Bezplatná sieť VPN pre telefóny iPhone a iPad v roku 2020


Porušovanie online údajov sa v posledných rokoch stalo predmetom obáv. To je sotva prekvapujúce vzhľadom na to, že prípady krádeže údajov sú na vzostupe. Ako taký’Je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým, aby ste sa pokúsili udržať vaše osobné informácie mimo dosahu akýchkoľvek budúcich zlodejov.

Existuje veľa sietí VPN, ktoré vám umožnia vychutnať si lepšie súkromie online. Prevažná väčšina z nich je jednoduchá a jednoduchá na to, aby ste boli na svojom zariadení so systémom iOS v prevádzke okamžite. Čo’je to viac’je bezpečné povedať, že ide o perfektný spôsob ochrany vašich osobných údajov.

Ak teda’Rád by som zistil, ktorá je najlepšia bezplatná sieť VPN pre iPhone a iPad, jednoducho pokračujte v čítaní. V nasledujúcom článku sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o tom, prečo na svojom zariadení so systémom iOS potrebujete sieť VPN, a poskytnite našim 5 najobľúbenejším sieťam VPN pre telefóny iPhone a iPad..

Prečo potrebujete na svojom zariadení so systémom iOS používať sieť VPN

Naozaj by si nemal’• Podceňujte, aké ľahké je odcudzenie vašich údajov - najmä ak prezeráte web v zariadení iOS, keď ste pripojení k otvorenej sieti. Ak využívate VPN, našťastie vaše údaje zostanú mimo dosahu zvedavých očí.

Uvedením služby VPN do prevádzky vo svojich zariadeniach nielen zvýšite svoje súkromie online, ale aj vy’Tiež budete mať možnosť obísť postupy geografického blokovania, ktoré zavádzajú populárne online streamingové služby, ako sú Netflix a Amazon Prime Video..

Jediným problémom je, že nie každý má prostriedky na zaplatenie predplatného VPN. Našťastie existuje odpoveď na vaše modlitby a to’s množstvo bezplatných sietí VPN, z ktorých je možné vyberať. To nie je pravda’To znamená, že by ste sa mali rozhodnúť pre tú prvú, ktorú uvidíte. Ako pri mnohých iných veciach, vždy sa vyplatí urobiť váš výskum. Našťastie, v nasledujúcej časti nájdete naše najlepšie odporúčané bezplatné siete VPN pre telefóny iPhone a iPad. Takže, bez akýchkoľvek ďalších okolkov, sú tu!

Top 5 najlepších bezplatných sietí iPhone a iPad VPN

1. TunnelBear

Logo služby TunnelBear Navštívte stránku TunnelBear

Existuje mnoho dôvodov, prečo sa vám tento konkrétny poskytovateľ VPN páči. to’sa ľahko používa, ponúka slušné rýchlosti, podporuje viac zariadení, používa silné šifrovanie AES-256-bit a najlepšie zo všetkých - to’je zadarmo! Skutočnosť, že nemáte’Nepotrebujete kreditnú kartu na nastavenie a používanie služby, je to tiež skvelý bonus.

Väčšina bezplatných sietí VPN má však obmedzenia, ktoré vás nalákajú na prechod na platenú verziu. Koniec koncov, ak poskytovateľ VPN nie’t zarobiť peniaze, jednoducho vyhral’byť životaschopné, aby zostali v podnikaní. TunnelBear určite nie je výnimkou, pretože každý mesiac ponúka iba 500 miliárd bezplatných údajov.

S cieľom čo najlepšie využiť službu vy’Budete musieť upgradovať na platenú verziu, ktorá sa pohybuje v cene od 9,99 dolárov do 5,00 dolárov mesačne za mesačné a 12 mesačné predplatné. Tak či tak’je ľahko nastaviteľný a použiteľný na vašom systéme iOS’dobre stojí za zváženie.

