7 alternatív FlixTor, ktoré skutočne fungujú v roku 2020


Posledná aktualizácia: 01.02.2020

FlixTor je skvelý, ale už raz zmizol. Od novembra 2018 do januára 2019 bola táto webová stránka až po zdesenie svojej vernej fanúšikovskej základne. Okamžite je množstvo zbytočných falošných “FlixTors” objavili sa, kradli osobné údaje, infikovali zariadenia škodlivým softvérom a spôsobovali nekonečné frustrácie.

Drvivá väčšina “streamovanie zadarmo” webové stránky tam sú prinajlepšom bezcenné a v najhoršom prípade nebezpečné. Našťastie existujú legitímne alternatívy FlixTor. Niektoré z nich sú rovnako dobré alebo dokonca lepšie v závislosti od toho, čo ste vy’hľadám. V tomto článku uvádzame tie najlepšie.

ExpressVPN Hodnotenie ExpressVPN VPNpro: 9,3/10

7 funkčných alternatív FlixTor

Bezplatné streamingové webové stránky prichádzajú v mnohých tvaroch. Niektorí iba vkladajú obsah dostupný inde (napríklad FlixTor), zatiaľ čo iní sú v podstate prehrávače videa BitTorrent (napríklad Popcorn Time). Každý typ má svoje vrodené riziká a výhody - uistite sa, že ich poznáte pred tým, ako sa hodíte na skvelý obsah.

1. Popcorn Time

Popcorn TV

 • obmedzenia: nemá’t pracovať vo Veľkej Británii
 • obsah: Pestrá, porovnateľná s FlixTor
 • platformy: Windows, MacOS, Android, Linux
 • riziko: vysoký
 • typ: BitTorrent klient

Popcorn Time je veľmi populárne a úplne bezplatné riešenie streamovania s množstvom rôznych možností. Avšak, to’sa líši od FlixTor niekoľkými dôležitými spôsobmi. Predovšetkým, vy’Aby ste ju mohli používať, musíte si ju stiahnuť (k dispozícii pre Windows 7) Windows, MacOS, Android a Linux). Po druhé, sledovanie videí je rovnaké ako nahrávanie a prináša rovnaké riziká.

Táto služba umožňuje prístup k obsahu z niekoľkých veľkých sledovačov torrentov, čo znamená, že rozmanitosť a objem obsahu sú dosť veľké. Popcorn Time sa stane ešte bohatším, ak budete ručne k nemu pridajte ďalšie sledovače.

to’Je veľmi užívateľsky prívetivý a vyžaduje si minimálne úsilie. Všetko, čo musíte urobiť, je vyhľadať reláciu, ktorú chcete sledovať, zvoliť kvalitu videa, zvoliť jazyk titulkov a vy’je dobré ísť!

Existujú nejaké nevýhody?

od tej doby Popcorn Time používa protokol BitTorrent, Ktokoľvek môže vidieť vašu IP adresu, keď vy’sledujete videá. To znamená, že by ste ho mali používať s VPN - inak by ste mohli navštíviť políciu. vy’nielen sťahujte obsah pomocou Popcorn time - vy’znovu ho odovzdajte, čo spomalí vaše pripojenie viac, ako bude FlixTor.

2. Radosť z filmu

MoviesJoy

 • obmedzenia: nikto
 • obsah: Pestrá, porovnateľná s FlixTor
 • platformy: webové stránky
 • riziko: stredná
 • typ: Vloží streamy z iných platforiem

MoviesJoy je takmer 1-pre-1 alternatíva k FlixTor: obidve sú platformy na online streamovanie, ktoré vkladajú videá z iných zdrojov (namiesto toho, aby fungovali ako klienti BitTorrentu), a obe sú úplne zadarmo na použitie. S MoviesJoy you you’Nájdem bohatú knižnicu viac ako 10 000 filmov a televíznych relácií, mnohé z nich sú dostupné v HD (alebo 720p) a titulkoch.

Ak to porovnáme s FlixTor, my’Uvidím niekoľko rozdielov. Napríklad MovieJoy nemá’mať prémiu alebo “VIP” verzia. Zvyčajne to nie je skvelé znamenie, ale v tomto prípade to nie je: v službe MoviesJoy nebude váš televízny čas prerušený nepríjemnými reklamami..

