Jak se dívat na NCAA March Madness 2019 online


Cílem tohoto článku je dvojí cíl. Prvním z nich je ukázat všem nejlevnější možnou metodu sledování letošního NCAA March Madness. Druhým je ukázat nejlepší způsob, jak jej streamovat naživo mimo USA, což zahrnuje použití VPN (Virtual Private Network). Takže bez dalšího přivolání, ať’Je skóre oba cíle!

Jak získat nejlevnější živý stream NCAA

Nejlepší volba pro tento rok’s March Madness závisí na počtu her, které chcete sledovat. Zatímco CBS All Access pokrývá drtivou většinu, první čtyři (19. – 20. Března) vyžaduje truTV.

TBS a TNT jsou špatná volba, protože jsou’dobrý jen pro období prvního kola, končící elitní osmičkou

CBS All Access pro všechny kromě prvních čtyř her

CBS All Access (5,99 $ / měsíc) vám všechny březnové hry Madness ušetří na první čtyři. Co je víc, pouze CBS ukáže Final Four a Championship, znamená tě’Tento kanál pravděpodobně budu potřebovat tak či onak.

CBS All Access podporuje řadu zařízení:

 • Apple TV
 • Amazon Fire TV
 • Android TV
 • Samsung Smart TV
 • Roku
 • PlayStation 4 & Xbox One
 • Chromecast

CBS All Access také umožňuje více zařízení na jednom účtu.

CBS všechny plány cen přístupu

Ti, kteří jsou alergičtí na komerční přestávky a chtějí stahovat pořady nebo hrát offline, si mohou vybrat a Komerční plán zdarma 9,99 $ / měsíc, ale musíme varovat, že Live TV, včetně March Madness, je stále bude mít. V každém případě tam’s a 7denní bezplatná zkušební verze období, které by mělo stačit na to, abyste zjistili, zda je třeba váš plán upgradovat. Platební možnosti zahrnují kreditní karty, dárkové karty a PayPal.

Uvědomte si, že přístup k CBS All Access je omezen na USA. Pokud jej chcete koupit nebo použít mimo zemi, budete potřebovat VPN, abyste se vyhnuli geografickému omezení spoofing vaší IP adresy. Více o tom v oddané sekci níže.

CBS All Access a AT&T WatchTV pro všechny hry

CBS All Access (5,99 $) a AT&T WatchTV ($ 15) pro všechny hry

Nejlevnější balíček pro největší fanoušky NCAA je 20,99 $ / měsíc, ale pokud to máte, může to být pouze 5,99 $ / měsíc’zákazník AT&T s neomezeným &MoreSM bezdrátový plán. Poté získáte zdarma Watch TV. Tato nová služba streamování zahrnuje nejen truTV, ale také TBS a TV mezi výběrem 35+ kanálů. NA&T WatchTV také nabízí 7denní bezplatná zkušební verze.

Omezení AT&T WatchTV

 • Geo-omezený mimo USA, Portoriko a Panenské ostrovy
 • Funguje pouze na iOS, Android, Apple TV, Amazon Fire TV a Amazon Fire TV Stick
 • Umožňuje jedno zařízení na účet
 • Podporuje pouze prohlížeče Chrome a Safari

První omezení lze překonat pomocí VPN které mohou skrýt vaši skutečnou IP adresu a vypadat jako vy’znovu se připojuje z USA. Více o tom - ve vyhrazené sekci níže.

CBS All Access a Sling Blue omezená nabídka pro všechny hry

CBS All Access (5,99 $) a Sling Blue (15 $) omezená nabídka pro všechny hry

Tato možnost byla v roce 2019 druhým nejlepším řešením pro streamování března Madness, ale omezené 40% slevy na tři měsíce snížily náklady Sling TV’s Modrý plán na 15 $ / měsíc. Je dodáván s 7denní bezplatná zkušební verze a lze jej zrušit.

První výhoda, kterou má Sling Blue oproti AT&T je velké množství podporovaných zařízení, které přidávají Chromecast, AirTV Player, Xiaomi Mi TV, LG WebOS, Amazon Fire Tablets, Xfinity X1 a Azulle.

Druhou výhodou je počet zařízení na účet - Sling Blue umožňuje tři, zatímco AT&T WatchTV dává pouze jeden.

