Ako sa pozerať na NCAA March Madness 2019 online


Cieľom tohto článku je dvojaký cieľ. Prvým je ukázať všetkým najlacnejšiu možnú metódu sledovania marcového šialenstva NCAA v tomto roku. Druhým je ukázať najlepší spôsob, ako ho vysielať naživo mimo USA, čo zahŕňa použitie VPN (Virtual Private Network). Takže bez ďalších okolkov, nechaj’s skóruje oba góly!

Ako získať najlacnejšie živé vysielanie NCAA

Najlepšia voľba pre tento rok’s March Madness závisí od počtu hier, ktoré chcete sledovať. zatiaľ čo CBS All Access pokrýva veľkú väčšinu, First Four (19. - 20. marca) vyžaduje truTV.

TBS a TNT sú zlou voľbou, pretože sú’dobré len pre obdobie prvého kola, končiace elitou osem

CBS All Access pre všetkých okrem hier First Four

CBS All Access (5,99 $ mesačne) vám všetky marcové hry Madness ušetrí za prvé štyri. Čo je viac, iba CBS bude ukazovať hru Final Four a Championship, čo znamená teba’Tento kanál pravdepodobne budem potrebovať tak či onak.

CBS All Access podporuje niekoľko zariadení:

 • Apple TV
 • Amazon Fire Fire
 • Android TV
 • Inteligentná televízia Samsung
 • roku
 • Playstation 4 & Xbox One
 • Chromecast

CBS All Access tiež umožňuje viac zariadení na jednom účte.

CBS všetky plány tvorby cien

Tí, ktorí sú alergickí na komerčné prestávky a radi si stiahnu relácie alebo si ich zahrajú offline, si môžu zvoliť a Komerčný bezplatný plán 9,99 USD mesačne, ale musíme varovať, že ich bude mať aj Live TV vrátane March Madness. V každom prípade tam’s a 7-dňová bezplatná skúšobná verzia obdobie, ktoré by malo stačiť na to, aby ste zistili, či je potrebné aktualizovať svoj plán. Možnosti platby zahŕňajú kreditné karty, darčekové karty a PayPal.

Uvedomte si, že prístup k CBS All Access je obmedzený na USA. Ak ju chcete kúpiť alebo použiť mimo krajiny, budete potrebovať sieť VPN, aby ste sa vyhli geografickému obmedzeniu spoofing vašej IP adresy. Viac sa dozviete v samostatnej časti nižšie.

CBS All Access a AT&T WatchTV pre všetky hry

CBS Naplno (5,99 dolárov) a AT&T WatchTV (15 dolárov) pre všetky hry

Najlacnejší balíček pre najväčších fanúšikov NCAA je 20,99 $ mesačne, ale môže to byť iba 5,99 dolárov mesačne, ak máte’zákazník AT&T s neobmedzeným &Bezdrôtový plán MoreSM. Potom dostanete bezplatne službu Sledovanie televízie. Táto nová streamingová služba zahŕňa nielen truTV, ale aj TBS a TV medzi výberom 35+ kanálov. AT&T WatchTV tiež ponúka a 7-dňová bezplatná skúšobná verzia.

Obmedzenia AT&T WatchTV

 • Geograficky obmedzené mimo USA, Portorika a Panenských ostrovov
 • Funguje iba na iOS, Android, Apple TV, Amazon Fire TV a Amazon Fire TV Stick
 • Umožňuje jedno zariadenie pre jeden účet
 • Podporuje iba prehliadače Chrome a Safari

Prvé obmedzenie je možné prekonať pomocou VPN ktoré môžu skryť vašu skutočnú adresu IP a spôsobiť, že bude vyzerať ako vy’znovu sa pripájajú z USA. Viac informácií - v samostatnej časti nižšie.

CBS All Access a Sling Blue obmedzená ponuka pre všetky hry

CBS All Access (5,99 dolárov) a Sling Blue (15 dolárov) obmedzená ponuka pre všetky hry

Táto možnosť bola v roku 2019 druhým najlepším riešením na vysielanie marcového šialenstva, ale obmedzená zľava 40% na tri mesiace znížila náklady na Závesný televízor’s Modrý plán na 15 dolárov mesačne. Dodáva sa s 7-dňová bezplatná skúšobná verzia a môže byť zrušený.

Prvá výhoda, ktorú má Sling Blue oproti AT&T je veľké množstvo podporovaných zariadení, ktoré pridávajú Chromecast, AirTV Player, Xiaomi Mi TV, LG WebOS, Amazon Fire Tablets, Xfinity X1 a Azulle.

Druhou výhodou je počet zariadení na účet - Sling Blue umožňuje tri, zatiaľ čo AT&T WatchTV dáva iba jeden.