FilmyJoy má pekný a pohodlný web, kde môžete filtrovať obsah podľa žánru, krajiny, hodnotenia IMDb a ďalších.

Existujú nejaké nevýhody?

Zatiaľ čo’je pravda, že reklamy vyhrali’trápi vás, keď streamujete na MoviesJoy, na tejto platforme ISN’t ako priateľské k súkromiu ako FlixTor - používa určité nevtieravé reklamné metódy, napríklad reklamné služby Popunder, popunder. Niektoré filmy a televízne programy na MoviesJoy majú tiež titulky, ktoré ste vyhrali’t byť schopný prepínať a vypínať.

3. Projekt zadarmo TV

úvodná stránka projektu bezplatná televízia

 • obmedzenia: nikto
 • obsah: Pestrá, menej obsahu ako FlixTor
 • platformy: webové stránky
 • riziko: stredná
 • typ: Streamujte vyhľadávací nástroj

Ďalšou úplne bezplatnou platformou pre online vysielanie je televízia bez projektu - alebo sa to zdá. V skutočnosti je to skôr a vyhľadávací nástroj, z ktorého sa načítajú prúdy “nepridružené tretie strany.”

Výber je pomerne bohatý, najmä ak ste vy’hľadáte obľúbenejšie predstavenia alebo filmy dňa. Ak si to’je to niečo cudzie’hľadám, potom ty’s väčšou pravdepodobnosťou budú úspešné s niektorou z našich najlepších 2 možností.

Vzhľadom k tomu, platforma má žiadny obsah na ich serveroch a nie je’Keďže služba ProjectFTV nie je obsluhovaná cez P2P, napríklad Popcorn Time, je menej riskantné.

Existujú nejaké nevýhody?

Po prvé, knižnica je výrazne menšia ako vy’Budem zvyknutý na FlixTor. Po druhé, zatiaľ čo obsah je určite k dispozícii, možno budete musieť trošku pracovať, aby ste našli ten správny zdroj. A na ceste, môžete byť presmerovaní na niektoré nechcené miesta vrátane miest NSFW. Skrátka táto skúsenosť nie je’t tak hladký, a mali by ste zvážiť jeho použitie nástroj proti škodlivému softvéru a blokovanie reklám.

4. Podvýdavky

domovská stránka podpredajov

 • obmedzenia: nikto
 • obsah: Pestrá, porovnateľná s FlixTor, ale nižšia kvalita
 • platformy: webové stránky
 • riziko: stredná
 • typ: Vloží streamy z iných platforiem

Používanie služby SubsMovies nie je v žiadnom prípade také príjemné ako používanie programu FlixTor, ale táto platforma má špecifickú silu - titulky. Ak vy (alebo vaša mama a otec) hľadáte ponorené streamy v iných jazykoch ako v angličtine, toto je vaša najlepšia stávka. Niektoré z populárnejších filmov alebo televíznych relácií vám umožnia prístup k desiatkam jazykov a rozhranie je veľmi jednoduché.

výber obsahu je veľmi bohatý a vaše prúdy zvíťazili’byť prerušený reklamami. SubsMovies tiež nemá’t mať na webe akýkoľvek obsah, vďaka čomu je oveľa menej nebezpečné (z hľadiska autorských práv) používať ako služba založená na torrente.

Existujú nejaké nevýhody?

FlixTor a MoviesJoy majú vysoké štandardy pre obsah. Ako výsledok, vy’je menej pravdepodobné, že sa vyskytnú zlé pomery strán alebo videá s nízkym rozlíšením. SubsMovies nie je’takmer rovnako usilovný.

Aj keď sa medzi videami nenachádzajú žiadne reklamy, stránka vás vystavuje nepríjemné a škodlivé formy reklamy - pri prvom kliknutí “hrať” sa nevyhnutne dostanete na niektorú webovú stránku tretej strany. Nakoniec je video prehrávač buggy a tam’■ Ak je ich časovanie vypnuté, neexistuje spôsob synchronizácie čiastkového účtu.