Omezení Sling Blue

 • Geo-omezený mimo USA
 • Nevypadá’• nepodporují herní konzole PlayStation

První omezení lze překonat pomocí VPN které mohou skrýt vaši skutečnou IP adresu a vypadat jako vy’znovu se připojuje z USA. Více o tom - ve vyhrazené sekci níže.

ESPN Player pro obyvatele mimo USA

NCAA uznala existenci březnových fanoušků šílenství mimo USA a Kanadu a delegovala práva na zahraniční vysílání na ESPN. To znamená, že pro asi 13,5 $ / měsíc můžete vidět všechny hry mimo USA. Můžete také vidět některé hry zdarma pomocí 7denní bezplatná zkušební verze.

jestli ty’Pokud již nebudete streamovat NCAA prostřednictvím webu, můžete si stáhnout aplikaci pro zařízení Android a iOS. Podporovány jsou také funkce AirPlay a ChromeCast.

ESPN, ESPN3 a ESPN + nejsou v přehrávači ESPN k dispozici

Omezení ESPN Player

 • Geograficky omezeno pro USA a Kanadu
 • Omezená podpora zařízení
 • Platby pouze prostřednictvím služeb Google Pay a Apple Pay
 • Dvě současná spojení

I když nemůžeme přimět ESPN zvýšit počet současných připojení, můžeme vám pomoci s používáním této služby v USA nebo Kanadě. Čtěte dál a dozvíte se, jak na to.

Streamování služeb se všemi čtyřmi sítěmi

Většina sportovních fanoušků ví, že existují služby, které kombinují všechny čtyři kanály. Ale protože tento rok potřebujete jen dva, tam’Nemá smysl utrácet více za DirecTV Now, YouTube TV, Hulu s živou televizí, fuboTV nebo PlayStation VUE, což vše stojí $ 40-45 / měsíc. A to’Není to jen o ceně - CBS All Access podporuje celou řadu zařízení, včetně herních konzolí a inteligentních domácích zařízení.

Jak streamovat NCAA March Madness live z vnější strany US MAP

Jak streamovat NCAA březen šílenství žijí mimo USA

Síť VPN vám může pomoci se sledováním šílenství NCAA March a registrace do hry Bracket Challenge v tři scénáře:

 1. Žijete v USA, ale během březnového šílenství tu nebudete. S VPN se budete moci připojit ke své streamovací platformě namísto nákupu ESPN Player.
 2. Žijete uvnitř USA, ale raději byste nepoužili dvě služby na jednu březnovou šílenství. To vyžaduje nákup předplatného ESPN Player, které má vše, ale je k dispozici pouze mimo USA.
 3. Žijete mimo USA a nemůžete se přihlásit k odběru CBS, TBS, TNT nebo truTV kvůli geografickým omezením.

Všechny tři scénáře zahrnují jeden z dvě možnosti:

 1. Jste v USA, ale chtěli byste používat program ESPN Player
 2. Vy’mimo USA, ale chtěl by využít jednu z amerických služeb

A pro obě možnosti budete potřebovat jedna VPN. Čtěte dále a zjistěte, jak vybrat ten pravý pro streamování March Madness kdekoli.

Která VPN je nejlepší pro sledování března Madness 2019 online?

Prvním pravidlem při výběru VPN pro streamování NCAA turnaje je přeškrtněte všechny bezplatné VPN. Kromě problémů se zabezpečením se často přeplňují a snižují rychlost připojení, která se již díky VPN snižuje.

Streamování NCAA v HD vyžaduje 5 Mbps

Rychlost připojení můžete zkontrolovat pomocí VPN i bez ní pomocí Ookla’s nástroj SpeedTest.com. Pokud je rychlost připojení VPN nižší než 5 Mb / s, zvažte přechod na jiný server. Pokud tomu tak není’• Nápověda, zrušte svůj účet a vyzkoušejte jinou VPN ze seznamu níže.

Dalším faktorem je záruka vrácení peněz. jestli ty’po březnu šílenství neplánujete používat VPN (i když ne’t doporučuji), měli byste hledat VPN, která nabízí dostatečně dlouhou záruku vrácení peněz. Standard je 30 dní, ale existuje jich jen sedm nebo i méně.