Obmedzenia Sling Blue

 • Geograficky obmedzené mimo USA
 • nemá’t nepodporujú herné konzoly PlayStation

Prvé obmedzenie je možné prekonať pomocou VPN ktoré môžu skryť vašu skutočnú adresu IP a vyzerať ako vy’znovu sa pripájajú z USA. Viac informácií - v samostatnej časti nižšie.

ESPN Player pre obyvateľov mimo USA

NCAA uznala existenciu marcových fanúšikov šialenstva mimo USA a Kanady a delegovala práva na zahraničné vysielanie na ESPN. To znamená, že pre asi 13,5 $ mesačne môžete vidieť všetky hry mimo USA. Môžete si tiež pozrieť niektoré hry zadarmo pomocou 7-dňová bezplatná skúšobná verzia.

Ak ty’Ak sa nebudete snažiť streamovať NCAA prostredníctvom webových stránok, môžete si stiahnuť aplikáciu pre zariadenia so systémom Android a iOS. Podporované sú aj funkcie AirPlay a ChromeCast.

ESPN, ESPN3 a ESPN + nie sú v prehrávači ESPN k dispozícii

Obmedzenia prehrávača ESPN

 • Geograficky obmedzené pre USA a Kanadu
 • Obmedzená podpora zariadenia
 • Platby iba prostredníctvom služieb Google Pay a Apple Pay
 • Dve súčasné spojenia

Aj keď nemôžeme dosiahnuť, aby ESPN zvýšil počet súčasných pripojení, môžeme vám pomôcť pri používaní tejto služby v USA alebo Kanade. Čítajte ďalej a zistite, ako na to.

Streamovacie služby so všetkými štyrmi sieťami

Väčšina fanúšikov športu vie, že existujú služby, ktoré kombinujú všetky štyri kanály. Ale pretože tento rok potrebujete iba dve, tam’Nemá zmysel utrácať viac za DirecTV Now, YouTube TV, Hulu so živou TV, fuboTV alebo PlayStation VUE, ktoré všetky stoja 40-45 dolárov / mesiac. A to’nie iba o cene - CBS All Access podporuje množstvo zariadení, vrátane herných konzol a inteligentných domácich zariadení.

Ako streamovať NCAA March Madness live z vonkajšej strany amerického MAP

Ako streamovať NCAA March Madness live z krajín mimo USA

Sieť VPN vám môže pomôcť so sledovaním šialenstva NCAA a registrácia na hru Bracket Challenge v roku 2008 tri scenáre:

 1. Žijete v USA, ale počas marcovského šialenstva tu nebudete. S VPN sa budete môcť namiesto nákupu ESPN Player pripojiť k vašej streamovacej platforme.
 2. Žijete v USA, ale radšej by ste nevyužili dve služby na jedno marcové šialenstvo. Vyžaduje si to zakúpenie predplatného programu ESPN Player, ktoré má všetko, ale je k dispozícii iba mimo USA.
 3. Žijete mimo USA a nemôžete sa prihlásiť na odber CBS, TBS, TNT alebo truTV z dôvodu geografických obmedzení.

Všetky tri scenáre zahŕňajú jeden z dve možnosti:

 1. Ste v USA, ale chceli by ste používať program ESPN Player
 2. vy’mimo USA, ale chcel by som využiť jednu z amerických služieb

A pre obe možnosti budete potrebovať jedna VPN. Čítajte ďalej a zistite, ako si vybrať ten pravý na streamovanie March Madness kdekoľvek.

Ktorá sieť VPN je najlepšia na sledovanie marca Madness 2019 online?

Prvé pravidlo pri výbere siete VPN na streamovanie turnaja NCAA je prečiarknite všetky bezplatné VPN. Okrem problémov so zabezpečením sa často preplnia, čo znižuje rýchlosť pripojenia, ktoré sa už vďaka sieti VPN spomaľuje.

Streamovanie NCAA v HD vyžaduje 5 Mbps

Pomocou Ookla môžete skontrolovať rýchlosť pripojenia s VPN aj bez VPN’s nástrojom SpeedTest.com. Ak je vaša rýchlosť s VPN nižšia ako 5 Mbps, zvážte prepnutie na iný server. Ak to tak nie je’t pomoc, zrušte svoj účet a vyskúšajte inú sieť VPN zo zoznamu nižšie.

Ďalším faktorom je garancia vrátenia peňazí. Ak ty’po marcovom šialenstve už neplánujete používať VPN (hoci to nerobíme)’t odporúčať), mali by ste hľadať sieť VPN, ktorá poskytuje dostatočne dlhú záruku vrátenia peňazí. Štandard je 30 dní, ale je ich len sedem alebo dokonca menej.

