Alternativy teráriové televize


Terárium TV je nepochybně jedním z nejvíce mluvil o streamování add-ons v posledních několika letech. Vzhledem k jeho snadnému použití, dobře navrženému uživatelskému rozhraní a skutečnosti, že poskytuje přístup k velkému množství obsahu, to opravdu není’nepřijde jako překvapení.

Tento velmi populární doplněk však jeho vývojáři bohužel v posledních fázích roku 2018 zastavili. Byla to velmi smutná zpráva pro ty, kteří využívali doplněk pro streamování ke sledování všech svých oblíbených filmů a televizních pořadů..

Naštěstí to není’Konec online streamingu, protože existuje mnoho dalších možností, které jsou více než schopny uspokojit vaše potřeby v oblasti zábavy. Následující článek poskytne naše nejlepší tipy, pokud jde o alternativy Terrarium TV. Takže, bez dalších okolků, jsou tady!

HDMovies (Cinema APK)

I když je to relativní nováček ve světě streamování aplikací, můžete’s HDMovies, jinak známým jako Cinema APK, se nedaří. Uživatelé poskytují celou řadu odkazů na spoustu filmů a televizních pořadů’Opravdu nemám špatné slovo o této úžasné aplikaci.

Zatímco HDMovies ne’hostit žádný z jeho vlastního obsahu, vy’Zjistím, že máte přístup k obrovské knihovně obsahu, kterou můžete streamovat kliknutím na tlačítko. Uživatelské rozhraní ve stylu Netflix umožňuje snadné a jednoduché nalezení všech nejnovějších a největších materiálů. Máte také možnost vyhledávat obsah, pokud si to přejete. Ať tak či onak, pravděpodobně narazíte na spoustu proudů, z nichž každý nabízí vynikající kvalitu.

Tato konkrétní alternativa k Terrarium TV má potenciál stát se ještě více populárním, než je tomu v současnosti. Koneckonců, to’s on-demand aplikace, která dělá přesně to, co říká na cínu. Tak, že’rozhodně stojí za zvážení.

Cyberflix TV

Pravidelně aktualizovaná knihovna obsahu, která je k dispozici v televizi CyberFlix, se může pochlubit velkým výběrem filmů a televizních pořadů a je tak skvělou volbou pro fanoušky online streamingu. Vzhledem k tomu, že se jedná o klon televizorů Terrarium, bude zvládnutí aplikace naprostým vánkem.

Z hlediska kvality jsme zjistili, že nabízené odkazy byly obecně vysoké kvality. Díky tomu je Terrarium TV více než schopnou náhradou. Vzhledem k tomu, že se obsahová knihovna neustále zvyšuje, zvítězila’Není divu, že se televize CyberFlix etablovala jako jeden z nejlepších uchazečů o streamování aplikací.

Kodi

Tato konkrétní aplikace je aplikace, která již nějakou dobu existuje. To’Díky své snadnosti použití, možnostem přizpůsobení a spolehlivosti se stal pro mnohé prvním přístavem, kde se volají. Z těchto důvodů by bylo hloupé nepovažovat to za vaši hlavní aplikaci pro streamování.

Počet aktualizací, které Kodi dostává pravidelně, z něj činí nejlepší volbu pro streamování veškerého oblíbeného obsahu. Co’s více, je to open-source, což znamená, že existuje široká škála video doplňků, ze kterých si můžete vybrat.

Kodi však ne’nepřicházejí s předinstalovanými špičkovými doplňky, jako jsou Exodus a Specto - vy’Budu je muset nainstalovat sami. Naštěstí existuje mnoho průvodců po internetu, které tento proces učiní jasným a jednoduchým.

Zatímco doplňky neustále klesají nebo jsou ukončeny, bude více než pravděpodobné, že budete moci použít jiný doplněk. U společnosti Kodi lze bezpečně říci, že možnosti jsou nekonečné. Skutečnost, že se jedná o legální aplikaci, je také velkým bonusem, protože to znamená, že ji lze snadno nainstalovat z online tržišť, jako je Obchod Google Play.

Jen se ujistěte’znovu používají VPN s některými z těchto neoficiálních doplňků - oni’znovu vám umožní streamovat pirátský obsah.

TVZion

TVZion je aplikace, která je již nějakou dobu k dispozici, a obsahuje pěkně navržené uživatelské rozhraní. V poslední době získalo od svých vývojářů hodně pozornosti, aby se stala více než životaschopnou alternativou k Terrarium TV.

Vhodné pro zařízení Fire TV, boxy Android a další, máte přístup k mnoha kvalitním odkazům, které můžete snadno procházet z hlavní obrazovky aplikace. Alternativně máte také možnost vyhledávat obsah. Ať tak či onak, můžete věci rychle a snadno uvést do provozu a díky tomu je skvělá volba.

Titanová televize

Skoro podobný klonu Terrarium TV je bezpečné říci, že Titanium TV je právě tam, pokud jde o streamování doplňků. Prostřednictvím této konkrétní aplikace je k dispozici obrovská knihovna obsahu, díky níž je hledání veškerého oblíbeného obsahu neuvěřitelně jednoduchým procesem.

Pro většinu televizních pořadů a filmů jsou k dispozici vysoce kvalitní odkazy, takže’je vysoce doporučeno pro ty, kteří se chtějí dívat na obsah, aniž by se museli příliš starat o špatný zážitek ze sledování. Je také možná skutečná integrace Debrid, což znamená, že jste’Budete mít snadný přístup k Full HD odkazům.

Titanovou televizi lze snadno nainstalovat do krabic Android TV i Fire TV. Pokud tedy některá z těchto zařízení máte, můžete být v provozu během několika minut.

Závěr

Teď, když’Objevili jsme naše nejlepší možnosti, pokud jde o alternativy Terrarium TV, vše, co musíte udělat, je vybrat si a jít pryč! Využíváním kterékoli z našich doporučených alternativ k Terrarium TV, vy’Brzy se na vaší cestě k potěšení ze všeho oblíbeného obsahu ještě jednou.

Nicméně, don’Nezapomeňte, že když používáte výše uvedené doplňky, můžete’Musím podniknout nezbytná opatření, aby vaše internetová aktivita zůstala skrytá před zvědavýma očima. Pokud tak neučiníte přesně, můžete se ocitnout na nesprávné straně zákona, pokud vás chytí streamování materiálu chráněného autorskými právy.

Perfektní způsob, jak zajistit vaši bezpečnost a zabezpečení, je využití sítě VPN. V moderním světě internetu se to stalo důležitějším, než kdy jindy, a to kvůli rostoucímu počtu lidí, kteří dostávají pokuty nebo dokonce jsou stíháni za nezákonné online streaming. To’Je mnohem lepší být v bezpečí než líto, takže přijetí správných opatření může trvat dlouhou cestu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 + = 15