Najlepšie doplnky pre spoločnosť Kodi v roku 2020


Kodi je skvelá služba streamovania, ktorá otvára galaxiu možností zábavy - ale sama o sebe môže byť dosť obmedzená. A to’nie je žiadnym prekvapením. Kodi bol navrhnutý tak, aby si ho používatelia mohli prispôsobiť pomocou knižnice systému “add-ons” ktoré sú dodávané s rôznymi nástrojmi a špecialitami.

Z tohto dôvodu by mal každý používateľ Kodi optimalizovať svoju doplnkovú knižnicu, aby čo najlepšie využil svoj systém streamovania. Ale s toľkými výbermi, odkiaľ by ste mali začať?

my’som tam bol a mal rovnaké problémy, preto sme aj my’Zostavili sme príručku najlepších doplnkov Kodi, ktoré si môžu používatelia nainštalovať. Tento zoznam doplnkov Kodi obsahuje možnosti pre milovníkov hudby, filmových fanúšikov, športových obsedantiek a mnoho ďalších typov používateľov.’určite tu pre vás niečo je.

Krátke bezpečnostné pripomenutie pred použitím najnovších doplnkov Kodi

Pred tým, než sa do toho ponoríte’Je to dobrý nápad ponúknuť pripomenutie zabezpečenia. Ako možno viete, spoločnosť Kodi sa dostala pod paľbu od držiteľov autorských práv, čo spôsobilo, že niektoré top doplnky Kodi boli stiahnuté (aj keď nie’strach - tam’je stále veľa na výber).

Ak používate niektorý z výberov v našom zozname doplnkov Kodi, je to’Je nevyhnutné podniknúť kroky na ochranu vášho súkromia. Predtým, ako začnete streamovať, nezabudnite si nainštalovať dobrú sieť VPN kompatibilnú s Kodi. Držitelia autorských práv tak budú mať oveľa ťažšie sledovať to, čo sledujete, a chránia vás tak pred (vzdialeným) rizikom stíhania.

Akokoľvek, s tým mimo cesty, nechaj’Preskúmajte, čo najlepšie doplnky pre spoločnosť Kodi ponúkajú.

1. Magic Dragon

nechať’Začína sa skutočným doplnkom all-in-one, ktoré pokrýva športy, filmy, správy, televízne programy a oveľa viac. Magic Dragon je portál, ktorý potrebujete, aby ste mohli začať, otvárajú rozsiahle knižnice filmov a aktuálnych relácií, s množstvom rýchlych, pracovných prúdov pre populárny obsah. Mnohé zo starších frontendov utrpeli za posledné dva roky stratu prúdov a vo všeobecnosti je ťažké ich používať. V súčasnej dobe je Magic Dragon rovnako spoľahlivý, ako prichádzajú.

2. Editor máp klávesnice

Editor klávesových máp, jeden z najužitočnejších doplnkov Kodi TV, vám umožňuje prevziať kontrolu nad spôsobom navigácie v rozhraní Kodi GUI. S týmto jednoduchým nástrojom vo vašom systéme, vy’Budete môcť premapovať stlačenia tlačidiel a funkcií a nastaviť odkazy na obsah, ktorý máte radi. Takto môžete ušetriť čas a zjednodušiť používanie Kodi rovnako ako štandardné diaľkové ovládanie televízora.

3. BBC iPlayer

Každý užívateľ by mal urobiť BBC’s iPlayer, jeden z ich prvých doplnkov pre Kodi. Ako pravdepodobne viete, iPlayer spôsobil revolúciu v spôsobe, akým zobrazujeme obsah BBC, prináša klasické šou, ponúka nedávne šou pri opakovanom prehrávaní a uľahčuje sledovanie série. Neoficiálny doplnok WWW pre iPlayer prináša do boxov Kodi, vrátane rádia BBC, plný zážitok z hry iPlayer.

4. PlayOn

Jeden z najlepších doplnkov spoločnosti Kodi pre filmy, PlayOn spája web’najobľúbenejšie streamingové služby. Od Amazonu a Netflixu po HBO Now a Hulu’Nájdem ich v databáze PlayOn. Len pre informáciu, toto nie je’t nelegálna služba akýmkoľvek spôsobom: PlayOn vyžaduje na prístup k svojmu obsahu predplatné, ale tam’nie je lepší spôsob prepínania medzi hlavnými platformami.

5. Otvorte podnadpisy

OpenSubtitles, ďalší z najlepších doplnkov spoločnosti Kodi pre filmy, robí to, čo názov napovedá - ponúka vysoko kvalitné, používateľsky zadané titulky pre rozsiahlu knižnicu filmov. Množstvo práce, ktoré prešlo do databázy, je skutočne ohromujúce a pre populárne filmy je zvyčajne veľa možností, vrátane iných jazykov ako angličtiny. Ak máte radi francúzske, talianske alebo japonské kino, je to tak’je nevyhnutnou voľbou zo zoznamu doplnkov Kodi.

