Najlepšie televízne relácie na Netflixe za rok 2019


Väčšina z nás trávi hodiny prehliadaním webu každý deň. Mnohí z nás sú tiež závislí na najlepších televíznych reláciách na serveri Netflix. Streamujúci gigant sa o nás dobre stará tým, že každý rok ponúka úplne nové televízne programy a čerstvé sezóny našej obľúbenej série. Čo sa týka všetkého, čo vieme, sledovanie spojovníkov sa mohlo stať záležitosťou Netflixu. A tento rok tam’s viac obsahu na binge-watch ako kedykoľvek predtým.

S celou galaxiou predstavení, ktoré z nich skutočne stoja za pozornosť? Inými slovami, aké sú najlepšie televízne programy na Netflixe za rok 2019? že’je to, čo my’tu to nájdete.

Celkovo sme sa v roku 2019 pokúsili zamerať na najobľúbenejšie, najsľubnejšie a najlepšie televízne relácie na serveri Netflix USA. Ako však možno viete, rôzne regióny majú rôzne katalógy. Americká knižnica Netflix je nepochybne najzaujímavejšia a najhojnejšia na svete.

Práve teraz, my’Zdieľam 10 najlepších televíznych relácií, ale náš zoznam je pomerne relatívny a otvorený na diskusiu. my’Vrátim sa a z času na čas ho aktualizujem, aby som odhalil viac dobrých kamarátov: nové televízne programy, nové ročné obdobia a dátumy vydania.

Ako sa pozerať na najlepšie televízne programy na Netflix USA z celého sveta

Milióny používateľov internetu už túto liečbu poznajú - riešenie, ako sledovať najlepšie televízne programy na Netflix USA z celého sveta. Ale ty?

Problém so spoločnosťou Netflix je v tom, že zaviedla regionálnu exkluzivitu pre svoje relácie kvôli zákonom o autorských právach a dohodám. V jednoduchej angličtine to znamená, že možno nebudete môcť sledovať rovnaké televízne programy a filmy v iných častiach sveta.

Niet divu, prečo sa 30% používateľov VPN (Virtual Private Network) snaží vyhnúť prísnej detekcii servera Netflix proxy a VPN. So spoľahlivou prémiovou službou VPN by ste mali mať možnosť streamovať svoje obľúbené relácie z Netflix USA v kvalite HD alebo dokonca 4K (UHD). Ale to’Je tiež možné, že budete mať šťastie a budete mať prístup do spoločnosti Netflix UK, CA, JP alebo AU.

Ako VPN môže obísť geografické blokovanie Netflixu

Aj keď čoraz viac sietí VPN odpadá zo streamu siete Netflix, niektorí lídri trhu zabezpečujú neustále prístup k tejto platforme. to’To zjavne nestačí na to, aby ste sa pokúsili spoofovať svoju IP adresu tak, aby sa zdala byť v USA. Netflix môže vidieť váš internetový prenos a uvedomiť si vás’znovu používate VPN.

Úspešné geodblokovacie VPN využívajú rôzne prístupy k oklamaniu detekcie Netflixu. Môžu čas od času meniť svoje adresy IP, inštalovať nové servery a vymýšľať spôsob, ako zostať nezistení. Jedna vec’Avšak pre istotu: ak Netflix red-flaguje IP adresu, tak to urobí’Tiež to zablokujem.

Nateraz je naším najlepším odporúčaním pre najlepšiu VPN pre Netflix NordVPN. Táto služba VPN má všetky najlepšie funkcie zabezpečenia a ochrany osobných údajov online v kombinácii s prísnymi zásadami bez protokolov. Ak chcete sledovať najlepšie televízne programy v roku 2019, NordVPN by mohla byť dobrá voľba, pretože má prístup nielen k Netflix USA. Táto sieť VPN, ako aj iní poskytovatelia špičkových služieb, môžu prenášať videá Amazon Prime Video, Hulu a BBC iPlayer, ktoré majú prísne geobloky..

