Najlepšie úložiská Kodi, ktoré stále fungujú v roku 2020


Posledná aktualizácia: 01.02.2020

Fanúšikovia streamovania online obsahu už budú spoločnosť Kodi dobre oboznámení; bezplatný a otvorený softvér pre domácu zábavu, ktorý poskytuje prístup k množstvu televíznych relácií, filmov, hudby, hier, športu a ďalších.

Pôvodne vytvorený pre používateľov Microsoft Xbox, rozrástla sa na obrovskú komunitu vývojárov a fanúšikov, ktorú spravuje nezisková organizácia XMBC. Open-source charakter Kodi znamená, že na ňom neustále pracujú a vyvíjajú ho kodéri z celého sveta a od jeho uvedenia v roku 2003 sa ďalej vylepšuje o viac ako 500 dev..

Tu prichádzajú všetky doplnky Kodi a úložiská Kodi; môžete získať tieto súbory zadarmo. Kodi je tiež veľmi flexibilný pre prácu na veľkom množstve zariadení, od Amazon Fire TV, cez smartphony až po smart TV..

8 najlepších úložísk Kodi, ktoré stále fungujú v roku 2020

Aj keď čísla naznačujú, že úložiská Kodi sa používajú vo viac ako 5 miliónoch domov vo Veľkej Británii, úrady sa na softvér menej zaujímajú! Na jeseň minulého roku došlo k masívnemu zákroku a veľké doplnky ako Gaia, Bubbles a XvBMC boli zatvorené..

Problém tu nie je’• Samotné úložiská Kodi, ale zdieľanie nelegálneho a pirátskeho obsahu. Poskytovatelia internetových služieb a vládne orgány sú odhodlané tento postup potlačiť (alebo aspoň skúsiť).

Takže, s ohľadom na to, kde teraz nájdete úložiská Kodi, ktoré stále fungujú v roku 2020? Uvádzame zoznam ôsmich najlepších stránok, ktoré stále fungujú. to’Pravidelne sa sem pravidelne kontrolujte, pretože sa tento zoznam mení - budeme mať najnovšie informácie o najlepších pracovných doplnkoch Kodi pre vaše potešenie zo zábavy.!

1. Exodus V. 8.0

Najlepšie úložiská Kodi, ktoré stále fungujú v roku 2019 Exodus v2.0Kodi Exodus nedávno dostal novú aktualizáciu a inštalácia trvá len pár minút. Kodi Fork je doplnok Genesis, ktorý prehráva atraktívne a intuitívne televízne programy a filmy. Tvorcovia už tento doplnok neudržiavajú, ale ostatní ho občas aktualizujú. Aktuálna verzia (8) vtiahne veľké množstvo odkazov, vyhladí niekoľko funkcií používateľa a zabezpečí, že prístup k obsahu bude opäť fungovať veľmi dobre..

2. Kúzelný drak

Najlepšie úložiská Kodi, ktoré stále fungujú v roku 2019 The Magic DragonToto je jedno z najpopulárnejších pracovných úložísk spoločnosti Kodi, a to’s an “všetko v” doplnok od spoločnosti Supremacy s kategóriami pre televízne programy a filmy. Môžete si vybrať z množstva neštandardných odkazov, napríklad Real Debrid a Oload Paring. Pozrite sa na kategórie obsahu, ktoré zahŕňajú filmy, dobiehajúce televízory, športy, deti, filmy, zábavu a mnoho ďalšieho. Môžete tiež získať prístup k hudbe a rýchlosť je vynikajúca.

3. Yoda

Najlepšie úložiská Kodi, ktoré stále fungujú v roku 2019 YodaTento doplnok videa z úložiska Supremacy Repository je jedným z pracovných úložísk spoločnosti Kodi. to’s bola v priebehu času pekne aktualizovaná a jedná sa o aktualizovanú vidlicu z pôvodného Exodu s novým kódom. to’s jedným z najobľúbenejších vidličiek používateľa, pretože rozloženie je čisté a vyzerá dobre,’je ľahké nájsť požadovaný obsah. Médium s viacerými zdrojmi má viac ako 40 vstavaných škrabiek, ktoré skenujú mediálne súbory online a ponúkajú vysokokvalitný a rýchly prístup ku všetkému, od filmov po dokumentárne filmy a dohady..

4. Maverick TV

Najlepšie úložiská Kodi, ktoré stále fungujú v roku 2019 Maverick TVSkvelá vec na Maverick TV je, že vďaka svojej popularite to je’s vždy aktuálne. vy’Nájdem veľké množstvo obsahu, vrátane dosť starých vecí - a až 4k obsahu UHD. Áno, existuje aj veľa televíznych relácií SD a filmov s oddielmi, ktoré zahŕňajú skrinky, filmy, detské televízie a žánre, ako sú komédie a dokumentárne filmy. Jednou z najlepších funkcií je oblasť na jedno kliknutie, ktorá automaticky vyhľadá najlepší dostupný stream a prehrá ho za vás.

