Ako sledovať online hry NFL v rokoch 2019-2020: kompletný sprievodca


Posledná aktualizácia: 09.03.2019

Minulú sezónu orgány NFL upustili od požiadavky, aby sa diváci online prihlásili prostredníctvom svojich predplatných CBS, Fox, ESPN alebo NBC. Toto je skvelá správa pre tých, ktorí chcú sledovať hry na svojich počítačoch, tabletoch alebo smartfónoch.

Sledovanie hier Národnej futbalovej ligy online je stále dosť zložité. Nižšie nájdete najlepšie možnosti na streamovanie sezóny NFL 2019-2020 naživo online.

Ako sledovať online hry NFL bez obáv z výpadkov

VPN povolená

Ak výpadky ničia váš zážitok zo sledovania futbalu, jedným z vynikajúcich riešení je použitie medzinárodný balík NFL Game Pass s virtuálnou súkromnou sieťou (VPN). Trik spočíva v použití VPN na prístup k serveru, na ktorom nie sú výpadky’t platiť. Tu’ukázať’hotovo:

 1. Stiahnite si sieť VPN ktorý poskytuje vynikajúcu rýchlosť streamovania a má široký výber serverov. Aj keď odporúčame službu NordVPN, takmer každý poskytovateľ zo zoznamu elitných sietí VPN bude fungovať skvele.
 2. Vytvorte si účet VPN a prihláste sa. Možno budete chcieť nainštalovať klientov do svojho smartfónu alebo tabletu, aby ste mali možnosť sledovať NFL online kdekoľvek.
 3. Vyberte balík NFL Game Pass International , ktoré sa vám páčia, a pomocou siete VPN smerujte svoje údaje cez server v tejto krajine. India je populárnou lokalitou na kúpu prihrávky kvôli jej nízkym cenám a úplnému rozvrhu zápasov.
 4. Ak si kúpite Indian Game Pass, nemusíte’Nepotrebujem používať indický server. Namiesto toho vyberte rýchly server v mieste, kde sa výpadky energie nedajú’t platiť. Vaše údaje budú smerované cez tento server a pokiaľ vie tím NFL Game Pass, máte bydlisko v tej istej jurisdikcii. Ak teda’v Spojenom kráľovstve zápasíte s výpadkami napájania, môžete vystupovať ako nemecký fanúšik a získať plný prístup.

Toto riešenie je užitočné najmä pre tých v USA. že’s, pretože americká verzia Game Pass je výrazne obmedzená. Nie’• Zahŕňa všetky živé kanály, ktoré sa obmedzujú na oneskorené kanály, zvýraznenie a zvukový obsah. Trik je v prístupe na medzinárodný herný pas, ktorý sa dá dosiahnuť iba skrytím vašej americkej identity.

Nie všetky medzinárodné herné vstupenky sú si však rovnaké. Cena a rozsah dostupných hier sa líšia v závislosti od miesta zakúpenia preukazu, preto si pred zakúpením vyskúšajte rôzne možnosti.

Najlacnejší medzinárodný herný pas NFL

Tu’s zoznam najlacnejších medzinárodných herných pasov NFL (verzia Pro) na rôznych miestach. Môžete si ich kúpiť odkiaľkoľvek pomocou VPN.

 • India - 124,99 dolárov
 • Kostarika - 124,99 dolárov
 • Brazília - 139 dolárov
 • Turecko - 174,99 dolárov
 • UK - 175 dolárov
 • Mexiko - 179 dolárov
 • Nemecko - 181 dolárov
 • Austrália - 185 dolárov
 • Južná Afrika - 199 dolárov

Najlepšie VPN na pozeranie NFL kdekoľvek na svete

Ak sa ocitnete v nesprávnej krajine, môže byť nemožné sledovať sezónu NFL 2019-2020 z dôvodu závažných geografických obmedzení. že’Preto vám použitie niektorej z týchto služieb VPN umožní prenášať hry NFL kdekoľvek.

1. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštívte spoločnosť NordVPN

Spoločnosť NordVPN má najväčší serverový park na trhu. Preto si môžete byť istí, že jej 5 700+ serverov v 60 krajinách vám umožní sledovať hry NFL kdekoľvek.

2. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštívte stránku ExpressVPN

ExpressVPN je najrýchlejšia VPN zo všetkých, a to vďaka svojim 3 000+ serverom v 90 krajinách. Streamovanie hier NFL naživo online bude jednoduché.

Ako pozerať NFL na Kodi pomocou Game Pass

ako sa pozerať na NFL na Kodi pomocou Game Pass

Ak sa rozhodnete ísť po ceste NFL Game Pass po Európe alebo v Ázii, je to’Je to určite dobrý nápad, pozrite sa, čo ponúka Kodi. Ak nie ste’Pokiaľ je táto služba oboznámená, spoločnosť Kodi je prehrávač médií s otvoreným zdrojom ktorý streamuje obsah priamo z internetu na domáce televízory. Funguje to prostredníctvom aplikácie, ktorá je zadarmo na stiahnutie.

Naučiť sa, ako sledovať NFL na Kodi, nie je’t ťažké. Tu’s tým, ako dostať hru na obrazovku za pár minút:

 1. Použite svoju VPN na zakúpenie predplatného Game Pass, ako je opísané vyššie, a stiahnite si klienta Kodi.
 2. Keď vyhodíte Kodi, choďte na “Add-ons” a vyberte “Inštalátor balíkov.”
 3. Teraz si vyberte “Inštalácia z úložiska” a posúvajte sa, kým nenájdete doplnok NFL Game Pass.
 4. Vyberte možnosť inštalácie. vy’Potom budete vyzvaní na zadanie hesla pre hru NFL Game Pass Europe a potom’Doplnok by mal byť nainštalovaný na klienta Kodi.
 5. Mali by ste dostať upozornenie, ktoré vás informuje, že váš NFL Game Pass bol aktivovaný. Ak chcete získať prístup k hrám, jednoducho choďte do ponuky Doplnky videa naľavo od používateľského rozhrania Kodi a všetky prebiehajúce zápasy by mali byť k dispozícii na pozeranie.

Skvelá vec, ktorá sa týka spoločnosti Kodi, je možnosť sledovať NFL online a prenášať tento prúd na štandardný televízor. Nezabudnite však zapojiť svoju sieť VPN, aby ste predišli výpadkom napájania, pretože tieto sa budú stále uplatňovať bez ohľadu na to, či ste’Používate Kodi alebo nie.

Ako sledovať zadarmo hry NFL s Kodi

Všetky hry NFL na Kodi môžete sledovať zadarmo pomocou správneho doplnku. Tu sú niektoré z najlepších venovaných športu:

 • SportsDevil
 • nadvláda
 • Joker Sports

Toto sú doplnky tretích strán, čo znamená, že ste’Musím to povoliť “Neznáme zdroje” najprv. Urobiť to:

 1. Na domovskej obrazovke Kodi kliknite na ikonu nastavenie ikona
 2. V ponuke Systém vyberte položku Systémové nastavenia
 3. Posuňte zobrazenie nadol na Add-ons a potom zapnite Neznáme zdroje. Po kontrole tlačidla sa objaví varovné pole. cvaknutie Áno zapnúť to

Používanie doplnkov Kodi tretích strán je riskantné, ak náhodou streamujete obsah chránený autorskými právami. Ak sa chcete vyhnúť právnym problémom, použite sieť VPN. Nielenže skryje vašu IP adresu, ale aj vy’Tiež sa vyhnete škrteniu ISP a geo-blokovaniu. Odporúčame tieto služby, ktoré sú najlepšie siete VPN pre spoločnosť Kodi.

Ako streamovať NFL sezónu 2019-2020 na FireTV alebo FireStick zadarmo

Najlepší spôsob, ako sledovať sezónu NFL 2019-2020 v službe FireTV alebo FireStick, je Kodi. Po inštalácii Kodi by ste mali dostať jeden z vyššie uvedených doplnkov a sledovať všetky hry NFL zadarmo.