6. Databáza filmov

Filmová databáza, ďalší z najlepších doplnkov spoločnosti Kodi pre filmových fanúšikov, obsahuje veľké množstvo filmov a synchronizuje sa so slávnou internetovou databázou filmov. Prezrite si tisíce filmov s fanúšikmi vytvorenými používateľmi, pozrite si ukážky pred sledovaním a porovnajte hodnotenia rôznych filmov. Ak nie ste’Neviem, čo chcete sledovať’je to fantastický nástroj - a škrabka dodáva spoľahlivé prúdy vo všetkých žánroch.

7. SHOUTCast 2

SHOUTCast 2, absolútne nevyhnutný pre fanúšikov hudby a rádia, vám umožní naladiť viac ako 50 000 rozhlasových staníc z celého sveta. Stanice sú rozdelené podľa štýlu, hudobných žánrov a umiestnenia’je tiež šikovný “500 najlepších” poradie na oddeľovanie elitných vysielateľov od nájomných. A sú tu funkcie, ktoré ste vyhrali’nenájdeme rádioprijímače, napríklad schopnosť vyhľadávať konkrétne kanály vo všetkých súčasných kanáloch. Jednoznačne jeden z najlepších hudobných doplnkov pre spoločnosť Kodi.

8. Trakt

Jeden pre všetkých milovníkov televízie, ktorý si môžu pridať do svojej knižnice Kodi, bude Trakt neuveriteľne užitočný pre ľudí, ktorí stratia prehľad o tom, čo sledovali a ktoré epizódy sa nechajú zobraziť. Aplikácia vedie denník, ktorý vám ukáže’Pozerali ste a dávame odporúčania na základe medzier v histórii prezerania - preto by žiadna séria nemala zostať neúplná. Zahrnuté sú aj nástroje kalendára, ktoré zaručujú, že nemáte’Nenechajte si ujsť horúce nové relácie bez ohľadu na to, ktorý kanál ich vysiela.

9. Exodus Redux

Exodus je legendárne meno vo svete streamovania Kodi. Dlho to bola škrabka číslo jedna, ktorá spoľahlivo poskytovala všetok obsah. Úrady stiahli pôvodný Exodus, ale teraz tam’je nové dieťa v meste: Exodus Redux. Vylepšená vo všetkých smeroch, táto nová iterácia sa špecializuje na zapojenie fanúšikov zábavy s HD TV a filmami, vrátane všetkých najnovších ponúk.

10. Nemesis

Podobne ako pri Exoduse je Nemesis rovnako populárny a mnoho používateľov bude chcieť nainštalovať obe aplikácie. Toto je jeden z najlepších doplnkov Kodi TV, ktorý prináša vysielanie najnovších relácií vo vysokom rozlíšení hneď, ako budú k dispozícii, zatiaľ čo sú tu dobre osídlené športové a hudobné zóny a tiež nedostatok neuveriteľných filmov..

11. 9Všetko

Ide o oveľa lepšiu voľbu, 9Anime patrí medzi najlepšie doplnky spoločnosti Kodi pre fanúšikov animácie. Ak ty’Ak sa chcete vrátiť do programu Japanese Anime, musíte si ho stiahnuť a dostať sa do kontaktu s najnovšími tvorbami anime v každom žánri. Môžete sa prihlásiť na odber kanálov, ktoré pravidelne uverejňujú vysokokvalitný obsah, alebo jednoducho ísť s prúdom a spoľahnúť sa na najobľúbenejšie anime show. to’je to všetko v HD videu.

12. USTV teraz

V týchto dňoch prechádza americká televízia zlatým vekom, keď niektoré z najväčších predstavení divákov po celom svete. Ale prístup k výstavám v zahraničí nie je’t tak ľahké - to je miesto, kde sa USTV Now hodí. Ďalšou možnosťou z nášho zoznamu doplnkov Kodi, ktorá vyžaduje predplatné, stojí za to USTV Now. Od HBO a NBC po Fox, ABC a PBS vám umožní vychutnať si plný americký zážitok z káblov, nech ste kdekoľvek.

13. Fite.tv

Či ty’Fite.tv je jedným z najnovších doplnkov spoločnosti Kodi, ktoré ste vyhrali, do MMA, WWF Wrestling, Pro boxu alebo kickboxu.’nechcem si nechať ujsť. Tento doplnok určený pre vážnych fanúšikov bojovania má vždy najväčšie atrakcie v oblasti PPV a undercards, nehovoriac o zápasoch z celého sveta. Takže vždy, keď potrebujete dávku akcie bojových umení, malo by sa vám niečo tešiť.

14. Výkričník

Jednou z najlepších vecí na svete streamovania je možnosť vyskúšať si obsah z hlbokej histórie zábavy. Shout! Factory TV for Kodi vám to umožní a ponúka tisíce videí klasickej televízie. Ak teda’nostalgický pre Bradyho Buncha, chcete sa smiať Montymu Pythonovi alebo potrebujete opraviť Dynasty’s app mať.