Ak chcete konzistentný prístup k najlepším televíznym programom na serveri Netflix v roku 2019, môžete’d) lepšie si vyberte službu z nášho najlepšieho zoznamu VPN pre Netflix.

10 najlepších televíznych relácií na serveri Netflix za rok 2019

Samozrejme, “Najlepšie televízne programy” don’t nevyhnutne a výlučne znamenajú nové alebo nadchádzajúce televízne programy v roku 2019. To’Je možné, že relácia vyšla v roku 2018 a stále bude silná aj v roku 2019. V zozname Netflix nájdete aj seriály v našich najlepších televíznych reláciách, ktoré vyšli alebo prídu s novou sezónou..

Či už je to’s najlepšími sci-fi televíznymi programami, najlepšími komédiami alebo najlepšími fanúšikmi’Potom vám náš zoznam 10 najlepších televíznych relácií poskytne dostatok pozornosti. Hodnotenia IMDb sme použili ako základ pre naše hodnotenie, ktoré by malo odrážať aj popularitu.

Napriek tomu nemáme’netvrdí, že na tomto zozname nie sú žiadne ďalšie skvelé predstavenia.

# 1 Cudzie veci 3 (8.9 IMDb)

Dátum vydania: 4. júla 2019

Vytvoril: Matt Duffer a Ross Duffer (The Duffer Brothers)

Udelené: Vynikajúce úpravy zvuku pre sériu (Primetime Emmy Awards 2018); Najlepší vedľajší herec v drámovej sérii (online film & Televízna asociácia 2018); Televízny program roka (ceny AFI, USA 2017/2018); Show of the Year, najlepší výkon v relácii, najdesenejší výkon (MTV Movie + TV Awards 2018); Show of the Year, najlepší herec v šou (MTV Movie + TV Awards 2017); Vynikajúci dizajn hlavných titulov, vynikajúci originálny motív hlavných titulov, vynikajúci casting pre dramatickú sériu, vynikajúci casting pre dramatický seriál, vynikajúce úpravy snímok z jedného fotoaparátu pre dramatický seriál, vynikajúci zvukový strih pre seriál (ceny Primetime Emmy Awards 2017); Najlepšie nové mediálne televízne seriály, najlepší výkon mladšieho herca v televíznom seriáli, najlepšia herečka v televízii (Akadémia sci-fi, fantasy & Horror Films, USA 2017); Vynikajúci producent epizodickej televízie, dráma (PGA Awards 2017); a mnoho ďalších.

žánre: Teen TV Show, Thriller, Sci-Fi a Fantasy

hrajú: Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Winona Ryder a David Harbour

Pozemok (pred spoilermi): Stranger Things je zmes investigatívnej drámy s nadprirodzenými prvkami. Táto šou sa odohráva vo fiktívnom meste Hawkins v Indiane v 80. rokoch. Sezóna 1 je o vyšetrovaní zmiznutia mladého chlapca Will Byersa.

Blízke národné laboratórium Hawkins National Research Laboratory vykonáva vedecký výskum pre Ministerstvo energetiky USA. Ale toto laboratórium tiež robí paranormálne a nadprirodzené experimenty, ktoré zahŕňajú aj ľudské testované subjekty. Vedci náhodou vytvorili portál s tzv. Alternatívnym rozmerom “hore nohami.” Tento alternatívny rozmer a jeho temné entity začínajú ovplyvňovať nevedomých obyvateľov Hawkins. Potom vstúpi do príbehu mladé dievča s psychokinetickými schopnosťami a pomôže nezvestnému chlapcovi’priatelia, aby ho našli.

Sezóna 2 alebo Stranger Things 2 sa nastavia o rok neskôr, v roku 1984. Will Byers bol nájdený a zachránený. Stále ho však ovplyvňujú entity z Upside Down. Jeho priatelia a rodina musia čeliť hrozbe pre celý svoj vesmír, ktorý pochádza z tejto alternatívnej dimenzie.

Sezóna 3 alebo Stranger Things 3 sa odohráva v polovici roku 1985. Môžeme’t čakať, čo uvidím’Tentoraz sa to stane.

