10 nejbezpečnějších poskytovatelů e-mailu v roce 2020


jestli ty’znovu hledáte poskytovatele e-mailu, kterému můžete důvěřovat, najít tu správnou službu není’t vždy snadné. Spousta společností tvrdí, že jsou bezpečnými poskytovateli e-mailů, ale ve skutečnosti mají spoustu děr, což hackerům a phisherům způsobí chaos. Existují však také fantastickí operátoři, kteří provozují některé z nejbezpečnějších e-mailových účtů, které byly kdy vytvořeny. Abychom vám pomohli s výběrem, my’Sestavili jsme náš seznam 10 nejbezpečnějších poskytovatelů e-mailu. Kterýkoli z nich zajistí vaše data v bezpečí, uloží do karantény vaše kontakty a zablokuje snoopery.

Zůstaňte pod kontrolou své bezpečnosti online. Chraňte svůj webový provoz před zvědavými očima hackerů, korporací a vlád pomocí špičkové VPN. Navštivte NordVPN

Pokud vás tedy problémy se starým poskytovatelem přivedly k tomu, abyste se zeptali, jaká je nejbezpečnější možnost e-mailu, držte se. To’s čas na změnu. Nejbezpečnější poskytovatelé e-mailu na trhu nabízejí funkce, které vás mohou udržet v bezpečí a zajistit úplné soukromí online. Nechat’Dozvíte se více!

ProtonMail - poskytovatel e-mailu

1. ProtonMail

Mnoho lidí’Preferovanou volbou pro nejbezpečnější e-mailový systém je ProtonMail úhledná švýcarská společnost, která se zaměřuje na absolutní soukromí. Poloha je důležitá, protože Švýcarsko je legendární pro zajištění utajení a soukromí. Takže veškerá data o ProtonMailu zůstanou skrytá před vládním dohledem.

Jejich bezplatný balíček je dodáván s 500 MB úložiště, které lze pomocí placených služeb upgradovat na 5-20 GB. ProtonMail’s End-to-End šifrování je řadí mezi nejbezpečnější dodavatele e-mailů a poskytuje bezpečnost i při odesílání uživatelům mimo službu ProtonMail. Navíc je vše anonymizováno a při registraci není třeba poskytovat žádné osobní údaje.

Zakoupením vizionářského plánu ProtonMail (24 EUR / měsíc) získáte také přístup k ProtonVPN - jejich super bezpečné VPN službě. Pokud potřebujete bezpečnou e-mailovou službu i VPN, může to být užitečné.

Tutanota - bezpečná e-mailová služba

2. Tutanota

Přes své exoticky znějící jméno Tutanota pochází z Německa, kde si získala působivou reputaci jako jeden z nejbezpečnějších poskytovatelů e-mailu. Veškerá pošta a přílohy odeslané prostřednictvím Tutanoty jsou automaticky šifrovány Tutanotou’s webovým klientem s otevřeným zdrojovým kódem, který šetří trochu času a vyhýbá se lidským chybám. A po odeslání nejsou zachovány žádné informace o IP. V zásadě jde o zabezpečení vaší e-mailové adresy.

To’je také velmi levný, s prémiovými balíčky začínajícími kolem 1 $ měsíčně. Tam’s omezenou volnou možností, stejně jako balíček Pro, který obsahuje velkorysou paměť 10 GB. Standardní možnost Premium je stejně bezpečná, ale přichází pouze s 1 GB.

fastmail - jeden z nejlépe zabezpečených e-mailů

3. FastMail

FastMail, relativní veterán zabezpečené e-mailové scény, nabízí jednoduchou službu pro jednotlivé uživatele. Všechny odeslané a přijaté zprávy jsou šifrovány, pokud je to možné, zatímco TLS a SSL šifrování jsou standardní součástí webového klienta nebo aplikace FastMail. Oni také nabízejí “světová třída” filtrování spamu, který udržuje uživatele’ Doručená pošta bez nepořádků a patří k nejlepším v oblasti kontroly virů.

Základní balíčky jsou dodávány s úložištěm 2 GB, standardní funkce 25 GB, zatímco Professional nabízí 100 GB. Všechny jsou konkurenceschopné a přicházejí s nulovými reklamami nebo sledováním. All-in-all, to’Je to skvělá volba pro uživatele sólového e-mailu.

HushMail - vysoká bezpečnostní e-mailová služba

4. HushMail

Hushmail, jeden z nejznámějších poskytovatelů zabezpečených e-mailů v okolí, vytvořil snadno použitelné webové a stolní klienty. Umístěný v Kanadě, Hushmail’Nástroje šifrují odchozí zprávy a vytvářejí vyhrazené weby pro příjemce, zatímco OpenPGP a SSL / TLS se kombinují, aby zůstaly všechny zprávy soukromé.