15. YouTube

Žiadny zoznam najlepších doplnkov Kodi by nebol úplný bez toho, aby sme spomenuli starého otca streamovania: YouTube. Nie je prekvapením, že fanúšikovia streamovaného gigantu prišli s úhľadným doplnkom, ktorý hladko integruje nekonečnú knižnicu dostupnú na YouTube so zariadeniami Kodi. Môžete tak prepínať medzi filmami a televíznymi programami a vašimi obľúbenými videorekordérmi. to’Je to tiež jeden z najlepších hudobných doplnkov pre spoločnosť Kodi, ktorý poskytuje prístup k miliónom skladieb.

16. Loajálne knihy

Nie každý chce používať Kodi na sledovanie akčných filmov, bojových umení alebo športu. Môžete tiež použiť na prístup k relaxačnejšiemu a sofistikovanejšiemu obsahu, ak je’je váš štýl. Napríklad Loyal Books je jednou z našich obľúbených možností na zozname doplnkov Kodi. Poskytuje prístup k viac ako 7 000 zvukovým knihám, ktoré prekračujú takmer každý žáner. Takže či už’ste hlúpy pre romantiku, alebo máte radi špionážne romány’Určite niečo nájdete.

17. Met. Úrad

Met úrad je Spojené kráľovstvo’s oficiálnym predpovede počasia, ale vedeli ste, že má celkom úžasný doplnok Kodi? Tento doplnok je jedným z najpraktickejších v okolí a poskytuje aktuálne informácie o počasí pre všetky regióny sveta, kedykoľvek sú potrebné. Pri rozhodovaní o tom, či naraziť do obchodov alebo si ho sadnúť, môžete počítať s predpoveďou a počkať, kým sa oblaky nevyjasnia.

18. Seren

Seren je špičková škrabka a predná časť, ktorá ponúka skutočnú konkurenciu pre veľké mená ako Nemesis. V takom prípade vy’Nájdem celý rad inovatívnych funkcií, od automatického obnovenia televíznych relácií po ich vystrihnutí až po špičkové torrentovanie, vďaka ktorému bude streamovanie HD hračkou. Rýchlosť je vo všeobecnosti hlavnou silou Serena, takže ak áno’vyskúšal som iné možnosti a môže’t dosiahnuť hladké streamovanie, to’dobre stojí za vyskúšanie.

19. Joker Sports

Zatiaľ nemáme’Skutočne sme nepreskúmali najnovšie doplnky značky Kodi pre fanúšikov športu - ale nie’Nemusíte sa obávať, existuje niekoľko pekných možností. To najlepšie zo skupiny môže byť Joker Sports, ktorá sa integruje do športových torrentov na celom webe a zaisťuje, že môžete sledovať všetky prebiehajúce zápasy EPL, kriket, NBA, NFL alebo tenis. Všetko bez zaplatenia centu.

20. Dohovor

Ďalší doplnok, ktorý pripomína Exodus a Nemesis, môže mať Dohovor dokonca širšiu škálu filmov na pozeranie - a tiež spoľahlivejšie sťahovanie. GUI je neuveriteľne čisté, pokiaľ ide o grafiku a jednoduché použitie, a Covenant tiež úhľadne prepojí s Traktom, aby ste sa vyhli prehliadnutiu jednej epizódy..

21. Na Flixe

Hneď s najlepšími doplnkami pre filmy Kodi prináša spoločnosť Flix skutočný zážitok z kina do bežných obývacích izieb. Tento doplnok sa nachádza na TV repozitári Maverick a spája rozsiahlu knižnicu klasických a súčasných filmov - všetko jasne rozdelené podľa žánru a hodnotenia. Ale to’viac ako to, poskytuje športové, televízne programy a dokumentárne filmy.

22. Pass NBA League

Nakoniec jeden pre športové hlavy. Ak máte radi súdnu žalobu, NBA League Pass je neškodná aplikácia, ktorú môžete pridať do svojho nastavenia Kodi. To vám umožní sledovať akékoľvek zápasy NBA, nech ste kdekoľvek. Je to však jeden z doplnkov pre spoločnosť Kodi, ktorý vyžaduje poplatok za predplatné, takže ak áno’pokiaľ ide o rozpočet, najprv si pozrite ďalšie doplnky pre športové prenosy.

Vytvorte prispôsobenú konfiguráciu Kodi s perfektnými doplnkami

Tam to máte. Všetky tieto špičkové doplnky Kodi boli nedávno testované a poskytujú neuveriteľnú škálu zábavných funkcií. Uvedomte si však, že doplnky sa prichádzajú a odchádzajú a ako bude postupovať do roku 2020, má zmysel kontrolovať aktualizácie. Nech sa stane čokoľvek, môžete si byť istí, že sa objavia nové verzie vašich obľúbených doplnkov. Možno však budete musieť aktualizovať svoje aplikácie, aby sa zabezpečilo, že vaše zásoby športu, filmov a televíznych relácií nebudú správne’bežať sucho.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1