5. PopcornFlix

Domovská stránka popcornflix

 • obmedzenia: nikto
 • obsah: Veľa ‘80. a 80. roky ‘Obsah 90. rokov
 • platformy: Webové stránky alebo aplikácie pre Apple TV, Roku, Amazon, Xbox, iOS a Android
 • riziko: nikto
 • typ: Bezplatná platforma na streamovanie všetkého obsahu hosteného spoločnosťou PopcornFlix

Každý, kto zmešká filmy a televízne relácie ‘80. a 80. roky ‘90s by ste mali vyskúšať PopcornFlix - vy’Nájdem veľa starých klasických filmov a filmov B, ktoré čakajú na pozeranie.

PopcornFlix je najpriamejšia zo všetkých streamovacích platforiem v tomto zozname: všetok obsah je hostený na webových stránkach, takže stačí kliknúť na prehrať. tam’s žiadne prihlasovacie údaje, žiadne platby a vôbec žiadne reklamy. Dôvodom je to, že PopcornFlix vlastní najväčší nezávislý distribútor filmov na svetový trh - Screen Media Ventures, LLC. Inými slovami, pomocou PopcornFlix je plne legálny.

Obsah je k dispozícii na webových stránkach, ale môžete k nemu získať prístup aj pomocou jednej z aplikácií PopcornFlix, čo uľahčuje prácu s televízormi alebo mobilnými zariadeniami..

Existujú nejaké nevýhody?

PopcornFlix je nie vaše miesto pre novo vydávaný obsah. Tiež tam’nie je to pohodlný spôsob filtrovania, vďaka čomu je objav trochu nepríjemný.

6. Sony Crackle

homepage sony praskanie

 • obmedzenia: Iba v USA a 20 ďalších miestach
 • obsah: Rôznorodé - knižnice Sony, Columbia Pictures, TriStar Pictures a Screen Gems
 • platformy: Webové stránky alebo aplikácie pre iOS, Android, Android TV, Apple TV, Chromecast, Amazon, Xbox, Playstation 4, Roku a ďalšie
 • riziko: nikto
 • typ: Platforma na bezplatné streamovanie, všetok obsah hostený spoločnosťou Sony Crackle

Sony Crackle je jedným z najrýchlejšie rastúcich webových stránok na svete. Vo vlastníctve spoločnosti Sony Pictures, služba poskytuje video v najvyššej kvalite. Pridajte k tomu a elegantné a ľahko ovládateľné rozhranie, a to’Je ľahké pochopiť, prečo sa ľudia prihlasujú k službe v húfoch.

Každý film a televízna relácia v spoločnosti Sony Crackle je hostiteľom tohto webu, takže vy’Nikdy nebudem musieť prepnúť na inú webovú stránku alebo server, aby sme si mohli vychutnať najnovší obsah.

Od obsahu na Sony Crackle zahŕňa filmy z najväčších filmových štúdií, vy’Na webe Crackle nájdete veľa klasických diel. tam’s tiež dobrý výber novo vydaných filmov a niektoré z najnovších televíznych seriálov - Sony Crackle nie je jednoklikový poník.

Existujú nejaké nevýhody?

Výber zaostáva za tým’k dispozícii od FlixTor a služba - aj keď je úplne zadarmo - je k dispozícii iba v 21 krajinách, pričom väčšina obsahu je k dispozícii pre divákov v USA. A samozrejme používatelia VPN. Navyše vy’Musím trpieť niektorými reklamami.

7. Tubi TV (tubi)

Tubi TV (tubi) Domovská stránka

 • obmedzenia: Iba v USA a Kanade
 • obsah: Rôzne - Paramount Pictures, Metro Goldwyn-Meyer, Lionsgate, Warner Bros, univerzálne knižnice obrázkov a ďalšie
 • platformy: Webové stránky alebo aplikácie pre iOS, Android, Android TV, Apple TV, Chromecast, Amazon, Xbox, Playstation 4, Roku a ďalšie
 • riziko: nikto
 • typ: Platforma na bezplatné streamovanie, všetok obsah hostený televíziou Tubi

Televízia Tubi je v súčasnosti domovom viac ako 12 000 filmov a televíznych relácií. Táto výkonná služba rozdeľuje obsah podľa žánrov, aby sa uľahčilo vyhľadávanie. Ale ak viete názov filmu alebo vám ukážem’Ak hľadáte, môžete ho zadať do vyhľadávacieho panela a okamžite získať výsledky.

tam’je to pekný výber novo vydaného obsahu dostupného v televízii Tubi. Avšak, väčšina dostupných filmov má najmenej 10 rokov. Ak ty’Ak hľadáte filmy B alebo klasiku všetkých čias, televízia Tubi má čo ponúknuť.

