Bezplatná sieť VPN pre Japonsko v roku 2020


Pre používateľov v Japonsku môže byť ťažké nájsť dobrú VPN pre svoje potreby. Japonská vláda síce nie je’Je príliš zlé na cenzúru obsahu, ochrana vášho súkromia online je vždy dôležitá a japonskí používatelia sa budú chcieť vyhnúť určitým obmedzeniam.

Ale čo’je to najlepšie bezplatné Japonsko VPN? my’v tejto súvislosti sa pozrieme na niekoľko rôznych možností a rozložíme ich podľa ceny, umiestnenia a funkcií. Dúfajme, že dokážeme analyzovať možnosti a rozhodnúť sa o najlepšej bezplatnej japonskej VPN VPN.

Riziko bezplatných sietí VPN

Keď ty’Pri hľadaní bezplatnej siete VPN nemusí byť veľa možností tak výkonné, bezpečné alebo bezpečné, ako tvrdia. Bezplatné siete VPN sú známe obmedzeniami údajov, útržkovými zásadami a nedostatočnými bezpečnostnými funkciami, ktoré môžu skončiť odhalením vašej identity alebo údajov..

Pri výskume najlepšej bezplatnej japonskej VPN VPN je preto vždy dôležité pamätať na tieto riziká.

1. Skryť ma VPN

Skryť logo služby VPN Navštívte Hide.me VPN

Hide.me je skvelá bezplatná voľba, ktorá využíva silné šifrovanie, napriek tomu, že ponúka celoživotné služby bez kreditnej karty. Táto služba využíva šifrovanie AES-256 bitov a ponúka širokú škálu protokolov vrátane OpenVPN, SoftEther, IKEv2, L2TP / IPSec, PPTP a SSTP..

Táto služba je založená v Malajzii, a hoci neexistujú žiadne prísne zákony upravujúce používanie VPN, a samotná krajina nie je súčasťou aliancií Eyes 5/9/14, existujú obavy týkajúce sa cenzúry vlády v Malajzii..

Klient okrem silnej bezpečnosti ponúka aj účinnú funkciu prepínania zabíjania, ktorá je dôležitá pre ochranu vašej identity v prípade náhodného zlyhania siete VPN. K dispozícii je 55 serverov v 34 krajinách, ale iba 5 z nich je k dispozícii bezplatným používateľom.

Odblokovanie obsahu Netflixu je s týmto problémom, ale to sa dá očakávať od bezplatných služieb VPN. Torrenting je v poriadku, však.

Ak chcete vykonať inováciu z bezplatnej verzie, plus plán je 9,95 dolárov mesačne a poskytuje vám viac umiestnení pripojení, ako aj vyššie dátové limity. Prémiový balíček stojí 12,95 dolárov mesačne a poskytuje vám neobmedzené množstvo dát a 5 súčasných pripojení.

2. Windscribe VPN

Logo služby Windscribe VPN Navštívte Windscribe

Windscribe je ďalšia skvelá voľba pre bezplatnú japonskú VPN VPN a je jedinečná v tom, že ponúka neobmedzené dátové obmedzenie a neobmedzené pripojenie. Jedinou vecou, ​​ktorú obmedzujú bezplatnou verziou, je počet miest v krajinách, ku ktorým máte prístup.

Klient tiež obsahuje funkcie blokovania reklám a sledovania. Je to pekné, pretože väčšina bezplatných služieb VPN je v tejto oblasti nedostatočná. Klient používa šifrovanie AES-256 bitov a je veľmi bezpečný, hoci niektorí používatelia hlásia pri pripojení pomalé rýchlosti.

Táto služba je založená v Kanade, čo je v poriadku jurisdikcia pre bezplatnú sieť VPN. Aj keď táto krajina nemá prísne zákony o používaní VPN, je súčasťou aliancie 5 očí.
Prémiová služba stojí 49 dolárov ročne alebo 9,00 dolárov mesačne.

3. Zrýchlite

Zrýchlite logo služby Navštívte aplikáciu Speedify

Toto je jedna z tých možností, ktoré tvrdia, že veríte, že sú pravdivé. Speedify používa šifrovací štandard, ktorý nazývajú Cha-Cha 256. Tvrdia, že je ešte silnejší ako AES-256, a sme nútení veriť im.

Táto služba má 200 serverov v 35 krajinách, čo používateľom ponúka množstvo rôznych možností pripojenia prostredníctvom ich bezplatnej japonskej VPN VPN. Služba je založená v USA, čo samozrejme nie je’• optimálne, pretože USA majú na ochranu súkromia online menej ako hviezdne výsledky. Ich protokolovacia politika je však veľmi minimálna a je nepravdepodobné, že používatelia sa budú musieť pri používaní tohto klienta obávať..

Ak ty’Ak sa chystáte upgradovať z bezplatnej verzie, spoločnosť Speedify ponúka celý rad plánov pre jednotlivcov, rodiny a tímy profesionálov. Pokiaľ ide o jednotlivého používateľa, mesačný poplatok je 4,58 dolárov, zatiaľ čo ročný poplatok je 63 dolárov.

4. ProtonVPN

Logo služby ProtonVPN Navštívte ProtonVPN

Ďalšia skvelá možnosť prichádza k nám zo Švajčiarska. ProtonVPN používa šifrovanie AES-256 bitov s OpenVPN a majú slušnú dôveryhodnú politiku bez protokolovania. Jediné, čo sa prihlásia, sú časové značky, od kedy sa používatelia prihlásia do služby.

