Najlepšie VPN, ktoré si môžete kúpiť pomocou darčekovej karty


Beriete svoju online bezpečnosť a súkromie vážne? Možno budete chcieť investovať do služby VPN, ktorá ponúka anonymnú platbu. Prečo? Z jednoduchého dôvodu, že poskytovatelia VPN môžu zaznamenávať vaše platobné podrobnosti. Ak je spoločnosť VPN nútená zo zákona zdieľať údaje o používateľoch, autority by to mohli použiť ako spôsob identifikácie a prepojenia na konkrétny webový prenos..

Inými slovami, nákup všetkého online pomocou kreditnej / debetnej karty alebo Paypal vás robí zraniteľným. Tieto spôsoby platby nie sú ani zďaleka anonymné a nevysledovateľné. V skutočnosti práve naopak. oni’všetko o tom, že ste identifikovateľní. Tak ako’znie to, keď si chcete kúpiť VPN na ochranu svojej anonymity? Cítime tu protirečenie.

Bez ohľadu na to, akú malú šancu na identifikáciu majú vaše informácie o platbe pri vyšetrovaní trestného činu’je stále múdrejšie kúpiť predplatné anonymne. Túto metódu odporúčame pre novinárov, aktivistov, oznamovateľov, hackerov a kohokoľvek iného, ​​ktorého život by mohol byť ohrozený.

V podstate sú 3 anonymné možnosti nákupu aby ste zvážili:

 • kryptomena: Bitcoin, Ethereum, Dash a ďalšie
 • peňažný: kúpte si krabicovú verziu z maloobchodného obchodu
 • Darčekové poukážky: kúpte darčekovú kartu od spoločností Amazon, Walmart, Starbucks, Target atď

Hoci stále viac poskytovateľov VPN ponúka bitcoiny alebo iné kryptomeny ako alternatívnu možnosť, nemusí to byť pre všetkých najjednoduchšie. A to’Nie je to nevyhnutne najjednoduchší spôsob, ak si chcete kúpiť VPN ako darček čo najvernejšie anonymne. Preto sme sa rozhodli zamerať na to, ako si kúpiť VPN softvér s darčekovou kartou alebo dokonca za hotovosť.

Predtým, ako odhalíme niekoľko sietí VPN, ktoré môžete kúpiť pomocou darčekových kariet, offline alebo online, nechajte ich’pozri obe strany tejto mince.

Výhody a nevýhody platby darčekovou kartou

Keď ste si mysleli, že ste našli dokonalý spôsob platby, my’som tu, aby som ti to povedal “všetky tie trblietky sú’t zlato.” Ale mali by ste’zvykli sme si na to. V tomto svete má všetko dvojaký charakter. Tak, tam’s vždy pozitívna a negatívna stránka.

Pros:

 • Bezproblémová: darčekové karty si môžete kúpiť na niekoľkých miestach za hotovosť (obchodné domy a čerpacie stanice).
 • anonymita: okrem požadovaných informácií o darčekovej karte (číslo karty a PIN) sa nezdieľajú žiadne údaje umožňujúce identifikáciu osôb.
 • Vaše peniaze sú bezpečnejšie: darčekové karty majú pevnú sumu’s Služba vám v žiadnom prípade nemôže automaticky účtovať poplatky za automaticky obnovené predplatné.
 • No-jasné: pri kúpe spoľahlivej VPN online musíte jednoducho zadať číslo karty a PIN kód.
 • Rovnako dobrý ako hotovosť: Platba za darčekovú kartu je ako ísť do maloobchodného obchodu a niečo kúpiť za hotovosť.

Zápory:

 • Automatická opakovaná platba: vždy môže byť trochu nepríjemné opakovať celý proces nákupu alebo doplňovania darčekových kariet.
 • Regionálne obmedzenia: to’Je možné, že zvolená služba VPN prijíma iba darčekové karty so sídlom v USA alebo značky mimo USA, ktoré používajú rovnakú sieť. Služby VPN nemusia túto metódu ponúkať ani na základe vašej fyzickej polohy, pokiaľ to nie je možné’s USA.
 • Rôzne ceny: možno budete musieť zaplatiť o niečo viac, keď platíte za darčekovú kartu.
 • Nevrátiteľné: to’Je veľmi nepravdepodobné, že by poskytovateľ VPN niekedy vrátil darčekové karty (a kryptomenu). Majte na pamäti aj to.