Existujú nejaké nevýhody?

Tubi TV je k dispozícii iba používateľom v USA a Kanade - používatelia v iných krajinách sa budú musieť spoľahnúť na službu VPN.

Prečo by mal každý streamer zvážiť získanie služby VPN

Solidný nástroj VPN môže využívať všetky typy streamovania. Platí to najmä o bezplatnom streamovaní bezpečnosť a anonymita môžu predstavovať vážne obavy. Avšak aj tí, ktorí používajú platformy hlavného prúdu, môžu používať VPN na prístup k väčšiemu obsahu alebo v určitých prípadoch dokonca na zvýšenie rýchlosti pripojenia. Tak, nechaj‘Pozrite sa, ako vám môže VPN prospieť.

porušenie autorských práv

Používanie niektorých z vyššie uvedených streamovacích platforiem vás môže dostať do problémov. Napríklad, používanie Popcorn Time je v zásade nemožné bez úniku vašej IP adresy a otvorenia sa sťažnosti na porušenie autorských práv. V závislosti od toho, kde sa na svete nachádzate, to môže byť veľmi nákladné.

Zatiaľ čo niektoré z ostatných streamingových webových stránok sú menej nebezpečné (pre tretie strany môže byť ťažké povedať, čo presne ste vy’robím to na platforme ako MoviesJoy)’nie je na to myslieť’s žiadne riziko.

VPN vás môže chrániť, pretože:

 • Váš poskytovateľ internetových služieb uvidí iba pripojenie k sieti VPN, namiesto servera obsahujúceho obsah chránený autorskými právami
 • Cieľový server uvidí iba IP adresu VPN, namiesto toho skutočného
 • VPN šifruje všetky vaše údaje, takže nikto zvonku nemôže vedieť, čo si ty’robím

Týmto spôsobom si môžete byť istí svojou bezpečnosťou pri streamovaní svojich obľúbených relácií.

Geo blokovanie

Niektoré webové stránky, ktoré streamujú údaje, obmedzujú prístup k obsahu na základe vašej polohy. Toto je zvyčajne prípad plne legálnych platforiem financovaných z reklám, ako sú Sony Crackle a Tubi TV (nie PopcornFlix), ako aj prémiové platformy, ako Netflix alebo Hulu..

Geo blokovanie

Ak sa chcete vyhnúť týmto obmedzeniam, musíte zmeniť svoje virtuálne umiestnenie, ktoré je určené vašou IP adresou.

Ako už viete, sieť VPN vám umožní zmeniť vašu adresu IP. Okrem toho vám umožní vybrať si, ku ktorej krajine sa pripájate, a odomknúť obsah dostupný iba v tejto krajine.

Ak si vyberiete službu VPN so servermi v USA, môžete’Budem mať prístup k väčšine špičkového anglického obsahu na internete.

Škrtenie ISP

Je úplne bežné, že poskytovatelia internetových služieb (ISP) obmedzujú rýchlosť pripojenia pre určité druhy prenosu. P2P je spoločný cieľ, ale aj populárne webové stránky na streamovanie údajov - oboje predstavuje veľkú záťaž na serveroch ISP, ktoré používajú’d radšej nie.

Toto je nespravodlivý postup, ale VPN vám tu tiež pomôže: ak váš poskytovateľ internetových služieb tak neurobí’neviem čo ty’robím online, môže’nerobí ti ťažší život.

Výber správnej VPN

Váš výber VPN bude závisieť od vašej vysielacej platformy’použitie, ale mali by ste vždy zvážiť tri faktory:

 • zabezpečenia
 • výkon
 • Zoznam serverov

Tu sú tri možnosti, ktoré majú dobrú kombináciu týchto charakteristík.

ExpressVPN Hodnotenie ExpressVPN VPNpro: 9,3/10

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

35 + = 36