2. Windscribe VPN

Logo služby Windscribe VPN Navštívte Windscribe

Ak ty’Pri hľadaní všestrannej VPN, ktorá vám umožní využívať rozšírené súkromie online, je Windscribe Free bezpochyby skvelá voľba. Ich bezplatná verzia umožňuje veľkorysé 10 GB údajov za mesiac, čo je oveľa viac ako väčšina bezplatných sietí VPN.

Služba Windscribe Free je v porovnaní s prémiovou verziou obmedzená, ale stále máte prístup k ôsmim vzdialeným serverovým umiestneniam, z ktorých každá ponúka primeranú rýchlosť. Vezenie vecí do prevádzky na vašom iPhone alebo iPad bude tiež hračkou, pretože v App Store je k dispozícii špecializovaná aplikácia..

3. Štít Hotspot

Logo služby Hotspot Shield Navštívte štít Hotspot

Hotspot Shield, ktorý je dokonalý pre zariadenia iOS, je vynikajúcou voľbou pre bezplatnú sieť VPN. Koniec koncov, ponúka bezplatný a neobmedzený prístup a je k dispozícii 17 rôznych krajín. Vďaka tejto technológii AnchorFree táto VPN nevyžaduje registráciu alebo kreditnú kartu a zaručuje maximálnu anonymitu pri prehliadaní webu.

Ak ty’Ak chcete z tejto konkrétnej siete VPN čo najviac vyťažiť, mohlo by byť užitočné upgradovať na platenú verziu, pretože máte iba denný denný údajový limit 500 MB. S prihliadnutím na to by tí, ktorí majú základné potreby, mali nájsť viac ako dostatočné.

4. ProtonVPN

Logo služby ProtonVPN Navštívte ProtonVPN

Pokiaľ ide o zlepšenie vášho súkromia online zadarmo, môžete’s ProtonVPN sa nedarí. Koniec koncov, jej služba ponúka neobmedzené množstvo dát a šírku pásma, vynikajúce šifrovacie protokoly, slušné rýchlosti a tam’je vyhradená aplikácia dostupná v obchode App Store.

Služba však môže byť do istej miery obmedzená, pokiaľ ide o ponúkanie občas nespoľahlivého výkonu. Tiež, ak’Ak chcete službu používať na viacerých zariadeniach, nemôžete tak urobiť s touto konkrétnou službou. vy’d) musí prejsť na platenú VPN, napríklad ExpressVPN, ktorá umožňuje viacnásobné pripojenie naraz.

5. Skryť ma VPN

Skryť logo služby VPN Navštívte Hide.me

Hide Me VPN kladie dôraz na ochranu osobných údajov a ponúka bezplatnú službu VPN s 2 GB dátami mesačne. Toto nemusí byť najlepšia voľba pre bežných používateľov, ale tí, ktorí majú základné potreby, to môžu považovať za dostatočné.

Celkovo sú k dispozícii iba tri umiestnenia serverov (Kanada, Holandsko a Singapur), ale rýchlosť vášho pripojenia sa zvíťazila’t byť obmedzený, čo je skvelé pre bezplatnú sieť VPN pre vaše zariadenie iOS. Ďalšou výhodou je, že nie sú k dispozícii žiadne reklamy, čo sa dá vidieť aj pri mnohých ďalších bezplatných sieťach VPN. Celkovo to’je to vynikajúca možnosť používať na vašom iPhone alebo iPade vďaka jeho ľahkému použitiu a schopnosti udržať vaše súkromie.

záver

Teraz, keď sme’Pokryli sme naše najlepšie tipy na najlepšie bezplatné VPN pre iPhone a iPad, všetko, čo musíte urobiť, je urobiť rozhodnutie o tom, ktoré je šité na mieru vašim konkrétnym potrebám. Ako ty’Pravdepodobne sme sa zhromaždili už teraz, existuje celý rad bezplatných sietí VPN, z ktorých si môžete vybrať. Dúfajme však, že v tomto článku sa vaše rozhodnutie stane oveľa ľahším!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

58 − = 48