Alternatívy YouTube: Top 6 video platforiem


Ak máte radi online obsah, môžete’Použijem sa na vyskúšanie najnovších videí na YouTube. Aj keď kedysi vládla globálna webová stránka na zdieľanie obsahu, najvyššia úroveň, ostatné platformy s videoobsahom však teraz dobiehajú.

Či už hľadáte alternatívy YouTube bez reklám alebo platformu videa, ktorá nemá’t zmeniť jeho T’s a C’Keďže by sa tieto alternatívy k službe YouTube mohli cez noc a bez varovania oplatiť, mali by sa zvážiť.

1. Dailymotion: zrejmý

Toto je dobre známa náhrada a vysoko hodnotená medzi používateľmi, ktorí hľadajú alternatívy YouTube. Usporiadanie je takmer úplne rovnaké a kategórie sú tiež známe - je to ľahký prechod od rivala veľkých značiek. vy’Zistíte, že si môžete zvyknúť na Dailymotion takmer okamžite.

Majte na pamäti, že iba profesionálni používatelia môžu nahrávať film v kvalite HD a je tu limit 4 GB, čo umožňuje až 60 minút videa na nahranie. To znamená, že stránka nemusí fungovať dobre pre žiadne z dlhších a dôkladnejších inštruktážnych videí alebo videí typu školení.

Ďalšie informácie:

  • Pravidlá týkajúce sa odstraňovania obsahu sú laxnejšie - čo nie je’t Pre divákov je vždy dobrá vec, pričom používatelia, ktorí odovzdávajú video, môžu slobodnejšie pridávať, čo chcú
  • K dispozícii je veľa kvalitných videí
  • Ľahká navigácia a skvelé UX
  • Populárny v Európe, hoci v USA menej
  • Cap 1080p pre rozlíšenie videa.

Avšak pre väčšinu ľudí, ktorí hľadajú alternatívy YouTube, bude to bezproblémový prepínač.

2. Vimeo: masívne

Toto by bolo naše druhé odporúčanie pri hľadaní alternatív k službe YouTube.

Platforma nie’Cieľom je byť priamym konkurentom služby YouTube, ale je to fantastická služba streamovania s množstvom vynikajúcich poskytovateľov obsahu, ktorí ju vyberú na predstavenie svojej práce. Samotná domovská stránka je skutočne atraktívna a do dizajnu a UX sa dostalo veľa myšlienok.

Ešte lepší je zážitok zo sledovania videa čistý a bez dráždivých prvkov pozadia. Vaše zameranie môže zostať úplne na obsahu, ktorý sa rozhodnete sledovať. To pomáha vysvetliť, prečo’stávajú sa platformou výberu pre kreatívy, ktoré chcú predviesť svoju prácu s videom.

Pre nahrávanie je však stanovený týždenný limit, ktorý je obmedzený na 500 MB. Existuje možnosť upgrade na 5 GB za poplatok, ktorý väčšina vážnych používateľov nepochybne nebude chcieť robiť. Naozaj môžete’Už sa nedostanete s 500 MB.

3. Metacafe: ten krátky

Takto pomenovaný, pretože na videá je uvalený 90-sekundový limit, je táto stránka populárna pre komunitné použitie a je skvelá pre krátke klipy a nezmyselný, čistý a bezproblémový zážitok.

Táto platforma sa ľahko používa a má okolo 40 miliónov divákov, čo je slušné, keď si pamätáte, že na webe existuje iba veľmi malý obsah trosky..

90-sekundový uzáver to znamená’nie je vhodný pre podrobnejších a komplexnejších divákov a členská základňa je oveľa menšia ako YouTube’s.

4. Twitch: hráč’s výberom

Pôvodne to bolo koncepčné miesto, ale bolo to’je teraz prvou voľbou pre herných fanúšikov videa. Áno, môžete vidieť aj živé prenosy videa, ale hlavným bodom stránky je veľa hier.

Spoločnosť Twitch má teraz vynikajúcu povesť medzi hráčmi, ktorí hľadajú svoju vlastnú komunitu. Nakladatelia obsahu si ju vybrali ako najlepšiu z alternatív YouTube pre herný obsah, ktorý je prítomný v obrovskom množstve. Vyskúšajte to a sledujte všetko od herných návodov až po živé videohry.

Čo však treba poznamenať - pokiaľ ide o výkon, rýchlosť streamovania má tendenciu byť trochu za inými alternatívami YouTube a môžete’t previnúť videá na webe. Načítavače obsahu tiež nájdu nižšiu výplatu ako v prípade služby YouTube.

5. Internetový archív: knižnica

Z alternatív služby YouTube je internetový archív vlastne digitálna knižnica, čo znamená, že je vybavený televíznymi seriálmi, dokumentmi, filmami a ďalšími..

Zadný katalóg obsahu je obrovský a rozmanitosť je tiež fantastická. Používatelia môžu voľne nahrávať svoj vlastný obsah. Veci, ktoré tam nájdete, bývajú o niečo staršie ako na niektorých streamovacích serveroch, ale je to tak’s absolútnou zlatou baňou pre špecializovanejšie vyhľadávanie a oblasť predmetu.6.

6. 9Gag TV: zábavná

Tento kanál, oboznámený s používateľmi sociálnych médií, je plný zábavných GIFov, obrázkov, memov a ďalších - vrátane veľkého množstva videí. Niektoré z nich sú úplne nevhodné na prezeranie rodiny, ale určite existuje veľa zábavného obsahu, vďaka čomu je táto platforma ideálna pre časy, keď sa chcete iba hihňať.!

Len buďte pripravení vidieť nekonečné kúsky svojho času, ktoré sa rozpadajú, keď sa ponoríte do komédie, vtipov a iného obsahu, ktorý nemáte’Nechcem, aby to videl tvoj šéf… a zvážte ich uzamknutie, ak máte doma menšie deti, ktoré sú náchylné otvárať svoje zariadenia na lov okolo najnovších videí online!

V súhrne

Ak ste pripravení na prieskum, existuje veľa vynikajúcich alternatív YouTube. Ako vidíte, niektoré z nich sa zvyčajne zakladajú na záujmových skupinách alebo témach, čo je skvelé, ak hľadáte komunitný uhol.

Väčšina z týchto stránok je zadarmo na používanie, ale budú mať platené možnosti alebo ako reklamu použijú reklamu. vy’Nájdem tiež ďalšie alternatívy, napríklad Flickr, čo je prekvapujúce, že ponúka prístup k videám, ako aj jeho známu účel fotografickej platformy..

Zostaňte chránení

Nezabudnite, že ak chcete voľne surfovať po stránkach s videoobsahom - najmä ak pristupujete k obsahu YouTube s blokovaným geografickým obsahom za veľkou bránou v Číne alebo Rusku, alebo keď ste v zahraničí a hľadáte obsah doma, môžete použiť sieť VPN. získať súkromný a bezpečný prístup k obsahu video platformy - okamžite a úplne.

Využite čo najviac z internetu s týmito alternatívami na YouTube a sledujte obsah, ktorý chcete, slobodne a bez invazívnej reklamy, čo kazí zážitok!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − 7 =