Čierne zrkadlo č. 2, sezóna 5 (8,9 IMDb)

Dátum vydania: 29. decembra 2018 (Bandersnatch), ďalšie epizódy neskôr v roku 2019

Vytvoril: Charlie Brooker

Udelené: Vynikajúce písanie pre obmedzenú sériu, vynikajúci televízny film, vynikajúci zvukový strih pre obmedzenú sériu, vynikajúci strih jedného fotoaparátu pre obmedzenú sériu alebo film (ceny Primetime Emmy 2018); Špeciálne, vizuálne & Grafické efekty (Bafta TV Craft 2018); Vynikajúca vedľajšia herečka (Black Reel Awards for Television 2018); Televízny film (Gold Derby Awards 2018/2017); Vynikajúce písanie pre limitovanú sériu, vynikajúci televízny film (ceny Primetime Emmy 2017); Najlepší make-up & Vlasový dizajn (ceny BAFTA 2017); a viac.

žánre: Britská televízna show, televízna dráma, televízna sci-fi a fantasy

hrajú: Fionn Whitehead, Will Poulter a Craig Parkinson

plot: táto ohromujúca a neobvyklá sci-fi je nastavená v blízkej budúcnosti. Čierne zrkadlo odráža, ako moderná technológia preberá naše prirodzené ľudské hodnoty a ako sa môže odraziť priamo v našej tvári. Každá epizóda sa odohráva v trochu inej realite. Postavy sa tiež neustále menia a musia čeliť rôznym výzvam a technológiám.

Čo robí Black Mirror jedinečným, je jeho pozornosť k detailom, ako aj medziľudské a intrapersonálne vzťahy. Táto televízna relácia obsahuje zaujímavé grafy, postavy a rozprávanie príbehov, ktoré zachytávajú svet, v ktorom hrdina prežíva Brave New World..

Aj keď prvá epizóda dlho očakávanej sezóny 5, Bandersnatch (interaktívna show), bola prepustená na konci minulého decembra, zvyšok bude čoskoro v roku 2019. Oficiálny dátum vydania hasn’ešte nebolo potvrdené. Zostaňte naladení.

# 3 Peaky Blinders, sezóna 5 (8,8 IMDb)

Sezóna Peaky Blinders 5

Dátum vydania: Pád, 2019 (nepotvrdené)

Vytvoril: Steven Knight

Udelené: Najlepšia dráma séria (ceny BAFTA 2018); Najlepší herec & Herečka (ceny Írskeho filmu a televízie 2018); Najlepšie britské televízne drámy (britskí scenáristi)’ Ocenenia 2016)

žánre: Britská televízna show, televízna dráma, zločin

hrajú: Cillian Murphy, Helen McCrory, Paul Anderson a Sam Neill

plot: Peaky Blinders je britská televízna dráma založená v 20. rokoch v anglickom Birminghame. Príbeh sleduje rodinu gangsterov Shelby v prostredí po prvej svetovej vojne. Thomas Shelby (Cillian Murphy), šéf gangu Peaky Blinders, je ambiciózny a mazaný muž. On a jeho gang prišli na nitkový kríž hlavného inšpektora majstra Chestera Campbella (Sam Neill)..

Campbell posiela Winston Churchill do Birminghamu, aby potlačil nepokoje a povstanie. Navyše, on’má tiež obnoviť ukradnutú medzipamäť zbraní. Napriek všetkým detektívom’S úsilím rodiny Shelby sa neustále rozširuje a dosahuje medzinárodnú úroveň.

Presný dátum vydania však nie je k dispozícii’ešte nebolo ohlásené, my’Už som počul zvesti o možnej sezóne 6.