Nabízejí bezplatné a prémiové balíčky, které přicházejí s 10 GB bezpečného úložiště, a tam’s dobře navrženou aplikací pro iPhone, která pomáhá chránit vaše zprávy, i když jste vy’znovu v pohybu.

Zoho mail - bezpečná e-mailová služba

5. Zoho Mail

Zoho Mail se obecně zaměřuje na profesionální uživatele a snaží se nabídnout dostupnou sadu komunikačních nástrojů pro podniky, které potřebují ujištění a soukromí. Skvělou funkcí pro podniky je způsob, jakým jejich e-mailoví klienti pracují s pracovištěm Zoho - sada zabezpečených kancelářských aplikací.

Skutečným skvostem je ale Zoho’s šifrování a ověřování, což ji řadí do horních vrstev poskytovatelů zabezpečených e-mailů. Standardní balíčky mají 30 GB úložného prostoru, zatímco profesionální balíčky obsahují více než 100 GB.

SCRYPTMail - nejbezpečnější poskytovatel e-mailů

6. SCRYPTMail

Jediným způsobem, jak by mohla být bezpečnost SCRYPTMailu vážnější, je, kdyby měli globální soukromé žoldnéřské síly potrestající hackery. To’s, jak se říká - “soukromí je právo, ne privilegium”. Tato e-mailová služba, založená skupinou bezpečnostních obsedantů v USA, nabízí špičkové šifrování a může odesílat šifrované zprávy libovolnému uživateli webu..

Na rozdíl od některých jiných služeb SCRYPTMail také šifruje metadata na svých serverech, čímž vytváří další překážku mezi hackery (nebo vládními agenturami) a uživatelskými daty. Limity úložiště jsou velkorysé a téměř všechny služby, které nabízí SCRYPTmail, jsou zdarma, což je dvakrát atraktivnější.

Posteo - jeden z nejbezpečnějších poskytovatelů e-mailu

7. Posteo

jestli ty’Když se zeptáte sami sebe, co je nejbezpečnější e-mailová služba v okolí, německý uchazeč Posteo se určitě objeví v horní části seznamu. Posteo, založené na open source kódování, je bez reklam a zcela bezpečné. Je také hluboce odhodlána k udržitelnosti, což ji činí jedinečným v bezpečném světě e-mailů.

Očekávejte silné šifrování a dvoufaktorové ověřování a don’t očekávat sběr dat nebo dohled. Pokud se Posteo setká s problémy s vládou, upozorní své uživatele na varování. (Velmi levný) Základní balíček je dodáván s 2 GB úložiště, které lze za malé měsíční poplatky zvýšit na 20 GB.

LuxSci - jeden z nejbezpečnějších poskytovatelů e-mailu

8. LuxSci

jestli ty’znovu hledáte obchodní e-mailové řešení a vy’LuxSci se sídlem v Severní Americe může být přesně to, co potřebujete. Tato společnost se sídlem v Massachusetts nabízí sadu bezpečných komunikačních nástrojů (nejen e-mail). Balíčky se dodávají s úložištěm 1-50 GB.

Existují individuální účty i firemní balíčky, ale ve skutečnosti LuxSci’s služby směřují k větším organizacím. A dělají docela dobrou práci při filtrování e-mailů a udržování dat zaměstnanců v bezpečí a zvuku.

CounterMail - jeden z nejlepších bezpečných e-mailů

9. CounterMail

Proti zrnu komerčních e-mailových společností je CounterMail Švédsko’s přídavkem do balíčku poskytovatelů e-mailu s vysokou bezpečností. Unikátně používá k ukládání uživatelských dat systém založený na CD ROM, čímž minimalizuje šanci hackerů na přístup k e-mailům. Společnost také dodržuje politiku úplné otevřenosti - osvěžující rozhodnutí ve světě online bezpečnosti.

Tam’s CounterMail nemá žádnou volnou možnost a ceny jsou relativně vysoké, jak byste mohli očekávat u nejbezpečnějších e-mailových účtů. Maximální kapacita úložiště na 2 GB u standardních balíčků, ale lze ji za příplatek snadno rozšířit.

Mailfence - e-mail s velkým soukromí

10. Mailfence

Pochází z Belgie a patří mezi nejlepší poskytovatele zabezpečených e-mailů na světě. Aby byla zajištěna úplná svoboda pro uživatele komunikující s jinými e-mailovými účty, Mailfence používá OpenPGP k zajištění vynikajícího šifrování všech příchozích a odchozích dat a také zahrnuje dvoufaktorovou autentizaci pro přidání další úrovně zabezpečení.

Balíček zdarma obsahuje 500 MB úložiště, které se zvyšuje s balíčky Entry a Pro a nabízí maximálně 20 GB. Mailfence se zavazuje blokovat každý spamový e-mail a zabránit tomu, aby se ve vaší e-mailové schránce zobrazovaly všechny nežádoucí reklamy.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − = 8