Ak ty’pokiaľ sa nestretnete s kryptomenami, platba za darčekové karty (alebo v hotovosti) môže byť pre vás najviac anonymnou možnosťou. Môžete sa tiež rozhodnúť kúpiť VPN s darčekovou kartou offline alebo online.

Kúpte si VPN s darčekovou kartou v režime offline

Ak dostanete na Vianoce darčekovú kartu s hodnotou 50 dolárov alebo 100 dolárov, kúpili by ste si s ňou VPN, ak by ste vedeli, že je to možné? V posledných mesiacoch prišla hŕstka poskytovateľov s verziou maloobchodného balenia predávaného v obľúbených obchodných reťazcoch.

to’je tiež možné, že ste vyhrali’nenájdu takéto informácie priamo na svojich webových stránkach. Tiež, ak sa niečo predáva za hotové, je pravdepodobné, že si ich môžete kúpiť aj s darčekovými kartami. V každom prípade sú obidve metódy úplne anonymné - nezdieľajú sa žiadne osobné údaje.

Vaša anonymita je samozrejmosťou: verzie maloobchodných balení pokrývajú iba jednoročný plán predplatného. Aj keď sa táto možnosť môže týkať iba USA, môžete mať šťastie a nájsť VPN v rámčeku aj v iných krajinách.

V súčasnosti môžu tieto maloobchodné predajne predávať verzie v krabici VPN:

 • Amazonka
 • Staples
 • Najlepšia kúpa
 • Office Depot
 • Walmart
 • PCM
 • terč
 • poter’s Elektronika
 • Micro Center

NordVPN

Logo NordVPNSpoločnosť NordVPN je bezpochyby jedným z našich lídrov v tomto odvetví. Aj keď táto služba VPN nefunguje’Neponúkajte platbu za darčekovú kartu ako alternatívnu možnosť online, máte ešte inú možnosť, ako si ju kúpiť offline. Bitcoin, Ethereum a Ripple môžete samozrejme použiť na zakúpenie predplatného a zostať v anonymite po celú dobu.

Avšak my’Zistili sme, že NordVPN môžete kúpiť ako krabicová verzia z obľúbených maloobchodných predajní. To znamená, že’je možné sa dostať NordVPN za hotovostné aj darčekové karty.

Ak sa vám nákup VPN s darčekovou kartou online zdá byť pre vás trochu nepohodlný, návšteva maloobchodného obchodu by mohla byť dobrou alternatívou pre úplnú anonymitu. Maloobchodný box NordVPN by mal byť k dispozícii aj vo veľkých reťazcoch v Kanade, Francúzsku a Nemecku.

F-Secure Freedome

Najlepšie VPN, ktoré si môžete kúpiť pomocou darčekovej karty

Ide o relatívne dobrú službu VPN z Fínska. Táto spoločnosť skutočne preukázala svoju spoľahlivosť v oblasti kybernetickej bezpečnosti za posledných 25 rokov svojimi antivírusovými a inými výrobkami. Globálne pokrytie tejto VPN nie je’Nie je príliš pôsobivý so svojimi približne 30 servermi v 20+ krajinách.

Vďaka tomu je F-Secure Freedome VPN veľmi rýchla. Túto službu môžete použiť na všetky všeobecné účely spoofingu IP a geodblokovania. Dobrá správa je, že’je tiež celkom lacný. A mohol by byť k dispozícii vo veľkých obchodoch vo verzii maloobchodného balenia. Buď máte darčekovú kartu alebo hotovosť, stačí ísť do obchodu a kúpiť túto sieť VPN, pričom zostane nevysledovateľná.

HMA! Pro VPN

logo hidemyass

HideMyAss VPN nie je taká, ktorej plne dôverujeme, aby som bol úprimný. Má preukázané skúsenosti so spoluprácou so zahraničnými aj domácimi orgánmi. Tento softvér VPN patrí do ríše Avast. Aj keď Česká republika nie je’t nevyhnutne členom akýchkoľvek medzinárodných aliancií dohľadu, HMA! so sídlom vo Veľkej Británii. Teraz je to krajina piatich očí a jedna z najhorších jurisdikcií pre službu VPN.

