Bezplatná sieť VPN pre sieť Netflix v roku 2020


Bezplatná sieť VPN pre sieť Netflix v roku 2020Skôr, ako dostanete nádeje príliš vysoké na základe názvu tejto stránky, nechajte’Najprv získajte jednu vec: použitie bezplatnej siete VPN pre Netflix je vždy zložité. Rovnako ako všetky ostatné hlavné platformy na streamovanie médií, ako je Hulu, aj spoločnosť Netflix vedie vojnu proti používateľom, ktorí sa pokúšajú získať prístup k svojim geoblokovaným televíznym programom a filmom. Majú na to dobrý dôvod, pretože existujú rôzne výhradné práva týkajúce sa autorských práv v rôznych častiach sveta.

Netflix berie túto vojnu vážne a usilovne pracuje na tom, aby mohol odhaliť všetkých používateľov, ktorí používajú službu VPN na odblokovanie relácií s obmedzeným geografickým umiestnením..

Netflix berie túto vojnu vážne a usilovne pracuje na tom, aby mohol odhaliť všetkých používateľov, ktorí používajú službu VPN na odblokovanie relácií s obmedzeným geografickým umiestnením. Preto ani veľa platených služieb VPN neposkytuje prístup po určitom čase, pretože ich adresy IP a servery sa môžu zablokovať. Tak to’nie je to vlastne presná veda.

Existujú štyri kľúčové vlastnosti dobrá sieť VPN pre sieť Netflix by mala byť k dispozícii, aby ste si mohli vychutnať sledovanie videí s obmedzeným prístupom:

  1. Schopnosť odblokovať Netflix bez detekcie
  2. Dobrá rýchlosť na streamovanie videí vo vysokom rozlíšení
  3. Žiadne kvapky pripojenia
  4. Dobré funkcie na ochranu osobných údajov

Mnoho služieb VPN môže zvyčajne ponúkať iba dve alebo tri z nich, a preto sa v tejto oblasti nepoužívajú. Aké sú teda šance, že budete môcť používať bezplatnú sieť VPN pre sieť Netflix a využívať ju aj Vy? No, celkom štíhly, aby som bol úprimný. Ale to nehovoríme’je tiež nemožné.

V skutočnosti sa naše top 4 bezplatné VPN nižšie uvedené poradie určite oplatí pozrieť, pretože keď nájdete službu, ktorá dokáže odblokovať tento mediálny tok,’s väčšinou až do rýchlosti, či si môžete vychutnať sledovanie streamovaných HD relácií. A ako už možno viete, Rýchlosti pripojenia VPN sú väčšinou dosť nekonzistentné; takže môžete mať šťastie.

Aj keď niekedy hlásime pre určitého poskytovateľa hrozné a zbytočné rýchlosti, nie je to tak’nemyslím, že môžete’t mať lepšie výsledky, alebo dokonca sledovať HD videa napriek našim skúsenostiam. Veľa záleží napríklad na vašom fyzické umiestnenie a vzdialenosť od vami vybraného servera ako aj denný čas, keď sa pripájate. Takže, bez ďalších okolkov, nechaj’Pozrite sa, čo pre vás máme, ako našich 4 najlepších VPN VPN pre Netflix zdarma.

Bezplatná VPN pre Netflix - top 4

Ako sme už spomenuli, je to’Je veľmi nepravdepodobné, že nájdete úplne bezplatnú službu, ktorá obchádza najobávanejšiu detekciu a ktorú ste vyhrali’t skončí s otravnou chybovou správou. Napriek tomu stále nájdete služby, ktoré sú úplne zadarmo; dobre, skôr ako freemium, pretože prémiové VPN môžete používať zadarmo na určité obmedzené časové obdobie.

Nižšie nájdete naše 4 najčastejšie bezplatné VPN pre sieť Netflix:

1. Husacie VPN

Logo služby Goose VPN Navštívte sieť Goose VPN

Táto sieť VPN sa umiestnila na špičke, pretože ponúka najdlhšiu 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, ktorá tiež funguje. V skutočnosti všetky platené balíčky prichádzajú s takou bezplatnou skúšobnou verziou. S Goose VPN si môžete vychutnať streamovanie obľúbených televíznych programov alebo filmov Netflix v USA, Nemecku a Holandsku. Táto relatívne mladá služba VPN sídli v Holandsku a má sieť 100+ umiestnení serverov po celom svete, čo nie je príliš veľké, ale stále môže byť v poriadku pre vaše potreby.

Zistili sme, že rýchlosti pripojenia Goose VPN sa môžu líšiť od približne do poriadku po relatívne dobré. Skvelá správa je, že pri takýchto rýchlostiach môžete používať túto bezplatnú sieť VPN pre systém Netflix. Nezabúdajte však, že sa to môže kedykoľvek zmeniť. Ďalšou úľavou však je, že táto služba má dosť dobrá podpora živého chatu, čo sa hodí, keď potrebujete pomoc s prístupom ku geoblokovaným knižniciam z dôvodu technických problémov.

