Bezplatná sieť VPN pre Windows v roku 2020


Každý má rád veci zadarmo, však? Kto by’neakceptujete bezplatnú masáž alebo nepoužívate softvér zadarmo? Pokiaľ však ide o služby VPN (Virtual Private Networking), odporúčame vám postupovať opatrne, pretože je to nebezpečné pole plné nášľapných mín. Napriek tomu tu uvádzame zoznam bezplatných sietí VPN pre Windows.

Ale to’presne o tom, prečo sme tu: Aby sme vám pomohli nájsť cestu z tohto bludiska protokolov a funkcií VPN, aby ste mohli ísť s tou najlepšou možnou voľbou pre svoje súkromie alebo potreby geografického odblokovania.. “To najlepšie je dosť dobré” môže byť náš slogan, pretože nikdy by sme sa neuspokojili s menším počtom.

Bezplatná sieť VPN pre systémy Windows 7, 8, 8.1 a 10

Pred predstavením našich troch najlepších sietí VPN pre systémy Windows 7, 8, 8.1 a 10 vám pripomíname, že bezplatná služba je vždy kompromisná; pravdepodobne bude ovplyvnená úroveň bezpečnosti, vlastnosti, počet serverov, rýchlosť alebo univerzálnosť. Vo všeobecnosti je celkom nepravdepodobné, že môžete použiť bezplatnú sieť VPN na torrenting, Netflix, Hulu, ako aj na akúkoľvek aktivitu, ktorá by vyžadovala maximálnu anonymitu.

Bezplatná sieť VPN pre systémy Windows 8, 8.1 a 10

Údržba siete VPN stojí veľa peňazí. Ako by to mohlo byť na Zemi zadarmo? Poskytovateľ musí nejakým spôsobom zarobiť dosť peňazí, aby udržal službu v prevádzke, však? Alebo si myslíte, že VPN a charita kráčajú ruka v ruke? Prelomme túto ružovú bublinu práve tu, práve teraz.

Preskúmajte najlepšie platené možnosti v našom zozname najlepších VPN pre Windows.

Či už je to’s VPN zadarmo pre Windows alebo platená, “to’je to všetko o peniazoch”; prepáč, Jessie J, tvoja cenovka’nebudem rezonovať s trhom VPN.

To je presne dôvod, prečo by ste nikdy nemali používať úplne zadarmo VPN, pretože vám to buď ukáže otravné reklamy tretích strán (sledovanie upozornenia na súbory cookie!) a videá alebo predávať osobné údaje, ktoré zaznamenáva o vás a vašej online prevádzke, nehovoriac o nižšej kvalite služieb, ktoré môžete získať.

Čo’Ešte horšie je, že hackeri, počítačoví zločinci a vlády si môžu vytvoriť vlastné bezplatné služby VPN, aby prilákali netušiacich používateľov počítačov do pasce úplného dohľadu. vy’d) ak sa chystáte chrániť svoje súkromie, radšej sa vyhnite všetkým tienistým.

to’je oveľa bezpečnejšie používať bezplatnú prémiu alebo, ako je známe, aj službu freemium, ktorá je obmedzenou verziou platenej VPN. V tomto prípade bude vaša služba, samozrejme, stále obmedzená určitými spôsobmi (čas, prevádzka, rýchlosť, počet umiestnení na serveri a bezpečnostné funkcie), ale získate najlepšiu možnú úroveň ochrany osobných údajov online..

Pri zostavovaní tohto zoznamu VPN zadarmo pre Windows sme mali na pamäti dve hlavné kritériá: vašu online bezpečnosť a použiteľnosť.

Od tej doby’s Rozdiel medzi VPN pre Windows 10 až Windows 7, môžete použiť klienta Windows, ktorý si stiahnete, pre akúkoľvek verziu operačného systému Windows, ktorú máte. Určite to však nie je systém Windows XP, ktorý už spoločnosť Microsoft ani nepodporuje. Ak chcete byť vo svojom virtuálnom svete v bezpečí, môžete’d napriek tomu by ste mali mať prehľad o všetkých programoch vrátane operačného systému.

nechať’Teraz sa pozrite, čo sa nám podarilo pri hodnotení VPN VPN pre Windows zadarmo.

