Alternativy Dropbox: Top 10 nejlepších poskytovatelů cloudového úložiště pro rok 2020


Dropbox je svět’nejoblíbenější poskytovatel cloudového úložiště. Jejich cloudové servery umožňují milionům podniků a jednotlivců ukládat své soubory nebo dokumenty do virtuální paměti, což je činí přístupné kdekoli na světě.

Dropbox však není’t jediná cloudová hra ve městě. Microsoft’s OneDrive a Disk Google jsou dobře známé alternativy, zatímco v posledních letech se objevilo mnoho menších aplikací cloudového úložiště.

Tento blog bude diskutovat o tom, zda je Dropbox bezpečný, a zároveň navrhuje 10 hlavních možností pokud potřebujete alternativu Dropboxu. Tímto způsobem byste měli být schopni najít možnost cloudového úložiště, které udržuje vaše důležité dokumenty v bezpečí a přístupné každému, kdo je potřebuje.

Zůstaňte pod kontrolou své bezpečnosti online. Chraňte svůj webový provoz před zvědavými očima hackerů, korporací a vlád pomocí špičkové VPN. Navštivte NordVPN

Proč byste měli použít alternativu k Dropboxu?

Bezpečnost je hlavní motivací, která lidi nutí najít alternativu Dropboxu.

Ale my’nemluvě o zranitelnosti vůči IP adrese “čichání” tady. Dropbox byl implementován 256bitové šifrování AES za všechna data uložená na jejich serverech. Oni také používají TLS / SSL a 128bitové šifrování AES pro přenos dat na a ze svých serverů. Že’je slušná úroveň bezpečnosti.

Problémy se více týkají přístupu Dropbox k vašim datům.

V roce 2013 vědci zjistili, že služba úložiště otevřela řadu .doc souborů poté, co byly nahrány.

Společnost také zavedla zásady, které aktivně zabraňují sdílení materiálů chráněných autorskými právy - k dosažení tohoto cíle musí mít zavedeny invazivní systémy pro skenování souborů.

Kromě toho oznamovatel V roce 2014 Edward Snowden označil skladovací společnost za nezabezpečenou, poradenství uživatelům “zbavte se Dropboxu”. Možnost spolupráce s vládními agenturami byla pro něj naléhavým důvodem k nalezení bezpečné alternativy Dropboxu.

Top 10 nejlepších Dropbox alternativ v roce 2020

Po splnění některých kritérií, která je třeba zvážit při hledání alternativy Dropboxu, jaké jsou nejlepší poskytovatelé v roce 2020? Tady’s náš výběr z 10 nejlepších možností cloudového úložiště:

pcloud logo

1. pCloud

pCloud je pravděpodobně nejlepší alternativou Dropboxu v okolí. Se sídlem ve švýcarském soukromí, které vám umožní “přetočit” obnovit ztracené dokumenty, umožnit synchronizaci a jsou optimalizovány pro spolupráci. Pokud za službu pCloud Crypto zaplatíte něco navíc, můžete’Rovněž získáte špičkové zabezpečení. Bezplatné účty však nezahrnují 256bitové šifrování AES, takže data zůstávají nechráněná.

Logo SugarSync

2. SugarSync

SugarSync’Díky verzím souborů a vynikajícím synchronizačním systémům je ideální pro komplexní obchodní projekty. Během 90denního bezplatného zkušebního období obdrží registrace 5 GB bezplatného úložiště, zatímco služba funguje “nulové znalosti” politika, která zajistí, že zaměstnanci vyhrají’nahlédnout do dokumentů. Nevýhody? Tam’s žádný editor dokumentů, a cena by mohla být pro některé trochu strmá.

Logo SpiderOak

3. SpiderOak

Posílen Edward Snowden’s podporou, SpiderOak patří mezi elitní možnosti cloudového úložiště. Zálohy můžete snadno synchronizovat z konkrétních pevných disků a složek, zatímco šifrování typu end-to-end zaručuje vysoký stupeň zabezpečení. To’s nulovou znalost - tak to’Je to skvělá alternativa Dropbox pro kohokoli, kdo se zajímá o soukromí.

logo loga

4. Box

Společnost Box, založená v roce 2005, byla dlouhou dobu skutečnou alternativou Dropboxu a zásobovala více než polovinu z 500 společností z žebříčku Fortune. Díky nedávné “Dovednosti boxu” aktualizace, to’Nyní je velmi dobře přizpůsoben pro správu více typů souborů. Zabezpečení je dalším prodejním místem, s úplným šifrováním v klidu a zábalem klíče - přidává další vrstvu zabezpečení dat v přenosu.