5. Exodus Redux

Najlepšie úložiská Kodi, ktoré stále fungujú v roku 2019 Exodus ReduxToto úložisko Kodi, ktoré je ďalšou z vidlíc Genesis a Exodus, funguje hneď, ako sa vám zachce’nainštaloval som ho úplne. Opäť sa prehráva požadovaný obsah vo formáte, ktorý je pre používateľov pekne usporiadaný, ale musíte zoškrabovače Lambda nastaviť správne alebo vyhraté odkazy.’t pull in. Môžete to urobiť v sekcii nastavení tak, že prejdete na nástroje a vyberiete poskytovateľov. Aj keď je tento doplnok Kodi veľmi dobrý, niektorí používatelia uviedli, že nedávno došlo k havárii, takže na to dajte pozor.

6. Filmové divadlo maslo

Najlepšie úložiská Kodi, ktoré stále fungujú v roku 2019 kino masloToto je ďalšie funkčné úložisko Kodi, ktoré ponúka funkciu kliknutia jedným prehrávaním, takže sa môžete automaticky pripojiť k najlepšiemu pracovnému toku. Vyrobené spoločnosťou Diamond Wizard Repo’je aktualizovaná vidlica od spoločnosti Incursions a má nadšenú skupinu používateľov. Ty nie’nemusím používať funkciu automatického prehrávania na nájdenie najlepších odkazov - tam’s možnosť ručne vybrať požadovaný odkaz, ak to uprednostňujete.

7. Nadradenosť

Najlepšie úložiská Kodi, ktoré stále fungujú v roku 2019 SupremacyĎalší populárny doplnok a jedno z pracovných úložísk spoločnosti Kodi, ktoré upútalo pozornosť! Ponúka niečo zo všetkého, čo sa používateľom páči, s televíziou v rôznych kategóriách, filmami, športom, hrami a ďalšími. vy’Nájdem obsah v SD, 3D a 4K HD. Vyhľadajte kategórie, ako sú filmy na jedno kliknutie, skrinky, živé televízne vysielanie, filmy vo formáte 4K a ďalšie. Opäť platí, že ‘1-Click’ funkcia automaticky vyhľadá najlepšie dostupné odkazy pre HD alebo SD a prehrá požadovaný obsah automaticky a v najlepšej kvalite.

8. 13 klaunov

Najlepšie úložiská Kodi, ktoré stále fungujú v roku 2019 13, klauni videoToto je ďalšie pracovisko archívov Kodi, ktoré nedávno nadšili vývojári. vy’Nájdem širokú škálu kategórií, ktoré pokrývajú všetko od karikatúr a YouTube až po najnovšie filmy. Existuje veľa možností na prispôsobenie nastavenia a predvolené prepojenia na nastavenie automatického prehrávania. Môžete si však vybrať ručne zo zoznamu dlhých odkazov, ak uprednostňujete a konfigurujete svoje preferencie v nástrojoch (vyberte prehrávanie a vyberte adresár.) Opäť je to jeden z doplnkov Kodi, ktorý funguje dobre, a’je populárny.

Chráňte sa - používajte VPN so spoločnosťou Kodi

to’Je nevyhnutné sem pridať, že nemáme’t odmietnuť zdieľanie nezákonného pirátskeho materiálu a materiálu chráneného autorskými právami. Odporúčame našim čitateľom prístup k legitímnemu obsahu, ktorý nemá’neohrozí ich identifikácia úradmi.

Je tiež dôležité, aby ste používali sieť VPN pri skúmaní najnovších pracovných úložísk spoločnosti Kodi a nainštalovali ste softvér Kodi alebo akýkoľvek doplnok..

Ako vás môže VPN chrániť pri používaní Kodi

Sieť VPN vás ochráni pred podvodmi spoločnosti Kodi, špehovaním alebo hackerstvom.

Uzatvorením vašej adresy IP dobrá sieť VPN zabezpečí, že vaša poloha a identita budú vždy súkromné. Umožní vám to prístup k geograficky blokovanému obsahu. Napríklad, ak’sa nachádzajú v Číne, Rusku alebo iných krajinách, ktoré majú digitálnu cenzúru. Alebo ak vy’vo Veľkej Británii a chcete vidieť Netflix USA zadarmo.

Podobne’Znamená to, že vyhral poskytovateľ internetových služieb alebo vládna agentúra’aby ste mohli vidieť vaše údaje a identifikovať vás. Siete VPN bránia hackerom v prístupe k vašej polohe, identite a údajom a tiež vám umožňujú bezpečne používať verejné siete Wi-Fi.

NordVPN NordVPN 9.5 / 10 Bezchybné postupy ochrany osobných údajov, pokročilé bezpečnostné funkcie a spoľahlivé možnosti geografického odblokovania robia z NordVPN nepochybného lídra v tomto odvetví. Bez ohľadu na vaše potreby ste sa touto sieťou VPN zaoberali - všetko od 3,49 dolárov mesačne.

  • Vynikajúca bezpečnosť
  • Skvelý zoznam serverov
  • Úžasné pre Netflix
  • Dobré pre torrentovanie
  • Veľmi jednoduché použitie
  • Dostupné ceny

Pravidelne kontrolujeme najnovšie a najlepšie systémy VPN. Takže sa ubezpečte’chránená a používajte iba odporúčané stránky, aby ste na naše stránky zostali prepojení, aby ste získali najnovšie správy a informácie!

Odporúčané znenie:

Ako používať Kodi

Najlepšie VPN pre Kodi

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 9 = 16