# 4 Punisher, sezóna 2 (8.6 IMDb)

Dátum vydania: 18. januára 2019

Vytvoril: Steve Lightfoot

Udelené: Najlepšie séria superhrdinov nových médií (Akadémia science fiction, Fantasy & Horror Films, USA 2018);

žánre: Na základe Marvel Comics, Action, Thriller, Crime

hrajú: Jon Bernthal, Amber Rose Revah a Ben Barnes

plot: Punisher je násilná a odvážna šou, ktorá vás drží na hranici. Po brutálnej vražde jeho manželky a detí si Frank Castle vezme veci do vlastných rúk. Popravuje všetkých, ktorí sú zodpovední za smrť jeho rodiny. Alebo aspoň tomu verí.

Objavuje sa však ešte hlbšie sprisahanie, pretože Frank, ktorý je dnes v New Yorku známy ako Punisher, začína hľadať odpovede. Frank ide cez vrchol, aby zistil, čo sa skutočne stalo a prečo on a jeho rodina skončili cielene. Za sebou necháva dlhú stopu tiel. Jeho cesta sa prelína s cestou agenta Dinah Madani, ktorý chce tiež odpovede, spravodlivosť a hlavy.

Sezóna 2 je ešte zaujímavejšie pokračovanie. Skutočné násilie habadej - alebo, mali by sme povedať, habadej habadej? To všetko kvôli spravodlivosti a pomste. Nakoniec všetky kúsky padnú na svoje miesto. A teraz túžime po ďalších. Bude mať sezóna 3? Určite dúfame.

# 5 kráľovstvo, 1. sezóna (8.6 IMDb)

Dátum vydania: 25. januára 2019

Vytvoril: Kim Eun-hee

Udelené: -

žánre: Kórejská televízna show, akčná, thrillerová, politická, historické obdobie

hrajú: Doona Bae, Jun-ho Heo a Ji-Hoon Ju

plot: Kingdom je vzrušujúci historický kórejský televízny seriál založený na webcomic s názvom The Kingdom of Gods. V stredovekej Kórei sa po celej krajine začína šíriť záhadný mor. Protagonista, korunný princ, sa v politickom sprisahaní zmieša a vydáva sa za účelom vyšetrenia moru. Uprostred nepredvídaných hrôz objavuje, že v dôsledku epidémie sa pri západe slnka objavujú zombie a pri východe slnka sú neaktívne. Počas svojej náročnej cesty sa knieža vyvinie z snobby kráľovskej hodnosti na láskavého bojovníka.

Ak túžiš po sezóne 1 viac, ty’Budem rád, keď sa dozviete, že výroba sezóny 2 sa začína vo februári 2019. To znamená, že sa budete môcť pozrieť na úplne nové epizódy Kráľovstva neskôr v roku 2019. My’Budem vás informovať.

# 6 Sexuálna výchova, 1. sezóna (8.4 IMDb)

Dátum vydania: 11. januára 2019

Vytvoril: Laurie Nunn

Udelené: -

žánre: Dráma, komédia, britská televízna show,

hrajú: Asa Butterfield, Gillian Anderson a Emma Mackey

plot: Dospievajúci chlapec, Otis Milburn (Asa Butterfield), žije so svojou matkou sexuálneho terapeuta (Gillian Anderson). Je sociálne nešikovným a neskúseným stredoškolským študentom. Doma, on’Je obklopený všetkými druhmi príručiek a videí o sexuálnej výchove. Otis sa stáva odborníkom v tejto oblasti, ktorý sa vyučuje samostatne. Čoskoro si uvedomí, že svoje vedomosti môže využiť na pomoc svojim rovesníkom a získanie statusu súčasne.

Otis nájde dobrého partnera v Maeve (Emma Mackey), pohotového a inteligentného “zlý” dievča. Obaja spustili podzemnú kliniku sexuálnej terapie vo svojej škole v snahe pomôcť iným študentom vyrovnať sa s ich zvláštnymi otázkami sexuality. Pri analýze stále viac a viac rovesníkov a dozvedenia sa viac o dospievajúcej sexualite Otis uznáva, že potrebuje terapiu.

Ak ste sa v prvom kole zamilovali do tejto úprimnej a úchvatnej britskej komédnej drámy, zadržte dych viac. tam’s chatovaním na webe, o ktorom Laurie Nunn hovorí o práci v sezóne 2. Môže však trvať niekoľko mesiacov, kým sa Netflix rozhodne, či sa vydá do druhého kola alebo nie. my’Budem vás informovať.

