Aké sú najlepšie postavenia spoločnosti Kodi pre rok 2020?


Posledná aktualizácia: 01.02.2020

my’Zúčastnili sme sa misie s cieľom nájsť najlepšie zostavenia Kodi pre rok 2020. Zostavenia sú skvelým spôsobom, ako nainštalovať všetky doplnky Kodi, ktoré potrebujete, naraz. Zostavenia navyše uľahčujú zmenu vzhľadov a dodávajú spoločnosti Kodi nový vzhľad.

Čo je to Kodi? Jednoducho povedané, Kodi je freeware aplikácia pre mediálne centrum. Môžete ho použiť na to, aby ste všetok svoj videoobsah (vrátane súborov a streamovacích služieb) na jednom mieste. Pomocou doplnkov Kodi však môžete aplikáciu zmeniť na omnoho viac - rozbočovač, kde môžete bezplatne získať prístup k televíznym kanálom, filmom a televíznym programom..

Skôr ako si z nášho zoznamu vyberiete zostavenie Kodi, opýtajte sa sami seba: “Na čo potrebujem Kodi?” Niektoré z týchto stavieb spoločnosti Kodi sú skvelé, ale nemusia vyhovovať vašim potrebám. Snažíme sa čo najlepšie vysvetliť, čo spôsobuje, že každý z nich začiarkava.

V súčasnosti existuje asi 16 stavieb Kodi, ktoré fungujú tak, ako by sa mali, a ak ste fanúšikom, oplatí sa vyskúšať.

Vždy používajte VPN so spoločnosťou Kodi

Kodi je založený na otvorenom zdrojovom kóde, ktorý ho sprístupňuje každému. Kodi stavia na tomto zozname boli vytvorené tretími stranami. Mnohé z nich poskytujú bezplatný prístup k obsahu chránenému autorskými právami. Toto je nezákonné a môže vás dostať do problémov.

Pri používaní Kodi používajte sieť VPN. Ak pristupujete k materiálu chránenému autorskými právami bez siete VPN, váš poskytovateľ internetových služieb môže sledovať vašu totožnosť a nakoniec ju preniesť na orgány, ktoré o to požiadajú. Najlepšie doplnky spoločnosti Kodi a súbory spoločnosti Kodi sú zbytočné, ak vás chytia ich používanie.

Niektoré z najlepších oficiálnych doplnkov spoločnosti Kodi, ako napríklad BBC iPlayer alebo Hulu, majú navyše obmedzenia geografického umiestnenia. To znamená, že ich môžete oficiálne sledovať iba v krajinách, kde je to povolené.

ExpressVPN ExpressVPN 9,5 / 10Neprístupné zabezpečenie, spoľahlivé geografické odblokovanie a nadpriemerné rýchlosti robia z ExpressVPN celkovo jednu z našich obľúbených sietí VPN. Prémiový nástroj v každom ohľade vrátane ceny.

 • Vodotesná bezpečnosť
 • Obrovský zoznam serverov
 • Skvelé na streamovanie
 • Veľmi dobré na torrentovanie
 • Veľmi rýchlo
 • 24/7 zákaznícka podpora

Aby ste tomu zabránili, pomocou siete VPN zakryte svoju totožnosť a polohu. VPN zmení vašu IP adresu smerovaním vašich dát cez vzdialený server, takže budete mať prístup k obsahu blokovanému geograme a zostanete v bezpečí pred zvedavými očami. Tu je zoznam najlepších VPN pre spoločnosť Kodi, ak potrebujete návrh.

5 najlepších stavieb Kodi

Tu je päť najlepších verzií Kodi, ktoré odporúčame. Možno si všimnete, že predtým populárne súbory Kodi, ako napríklad Wookie Build, FireTV Guru a Cinema Build, už nie sú na zozname. že’s, pretože už nie sú online. Veci sa v tomto svete neustále menia!