Ak však používate HMA! na zákonné účely sa nemusíte báť. to’Je tiež dôležité spomenúť, že táto sieť VPN je pôsobivo rýchla a nielen s blízkymi servermi.

Kúpte si VPN s darčekovou kartou online

Anonymita je kľúčom k spoľahlivej službe VPN a tiež pre vašu vlastnú ochranu. Tieto siete VPN, ktoré ponúkajú anonymné spôsoby platby (kryptomeny a darčekové karty), prejavujú mimoriadnu starostlivosť o vašu bezpečnosť a súkromie.

Predstavme vám teraz náš krátky zoznam sietí VPN, ktoré prijímajú darčekové karty.

TorGuard

Najlepšie VPN, ktoré si môžete kúpiť pomocou darčekovej kartyTáto sieť VPN je jedným z našich najlepších tipov. Za rozumné cenové plány získate vynikajúcu bezpečnosť a ochranu súkromia online za prístup k geo blokovanému obsahu, torrentovaniu, streamovaniu, online hrám a ďalším. TorGuard ponúka platby za bitcoiny, Litecoiny a darčekové karty. Takto môžete zostať skutočne nevysledovateľní. Predtým, ako investujete svoje peniaze, môžete sa samozrejme dozvedieť viac o TorGuard VPN.

Ako kúpiť TorGuard s darčekovou kartou

Nákupný proces je trochu komplikovaný, ale nie raketový. Po výbere plánu máte šancu:

 • kúpiť špecializované adresy IP, rezidenčné adresy IP, streamované adresy IP a športové adresy IP
 • kúpiť IP adresy DDoS chránené pre Kanadu a Francúzsko
 • upgrade na prémiovú 10 Gbitovú sieť pre USA, Veľkú Britániu a Kanadu

Nakoniec, keď sa dostanete do oblasti pokladne, vy’Budem mať možnosť voľby platby.

možnosti platby torguardom

Vyberte ikonu Možnosť darčekovej karty. Potom vyplňte formulár pomocou svojej e-mailovej adresy a hesla “Prečítal som si zmluvné podmienky a súhlasím s nimi” kliknite na Kompletná objednávka. Môžete nastaviť samostatný “falzifikát” e-mailový účet na tento účel, mali by ste’• ak chcete úplnú anonymitu, použite svoj osobný e-mail.

Teraz ty’Budem presmerovaný na stránku faktúry. Skontrolujte svoje fakturačné údaje a kliknite na ikonu Tlačidlo PayGarden v pravom hornom rohu prejdite na nasledujúcu stránku:

Výmena darčekových kariet TorGuard

Nájdite značku darčekovej karty alebo ju skontrolujte z nižšie uvedeného zoznamu. vy’Budem automaticky presmerovaný na Skontrolujte obrazovku Zostatok.

Zostatok na darčekovej karte TorGuard

Zadajte číslo svojej darčekovej karty a PIN karty, kliknite na ikonu Skontrolujte tlačidlo vyváženia. Akonáhle sa vaša darčeková karta odhlási, vy’znova potvrďte svoju platbu. že’Je všetko potrebné na kúpu TorGuard VPN s darčekovou kartou. Mali by ste získať svoje poverenia na chvíľu, aby ste si mohli stiahnuť, nainštalovať a spustiť svoju VPN v priebehu niekoľkých minút.

Súkromný prístup na internet

Aj keď PIA určite nie je našou obľúbenou voľbou, táto VPN má stále nejaké výhody. to’Je veľmi lacný, má slušné bezpečnostné poverenia, relatívne dobré rýchlosti a môže vám tiež poskytnúť prístup k Netflixu. Znova vám odporúčame prečítať si viac o súkromnom prístupe na internet, aby ste vedeli, či táto služba VPN je dostatočná pre vaše potreby.