Najlepšie 3 bezplatné VPN pre Windows

to’Nie je také ľahké hodnotiť bezplatné VPN, pretože ak by sme mali trošku zmeniť naše kritériá, mohli by sme skončiť s iným hodnotením alebo by sa v hornom zozname 3 mohli objaviť aj iné služby. Zatiaľ sme si však istí prvými dvoma pozíciami; Sieť VPN s bronzovým medailistom pre Windows 7, 8, 8.1 a 10 však mohla byť nahradená niekoľkými ďalšími možnosťami. Takže tu’s čím sa môžete chrániť na virtuálnej diaľnici, ak nemáte’Nevidím dôvod, prečo by ste ešte mali minúť peniaze na prémiovú službu VPN.

1. ProtonVPN

Logo služby ProtonVPN Navštívte ProtonVPN

A čo bezplatná VPN pre Windows, ktorá prichádza s neobmedzeným počtom údajov? Áno, žiadny limit údajov vôbec. To je jeden z hlavných dôvodov, vďaka ktorým je ProtonVPN našou najlepšou voľbou pre Windows, pretože išlo o bezplatnú VPN so zlatým medailistom pre Android. Ďalším hlavným dôvodom je, samozrejme, jeho vysoká úroveň zabezpečenia online a súkromia vďaka svojim vlastnostiam (napr. prepínač kill) a použitým šifrovaniam.

Samozrejme, že’nie všetky postele ruží, pretože ich môžete používať iba 3 servery s 1 zariadením zadarmo a torrentovanie nie je naozaj možné bez vyhradených serverov. Ako sme už povedali, vždy existujú obmedzenia, t. J. Cena za bezplatnú službu VPN. Stále sme presvedčení, že ProtonVPN určite stojí za vyskúšanie, ak chcete najlepšiu možnú kvalitu služieb v bezplatnej kategórii.

2. Windscribe VPN

Logo služby Windscribe VPN Navštívte VPN Windscribe

No, môžeme’Naozaj si nemyslím, že by si VPN poradca pre Windows dostal zadarmo, bez toho aby si mal Windscribe VPN niekde na vrchole. to’Za nedostatok sa zvyčajne považuje to, že tento poskytovateľ má sídlo v krajine piatich očí, v Kanade a my’v prípade takýchto sietí VPN, musíte tiež vedieť, že sa zdá, že ich Windscribe prijíma žiadne protokoly vážne. Vždy je potrebné pozorne si prečítať Zásady ochrany osobných údajov, aby ste videli, čo presne je o vás a vašej prevádzke zaznamenané a ako sa s takýmito protokolmi zaobchádza..

Windscribe VPN obmedzuje vaše mesačné údaje, takže ich môžete používať iba 10 GB každý mesiac prostredníctvom tohto poskytovateľa. Určite to nemožno porovnávať s neobmedzenou šírkou pásma, ale stále dosť pre vaše každodenné potreby, ako je IP spoofing, čítanie a sledovanie geograficky obmedzeného webového obsahu, alebo dokonca viac.

Táto VPN tiež prichádza s dobré funkcie zabezpečenia a ochrany osobných údajov; môžete však trpieť na fronte rýchlosti.

3. TunnelBear

Logo služby TunnelBear Navštívte stránku TunnelBear

Obľúbený výber mnohých recenzentov a musíme tiež uznať, že TunnelBear je farebným príspevkom do celej palety VPN. Má žoviálny prístup k UX originálne rozhranie pre všetky hlavné platformy. Vzhľad a jednoduchosť použitia však pravdepodobne nie sú najdôležitejšími faktormi pri výbere bezplatnej siete VPN pre Windows 10 alebo podľa toho, ktorý OS Windows máte, správne?

