3 najlepšie bezplatné VPN pre Kodi v roku 2020


Ak chcete bezplatnú sieť VPN pre spoločnosť Kodi, môžete’d lepšie sa uistite, že’s maximálnou bezpečnosťou a súkromím. Prečo? Pretože veľa ľudí používa Kodi na streamovanie pirátskych médií ako náhradu za torrentovanie, môžete upútať určitú pozornosť od vášho poskytovateľa internetových služieb (ISP) alebo orgánov. Ale aj keď sa jednoducho pokúsite odblokovať geograficky obmedzené mediálne toky, môžete zostať čo najviac anonymní.

Zapojenie sa do konania o porušení autorských práv nie je to, čo chcete, pokiaľ nemáte na vypálenie niekoľko tisíc dolárov. Niektoré krajiny sú dosť náročné na pirátstvo a ich úrady nie’• Len čakajte a čakajte, kým sa ich používatelia pokúsia oklamať pomocou VPN.

Takže, ak nie’Nechcem byť braný na zodpovednosť za pochybný internetový prenos, musíte ho zahmliť alebo zašifrovať. Na tomto mieste prichádza dobrá VPN, ale musíte mať jednu pre Kodi, ktorá vám poskytne najlepšiu možnú ochranu vašej anonymity.

Najlepšie 3 bezplatné Kodi VPN

Dovoľte nám predstaviť naše 3 najlepšie VPN služby pre spoločnosť Kodi. Ešte raz však musíme zdôrazniť, že bezplatná služba vám nemusí byť schopná poskytnúť úroveň bezpečnosti a súkromia, ktorú môže platená sieť VPN poskytnúť. S tým povedal, tu’s náš zoznam najlepších možných možností:

1. Windscribe VPN

Logo služby Windscribe VPN Navštívte VPN Windscribe

Rovnako ako v prípade našich najlepších bezplatných služieb VPN, sieť Windscribe VPN skončila opäť na špičke. Aj keď existujú niektoré bezplatné služby, ktoré ponúkajú neobmedzenú šírku pásma, táto služba je jednou z najštedrejších služieb 10 GB mesačný limit premávky, ktoré môžete využiť 13 jeho serverov. S Windscribe VPN môžete mať práve takú rýchlosť, aby ste si mohli vychutnať streamovanie hudby alebo videa. Zdá sa, že táto bezplatná sieť VPN podporuje zariadenia so systémom Android vrátane Amazon Fire TV a Linux for Kodi.

Čo’s, toto je jedna z najbezpečnejších bezplatných služieb, ktoré sa odvážime odporučiť spoločnosti Kodi vôbec. Windscribe VPN má dobrý výber funkcií zabezpečenia a ochrany osobných údajov, ktoré mu teraz pomáhajú získať najlepší bezplatný titul VPN pre spoločnosť Kodi.

2. ProtonVPN

Logo služby ProtonVPN Navštívte Proton VPN

ProtonVPN je síce nováčikom v oblasti VPN, ale už pritiahol veľkú pozornosť poskytovaním jednej z najbezpečnejších a súkromných bezplatných služieb. Je to prísne žiadne protokoly, ochrana proti úniku DNS, súkromná sieť DNS a prepínač kill všetky prispievajú k vysokej úrovni bezpečnosti a súkromia online.

Takže pokiaľ ide o Kodi, vaša anonymita je určite zabezpečená pomocou ProtonVPN. Ďalšou veľkou výhodou je, že táto služba má neobmedzená mesačná šírka pásma. Musíme však tiež spomenúť, že hlavnou nevýhodou bezplatnej verzie VPN je, že je možné pristupovať iba na tri servery.

To samozrejme znamená, že rýchlosť vášho pripojenia sa môže líšiť v závislosti od zaťaženia týchto bezplatných serverov. Všeobecne platí, že bezplatná verzia ProtonVPN prichádza s použiteľnými, ale relatívne pomalými rýchlosťami alebo skôr, nekonzistentné rýchlosti. Majte na pamäti, že pri použití tejto siete VPN bezplatne neexistuje podpora P2P, čo by mohlo obmedziť vaše skúsenosti so službou Kodi. Stále to tak je’Stojí za to vyskúšať, či môžete na Kodi získať správne prúdy.

3. Skryť ma VPN

Skryť logo služby VPN Navštívte Hide.me VPN

Samozrejme, že 2GB mesačný limit prenosu a 3 servery ponúkané pre vyhratú bezplatnú verziu’nedostanem sa príliš ďaleko; napriek tomu by ste sa mohli aspoň pokúsiť streamovať s technológiou Hide Me VPN, aby ste zistili, či je to’je to služba, ku ktorej by ste sa zaviazali. Na svojich zariadeniach môžete mať nainštalovaných viac aplikácií VPN; tak, akonáhle vyprší platnosť vášho Windscribe 10 GB a vy nemáte’t zarobiť extra GB s tweeting, jednoducho prepnúť na inú bezplatnú VPN ako Hide Me.

Táto služba by mala mať priemernú rýchlosť, aby ste ju mohli používať s Kodi, ale to’je možné, že vy’V závislosti od vašej polohy a ku ktorému z 3 serverov, ku ktorým sa pripájate, dôjde k občasným prerušeniam pripojenia a vyrovnávacej pamäti.

Po pravde povedané, nie sme presvedčení, že táto služba je pre vás dostatočne bezpečná hlásené úniky DNS a WebRTC. V skutočnosti to tak je’Je takmer nemožné uviesť 3 bezplatné siete VPN pre spoločnosť Kodi bez akýchkoľvek nedostatkov, pokiaľ nie sú bezplatnými skúšobnými verziami prémiových služieb VPN.

