Najlepšie vzhľady pre Kodi

Kodi je výkonný softvér, ktorý vám umožňuje streamovať online obsah a prehrávať miestne mediálne súbory. Prehrávač médií je vysoko leštený a dodáva sa s ľahko použiteľným rozhraním. Kodi má tiež veľa možností prispôsobenia a môžete ju ľahko nastaviť podľa svojho vkusu a preferencií.


Krabica Kodi je dodávaná s predvoleným povrchom ústí a môžete si stiahnuť ďalšie vzhľady online. So správnym povrchom Kodi môžete vylepšiť rozhranie Kodi a predefinovať spôsob použitia softvéru.

Najprv však získajte sieť VPN

Aj keď používanie Kodi je vo všeobecnosti bezplatné a legálne, niektoré jeho použitia vás môžu legálne ohroziť. Vzhľadom na to, že väčšina doplnkov tretích strán tam nevlastní žiadny zo svojich materiálov’je vždy riziko streamovania obsahu chráneného autorskými právami. Našťastie s VPN môžete šifrovať celú komunikáciu Kodi a zostať v bezpečí aj online.

Sieť VPN vám tiež pomôže obísť geobloky a získať prístup k akýmkoľvek doplnkom dostupným na serveri Kodi.

Pozrite si náš zoznam najlepších sietí VPN pre spoločnosť Kodi.

Naša najlepšia sieť VPN pre spoločnosť Kodi

ExpressVPN je VPN, ktorú odporúčame pre spoločnosť Kodi. to je ultrarýchle a umožňuje vám streamovať filmy a televízne programy v kvalite HD. VPN tiež ponúka robustné funkcie zabezpečenia a ochrany osobných údajov, a môžete si pokojne uvedomiť, že vaše internetové aktivity sú plne chránené.

ExpressVPN má rozsiahlu sieť serverov a spoľahlivo odblokuje stránky s obmedzeným geografickým umiestnením a služieb. Sieť VPN môžete spustiť na všetkých primárnych zariadeniach Kodi vrátane Windows, Mac, iOS, Android a Smart TV.

Môžete získať na 1 rok na 8,32 dolárov mesačne. Na všetky cenové plány sa vzťahuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí a môžete spustiť až 5 súčasných pripojení.

Najlepšie skiny pre spoločnosť Kodi v roku 2019

1. Aeon Nox

Najlepšie vzhľady pre Kodi

Aeon Nox je fantastická pokožka a obľúbená voľba medzi používateľmi Kodi. Koža Kodi je vizuálna a má futuristický dizajn, pričom si zachováva klasický pocit Aeon. Aeon Nox vám ponúka množstvo funkcií, ktoré môžete prispôsobiť. Môžete zmeniť vertikálnu polohu hlavnej ponuky, ako aj pridať a odstrániť položky z ponuky.

Aeon Nox je ľahký a na väčšine zariadení Kodi funguje hladko. Je tiež kompatibilný s Kodi Krypton a Leia.

2. Sútok

Confluence Kodi skin

Sútok bol Kodi’Predvolený vzhľad do roku 2017. Je vybavený čistým rozhraním a svojou jednoduchosťou a užívateľskou príjemnosťou ho odlišuje. Zatiaľ čo’Keďže sa príliš nelíši od predvoleného vzhľadu Kodi, ponúka širokú škálu prispôsobiteľných funkcií.

Vzhľad Kodi poskytuje akýkoľvek jednoduchý spôsob inštalácie doplnkov a podobne’je ideálnou voľbou pre začiatočníkov a nováčikov. Jedinou nevýhodou pri Confluence je, že neumožňuje prispôsobenie farieb a písiem.

3. Chroma

Chroma Kodi pokožka

Chroma prináša bohaté dizajnové prvky a veľa možností prispôsobenia. Pokožka prichádza s ohromujúcimi obrázkami na pozadí a vy môžete vylepšiť domáce okno, ako aj stiahnuť a pridať vlastné obrázky fanúšikov. Chroma ponúka viac možností farieb a farebný odtieň pozadia sa mení v závislosti od obsahu na obrazovke. Koža je ľahká a neovplyvní výkon vášho Kodi.

