7 alternativ FlixTor, které skutečně fungují v roce 2020


Poslední aktualizace: 01.02.2020

FlixTor je skvělý, ale už jednou zmizel. V období od listopadu 2018 do ledna 2019 byly webové stránky zděšeny věrným fanouškem. Okamžitě, řada zbytečných falešných “FlixTors” vyskočila, ukradla osobní údaje, infikovala zařízení malwarem a způsobovala nekonečné frustrace.

Drtivá většina “streamování zdarma” webové stránky tam jsou v nejlepším případě bezcenné a v nejhorším nebezpečné. Naštěstí existují legitimní alternativy FlixTor. Některé z nich jsou stejně dobré nebo dokonce lepší, v závislosti na tom, co vy’znovu hledám. V tomto článku uvádíme ty nejlepší.

ExpressVPN Hodnocení ExpressVPN VPNpro: 9,3 / 10

7 funkčních alternativ FlixTor

Bezplatné streamingové weby přicházejí v mnoha tvarech. Někteří pouze vkládají obsah dostupný jinde (jako je FlixTor), zatímco jiní jsou v podstatě přehrávače videa BitTorrent (jako je Popcorn Time). Každý typ má svá vrozená rizika a výhody - ujistěte se, že je znáte, než hodíte oči na skvělý obsah.

1. Popcorn Time

Popcorn TV

 • Omezení: Nevypadá’t práce ve Velké Británii
 • Obsah: Pestrá, srovnatelná s FlixTor
 • Platformy: Windows, MacOS, Android, Linux
 • Riziko: Vysoký
 • Typ: BitTorrent klient

Popcorn Time je velmi populární a zcela zdarma streamovací řešení se spoustou rozmanitosti. Nicméně, to’se liší od FlixTor několika důležitými způsoby. Za prvé, vy’Aby bylo možné aplikaci používat, musíte si ji stáhnout (k dispozici pro Windows 7) Windows, macOS, Android a Linux). Za druhé, sledování videí na něm je stejné jako torrentování a přináší stejná rizika.

Služba umožňuje přístup k obsahu několika velkých torrentů, což znamená, že rozmanitost a objem obsahu jsou poměrně velké. Popcorn Time se stane ještě bohatším, pokud budete ručně přidat další sledovače.

To’Je velmi uživatelsky přívětivý a vyžaduje minimální úsilí. Jediné, co musíte udělat, je vyhledat pořad, který chcete sledovat, vybrat kvalitu videa, zvolit jazyk titulků a vy’je dobré jít!

Existují nějaké nevýhody?

Od té doby Popcorn Time používá protokol BitTorrent, když někdo uvidí vaši IP adresu’znovu sledujete videa. To znamená, že byste ji měli používat s VPN - jinak byste mohli navštívit policii. Vy’nejde jen o stahování obsahu s dobou Popcorn - vy’znovu jej také nahrajte, což zpomalí vaše připojení více než FlixTor.

2. MoviesJoy

MoviesJoy

 • Omezení: Žádný
 • Obsah: Pestrá, srovnatelná s FlixTor
 • Platformy: webová stránka
 • Riziko: Střední
 • Typ: Vloží proudy z jiných platforem

MoviesJoy je téměř 1-pro-1 alternativou k FlixTor: obě jsou online streamingové platformy, které vkládají videa z jiných zdrojů (místo aby fungovaly jako klienti BitTorrentu), a obě jsou zcela zdarma k použití. S MoviesJoy you you’Najdu bohatou knihovnu přes 10 000 filmů a televizních pořadů, mnoho dostupných v HD (nebo 720p) a s titulky.

Pokud to porovnáme s FlixTor, my’Uvidím několik rozdílů. Například MoviesJoy ne’mít prémie, nebo “VIP” verze. To obvykle není skvělé znamení, ale v tomto případě to není: u MoviesJoy nebude váš televizní čas přerušen nepříjemnými reklamami.

MoviesJoy má dobře vypadající a pohodlný web, kde můžete filtrujte obsah podle žánru, země, hodnocení IMDb a dalších.

Existují nějaké nevýhody?

Zatímco to’je pravda, že reklamy vyhrály’trápí vás, když streamujete na MoviesJoy, této platformě není’t jako přátelské k soukromí jako FlixTor - používá určité neintruzivní reklamní metody, jako je popunder reklamní služba PopAds. Také některé filmy a televizní pořady na MoviesJoy mají titulky, které jste vyhráli’nebudu moci přepínat a zapínat.

3. Projekt zdarma TV

úvodní stránka projektu zdarma tv

 • Omezení: Žádný
 • Obsah: Pestrá, menší obsah než FlixTor
 • Platformy: webová stránka
 • Riziko: Střední
 • Typ: Streamovací vyhledávač

Ještě další zcela bezplatnou platformou pro online streaming je Project Free TV - nebo tak to vypadá. Ve skutečnosti se jedná spíše o vyhledávací stroj, ze kterého se načítají proudy “nepřidružené třetí strany.”