# 7 Dobré miesto, sezóna 4 (8,2 IMDb)

Dobré miesto

Dátum vydania: Pád, 2019 (nepotvrdené)

Vytvoril: Michael Schur

Udelené: TV program roka (ceny AFI, USA 2018); Najlepší herec (Asociácia ocenení filmových kritikov 2018); Vynikajúci úspech v komédii (Asociácia televíznych kritikov Awards 2018); Herečka podporujúca komédiu, herečka pre herečku (Gold Derby Awards 2018); Najlepšia dramatická prezentácia (ceny Hugo Awards 2018); Najzaujímavejšia nová séria (Television Awards 2016)

žánre: Komédia, Dráma, Fantasy

hrajú: Kristen Bell, William Jackson Harper, Jameela Jamil a Ted Danson

plot: Good Place je fiktívne mesto, ktoré by ste tiež mohli nazvať neba. Po smrti môžu ísť tam iba ľudia, ktorí boli po celý svoj život dobrí. Toto mesto má architekta menom Michael (Ted Danson). on’má na starosti dohľad nad dobrým miestom ako jeho prvé stvorenie.

Jedného dňa dorazí Eleanor (Kristen Bell) na miesto The Good Place. Zdá sa však, že je nesprávne umiestnená. Aj keď sa jej meno zhoduje, všetky ostatné “minulý život” podrobnosti a skutky sa zdajú byť nesprávne. Pravda je, že’Nemalo to byť tam “neba.” Raz tam nájde svojho spriazneného duše v Chidi (William Jackson Harper). S jeho pomocou sa Eleanor snaží urobiť všetko pre to, aby napravila svoje zločiny. tam’jednoducho pre ňu nemôže získať iné miesto na Dobrom mieste.

Táto nepredvídateľná a vtipná komédia doteraz videla 3 sezóny. Posledné 3 epizódy 3. sezóny boli vydané v januári 2019. Dobré miesto sa však vracia na 4. sezónu, dúfajme, že už začiatkom jesene. my’Keď sa dozvieme viac, aktualizujeme náš príspevok.

# 8 Spomienky na Alhambra, 1. sezóna (8.1 IMDb)

Dátum vydania: 5. januára 2019 (od epizódy 11)

Vytvoril: Jae-Jeong Song

Udelené: -

žánre: Kórejská televízna show, Sci-Fi a fantasy, Thriller, Suspense, Romance

hrajú: Shin-Hye Park, Hyun Bin a Chan-Yeol Park

plot: Yoo Jin-woo (Hyun Bin), generálny riaditeľ investičnej spoločnosti špecializujúcej sa na optické zariadenia, cestuje do Granady v Španielsku vďaka e-mailu týkajúcemu sa prelomovej hry AR. Táto hra Augmented Reality je o stredovekých bitkách v Alhambre v južnom Španielsku. Yoo Jin-woo sa chce stretnúť s tvorcom tejto hry, Jung Se-joo (Chan-Yeol Park).

Yoo’s nešťastím, tvorca hry zmizol. Potom stretne svoju sestru, Jung Hee-joo (park Shin-hye), ktorá náhodou vlastní hostel, v ktorom Yoo býva. Obaja sa zmiešajú v záhadnej udalosti. Skutočný svet a AR sa nejakým spôsobom začnú prekrývať.

Táto ohromujúca a nápaditá kórejská fantázia je jedným z najvyššie hodnotených kórejských drám v histórii káblovej televízie. Hoci prvá polovica sezóny 1 bola prepustená v decembri 2018, epizódy 11-16 boli vydané až v januári 2019. Hneď ako sa show skončila, fanúšikovia začali petíciu, v ktorej požiadali Netflix o obnovenie show pre sezónu 2. Zdá sa, že obrovský dopyt, pretože fanúšikovia vidia veľa potenciálu pre pokračovanie. Držím palce. my’Dáme vám vedieť, či správy z druhej sezóny zasiahnu web.