Po výbere jedného balíka z troch musíte samozrejme zadať svoje platobné podrobnosti 30-dňová bezplatná skúšobná verzia. Ak sa tak rozhodnete, nezabudnite zrušiť svoje predplatné a skončiť s nabitou kreditnou kartou.

2. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštívte spoločnosť NordVPN

Jedna z našich celkovo obľúbených VPN, NordVPN, nemá’Skutočne propagovať svoju bezplatnú skúšobnú verziu na jej oficiálnej stránke. Napriek tomu, ak ste “spýtaj sa pekne,” úžasná podpora live chatu vám poskytne odkaz na stiahnutie 3-dňového bezplatného skúšobného klienta. Všetko, čo musíte urobiť, je zadať e-mailovú adresu a kliknúť na ikonu Tlačidlo Získajte bezplatnú skúšobnú verziu; nevyžaduje sa žiadna kreditná karta, nie sú kladené otázky.

NordVPN je síce jedným z najlepších nástrojov na ochranu osobných údajov a odblokovanie, určite to však nie je najrýchlejší na trhu. Napriek tomu budete mať dobrú rýchlosť, aby ste si mohli užiť všetky regióny Netflix podporované touto službou, vrátane USA, CA, NL a JP. Ak sa vám páči, čo dostanete počas svojho 3-dňová bezplatná skúšobná verzia, stále si môžete vybrať plán a využiť položené otázky 30-dňová záruka vrátenia peňazí ak nie’z nejakého dôvodu nechcem pokračovať v platenom pláne.

3. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštívte CyberGhost

Raz a navždy, CyberGhost už nepropaguje bezplatnú verziu na všetkých platformách od minulého decembra (2017), čo bolo potvrdené ich podporou live chatu. Napriek tomu sa objavuje ako jedna z prvých možností vo voľných rebríčkoch a zoznamoch VPN. Týmto môžeme potvrdiť, že CyberGhost ponúka Sedemdenná neobmedzená bezplatná skúšobná verzia; že’to je dôvod, prečo to skončilo v tomto poradí VPN zadarmo.

Tento poskytovateľ je so sídlom v Rumunsku a má silné funkcie zabezpečenia a ochrany osobných údajov. to’Je to jedna z mála VPN služieb, ktoré stále dokážu obísť Netflix a vďaka svojim dobrým celkovým rýchlostiam pripojenia ho určite môžete použiť na vysielanie požadovaných geo blokovaných televíznych relácií a filmov. Našťastie môžete používať 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu so všetkými jej funkciami vrátane odblokovania tohto hlavného mediálneho streamera.

4. SaferVPN

Logo služby SaferVPN Navštívte SaferVPN

V neposlednom rade sa SaferVPN umiestnil na 4. mieste v našej bezplatnej rebríčku VPN pre Netflix s prekvapujúco vysokými celkovými rýchlosťami a 24-hodinová bezplatná skúšobná verzia. Môžete jednoducho kliknúť na ikonu Tlačidlo Štart zadarmo v pravom hornom rohu oficiálnej webovej stránky a stiahnite si aplikáciu po opustení e-mailovej adresy.

SaferVPN je so sídlom v Tel Avive, Izrael, ktorý nemusí byť najlepšou voľbou pre ochranu súkromia, pretože krajina je príliš globálna s tímom pre dohľad nad očami piatich očí. Teoreticky by však malo byť vaše súkromie rovnako bezpečné ako s ostatnými žiadateľmi o protokoly.

Táto služba VPN ponúka 700+ umiestnení servera, čo je celkom dobré pokrytie, ale stále nie je ani blízko vedúcich predstaviteľov trhu VPN so svojimi tisíckami serverov na celom svete. Pravdepodobne môžete obísť detekciu Netflixu pre servery v USA a NL, ale mohli by ste byť blokovaní pri skúšaní serverov vo Veľkej Británii alebo CA. Bohužiaľ, nie je’• jeden poskytovateľ VPN, ktorý by mohol zaručiť nepretržitý a trvalý prístup k tejto službe streamovania médií.

Bezplatné siete VPN, ktoré môžu’nepoužívať s Netflixom

Vo výsledkoch vyhľadávania sa nachádza niekoľko sietí VPN, ktoré sú uvedené alebo hodnotené na stránkach s recenziami ako možné možnosti. Náš výskum však ukazuje, že väčšina z nich vychádza z neaktuálnych informácií. Zakladať váš výber na nepravdivých údajoch môže byť dosť nepríjemné a zavádzajúce. Preto sme sa rozhodli zahrnúť na tejto stránke niektoré z najčastejšie hodnotených a pravdepodobne bezplatných sietí VPN pre Netflix, ktoré buď nie sú zadarmo, alebo jednoducho nie.’nepracujte s týmto mediálnym centrom.