V neposlední řadě je počet povolených současných připojení. I když vaše streamovací služba může mít na jeden účet povoleno neomezené množství zařízení’není tomu tak u většiny VPN, kde tři jsou podprůměrné a šest je dobré.

1. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštivte ExpressVPN

ExpressVPN je považován za nejrychlejší službu a celkově jednu z prvních dvou. Pokud potřebujete VPN jen pro streamování March Madness, nemyslete si a vezměte si svůj měsíční plán s 30denní zárukou vrácení peněz. Tři souběžná připojení.

2. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštivte NordVPN

NordVPN je nejbezpečnější služba a jediným dalším konkurentem na místě č. 1. Má 5500+ serverů v 58 zemích a umožňuje šest současných připojení. 30denní záruka vrácení peněz.

3. Astrill VPN

Logo služby Astrill VPN Navštivte AstrillVPN

Astrill je nejlepší VPN pro uživatele v Asii, Oceánii a zemích s omezeným přístupem k internetu. To’je také jedním z nejrychlejších celkově. Nevypadá’nemám záruku vrácení peněz, ale poskytuje pět současných připojení.

4. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštivte CyberGhost VPN

CyberGhost VPN znamená dobré rychlosti a zabezpečení, ale nejlepší součástí je hadí dlouhá 45denní záruka vrácení peněz. Další výhoda je 24hodinová bezplatná zkušební verze, která by měla stačit, abyste zjistili, zda je tato VPN pro vás to pravé. Povoleno sedm současných zařízení.

Konečně, pokud’re až na Final Four a opravdu don’Chcete-li rozdávat údaje o své kreditní kartě nebo jiné osobní informace, vyberte si dobrou VPN s bezplatnou zkušební verzí, která by měla být dostatečně dlouhá, aby se zobrazily nejdůležitější hry turnaje NCAA.

Jak se dívat na March Madness online zdarma?

Tam’Není žádný legální způsob, jak sledovat všechny March Madness online zdarma. Můžete využít bezplatné zkušební verze a záruky vrácení peněz každého vysílatele, abyste získali omezený přístup, ale zapomenutí zrušit jednu dohodu by znamenalo, že celý váš plán prochází střechou.

NCAA’s March Madness Live web nebo aplikace poskytuje tříhodinový náhled, po kterém se musíte přihlásit pomocí svého účtu poskytovatele placené televize. CBS ne’Nevyžadujte placené televizní pověření, které vám umožní streamovat všechny kromě prvních čtyř her zdarma. Důvod, proč jsme tuto možnost pohřbili na konci tohoto článku, je ten, že březen Madness Live vyhrál’• Zobrazit hry CBS na Apple TV, Fire TV, Android TV, Roku a Xbox. Umožňuje také streamovat živé hry CBS pouze na jednom zařízení.

Rozvrh NCAA March Madness 2019

Rozvrh NCAA March Madness 2019

Níže je seznam všech her March Madness s kanály, které’Vysílám je:

 • 17. března: Výběrová neděle na CBS
 • 19. - 20. března: První čtyři na truTV
 • 21. - 24. března: První a druhé kolo na CBS, TBS, TNT, truTV
 • 28. - 29. března: Sweet Sixteen on CBS, TBS
 • 30. - 31. března: Elite Eight on CBS, TBS
 • 6. dubna: Final Four on CBS
 • 8. dubna: Národní mistrovská hra na CBS

NCAA March Madness zápasy a předpovědi

17. března jsme’Budu vědět, jak vyplnit naše závorky pro NCAA Bracket Challenge. Budeme aktualizovat tuto sekci odpovídajícím způsobem, jakmile budeme vědět, zápasy a když přijdou první výsledky.

Mezitím můžeme předpovědět výsledek turnaje, protože kurzy Vegas budou zveřejněny po 17. březnu.

Jedno koleno může změnit osud mnoha, například když si někdo vezme šíp. Nebo pokud se zotaví z podvrtnutí před březnem Madness a stane se, že náleží vévodovi’s Zion Williamson. Ve druhém případě nevidíme žádný tým, který by je dokázal porazit. V opačném případě jsou uchazeči Severní Karolína, Virginie, Tenessee, Kentucky, Michigan, Michigan State a Gonzaga..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

74 − = 72