Na ochranu vášho súkromia pri streamovaní obsahu pomocou doplnkov tretích strán je potrebné použitie siete VPN. Ak chcete nainštalovať jednu z našich odporúčaných sietí VPN na serveri FireTV alebo FireStick, jednoducho postupujte podľa pokynov nižšie:

 • Ako nainštalovať NordVPN na FireStick alebo FireTV
 • Ako nainštalovať ExpressVPN na FireStick alebo FireTV

Iné spôsoby, ako sledovať online hry NFL zadarmo

Dokonca aj najlacnejšie dostupné balenie Game Pass bude stáť viac ako 100 dolárov, čo nie je’Skvelé, ak chcete sledovať iba zopár zápasov každú sezónu (alebo len Super Bowl). Aké sú možnosti bezplatného nájdenia živého vysielania NFL?

V takom prípade vy’Mám niekoľko ďalších možností:

1. Použite streamingovú službu zo siete smartfónov

V USA ponúkajú niektoré spoločnosti poskytujúce mobilné telefóny, ako napríklad Verizon Wireless, bezplatné vysielanie NFL vďaka dohodám so spoločnosťami Fox, CBS, NBC a ESPN. V tomto prípade, ak sa zaregistrujete za správny tarif, môžete si stiahnuť ich aplikáciu na streamovanie a sledovať hry NFL zadarmo kdekoľvek sa vám páči..

Avšak výpadky sa budú stále uplatňovať ako zvyčajne, preto je potrebná VPN, aby sa im zabránilo.

2. Na chytenie hry použite Amazon Prime

Národná futbalová liga dnes nie je’• Obmedzené na starú školu alebo káblové siete. Amazon tiež vstúpil do zápasu, premietania futbalových zápasov vo štvrtok večer zadarmo pre všetkých predplatiteľov Amazon Prime.

Ak sa teda objaví veľká hra, ideálny spôsob, ako ju sledovať, môže byť spustenie bezplatnej skúšobnej verzie Prime.

3. Nájdite spoľahlivý prúd Flash

Takmer všetky hry v NFL budú vysielané na nejakom webe alebo inom serveri a všetko, čo potrebujete, je prehliadač na prístup k týmto zdrojom. Dobré miesto na pozretie je stránka Reddit NFL Streams s agregovanými tokmi, ktoré ľudia sledujú.

Ale nie’Neočakávam fantastické rozlíšenie a hodvábne hladký zážitok zo sledovania. Tieto prúdy bývajú okolo okrajov trochu drsné. Ak ich používate, nezabudnite použiť svoju sieť VPN, aby bola vaša identita bezpečná a zvuková.

Ako sa pozerať na hry NFL bez hry Pass

Ak nie ste’t nechceli pozerať hry NFL na anonymných streamoch alebo v prípade Amazonu’s výber zápasov nie je’Pokiaľ ide o dosť širokú oblasť, je potrebné zvážiť aj ďalšie platené služby:

Logo DirecTVDirecTV

DirecTV teraz nesie nedeľný lístok NFL. Táto služba zahŕňa všetky televízne nedeľné zápasy bez ohľadu na to, kde sa divák nachádza, takže je užitočná pri obchádzaní miestnych obmedzení pridružených spoločností.

Logo televízie YouTubeYouTube TV

Nie je prekvapením, že sa streamujúci gigant YouTube snažil zapojiť do akcie NFL a streamoval takmer celú ligu.’s hry (dva zápasy vo štvrtok sa vymývajú) približne za 40 dolárov mesačne.

Logo HuluHulu

Ďalší špecialista na streamovanie, Hulu’s Služba LiveTV ponúka podobné šírenie zápasov ako YouTube, za približne rovnakú cenu

Logo FuboTVFuboTV

FuboTV, relatívny nováčik v streamovacej scéne, zahŕňa všetky štvrtkové zápasy, ale vynecháva hry premietané programom ESPN, pričom zachováva všetky ostatné zápasy. to’je to tiež trochu drahšie.

Logo SlingTVSlingTV

Toto spustenie streamingového televízneho vysielania ponúka dva obmedzené balíčky (ich modré a oranžové plány) a bohatší hlavný balík, ktorý obsahuje všetky zápasy.

Logo PlayStation VuePlayStation Vue

Majitelia PlayStation 4 môžu používať svoju špičkovú konzolu na streamovanie zápasov NFL a platiť takmer 50 dolárov mesačne za takmer každú hru..