Ako kúpiť PIA s darčekovou kartou

Táto sieť VPN ponúka viac ako jednu možnosť anonymného zaplatenia. Môžete platiť napríklad bitcoinmi a inými kryptomenami. Avšak, nech’Zamerajte sa teraz na platbu za darčekovú kartu. Ak chcete vybrať túto možnosť, musíte posúvať nadol hlavnú stránku alebo stránku nákupu, kým neuvidíte nasledujúcu časť:

PIA umožňuje anonymnú platbu pomocou darčekovej karty

Kliknite na ikonu Tlačidlo Získať prístup VPN.

Výmena darčekových kariet so súkromným prístupom na internet

Na tejto nasledujúcej obrazovke musíte nájsť alebo zadať značku svojej darčekovej karty. tam’Ďalej uvádzame niektoré informácie o tom, ako funguje platba pomocou darčekovej karty. Raz ty’Vybrali ste si svoju značku, vy’Nachádzam sa na Skontrolujte stránku Zostatok.

PIA - podrobnosti o karte Arcadia

Kliknite na ikonu Skontrolujte tlačidlo vyváženia a počkajte, kým nezískate zelené svetlo na potvrdenie platby.

V zásade sú kroky rovnaké, aké sme videli v prípade TorGuardu. Teraz by ste mali dostať svoje prihlasovacie údaje na svoj účet PIA, aby ste si mohli nainštalovať svojho klienta a začať chrániť svoje online aktivity.

VPN bez obmedzenia

Nie je lídrom na trhu, ale VPN Unlimited má v rukáve ešte niekoľko užitočných funkcií. Táto VPN je pomerne bezpečná a má priemernú rýchlosť. V zásade ich môžete použiť na všetky svoje základné potreby, napríklad na odblokovanie cenzurovaných stránok, spoofing IP, streamovanie videa, ochranu verejných WiFi pripojení a hranie online. Rovnako ako ďalšie dve vyššie uvedené VPN, aj VPN Unlimited ponúka dva nevysledovateľné spôsoby platby: bitcoíny a darčekové karty. Predtým, ako použijete svoju darčekovú kartu na zakúpenie predplatného, ​​vám odporúčame prečítať si našu úplnú kontrolu bez obmedzenia VPN.

Ako kúpiť VPN Unlimited s darčekovou kartou

Táto služba vám umožňuje platiť viac ako 100 populárnymi darčekovými kartami, vrátane Adidas, Home Depot, Nike, Starbucks, Target a Walmart. Táto možnosť sa vám však nemusí ponúknuť, ak sa vaša fyzická poloha nenachádza v USA. Možno budete chcieť použiť inú sieť VPN na nákup siete VPN Unlimited pomocou darčekovej karty. Akékoľvek lepšie bezplatné siete VPN pravdepodobne budú fungovať.

Darčeková karta VPN Unlimited je jedným z spôsobov platby

zvoliť Iné metódy pokračovať.

Ďalej sa musíte prihlásiť alebo prihlásiť do svojho účtu VPN Unlimited. Opäť môžete použiť jednorazový e-mailový účet na jedno použitie. vy’Budete potrebovať, aby ste dostali poverenia alebo akékoľvek pokyny, ktoré budete potrebovať na začatie používania siete VPN. Inými slovami, don’t používať svoj osobný účet.

Po prihlásení vás’Zobrazia sa dostupné spôsoby platby. A medzi nimi aj možnosti darčekových kariet:

VPN Neobmedzené ďalšie spôsoby platby

Vyberte požadovaný typ darčekovej karty a kliknite na tlačidlo kúpiť. Podľa toho, ktorú možnosť darčekovej karty máte’Vybral som si vás’Podľa toho sa pošlem na nasledujúcu obrazovku:

VPN Neobmedzený nákup darčekových kariet

alebo:

Možnosť neobmedzeného nákupu darčekových kariet VPN

Po výbere darčekovej karty zadajte číslo svojej karty a kód PIN. Potom stlačte kláves Tlačidlo Pay Now, uplatnite si certifikát a vy’je dobré ísť. Teraz si môžete stiahnuť aplikáciu VPN Unlimited a prihlásiť sa do svojho účtu, aby ste zostali anonymní online.

my’Budem mať oči otvorené pre viac. Ak nájdeme inú primeranú službu VPN, ktorá ponúka darčekovú kartu alebo platbu v hotovosti, my’Túto stránku aktualizujem.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 3 =