TunnelBear VPN

TunnelBear - nemožno použiť s Netflixom

Toto je jedna z najobľúbenejších bezplatných sietí VPN. no, určite nie u nás. Zdá sa, že ľudia ho milujú “roztomilý” niesť tému a ľahko použiteľné rozhranie. TunnelBear však nemožno použiť na streamovanie Netflix. Všetky jeho servery, vrátane USA, CA, UK a NL servery boli zablokované. Ale aj keď by tunnelBear mohol obísť Netflix, ako dlho by vám trvalo vypustenie systému smiešne mesačné dátové obmedzenie 500 MB pre váš bezplatný účet? Toto by mohlo vylúčiť túto VPN ako potenciálne užitočného kandidáta z rebríčka, ale neurobí to’Nezáleží na tom, pretože aj napriek tomu sa táto streamingová služba neodblokuje.

VPN štítu Hotspot

Hotspot Shield VPN - nemožno použiť s Netflixom

Zdá sa, že táto sieť VPN zapína a vypína zoznam sietí VPN, ktoré skutočne pracujú so sieťou Netflix. Zdá sa, že momentálne VPN Hotspot Shield môže pracovať so servermi v USA, pretože sa im podarilo obísť nenávistnú detekciu. však, musíte mať účet Premium, aby ste sa mohli pripojiť k dedikovanému serveru. Toto nie je’nečítam “zadarmo” v našej knihe. Úprimne povedané, zdá sa, že veľa recenzií zvažuje tieto možnosti len preto, že majú bezplatnú verziu, ale nedokážu skontrolovať, či ich možno vôbec použiť s Netflixom..

Keenow

Keenow - s Netflixom ho nemožno použiť

Toto je ďalšia platená sieť VPN, ktorá sa zobrazuje v zoznamoch poradia, pretože jej bezplatná verzia je vhodná pre všetko. nechať’pozri zhrnutie toho, čo získate za svoje “lite” (zadarmo) plán:

  • denný limit údajov 512 MB
  • žiadne odblokovanie Netflix
  • žiadny prístup k VPN
  • žiadna ochrana súkromia
  • žiadna bezpečnostná ochrana

Znie to ako plán, však? V tejto súvislosti je to užitočné. Preto nám povedzte, ako by ste mohli používať túto bezplatnú sieť VPN pre Netflix a zároveň zostať v anonymite.

Windscribe VPN

Windscribe - nemožno použiť s Netflixom

Windscribe VPN sa môže nejako objaviť aj v rebríčkoch ako voľná voľba VPN pre Netflix, aj keď neposkytuje prístup k svojmu vyhradenému serveru Windflix pre bezplatnú verziu a pravdepodobne nikdy nikdy nebol. Aj keď je to relatívne dobrá bezplatná sieť VPN, to’Ak je vaším hlavným cieľom pozerať sa na geograficky blokované šou, je mimo stôl a ak je to možné, zadarmo.

ProtonVPN

ProtonVPN - nemožno použiť s Netflixom

Ďalší nový hráč veľkej hry, ktorý má dobrú bezplatnú verziu so skvelými funkciami zabezpečenia a ochrany osobných údajov, vysokými rýchlosťami a pokrytím polohy; bezplatná aplikácia VPN však nefunguje’t odblokovanie Netflix. Určené americké servery sú k dispozícii iba pre predplatiteľov programu Plus Plan. Takže opäť, určite nie je zadarmo VPN pre Netflix.

Alternatívne VPN pre Netflix

Je nám ľúto, ale, ako vidíte, aj tie najlepšie bezplatné VPN majú svoje obmedzenia, pokiaľ ide o konkrétne použitia, napríklad odblokovanie streamovacích služieb. Snažili sme sa, ale nemohli sme’nenájdu skutočne zadarmo VPN pre Netflix; ten, ktorý by sme mohli s istotou odporučiť. Aj napriek tomu je to sivá oblasť zablokované sú aj platené služby VPN stále častejšie.

Neexistuje trvalé riešenie; Vždy však môžete hlasovať za slušnú špičkovú platenú sieť VPN, ktorá je odhodlaná nájsť nové spôsoby, ako obísť detekciu Netflixu, aj keď sú jej servery zablokované. Niektorí sa jednoducho vzdajú a prestanú podporovať odblokovanie tohto hlavného mediálneho centra.

Zistili sme, že NordVPN, ExpressVPN, PrivateVPN, VyprVPN, Strong VPN a Surfshark VPN sú stále dobrým výberom a spolupracujú s Netflixom. Ak žijete v zahraničí, ste cestovateľom alebo chcete sledovať skutočne obmedzené geografické relácie, odporúčame vám navštíviť našu stránku Najlepšie VPN pre Netflix..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

67 − = 66