Ruská bábika č. 9, 1. sezóna (8.1 IMDb)

Dátum vydania: 1. februára 2019

Vytvoril: Leslye Headland, Natasha Lyonne a Amy Poehler

Udelené: -

žánre: Komédia, dráma

hrajú: Natasha Lyonne, Charlie Barnett a Yul Vazquez

plot: K jej 36. narodeninám prechádza Nadia (Natasha Lyonne), ktorá v tomto procese zomrie. Napriek tomu, že je mŕtva, pred pár hodinami sa opäť ocitla na večierku. Potom zomiera a vracia sa k životu, uviaznutá v časovej slučke. Ak to nebolo’Je dosť neskutočné, Nadia sa stretne s mladým mužom, ktorý je tiež zaseknutý v slučke na svojej vlastnej časovej osi. Spoločne sa snažia zistiť pravdu za svojimi podivnými slučkami, aby sa mohli pohybovať ďalej.

Konverzácie č. 10 so zabijákom: pásky Ted Bundy (8,0 IMDb)

Dátum vydania: 24. januára 2019

Vytvoril: Joe Berlinger

Udelené: -

žánre: Dokumentárny film Crime TV Show

hrajú: Ted Bundy, Hugh Aynesworth, Bob Keppel a Stephen Michaud

plot: Tieto provokatívne dokumenty predstavujú jedného z najslávnejších zabijakov našej doby, Teda Bundyho, a jeho cestu k súdu a k smrti. Joe Berlinger, ocenený režisér Emmy, stojí za štvordielnou šou, ktorá je zárukou kvality.

Mnohí sa čudujú, prečo alebo ako je niekto schopný spáchať také strašné činy voči iným ľuďom. A napodiv, veľa žien našlo na Ted Bundyovi niečo inteligentné a príťažlivé. Tieto dokumenty vám umožňujú nahliadnuť do mysle kontroverzného vraha s rozhovormi s ním počas smrti..

Ted Bundy sa priznal k vražde 36 žien; avšak zločinní experti majú podozrenie, že ich bolo viac ako sto. Aj keď to nie je prvýkrát, čo sa príbeh Ted Bundy zdieľa s verejnosťou, môžete mať iný uhol a nikdy predtým nevidelé zábery..

Sľubné nadchádzajúce televízne programy na Netflix 2019

Tma, sezóna 2 (8,6 IMDb)

tmavý

Dátum vydania: 2019

Vytvoril: Baran bo Odar a Jantje Friese

Udelené: Najlepšia kinematografia (ceny Nemeckej televíznej akadémie 2018); Najlepší mladý herec (Zlatá kamera, Nemecko 2018)

žánre: Nemecká televízna show, Tajomstvo, Thriller, Dráma, Zločin

hrajú: Oliver Masucci, Karoline Eichhorn a Jördis Triebel

Narcos: Mexico, sezóna 2 (8,5 IMDb)

Narcos Mexico

Dátum vydania: 2019

Vytvoril: Carlo Bernard, Chris Brancato a Doug Miro

Udelené: -

žánre: Thriller, Činohra, Zločin

hrajú: Diego Luna, Scoot McNairy a Michael Peña

Koniec sveta F *** ing, sezóna 2 (8,2 IMDb)

Koniec sveta F *** ing

Dátum vydania: 2019

Vytvoril: Charles S. Forsman a Charlie Covell

Udelené: Vynikajúci nováčik pre britskú televíznu tvorbu (britskí scenáristi)’ Ocenenia 2018)

žánre: British Teen TV Show, Adventure, Comedy, Drama

hrajú: Jessica Barden, Alex Lawther a Steve Oram

Vy, sezóna 2 (8,0 IMDb)

vy

Dátum vydania: 2019

Vytvoril: Greg Berlanti a Sera Gamble

Udelené: -

žánre: Zločin, Thriller, Dráma, Romantika

hrajú: Penn Badgley, Elizabeth Lail a Luca Padovan

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

31 + = 32