Výběr je poměrně bohatý, zejména pokud jste’znovu hledám více populární pořady nebo filmy dne. Pokud si to’je to něco cizího’hledáš, pak ty’s větší pravděpodobností bude úspěšný s některou z našich nejlepších 2 možností.

Od té doby platforma na jejich serverech není žádný obsah a není’Pokud je služba ProjectFTV poskytována prostřednictvím P2P, jako je Popcorn Time, je méně riskantní.

Existují nějaké nevýhody?

Za prvé, knihovna je výrazně menší než vy’Budu na FlixTor zvyklý. Za druhé, i když je obsah určitě k dispozici, možná budete muset trochu najít práci, abyste našli ten pravý zdroj. A po cestě, můžete být přesměrováni na některá nechtěná místa, včetně těch NSFW. Zkrátka, zkušenost není’t tak hladký, a měli byste zvážit použití s nástroj proti malwaru a blokování reklam.

4. SubsMovies

domovská stránka podřízených nemovitostí

 • Omezení: Žádný
 • Obsah: Pestrá, srovnatelná s FlixTor, ale nižší kvalita
 • Platformy: webová stránka
 • Riziko: Střední
 • Typ: Vloží proudy z jiných platforem

Používání SubsMovies není v žádném případě tak příjemné jako používání FlixTor, ale tato platforma má specifickou sílu - titulky. Pokud vy (nebo vaše máma a táta) hledáte podestýlku proudy v jiných jazycích než v angličtině, toto je vaše nejlepší sázka. Některé z populárnějších filmů nebo televizních pořadů vám umožní přístup k desítkám jazyků a rozhraní je velmi snadné.

výběr obsahu je velmi bohatý a vaše proudy vyhrály’být přerušen reklamami. SubsMovies také ne’t mít na webu jakýkoli obsah, což z něj činí mnohem méně nebezpečné (z hlediska autorských práv) použití než služba založená na torrentu.

Existují nějaké nevýhody?

FlixTor a MoviesJoy mají vysoké standardy pro obsah. Jako výsledek, vy’je méně pravděpodobné, že narazíte na špatné poměry stran nebo videa s nízkým rozlišením. SubsMovies isn’téměř stejně pilný.

Ačkoli uprostřed videa nejsou žádné reklamy, stránky vás vystavují nepříjemné a hanebné formy reklamy - při prvním kliknutí “Hrát si” vás nevyhnutelně přivede na nějaký web třetí strany. Nakonec je video přehrávač buggy a tam’■ Není možné synchronizovat subs, pokud je jejich časování vypnuto.

5. PopcornFlix

Domovská stránka popcornflix

 • Omezení: Žádný
 • Obsah: Hodně ‘80. a 80 ‘Obsah 90. let
 • Platformy: Web nebo aplikace pro Apple TV, Roku, Amazon, Xbox, iOS a Android
 • Riziko: Žádný
 • Typ: Bezplatná platforma pro streamování veškerého obsahu hostovaného společností PopcornFlix

Každý, kdo chybí filmy a televizní pořady ‘80. a 80 ‘90. léta měli byste vyzkoušet PopcornFlix - vy’Najdu mnoho starých klasických filmů a B filmů, které čekají na sledování.

PopcornFlix je nejjednodušší ze všech streamovacích platforem v tomto seznamu: veškerý obsah je hostován na webu, takže stačí kliknout na přehrát. Tam’bez přihlášení, žádné platby a absolutně žádné reklamy. Důvodem je to možné, že PopcornFlix vlastní největší nezávislý distributor filmů na světový trh - Screen Media Ventures, LLC. Jinými slovy, pomocí PopcornFlix je plně legální.

Obsah je k dispozici prostřednictvím webu, ale můžete k němu také přistupovat prostřednictvím jedné z aplikací PopcornFlix, což usnadňuje práci s televizory nebo mobilními zařízeními.

Existují nějaké nevýhody?

PopcornFlix je ne vaše místo pro nově vydávaný obsah. Také tam’Není to žádný vhodný způsob filtrování, díky kterému je objev trochu komplikovaný.

6. Sony Crackle

domovská stránka sony praskání

 • Omezení: Pouze v USA a 20 dalších místech
 • Obsah: Pestrá - knihovny Sony, Columbia, TriStar Pictures a Screen Gems
 • Platformy: Web nebo aplikace pro iOS, Android, Android TV, Apple TV, Chromecast, Amazon, Xbox, Playstation 4, Roku a další
 • Riziko: Žádný
 • Typ: Bezplatná platforma pro streamování, veškerý obsah hostovaný společností Sony Crackle

Sony Crackle je jedním z nejrychleji rostoucích webů pro streamování na světě. Vlastněno společností Sony Pictures, služba poskytuje video v nejvyšší kvalitě. Přidejte k tomu a elegantní, snadno ovladatelné rozhraní, a to’je snadné pochopit, proč se lidé přihlašují ke službě v houfech.

Každý film a televizní show na Sony Crackle je hostován na webu, takže vy’Nikdy nebudu muset přepínat na jiný web nebo server, abychom si mohli užívat nejnovější obsah.

