Bezplatná sieť VPN pre prehliadač Google Chrome v roku 2020


Zavedenie prehliadača Chrome v roku 2008 sa zdalo ako dych čerstvého vzduchu. Vynikajúce rýchlosti, rozšírenia a oveľa ľahší softvér v porovnaní s prehliadačom Internet Explorer - prehliadač Chrome bol dodaný na všetkých týchto frontách a oveľa viac. Tak to’Je ľahké pochopiť, prečo sa nakoniec stal svetom’s najpoužívanejší webový prehliadač.

Od počiatočného dátumu vydania prehliadača Chrome pred desiatimi rokmi sa však časy zmenili. V tom čase sa ochrana súkromia online stáva stále aktuálnejšou témou. Ľudia z celého sveta sú teraz o to, aby zostali v bezpečí a anonymne online, únavnejšie ako kedykoľvek predtým. To je sotva prekvapujúce vzhľadom na stále rastúci počet porušení údajov, ku ktorým dochádza na celom svete.

Z tohto dôvodu by vás zaujímalo, ako sa môžete pri používaní prehliadača Google Chrome udržať v bezpečí. Odpoveď? No, ty’Zistím, že perfektné riešenie prichádza vo forme VPN. Vyhral celý rad možností’nestojí vás ani cent - s niekoľkými bezplatnými možnosťami dostupnými na trhu.

Vďaka ľahkému použitiu a množstvu rozšírení dostupných v prehliadači Chrome bude uvedenie siete VPN do prevádzky absolútnym vánkom. Ak teda’Chceli by sme sa dozvedieť viac o tom, ktoré bezplatné Chrome VPN sa rozhodnú, jednoducho pokračujte v čítaní - nasledujúci článok sa presne týka tohto!

Dôvody, prečo potrebujete VPN prehliadača Google Chrome

Ako sme sa už skôr zmienili v tomto článku, je veľmi dôležité, aby ste boli chránení online. Koniec koncov, množstvo prípadov porušenia údajov sa neustále zvyšuje, takže vy’Budem musieť urobiť všetko, čo je potrebné, aby boli prípadní zlodeji na uzde.

Inštalácia bezplatnej siete VPN v prehliadači Google Chrome sa nepodarila’byť jednoduchšie. Možno sa však len snažíte rozhodnúť, ktorý z nich je pre vás ten pravý. Ak to’s tebou, potrebuješ’Nerobte si starosti, pretože v nasledujúcej časti nájdete našich najlepších 5 odporúčaných bezplatných sietí VPN Chrome.

Top 5 najlepších VPN zadarmo pre Google Chrome

1. ZenMate

Logo služby ZenMate Navštívte ZenMate

ZenMate, ktoré je k dispozícii ako rozšírenie prehliadača v prehliadači Chrome, ponúka prostredníctvom bezplatnej služby 4 miesta. Zásada 100% neprihlásenia sa zabezpečí, že vaše osobné informácie a aktivita na internete zostanú mimo dosahu zvedavých očí’dobre stojí za vyskúšanie.

Ich bezplatná verzia je však pri pripojení k službe obmedzená iba na rýchlosť 2 Mbps. Aby ste to obišli, nemáte inú možnosť, ako upgradovať na konečnú verziu s cenou od 2,05 dolárov mesačne, ak si vyberiete dvojročné predplatné.

2. Štít Hotspot

Logo služby Hotspot Shield Navštívte štít Hotspot

Vďaka spoľahlivému rozšíreniu, ktoré je k dispozícii v Internetovom obchode Chrome, je Hotspot Shield spoľahlivý a ľahko sa inštaluje. Táto služba okamžite zabezpečuje všetky vaše osobné informácie, ako sú heslá a adresy, a používa 256-bitové šifrovanie na vojenskej úrovni..

Výhodou je aj rýchlejší a silnejší spojovací systém vďaka svojmu proprietárnemu protokolu s názvom Catapult Hydra. Tak to’Je zrejmé, že vylepšená online bezpečnosť je možná pomocou Hotspot Shield’s bezplatná verzia.

Samozrejme by ste mohli kedykoľvek upgradovať na prémiovú verziu bez rizika, ak máte’chcel by som z tejto konkrétnej siete VPN čo najviac vyťažiť. Existuje 45-dňová záruka vrátenia peňazí, ktorá ponúka skvelý pokoj.

3. TunnelBear

Logo služby TunnelBear Navštívte stránku TunnelBear

TunnelBear je zavedený už mnoho rokov a je často prvým prístavom pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivú a bezplatnú sieť VPN VPN. Po absolvovaní dvoch nezávislých bezpečnostných auditov od renomovanej bezpečnostnej spoločnosti Cure53 si môžete byť istí, že spoločnosť TunnelBear berie vaše súkromie vážne..

Rovnako ako ostatné siete VPN aj my’Keď už ste sa zmienili v tomto zozname, môžete si jednoducho stiahnuť a nainštalovať vyhradené rozšírenie pre prehliadač Chrome. Nezabúdajte však, že každý mesiac získate iba 500 MB údajov, ktoré získate’Pravdepodobne sa ocitnete v krátkom čase. To by však mohlo stačiť pre príležitostného používateľa.

4. Windscribe VPN

Logo služby Windscribe VPN Navštívte Windscribe

Windscribe Free je vynikajúcou voľbou pre prehliadač Chrome VPN vďaka jeho ľahkému použitiu, veľkorysému 10 GB mesačnému príspevku a skutočnosti, že je dodávaný so zabudovaným blokom škodlivého softvéru a reklám. Všetky Windscribe’Funkcie sú dostupné prostredníctvom bezplatnej služby. To zahŕňa možnosť prístupu k verziám Netflixu z USA alebo Veľkej Británie odkiaľkoľvek na svete.

Existuje tiež prísna zásada neprihlásenia, čo znamená, že vaša internetová aktivita zvíťazila’nie je sledovaná službou. Jedinou informáciou, ktorú uchováva sieť Windscribe VPN, je celková šírka pásma, ktorú ste použili za 30 dní a kedy ste službu naposledy použili. S ročným plánom môžete upgradovať na Windscribe Pro už za 4,08 dolárov mesačne.

záver

Ako vidíte, vy’určite určite nie sú možnosti, pokiaľ ide o výber bezplatnej siete VPN, ktorá sa má používať v prehliadači Google Chrome. Nastavením a použitím jednej z vyššie uvedených sietí VPN v prehliadači Chrome vy’Budem na dobrej ceste k užívaniu bezpečného a anonymného prehliadania.

Nezabudnite však, že každá bezplatná sieť VPN VPN má svoje nevýhody. Hlavným je, že máte prístup iba k obmedzenému množstvu údajov, ktoré každá sieť VPN. Je to pochopiteľné, pretože každá spoločnosť bude tlačiť svojich používateľov k nákupu predplatného ich príslušnej prémiovej služby.

Ale ak vy’ak začíname s prehliadačom VPN VPN alebo ho zriedka používate, každá z vyššie spomenutých sietí VPN bude určite vyhovovať faktúre. Vidieť, ako oni’bezplatne, môže byť užitočné experimentovať s každým z nich, aby ste zistili, ktorý z nich najlepšie vyhovuje vašim potrebám. V oboch prípadoch môžete’pokaziť sa, ak vy’o ochrane vášho súkromia online vážne.

Odporúčané znenie:

Najlepšie VPN pre prehliadač Chrome

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

82 − = 76