V neposlednom rade je počet povolených simultánnych pripojení. Zatiaľ čo vaša streamovacia služba môže mať pre každý účet povolený neobmedzený počet zariadení’nie je to prípad väčšiny VPN, kde tri sú podpriemerné a šesť je dobré.

1. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštívte stránku ExpressVPN

ExpressVPN sa považuje za najrýchlejšiu službu a celkovo jednu z prvých dvoch. Ak potrebujete sieť VPN iba na streamovanie marca Madness, nepremýšľajte ďalej a zoberte mesačný plán so zárukou vrátenia peňazí 30 dní. Tri súčasné spojenia.

2. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštívte spoločnosť NordVPN

NordVPN je najbezpečnejšia služba a jediný ďalší konkurent na mieste č. 1. Má 5500+ serverov v 58 krajinách a umožňuje šesť súčasných pripojení. 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

3. Astrill VPN

Logo služby Astrill VPN Navštívte AstrillVPN

Astrill je najlepšou sieťou VPN pre používateľov v Ázii, Oceánii a krajinách s obmedzeným prístupom na internet. to’je tiež jedným z najrýchlejších celkovo. nemá’t mať záruku vrátenia peňazí, ale poskytuje päť súčasných spojení.

4. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštívte sieť CyberGhost VPN

CyberGhost VPN znamená dobrú rýchlosť a bezpečnosť, ale najlepšou súčasťou je záruka vrátenia peňazí dlhá 45 dní. Ďalším prínosom je 24-hodinová bezplatná skúšobná verzia, ktorá by mala stačiť na zistenie, či je táto sieť VPN pre vás najvhodnejšia. Povolených je sedem súčasných zariadení.

Nakoniec, ak’znovu sa zúčastnite iba Final Four a naozaj nie’Ak nechcete rozdávať informácie o svojej kreditnej karte alebo iné osobné informácie, vyberte si dobrú VPN s bezplatnou skúšobnou verziou, ktorá by mala byť dosť dlhá na to, aby ste videli najdôležitejšie hry turnaja NCAA..

Ako sa pozerať na March Madness online zadarmo?

tam’Neexistuje žiadny legálny spôsob, ako sledovať všetky marcové šialenstvo online zadarmo. Na získanie obmedzeného prístupu môžete využiť bezplatné skúšobné verzie a záruky vrátenia peňazí každého vysielateľa, ale zabudnutie zrušiť jednu dohodu by znamenalo, že celý plán prechádza cez strechu.

NCAA’s March Madness Live webová stránka alebo aplikácia poskytuje trojhodinový náhľad, po ktorom sa musíte prihlásiť pomocou svojho účtu poskytovateľa platenej televízie. CBS nie’Nevyžadujú sa platené televízne poverenia, čo umožňuje streamovať všetky hry okrem Prvých štyroch zadarmo. Dôvod, prečo sme túto možnosť pochovali v dolnej časti tohto článku, je ten, že marec Madness Live vyhral’t Zobraziť hry CBS na Apple TV, Fire TV, Android TV, Roku a Xbox. Umožňuje tiež streamovať živé hry CBS iba na jednom zariadení.

Program NCAA March Madness 2019

Program NCAA March Madness 2019

Nižšie je zoznam všetkých marcových šialených hier s kanálmi, ktoré’Vysielam ich:

 • 17. marca: Nedeľa výberu na CBS
 • 19. - 20. marca: Prvé štyri na truTV
 • 21. - 24. marca: prvé a druhé kolá na CBS, TBS, TNT, truTV
 • 28. - 29. marca: Sladká šestnásť na CBS, TBS
 • 30. - 31. marca: Elite Eight on CBS, TBS
 • 6. apríla: Final Four on CBS
 • 8. apríla: Národné majstrovské hry na CBS

NCAA marcové šialenstvo zápasy a predpovede

17. marca sme’Budem vedieť, ako vyplniť naše zátvorky pre NCAA Bracket Challenge. Túto sekciu zodpovedajúcim spôsobom zaktualizujeme, len čo poznáme zápasy a keď prídu prvé výsledky.

Medzitým môžeme predpovedať výsledok turnaja, pretože kurzy Vegas budú zverejnené po 17. marci.

Jedno koleno môže zmeniť osud mnohých, napríklad ak si niekto vezme šípku. Alebo ak sa zotaví z podvrtnutia pred marcovým šialenstvom a stane sa, že patrí vojvodovi’s Sion Williamson. V druhom prípade nevidíme žiaden tím, ktorý by ich dokázal poraziť. V opačnom prípade sú uchádzačmi Severná Karolína, Virgínia, Tenessee, Kentucky, Michigan, Michigan State a Gonzaga..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1