Táto sieť VPN funguje veľmi dobre pri testovaní na úniky a nie’• nevracajte žiadne informácie o DNS, WebRTC alebo IPv6. Spolu s robustným šifrovaním sú bezpečnostné štandardy tejto možnosti určite porovnateľné s ostatnými uchádzačmi v tomto zozname.

Ďalšou vynikajúcou vecou, ​​ktorá sa vyznačuje ProtonVPN, je to, že umožňujú až 10 súčasných spojení s ich platenými programami, čo dáva používateľom veľkú slobodu, pokiaľ ide o používanie služby s rôznymi simultánnymi zariadeniami. Klient je podporovaný v systémoch Windows, Mac, Android, iOS a Linux.

Platené plány začínajú na 3,29 dolárov mesačne, čo odomkne všetky krajiny, umožňuje dve súčasné zariadenia, vyššie rýchlosti a P2P. Plán Plus za 10 dolárov mesačne vám poskytuje až 5 zariadení, lepšie servery a niektoré ďalšie funkcie, ako napríklad servery Tor. Plán Visionary za 30 dolárov mesačne vám umožňuje prístup do všetkých krajín a zahŕňa ProtonMail Visionary, ich zabezpečeného e-mailového klienta..

to’Je dôležité si uvedomiť, že ProtonVPN’s bezplatná služba je jednou z najlepších japonských VPN služieb zadarmo.

5. ZenMate

Logo služby ZenMate Navštívte sieť ZenMate VPN

Tento má niekoľko skvelých funkcií, vďaka ktorým je dobrou voľbou pre najlepšiu bezplatnú japonskú VPN VPN, má však aj niekoľko nevýhod. Klient sám používa bitové šifrovanie AES-128, čo nie je’t rovnako dobrý ako typický štandard AES-256 bitov. Ponúkajú tiež celý rad protokolov, vrátane IPSec, IKEv2 a L2TP, ako aj OpenVPN s platenou verziou..

Dobrou správou je, že bezplatná verzia je účinná na odblokovanie obsahu Netflix, ktorý bol geograficky obmedzený. Možno budete musieť hľadať efektívny server, aby to urobil, ale mal by fungovať väčšinu času.

Torrenting, bohužiaľ, nie je povolený v bezplatnej verzii a je k dispozícii, iba ak máte platený program. Platená verzia stojí 11,99 dolárov mesačne. Spoločnosť sídli v Nemecku, čo je slušné miesto pre službu VPN, hoci je súčasťou aliancie 14 Eyes..

6. Štít Hotspot

Logo služby Hotspot Shield Navštívte štít Hotspot

Jedná sa o dobrú vysokorýchlostnú sieť VPN, ktorá svojim používateľom poskytuje neobmedzenú šírku pásma. Majú tiež prítomnosť servera v mnohých krajinách vrátane Japonska, USA a Veľkej Británie.

to’je podobný CyberGhost v tom, že je veľmi ľahko použiteľný. Podporujú tiež špecializovaných klientov pre širokú škálu zariadení. Používajú šifrovanie AES-256 bitov cez OpenVPN a majú prísnu politiku bez protokolovania. Majú tiež prepínač zabíjania, čo je vždy plus, a zdá sa, že sú účinné na odblokovanie systému Netflix.

Aj keď spoločnosť tvrdí, že má politiku neprihlásenia, jej webové stránky to tvrdia “inzerenti môžu pri zhromažďovaní reklám z aplikácie Hotspot Shield zhromažďovať určité informácie.” Jedná sa o jednoznačnú červenú vlajku, pretože to znamená, že spoločnosť nejakým spôsobom sleduje vaše aktivity.

Plány začínajú na 12,99 dolárov mesačne. To znamená pokles na 6,99 dolárov mesačne pre jednoročné predplatné a na 2,99 dolárov pre trojročné predplatné. Všetky plány majú 45-dňovú záruku vrátenia peňazí. Spoločnosť ponúka aj 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

7. TunnelBear

Logo služby TunnelBear Navštívte stránku TunnelBear

Toto je roztomilý variant s veľmi príjemným používateľským rozhraním. Tento tiež používa šifrovanie AES-256 bitov a nie’● Na bezplatnú verziu nie sú prísne obmedzenia. Ak je to tak, existuje mesačný limit dát 500 MB’nejde o platiaceho zákazníka, ale samotný klient je stále úplne použiteľný a funkčný bez plateného plánu.

Majú tiež kompetentnú politiku bez protokolovania a prítomnosť servera v 22 krajinách, čo používateľom poskytuje veľa možností pripojenia. Sú pod kanadskou jurisdikciou, čo je menej ako optimálne, ale stále nie je zlé v porovnaní s USA alebo Čínou.

Ak chcete upgradovať, bude vás stáť iba 9,99 dolárov mesačne, čo nie je’To je zlé a odstraňuje to trápne 500 MB dátové obmedzenie pre vás.

Takže, to je najlepšie bezplatné japonské VPN?

Pre používateľov v Japonsku bude najlepšia možnosť bezplatných sietí VPN závisieť hlavne od úrovne ponúkanej bezpečnosti, bezpečnosti prevádzkovej jurisdikcie a ceny, ak by ste niekedy chceli vykonať inováciu..

Keď sa pozrieme na všetky tieto možnosti bok po boku, my’Zistil som, že Hide.me má jednoducho najlepší tresk pre vaše peniaze.

Ak ty’v Japonsku, ktoré z týchto bezplatných sietí VPN ste už použili? Chýba nám žiadna veľká bezplatná sieť VPN pre Japonsko? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

Odporúčané znenie:

Najlepšie VPN pre Japonsko

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 + = 84