Alternativy YouTube: Top 6 video platforem


Pokud máte rádi online obsah, můžete’Použiji se k odběru nejnovějších videí na YouTube. Ale i když kdysi celosvětový web pro sdílení obsahu vládl jako nejvyšší, další platformy pro videoobsah nyní dohánějí.

Ať už hledáte alternativy YouTube bez reklam nebo platformu videí, která to neudělá’t změnit jeho T’s a C’Vzhledem k tomu, že tyto alternativy k YouTube budou přes noc a bez varování, stojí za zvážení.

1. Dailymotion: ten zřejmý

Jedná se o dobře známou náhradu a vysoce hodnocenou mezi uživateli hledajícími alternativy YouTube. Rozložení je téměř úplně stejné a kategorie jsou také známé - je to snadný přechod od konkurenta velké značky. Vy’Zjistíte, že si můžete zvyknout na Dailymotion téměř okamžitě.

Vezměte však na vědomí, že pouze profesionální uživatelé mohou nahrávat filmy v kvalitě HD a je stanoven limit 4 GB, což umožňuje až 60 minut videa na nahrávání. To znamená, že web nemusí fungovat dobře u žádného z delších a podrobnějších videí s návody nebo typem školení.

Další informace:

  • Pravidla pro odstraňování obsahu jsou laxnější - což není’• Pro diváky je vždy dobrá věc, protože uživatelé, kteří nahrávají video, mohou volně přidávat, co chtějí
  • K dispozici je spousta kvalitních videí
  • Snadná navigace a skvělý UX
  • Populární v Evropě, i když méně v USA
  • Maximální rozlišení 1080p pro rozlišení videa.

Pro většinu lidí, kteří hledají alternativy YouTube, bude to bezproblémový přepínač.

2. Vimeo: masivní

To by bylo naše druhé doporučení při pohledu na alternativy k YouTube.

Platforma ne’Cílem je být přímým konkurentem na YouTube, ale je to fantastická streamingová služba s mnoha skvělými poskytovateli obsahu, kteří se rozhodnou předvést svou práci. Samotná domovská stránka je opravdu atraktivní a do designu a UX se dostalo hodně přemýšlení.

Ještě lepší je zážitek ze sledování videa čistý a bez dráždivých prvků pozadí. Vaše zaměření může zůstat zcela na obsahu, který se rozhodnete sledovat. To pomáhá vysvětlit, proč’Staly se platformou volby pro kreativy, které chtějí předvést své video práce.

Pro nahrávání je však stanoven týdenní limit omezený na 500 MB. Existuje možnost upgradovat to na 5 GB za poplatek, což nejvážnější uživatelé budou bezpochyby chtít udělat. Opravdu můžete’Už se nedostanete daleko s 500 MB.

3. Metacafe: ten krátký

Pojmenováno proto, že na videa je stanoven limit 90 sekund, je tento web oblíbený pro použití v komunitě a je skvělý pro krátké klipy a ne-nesmysl, čistý a bezproblémový zážitek..

Tato platforma se snadno používá a má kolem 40 milionů diváků, což je slušné, když si pamatujete, že na webu existuje jen velmi malý obsah nečistot.

Uzávěrka 90 sekund to znamená’Není vhodné pro podrobnější a komplexnější diváky a členská základna je mnohem menší než YouTube’s.

4. Twitch: hráč’s výběr

Původně se jednalo o koncepční web, ale ono’je nyní první volbou pro herní fanoušky videa. Ano, můžete vidět i živá vysílaná videa, ale hlavním bodem webu je hodně hraní.

Společnost Twitch má nyní skvělou pověst mezi hráči, kteří hledají vlastní komunitu, přičemž nakladatelé obsahu si ji vybrali jako nejlepší z alternativ YouTube pro herní obsah, který je přítomen ve velkém množství. Podívejte se na to a sledujte vše od herních tutoriálů až po živá herní videa.

Co byste si měli všimnout - co se týče výkonu, rychlost streamování má tendenci být trochu za jinými alternativami YouTube a můžete’t převinout videa na webu. Zavaděče obsahu také naleznou nižší výplaty než na YouTube.

5. Internetový archiv: knihovna

Z alternativ YouTube tam, internetový archiv je vlastně digitální knihovna, což znamená, že je plná televizních seriálů, dokumentů, filmů a dalších.

Zadní katalog obsahu je obrovský a rozmanitost je také fantastická. Uživatelé mohou volně nahrávat svůj vlastní obsah. Věci, které tam najdete, bývají o něco starší než na některých streamovacích webech, ale je to tak’s absolutní zlatý důl pro specializovanější vyhledávání a oblast předmětu.6.

6. 9Gag TV: zábavná

Tento kanál je obeznámen s uživateli sociálních médií a je vybaven zábavnými GIFy, obrázky, memy a dalšími - včetně velkého množství videí. Některé z nich jsou zcela nevhodné pro prohlížení rodiny, ale určitě existuje spousta vtipného obsahu, díky čemuž je tato platforma ideální pro období, kdy se chcete jen chichotat.!

Jen buďte připraveni vidět nekonečné kousky svého času, jak se rozplývají, když se ponoříte do komedie, vtipů a jiného obsahu, který nemáte’Nechci, aby váš šéf viděl… a zvážit uzamčení, pokud máte doma doma mladší děti, které jsou náchylné otevírat zařízení pro lov kolem nejnovějších videí online!

celkem

Pokud jste připraveni provést svůj výzkum, existuje mnoho vynikajících alternativ YouTube. Jak vidíte, některé z nich mají tendenci být založeny na zájmových skupinách nebo tématech, což je skvělé, pokud hledáte úhel komunity.

Většina z těchto stránek je zdarma k použití, ale budou mít placené možnosti nebo jako reklamu použijí reklamu. Vy’Najdu také jiné alternativy, jako je Flickr, což je překvapivé, protože nabízí přístup k videím a jeho známější účel fotografické platformy..

Zůstaňte chráněni

Nezapomeňte, že pokud chcete procházet weby s videoobsahem volně - zejména pokud přistupujete k obsahu YouTube s blokováním obsahu za pozoruhodným firewallem v Číně nebo Rusku, nebo když jste v zahraničí a hledáte obsah doma, můžete použít VPN získat soukromý a bezpečný přístup k obsahu video platformy - okamžitě a plně.

Využijte co nejlépe internet s těmito alternativami na YouTube a sledujte obsah, který chcete, volně a bez invazivní reklamy, která kazí zážitek!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

25 + = 29