Od obsahu na Sony Crackle zahrnuje filmy od některých z největších filmových studií, vy’Na webu Crackle najdete spoustu klasiků. Tam’s také dobrý výběr nově propuštěných filmů a některé z nejnovějších televizních seriálů - Sony Crackle není jednodílný poník.

Existují nějaké nevýhody?

Výběr nedosahuje toho, co’Je k dispozici od FlixTor a služba - i když je zcela zdarma - je k dispozici pouze ve 21 zemích, přičemž většina obsahu je k dispozici pro americké diváky. A samozřejmě uživatelé VPN. Navíc, vy’Musím trpět několika reklamami.

7. Tubi TV (tubi)

Tubi TV (tubi) Domovská stránka

 • Omezení: Pouze v USA a Kanadě
 • Obsah: Pestrá - Paramount Pictures, Metro Goldwyn-Meyer, Lionsgate, Warner Bros, univerzální knihovny obrázků a další
 • Platformy: Web nebo aplikace pro iOS, Android, Android TV, Apple TV, Chromecast, Amazon, Xbox, Playstation 4, Roku a další
 • Riziko: Žádný
 • Typ: Bezplatná platforma pro streamování veškerého obsahu hostovaného Tubi TV

Tubi TV je v současné době domovem více než 12 000 filmů a televizních pořadů. Tato výkonná služba kategorizuje obsah do žánrů, aby bylo vyhledávání snadné. Ale pokud znáte název filmu nebo vám ukážu’Pokud hledáte, můžete jej zadat do vyhledávací lišty pro okamžité výsledky.

Tam’s pěkným výběrem nově vydaného obsahu dostupného v televizi Tubi. Nicméně, většina dostupných filmů je stará nejméně 10 let. jestli ty’Pokud hledáte filmy B nebo klasické filmy všech dob, Tubi TV má co nabídnout.

Existují nějaké nevýhody?

Tubi TV je k dispozici pouze uživatelům v USA a Kanadě - uživatelé v jiných zemích se budou muset spolehnout na službu VPN.

Proč by měl každý streamer zvážit získání služby VPN

Solidní nástroj VPN může využívat všechny typy datových proudů. To platí zejména o bezplatném streamování bezpečnost a anonymita mohou být vážným problémem. I ti, kteří používají platformy hlavního proudu, však mohou VPN používat pro přístup k dalšímu obsahu nebo v některých případech dokonce zvýšit rychlost připojení. Tak ať‘Podívejte se, jak vám může VPN přinést výhody.

Porušení autorských práv

Použití některých z výše uvedených streamovacích platforem vám může způsobit potíže. Například, použití Popcorn Time je v podstatě nemožné bez úniku vaší IP adresy a otevření se stížnostem na porušení autorských práv. V závislosti na tom, kde se nacházíte, to může být velmi nákladné.

Zatímco některé z ostatních webů pro streamování jsou méně nebezpečné (pro třetí strany může být obtížné říci, co přesně jste’děláme na platformě jako MoviesJoy), to’není na to myslet’s žádné riziko.

VPN vás může chránit, protože:

 • Váš poskytovatel internetových služeb uvidí pouze připojení k VPN, spíše než server obsahující obsah chráněný autorskými právy
 • Cílový server uvidí pouze IP adresu VPN, místo toho skutečného
 • VPN šifruje všechna vaše data, takže nikdo z venku nemůže vědět, co vy’dělám

Tímto způsobem si můžete být jisti svou bezpečností, když streamujete své oblíbené pořady.

Geo-blokování

Některé webové stránky pro streamování omezují obsah, ke kterému máte přístup na základě vaší polohy. To je obvykle případ plně legálních platforem financovaných z reklam, jako jsou Sony Crackle a Tubi TV (nikoli PopcornFlix), stejně jako prémiové platformy, jako Netflix nebo Hulu..

Geo-blokování

Abyste se těmto omezením vyhnuli, musíte změnit své virtuální umístění, které je určeno vaší IP adresou.

Jak již víte, VPN vám umožní změnit vaši IP adresu. Navíc vám umožní zvolit, ke které zemi se připojujete, a odemknout obsah dostupný pouze v této zemi.

Pokud zvolíte službu VPN se servery v USA, můžete’Budu mít přístup k většině špičkového anglického obsahu na internetu.

Škrcení ISP

Je zcela běžné, že poskytovatelé internetových služeb (ISP) omezují rychlosti připojení pro určité druhy provozu. P2P je společný cíl, ale stejně tak i populární webové stránky pro streamování dat - oba jsou na ISP serverech velkou zátěží’d raději ne.

Toto je nekalá praxe, ale VPN vám pomůže také zde: pokud váš poskytovatel internetových služeb ano’Nevím, co ty’dělám online, může’neztěžuje ti život.

Výběr správné sítě VPN

Váš výběr VPN bude záviset na vaší streamovací platformě’znovu používat, ale měli byste vždy zvážit tři faktory:

 • Bezpečnostní
 • Výkon
 • Seznam serverů

Zde jsou tři možnosti, které mají dobrou kombinaci těchto charakteristik.

ExpressVPN Hodnocení ExpressVPN VPNpro: 9,3 / 10

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

94 − = 86