Pravdepodobne tu vidíte vznikajúci vzor. Tieto streamingové služby majú tendenciu ponúkať takmer všetky dostupné hry, aj keď tu a tam by ste mohli vynechať niekoľko hier.

Kľúčové je mať na pamäti, že s kombináciou NFL Game Pass + VPN máte prístup ku každému úlovku a každému obratu za každý týždeň v sezóne..

Ak teda’to je skutočný futbalový fanúšik’Je to dobrý nápad nájsť správne predplatné VPN a Game Pass. Takto ste vyhrali’chýba mi niečo.

Čo’Jedná sa o riešenie výpadkov prúdu údajov NFL?

Pre mnoho ľudí bude prvou možnosťou sledovať futbal živý televízny stream od poskytovateľov ako ESPN, CBS, Fox alebo NBC. A tu’s, kde sa veci môžu skomplikovať.

Celé roky sa pravidlá o výpadku prúdu riadili tým, čo sa mohlo zobraziť a kde. Od roku 1973 do roku 2014 Národná futbalová liga prinútila vysielateľov, aby vyradili hry obsahujúce miestne tímy s cieľom maximalizovať účasť na štadiónoch NFL..

Ak hra nebola’• Vypredané 72 hodín pred výkopom by to bolo’t byť v televízii v okolí. Táto reforma sa uskutočnila v rokoch 2014 - 2015 a odvtedy NFL prevádzkuje a “pozastavenie výpadku prúdu.” To by sa však dalo kedykoľvek vrátiť, ak by liga cítila, že účasť trpí.

Ďalšou kontroverznou politikou je predstavenie tímov mimo miestnych “domáci trh” area. Napríklad sa uplatňujú pravidlá, ktoré zabezpečujú, aby miestne tímy nechali svoje hry kontrolovať v celom rozsahu. Ak ty’Ak sledujete útes medzi San Diego a 49ers v Green Bay, môžete vynechať posledných 5 minút zápasu, ak je prekročený a Packers sú naplánovaní na ďalší televízny slot. a miestna sieť bude vždy zobrazovať miestny tím, potenciálne opúšťa fanúšikov tímov mimo oblasti, v ktorej žijú, pre šťastie.

Výpadky sa vzťahujú aj na najnovšie inovácie, ako sú NFL Game Pass - streamingový balíček dostupný fanúšikom nachádzajúcim sa mimo USA, ktorý umožňuje fanúšikom sledovať NFL naživo v HD. Teoreticky. V praxi dokonca aj Game Pass zatemňuje dve hry premietané vo Veľkej Británii spoločnosťou Sky Sports, o 24 hodín neskôr vysiela živé zábery.

Ak sú systémy, ako je tento, zavedené, môže byť bolesť sledovať NFL online a sledovanie vašej obľúbenej franšízy môže byť ťažké. Našťastie existujú spôsoby, ako to obísť, a oni nie’nevyžadujú hĺbkové technické znalosti.

Spoznávanie NFL’vedúce tímy

NFL je rozdelená na dve konferencie, Americkú futbalovú konferenciu (AFC) a Národnú futbalovú konferenciu (NFC). Obe tieto konferencie sú rozdelené do 4 divízií, ktoré sa nazývajú sever, juh, východ a západ. Tu’ako sa tímy formovali na sezónu 2018-2019.

Po prvé, AFC východ:Tímy AFC East - NFL

Západ AFC:Tímy AFC West - NFL

AFC Juh:Tímy AFC South - NFL

A AFC North:Tímy AFC North - NFL

A NFC východ:Tímy NFC East - NFL

Západ NFC:Tímy NFC West - NFL

NFC Juh:Tímy NFC South - NFL

A NFC North:Tímy NFC North - NFL

Celkom to vyjde na 256 hier v bežnej sezóne, s každý tím hral 16-krát počas 17 týždňov. Potom nasleduje sezóna so zápasmi s divokými kartami a divíznymi play-off, po ktorých nasledujú hry majstrovstiev AFC a NFC a potom samotná Super Bowl.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

39 − = 34

map