4. Jantárová

Jantárová pokožka Kodi

Jantár je ďalšia fantastická pokožka spoločnosti Kodi. Je vizuálne príťažlivý a má jedinečné rozhranie, ktoré sa ľahko naviguje a umožňuje ľahký prístup ku svojim knižniciam. Vzhľad Kodi vám umožňuje prispôsobiť domovskú ponuku, domácu poličku a pozadie.

Je dodávaný s temnou témou a dostupné farby písma zahŕňajú modrú, bielu, zelenú a predvolenú jasne žltú. Jantár je ľahký a beží hladko na všetkých zariadeniach vrátane Amazon Firestick a ďalších zariadeniach so špeciálnymi špecifikáciami.

5. Poistka Nue

Poistka Nue Kodi skin

Poistka Nue je úžasná pokožka značky Kodi a vynikajúca voľba pre fanúšikov filmu. to’s minimalistický a má krásnu tmavú tému s červenými odtieňmi. Poistka Nue’Ikony hlavnej ponuky sú prehľadne usporiadané a môžete ľahko pristupovať k svojim videonahrávkam.

6. Black Glass Nova

Koža z čierneho skla Nova Kodi

Ľahký s neuveriteľnou sadou funkcií. Samotný dizajn robí z Black Glass Nova jednu z najlepších dostupných kožiek. Aj keď môžete’Ak chcete zmeniť motív a farby, existuje veľa možností prispôsobenia pre domáce okno, pozadie, prehrávanie a Clear Art. Black Glass Nova je ideálny pre veľké displeje, ale používatelia smartfónov môžu čeliť niektorým výzvam.

7. Pellucid

Pellucidná pokožka Kodi

Ak chcete čistú, zjednodušujúcu pleť, vyskúšajte Pellucid. Koža Kodi má elegantné rozhranie a obrázky na pozadí s vysokým rozlíšením. Pellucid je v domovskom okne dodávaný s 3 sekciami, ale môžete ho prispôsobiť niekoľkokrát. Koža Kodi je stabilná a funguje na všetkých zariadeniach.

8. Xperience1080

Xperience1080 Kodi skin

Xprerience1080 je čistá a elegantná pokožka Kodi. to’Vďaka panelu a vďaka jednoduchosti použitia je obľúbená pre začiatočníkov. Hlavné menu je vysoko prispôsobiteľné a môžete pridať veľa skratiek pre addon. Aj keď je pokožka mierne ťažká, stále funguje dobre s väčšinou zariadení Kodi. Jedinou hlavnou nevýhodou je nedostatok podpory myši. Existuje však veľa doplnkov, ktoré môžete nainštalovať na aktiváciu myši.

9. Eminencia

Eminance Kodi skin

Šikovná a priama pleť s bohatou sadou funkcií. Eminence nesie podobnosť spoločnosti LG’s WebOS a funguje dobre s inteligentnými televízormi. Vzhľady obsahujú veľa prispôsobení a môžete si prispôsobiť všetko od miniaplikácií po fanúšikské umenie a farby. Koža má temné a svetlé motívy a ponúka ľahko čitateľné texty a ikony.

10. Hmlovina

Koža hmloviny Kodi

Hmlovina je ďalšou neuveriteľnou kožou Kodi. Podobne ako v prípade predvolenej pokožky Estouchy je hmlovina navrhnutá s ohľadom na používateľa smartfónov. Jeho možnosti dotykového displeja sú špičkové a na všetkých zariadeniach s dotykovým ovládaním môžete očakávať plynulý zážitok. Koža Kodi tiež obdivuhodne pôsobí na inteligentných televízoroch, televízoroch Firestick a Android TV.

Zabaliť

Koža Kodi ponúka skvelý spôsob, ako vylepšiť vzhľad a dojem softvéru. Najlepšie skiny Kodi môžu zmeniť váš zážitok pôsobivou estetikou a bezkonkurenčnou ľahkosťou navigácie. Choďte do toho a vyskúšajte ktorúkoľvek z kože Kodi v zozname vyššie a dajte nám vedieť, čo si myslíte v sekcii komentárov.

Odporúčané čítanie:

Najlepšie VPN pre Kodi

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

29 + = 31