Logo týmu pohony

5. Týmová jízda

Team Drive může být nejlepší alternativou Dropbox pro lidi s nízkým rozpočtem. Registrace získává 2 GB bezplatného úložiště, ale může být upgradována na 10 GB doporučením přátel ke službě, což lze relativně levně rozšířit na 1 TB. Nejsou k dispozici žádné nástroje pro úpravy, ale pokud potřebujete službu cloudového úložiště s odstraněnými daty, funguje to opravdu dobře.

Cloud me logo

6. CloudMe

CloudMe, který se používá hlavně jako záloha pro obchodní soubory, plní tuto funkci dobře. Jejich bezplatný program je založen ve Švédsku, které dbá na ochranu soukromí, a nabízí 3 GB úložného prostoru - ale tam’Není šifrování, takže vy’Před uložením je nutné soubory zašifrovat.

amazon cloud drive logo

7. Amazon CloudDrive

Amazonka’s Alternativa Dropboxu je dobrým místem pro ukládání multimediálních souborů a nedávné zavedení synchronizace je pro studenty a obchodní uživatele mnohem lepší. Vy’Začnu 5 GB volného úložiště (a neomezené úložiště pro fotografie) a uživatelské rozhraní je velmi snadné. Ale tam’Není šifrování v klidu, takže nemusí být nejbezpečnější alternativou Dropboxu, která je k dispozici.

Logo MediaFire

8. MediaFire

Mnohem jednodušší než Dropbox, MediaFire don’• Umožnit synchronizaci s místními počítači a její bezpečnostní zásady jsou do značné míry neprůhledné. Ale s 10 GB volného úložného prostoru dopředu a nízkými cenami, které přidávají další prostor, to’je oblíbená možnost cloudového úložiště rozpočtu.

logo Microsoft OneDrive

9. Microsoft OneDrive

OneDrive nabízí vynikající integraci Microsoft Office (jako vy’d)), a to’s vynikající pro ukládání všech typů souborů - včetně filmů, fotografií a dokumentů. Tam’s doplňkem Kodi, který usnadňuje přehrávání filmů z OneDrive. Ale pozor: Microsoft hledá materiál chráněný autorskými právy. Horší je, že běžným předplatitelům nabízejí nulové šifrování. Bezpečnost je tedy velkým selháním.

Logo jednotky Google

10. Disk Google

Díky kombinaci nástrojů pro zpracování textu, tabulky a prezentace, Google’Cloudový úložný systém je plný užitečných obchodních funkcí. Tam’s 15 GB volného úložného prostoru a funkce živého chatu jsou skvělé pro spolupráci v reálném čase. Šifrování AES-256 je standardní a lze použít i dvoufaktorové ověřování. Google však před uložením dešifruje a skenuje dokumenty, což může zvýšit některé zvonky výstražných signálů. A také mají úplný přístup k obsahu uložených dokumentů.

Jak najít nejlepší alternativu Dropboxu

Tyto problémy nejsou’• jedinečný pro Dropbox, a najít alternativu Dropbox, která je více soukromá a spolehlivá není’t jednoduché. Při hledání bezpečné alternativy Dropboxu je třeba hledat některé věci.

Za prvé, šifrování je nezbytné. Jako my’Viděli jsme, Dropbox sám skóre docela dobře tady, a každá alternativa k Dropbox by měl alespoň odpovídat jejich 256-bitové šifrování a použití TSL / SSL.

Dva faktory autentizační postupy jsou také nezbytné k zajištění toho, aby útočníci neměli přístup k cloudovým účtům. A to’je uklidňující vidět společnosti cloudového úložiště, které jsou otevřené o kódu, který používají. Čím více informací, tím lepší je dobré si pamatovat.

Dalším krátkým referenčním bodem je ISO 27001. Jakákoli bezpečná alternativa Dropboxu bude mít tuto certifikaci, což poskytuje jistotu, že jejich postupy řízení rizik jsou zcela nulové.

Bezpečnost samozřejmě není’t všechno. Vy’Také chci plnou škálu funkcí, které ve srovnání s tím, co Dropbox nabízí. Takže hledejte editační sady, sdílení souborů jedním kliknutím, snadná synchronizace s pevnými disky, funkce vrácení zpět pro návrat k dřívějším verzím dokumentů, a schopnost připojit více zařízení.

jestli ty’Znovu se obávejte o bezpečnostní nebo cenové funkce Dropboxu, najděte alternativního poskytovatele cloudového úložiště a nechte svou mysl v klidu. Jako my’Viděl jsem, existují podobné možnosti od velkých jmen, jako je Box, Google, Microsoft a Amazon. Naše tipy na nejlepší alternativu Dropboxu jsou však menší a více zaměření na zabezpečení. Jděte na pCloud, SugarSync nebo SpiderOak a vaše soubory by měly být zcela bezpečné.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 8 = 12