1. Titánová zostava

Titán je jedným z najlepších stavieb spoločnosti Kodi’Už nejaký čas žijú a ponúkajú živú televíziu, filmy, šport a ďalšie. Budova obsahuje množstvo doplnkov, ako sú Royal We, Stream Hub, Gobble, Maverick TV, Project Cypher a ďalšie. to’je tiež jedným z najvýkonnejších v súčasnosti dostupných zostavení, takže ho môžete úspešne nainštalovať na zariadenia s menšími špecifikáciami.

2. Misfit Mods Lite Build

Niekoľko zostavení Kodi skutočne zvyšuje používateľskú skúsenosť na vyššiu úroveň s nekonečne kategorizovanými doplnkami a rôznymi animáciami. Misfit Mods Lite Build je trochu odlišný, ale v tom, že je jednoduchý, má dobrý výkon a je ľahký na priestorové požiadavky..

to’je tiež jedným z najstarších stavieb Kodi. To vysvetľuje jeho jednoduchosť a obdivuhodný výkon. vy’Nájdem širokú škálu obsahu s vlastnými ponukami a rôznymi spôsobmi hľadania toho, čo hľadáte. Môžete tiež zabezpečiť, aby ste boli vždy informovaní o desiatkach dostupných doplnkov.

3. Durex Build

Durex zažil svoj spravodlivý podiel na výškach a minimách, ale je na tom’Je to stále jedna z najlepších zostáv, ktoré sú momentálne k dispozícii na stiahnutie na serveri Kodi. Zostava Durex je po krátkej dobe v režime offline. Transformuje váš Kodi na vysoko výkonný streamovací stroj.

vy’Objavím veľké množstvo kategórií obsahu a doplnkov. Táto zostava Kodi ponúka veľa rôznych obsahov: od karikatúr a športu až po živé televízne programy a hudbu. K dispozícii sú tiež platené doplnky, ktoré môžete radšej použiť, pretože majú tendenciu byť spoľahlivejšie ako bezplatné alternatívy.

4. Kodi Collusion

Kodi Collusion je zaujímavé nové dieťa na bloku. Táto zostava potrebuje iba 200 MB miesta na pevnom disku. to’je určený pre používateľov, ktorí nie sú’Nezaujímajú ma nekonečné dynamické prvky a widgety a chcú čistý, jednoduchý a efektívny systém s dobre fungujúcimi doplnkami a rozsiahlou knižnicou bohatého streamovaného obsahu. Vyhral si’Na inštaláciu ho dokonca potrebujete výkonné zariadenie, čo z neho robí vynikajúcu voľbu pre jednoduchosť.

5. BK Nox Build

Toto je jedna z najlepších stavieb spoločnosti Kodi z našej perspektívy, ale nie nová. to’Používatelia boli chvíľu v režime offline a potom dostali novú aktualizáciu. Páčilo sa nám to, čo tu vidíme - to’je dobre navrhnutý a má špičkové rozhranie s množstvom jemných animácií.

Zostava BK Nox funguje dobre aj na základných zariadeniach, ako sú Amazon Firesticks, a tam’s množstvom obsahu s filmami, živou televíziou, obsahom priateľským k deťom, obsahom 4 kB a ďalšími.

Ďalšie skvelé verzie značky Kodi

Ak ty’hľadáte ďalšie odporúčania pre niektoré z najlepších verzií Kodi, potom zvážte aj tieto možnosti:

 • Nefarious Kodi Build
 • FuryX Kodi Build
 • Nova Build
 • Vybudovať bludisko
 • Sky Darks Build

Ako vidíte, existuje veľa dobrých verzií Kodi pre tých, ktorí chcú získať čo najširšiu možnú škálu obsahu, najbohatšiu škálu doplnkov a ďalších sprievodcov a funkcie, ako sú animácie a widgety.

Trik pri výbere najlepšej zostavy Kodi je rozhodnúť sa presne, čo hľadáte.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 8 = 2