Našťastie vám tu poskytuje aj službu TunnelBear VPN Ochrana pred únikom IP / DNS prostredníctvom prepínača zabíjania (VigilantBear) a zahmlievanie prostredníctvom funkcie GhostBear. Existujú dve fronty, kde táto bezplatná aplikácia krváca: Je to 500MB mesačný limit údajov a rýchlosť. Tento mesačný dátový limit sa môže zvýšiť o 1 GB, ak tweetujete o spoločnosti na Twitteri, ale stále to nestačí na slušné geograficky blokované streamovanie videa vo vysokom rozlíšení, pokiaľ nechcete vyčerpať svoj mesačný limit v priebehu niekoľkých hodín..

Ak však chcete odblokovať iba cenzurované alebo obmedzené webové stránky, aby ste mohli čítať obsah, ktorý nie je vo vašej lokalite k dispozícii, môžete vyskúšať aplikáciu TunnelBear..

6 spôsobov použitia bezplatnej siete VPN

Musíme zdôrazniť, že nie sme fanúšikmi slobody, keď je to’s VPN v jednej vete, pretože anonymita, rovnako ako v online bezpečnosti a súkromí, je pre nás nanajvýš dôležitá, rovnako ako dobré rýchlosti sťahovania a nahrávania bez možných nepríjemných prerušení, napríklad prerušenie spojenia.

Existuje viac alebo menej 6 spôsobov použitia bezplatnej siete VPN, a ak áno’Našťastie, naše vyššie uvedené tri najlepšie výbery pre systém Windows spĺňajú všetky podmienky v jednom. Úspešne môžete využívať slušnú a kvalitnú bezplatnú službu:

 • Falošná adresa IP, t. J. Poloha
 • Aby ste sa vyhli špehovaniu vášho ISP, počítačoví zločinci a vlády
 • Chráňte svoje osobné údaje
 • Zabezpečiť bezpečné používanie verejného hotspotu WiFi
 • Zostať anonymný na virtuálnej diaľnici
 • Prístup k geo blokovanému webovému obsahu

Predtým, ako sa ponáhľate nainštalovať a používať bezplatnú aplikáciu pre systémy Windows 10, 8.1, 8 alebo 7, môžete zvážiť, prečo to z dlhodobého hľadiska nemusí byť dobrý nápad..

Prečo bezplatné VPN nie sú taký dobrý nápad

tam’nie je nič zlé alebo zlé na vyskúšaní platenej služby VPN zadarmo, takže môžete mať skúsenosti z prvej ruky s ohľadom na jednoduchosť použitia, rýchlosti (nezabudnite, že bezplatné verzie sú vo všeobecnosti pomalšie), časy pripojenia, možné poklesy, úroveň bezpečnosť a súkromie, všeobecná použiteľnosť a univerzálnosť. V každom prípade vyskúšajte prémiovú službu zadarmo alebo využite 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ktorú ponúka väčšina špičkových sietí VPN, aby ste sa uistili, že pre svoje potreby vyberiete najlepšiu a nákladovo najvýhodnejšiu službu..

Pri používaní priemernej bezplatnej siete VPN však existujú zjavné nedostatky, keď sa snažíme tieto problémy naďalej poukazovať:

 • pomalé alebo zbytočné rýchlosti
 • reklamy tretích strán
 • možný malware
 • logovanie a predaj údajov tretím stranám
 • nedostatok funkcií a prispôsobiteľnosť
 • možné úniky IP / DNS / WebRTC
 • žiadna podpora pre zdieľanie súborov P2P (torrenting), Netflix USA / Netflix UK a Hulu

S tým tiež nemôžeme tvrdiť, že stovky miliónov bezplatných používateľov sa dopúšťajú obrovskej chyby tým, že sa vystavujú počítačovým zločincom, hackerom, poskytovateľom internetových služieb a vláde, pričom im veria.’chránený. To všetko sa scvrkáva na to, čo chcete pre takúto službu VPN. Uistite sa, že vaše potreby zodpovedajú vášmu výberu’s všetky.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + = 8