bulaşmasını veya hatta kişisel verilerinizi kaybetmemek için önce bir antivirüs ile daha iyi tarayın.

Yani, tek soru kalıyor: Torrent için Avast VPN kullanmak kesebilir mi??

Torrent için Avast VPN kullanmak akıllı mı??

Torrent için Avast VPN kullanmak akıllı mı?

Avast VPN, az sayıda sağlayıcıdan biridir’t İşlerini günlüksiz yutturmaca etrafında inşa etmek. Nitekim şunları yapabilirsiniz:’t gibi normal ifadelerden herhangi birini bile bulamazsınız. “günlük politikası yok” veya “sıfır günlük” kendi web sayfasında. Kayıt uygulamalarına tek referans kısa bir cümlede bulunabilir: “doesn’t Ziyaret edilen web sitelerini veya uygulama kullanımını günlüğe kaydetme.”

Ancak, Gizlilik Politikası'na göz attığınızda, Avast tarafından kullanılan ve sizin ve çevrimiçi etkinliğiniz hakkında gerçekten veri toplayan bazı üçüncü taraf analitik araçları (örneğin, Google Analytics, Firebase Analytics ve AppsFlyer) hakkında bazı endişe verici ayrıntılar bulacaksınız. IP adresi de dahil olmak üzere - bu yasal belgeden’s veya ziyaret ettiğiniz web sitelerinin IP adresiniz.

avast vpn bağlantı günlüklerini tutar

Ayrıca Avast VPN, bağlantı günlüklerinin yanı sıra tam adınız, Posta kodunuz ve e-posta adresiniz gibi kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri de tutar. Bu sağlayıcı internet trafiğinizi de “etik olmayan,” böyle bir talebin ortaya çıkması halinde sizinle ilgili sahip oldukları her şeyi yetkililerle isteyerek paylaşma olasılıkları.

Sonuçta, yapabiliriz’t SecureLine'i günlük kaydı olmayan VPN olarak kabul etmeyin. Neden yapmadıklarına şaşmamalı’t sıfır günlük iddiaları ile web sayfalarını duvar kağıdı.

Avast, yalnızca UDP'de IPsec ve OpenVPN sunan oldukça zayıf bir VPN protokol çeşitliliğine sahiptir. Öte yandan, bu sadece torrent için yeterli olabilir. İnternet trafiğiniz şu anda bu pazarda standart olan askeri sınıf şifreleme (AES-256) ile şifrelenmiştir.

Avast VPN'de DNS sızıntısı koruması olmasına rağmen, yine de’t WebRTC sızıntı sorununu çözme. Adil olmak gerekirse, web sitelerinde bu sorunun manuel olarak nasıl çözüleceğine dair, aslında tarayıcıyla ilgili olan ve doğrudan VPN yazılımının hatası değil hakkında yararlı bilgiler bulabilirsiniz..

Avast VPN'de DNS sızıntısı koruması olmasına rağmen, yine de’t WebRTC sızıntı sorununu çözme.

Birkaç inceleme SecureLine'ın bir kill anahtarına sahip olduğunu iddia edebilir; ancak bu doğru değildir. Bir öldürme anahtarının olmaması, bir VPN hizmetini hemen açık bir şekilde gereksiz kılar. Bu tür bir güvenlik özelliği olmadan Avast VPN, gerçek IP adresiniz veya DNS bilgileriniz gibi hayati hassas bilgileri sızdırabilir. Bu nedenle, bu hizmet DNS sızıntısı koruması sunsa bile, kill anahtarı olmadan çok fazla değmez.

Avast SecureLine VPN'in 34 ülkede sadece 50+ sunucusu var. Sınırlı sayıda sunucuda P2P dosya paylaşımını desteklese de, bu küçük filo’Nispeten iyi hızlara rağmen gerçekten torrentler için ideal yapmak.

Özetle, bu VPN yazılımının’t torrent için iyi bir aday olma kriterimizi aşmayın. Basitçe söylemek gerekirse, Avast VPN çözümü gizlilik ve torrent için kesilmez. Tabii ki, zamanla, en iyi seçimlerden biri olmayı geliştirebilir; Sonuçta, dünyaca ünlü bir siber güvenlik araçları ailesinden geliyor. Ancak, şimdilik’t Avast VPN'yi temelde şüpheli gizliliği nedeniyle torrent için kullanmanızı öneririm.

Avast SecureLine VPN İncelememizin tamamını okuyun

Torrent için alternatif VPN

Avast VPN torrent için gerçekten güvenli veya iyi olmasa da, henüz değil’korunmasız bırakılmıyor, değil mi? Neyse ki torrent için en iyi VPN hizmetlerinin bir listesini oluşturduk. Torrent seçimleri için alternatif VPN'imizi öğrenmek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı tıklayın.

ExpressVPN ExpressVPN 9.5 / 10 Kullanılamaz güvenlik, güvenilir coğrafi engellemeyi kaldırma ve ortalamanın üzerinde hızlar, ExpressVPN'i genel olarak en sevdiğimiz VPN'lerden biri yapar. Fiyat dahil her açıdan birinci sınıf bir araç.

 • Su geçirmez güvenlik
 • Devasa sunucu listesi
 • Akış için harika
 • Torrent için çok iyi
 • Çok hızlı
 • 7/24 müşteri desteği

NordVPN NordVPN 9.5 / 10 Kusursuz gizlilik uygulamaları, gelişmiş güvenlik özellikleri ve güvenilir coğrafi engelleme kaldırma yetenekleri NordVPN'i tartışmasız endüstri lideri yapar. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, bu VPN'de her şey sadece 3,49 ABD dolarından başlar.

 • Mükemmel güvenlik
 • Harika sunucu listesi
 • Netflix için harika
 • Torrent için iyi
 • Kullanımı çok kolay
 • Uygun fiyatlar
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 + = 43