Prečo sa vyhnúť týmto bezplatným sieťam VPN pre spoločnosť Kodi

Zatiaľ čo iní recenzenti môžu u niektorých poskytovateľov služieb VPN dosť mäkko veriť, sme presvedčení, že čo sa týka sietí VPN a Kodi, dobré nie je dosť dobré. Pomôžeme vám s hľadaním najlepšej bezplatnej siete VPN pre spoločnosť Kodi uvedením niektorých možností, ktorým by sme sa mali vyhnúť.

Vyhnite sa týmto sieťam VPN pre spoločnosť Kodi

  • VPN štítu Hotspot: Je to jedna vec’s denný limit 500 MB na internetový prenos, ktorý nemusí stačiť na vaše streamovacie potreby. Zaujímalo by nás, ako sa táto relatívne dobrá bezplatná sieť VPN uvádza na tej istej stránke v spoločnosti Kodi od oficiálnych zoznamov webových stránok Kodi ako nepodporovaná platforma. Niekto to neurobil’Nerobíme domáce úlohy. Pri všetkej spravodlivosti sme našli spôsob, ako ho nainštalovať pre Kodi pomocou prasknutej verzie. V našej knihe je to však menej ako ideálne.
  • TunnelBear VPN: Aj keď táto sieť VPN môže mať viac alebo menej bezpečnostných funkcií, ktoré vás ochránia pred zvedavými očami, je to smiešne obmedzené (500 MB mesačne), táto služba je takmer zbytočná ako bezplatná sieť VPN pre spoločnosť Kodi.
  • Sieť Betternet VPN: Kde začať? tam’je to dobrý dôvod, prečo táto služba získala 4 body v skóre zabezpečenia v našej recenzie Betternet VPN. Pokiaľ ide o začiatočníkov, má sídlo v Kanade, krajine piatich očí, jej zásady ochrany osobných údajov sú dosť nejasné, pokiaľ ide o osobné informácie a spôsob, akým sa s nimi zaobchádza, ukazuje otravné reklamy tretích strán a sleduje knižnice, protokoly pripojenia, celkom pomaly s iba niekoľkými servermi a umiestneniami a nemá prepínač zabíjania. Na niektorých bezplatných sieťach VPN pre zoznamy Kodi však môže skončiť na 2. mieste.
  • Brána VPN: Okrem strašidelných rýchlostí, ktoré sa môžu vyskytnúť pri používaní tejto VPN, čo by už bolo zbytočné pre streamovanie filmov cez Kodi, VPN Gate má pravdepodobne najhoršia bezpečnosť a súkromie. Nie je to preto, že by to tak nebolo’• poskytnúť vám správne protokoly VPN, ale skôr kvôli jeho protokolovacím postupom a skutočnosti, že všetky tisíce jednotlivých dobrovoľných vlastníkov serverov VPN môžu viesť svoje vlastné denníky o vašom použití a pripojení. Keďže v prípade používania služby Kodi má súkromie zásadný význam, takúto službu by sme nikdy neodporúčali.
  • CyberGhost VPN: Aj keď je CyberGhost jedným z našich celkových najlepších výberov VPN, má žiadna bezplatná verzia. Preto pri vyhľadávaní bezplatnej siete VPN pre server Kodi na webe kontrolujte iba aktuálne zoznamy a recenzie.

Prečo potrebujem pre Kodi platenú alebo bezplatnú sieť VPN?

Je potrebné odpovedať na dôležitú otázku: Je spoločnosť Kodi legálna? nechať’je mať jednu vec rovno. Kodi je open-source aplikácia, ktorá podporuje širokú škálu platforiem. Prostredníctvom Kodi môžete získať prístup ku všetkým typom mediálnych knižníc na streamovanie. Samozrejme, musíte mať platný účet, napríklad Netflix, Hulu, Spotify atď. V podstate to je’s centrom mediálnej knižnice alebo špecializovaným nástrojom na prehrávanie médií, z ktorého môžete streamovať filmy a hudbu bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, a z mnohých zdrojov vďaka doplnkom tretích strán..

Takže na zodpovedanie vašej otázky áno, Kodi je úplne legálna. Ale zároveň aj to’je ako nôž, ktorý môžete použiť na krájanie cibule, ale môžete ho použiť aj na zlé skutky. Ale len preto, že’je možné zneužiť nôž, ktorý nemá’To znamená, že je zakázaný alebo považovaný za nezákonný, však? Londýnska metropolitná polícia sa v tom však môže nezhodnúť.

Celkovo vzaté, tam’nie je nič zlé alebo nezákonné pri používaní Kodi. Na čo ho používate, je ďalšia otázka. Ak potrebujete falošnú fyzickú polohu, aby ste mohli streamovať určité videá alebo hudbu, nemusíte to urobiť bez siete VPN..

Zadarmo VPN alternatívy pre Kodi

Ak hľadáte rýchlejšiu, bezpečnejšiu a neobmedzenejšiu sieť VPN pre spoločnosť Kodi, môžete vždy použiť skúšobné verzie prémiových služieb VPN alebo jednoducho zacieľovať záruku vrátenia peňazí ako záložnú možnosť. Tieto alternatívy budú samozrejme fungovať iba obmedzenú dobu v rozmedzí od 3 do 30 dní. Táto skúsenosť by vám však mala poskytnúť nápad a základ pre porovnanie, či je’Stojí za to utrácať peniaze za prémiovú službu po tom všetkom alebo nie.

Najlepšie VPN pre Kodi

A ak máte stále pochybnosti, že potrebujete sieť VPN pre spoločnosť Kodi, prečítajte si náš článok, prečo používať virtuálnu súkromnú sieť na platforme Kodi..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 89 = 99