Najobľúbenejšie doplnky Plex, ktoré absolútne potrebujete

Plex je mediálny server, ktorý vám umožňuje usporiadať váš obsah do ľahkej a atraktívnej knižnice, ktorá’s prístupné odkiaľkoľvek na webe. to’je to takmer perfektný stred medzi iTunes a Spotify, pretože vám umožňuje streamovať obsah z tejto knižnice z ľubovoľného zariadenia, na ktorom ste’Mám nainštalovaný Plex - či už na počítači, Android alebo iOS. Dôvodom je, že obsah vo vašej knižnici je synchronizovaný do vášho vlastného priestoru na serveri Plex, čo vám umožňuje prístup k nemu kedykoľvek a odkiaľkoľvek.


Prečo používať doplnky pre Plex?

Doplnky Plex sú dôležité doplnky, ktoré vám umožnia prispôsobiť aplikáciu Plex, ako aj pridať ďalšie funkcie. So správnymi zásuvnými modulmi Plex môžete rozšíriť možnosti štandardného mediálneho servera Plex o pridávanie rôznych obsahov, vytváranie zaujímavých vizuálov, exportovanie vašej knižnice iným používateľom a mnoho ďalších možností..

Samozrejme, s takým veľkým počtom doplnkov pre Plex, vy’Často budete mať problémy s odfiltrovaním priemerných z skutočne užitočných doplnkov. Z tohto dôvodu sme’Urobili sme náš prieskum, aby sme našli 15 doplnkov Plex, ktoré vám dodajú silu.

Chráňte svoje doplnky Plex pomocou služby VPN

Používanie VPN (Virtual Private Network) s doplnkami Plex prináša množstvo výhod, ktoré vám pomôžu vylepšiť vaše skúsenosti a zaistiť bezpečnosť online. VPN funguje tak, že šifruje vaše údaje a skryje vašu IP adresu, čo vám pomôže udržať anonymitu online, na webe alebo kedykoľvek’znovu pripojený.

V rámci toho sú siete VPN tiež skvelé na obchádzanie geoblokov, pričom určitý obsah alebo kanály sú obmedzené na základe toho, v ktorom meste alebo krajine sa nachádzate.

S VPN môžete obísť tieto obmedzenia efektívne, čo znamená, že ste’Svoje doplnky Plex dokážete naplno využiť so všetkými možnosťami. my’už som písal o najlepších VPN riešeniach pre Plex, ale môžeme bezpečne povedať, že NordVPN berie tortu kvôli svojej kombinácii funkcií, ceny, jednoduchého nastavenia a podpory pre Android, iOS, Mac a ďalšie.

NordVPN NordVPN 9.5 / 10 Bezchybné postupy ochrany osobných údajov, pokročilé bezpečnostné funkcie a spoľahlivé možnosti geografického odblokovania robia z NordVPN nepochybného lídra v tomto odvetví. Bez ohľadu na vaše potreby ste sa touto sieťou VPN zaoberali - všetko od 3,49 dolárov mesačne.

  • Vynikajúca bezpečnosť
  • Skvelý zoznam serverov
  • Úžasné pre Netflix
  • Dobré pre torrentovanie
  • Veľmi jednoduché použitie
  • Dostupné ceny

S ohľadom na to nechajme’s ponorte sa do našich najlepších doplnkov pre zoznam Plex, ktoré si bezpodmienečne musíte nainštalovať.

Nepodporovaný AppStore

Prvou zastávkou na vašej ceste doplnku Plex by bolo získanie doplnku nepodporovaného obchodu App Store. Na začiatku, vy’Väčšinu vašich doplnkov si budem musieť stiahnuť z GitHubu. To jednoducho nie je’• že je pre väčšinu ľudí užívateľsky prívetivý, takže prvým krokom by mali byť WebTools - čo vám potom umožní prístup k nepodporovanému AppStore (UAS).

Nepodporovaný AppStore je rovnako meta, ako pluginy dostanú: to’s doplnkom, ktorý vám umožní získať viac doplnkov a archívov, najmä tých neoficiálnych. Ešte lepšie je, že vám umožňuje nainštalovať tieto doplnky ľahšie, než umožňuje GitHub. Ako už názov napovedá, obsah hostený serverom UAS nie’• nemajte oficiálnu podporu od spoločnosti Plex, takže by ste naozaj nemali strácať čas inštaláciou na svojho klienta Plex.

BitTorrent

Ak ty’visel som po internete dosť dlho na to, aby som vedel o Plexovi’s najväčšou pravdepodobnosťou som počul o BitTorrent. Toto je legendárny protokol P2P / torrenting, ktorý webovým surfárom umožnil sťahovať legálny a pirátsky obsah od prelomu dvadsiateho storočia.

Našťastie má BitTorrent svoj vlastný doplnok pre Plex. To znamená, že prevažná väčšina obsahu dostupného prostredníctvom ktoréhokoľvek iného klienta BitTorrent je k dispozícii na streamovanie na serveri Plex pomocou tohto doplnku. Opäť platí, že tí, ktorí sú oboznámení s protokolom, to vedia’s množstvom obsahu, a preto je to tak’k dispozícii iba na neoficiálnych kanáloch.

IceFilms

IceFilms je do značnej miery portálom širokej škály voľne prístupných filmov. Z tohto dôvodu sa spoločnosť IceFilms v posledných rokoch stretla s mnohými právnymi problémami, najmä z dôvodu jej prepojenia so spoločnosťou Kodi. Zdá sa však, že tieto neúspechy prežil a bude žiť, keď uvidí iný deň.

Samozrejme, IceFilms’ plugin pre Plex je jedným z lepších neoficiálnych doplnkov, pretože poskytuje prístup k jeho veľkému katalógu odkazov na filmy vo vysokom rozlíšení. Nový obsah sa pridáva každý deň a tam’Je to veľká škála zábavných malých B-filmov a hollywoodskych trhákov, ktoré sa pri každej príležitosti budú hrať veľmi dobre.

Sub-Zero

Zamerané na zástupy titulkov, Sub-Zero je doplnok Plex, ktorý vám pomôže zabezpečiť vás’• narazíte na bežné problémy s titulkami. Tento doplnok je skvelý na to, aby ste sa ubezpečili, že váš zážitok z predplatného je skvelý.

Nielenže sa rozširuje na Plex’s priemernou knižnicou titulkov, ale zhromažďuje tiež titulky z najlepších 8 zdrojov, aby sa dosiahla čo najlepšia aproximácia. 99% času to funguje zakaždým, čo je celkom skvelý výsledok.

Sub-Zero pomáha riešiť tie nepríjemné problémy, ktoré nadšenci často dostávajú: zlé hláskovanie, podivné chyby a vedľajšie reklamy, ktoré sa nedajú synchronizovať s filmom. Ak je to niečo, čo často zažívate - a samozrejme nenávidíte - dôrazne vám odporúčame, aby ste pre spoločnosť Plex dostali Sub-Zero.

BringThePopcorn

BringThePopcorn je podobný IceFilms, pretože spája odkazy na streamovanie filmov a televíznych relácií z celého internetu. Veľký rozdiel medzi BringThePopcorn a IceFilms je v tom, že BringThePopcorn má oveľa väčší zadný katalóg. Výsledkom je, že nie’t aktualizovaný s novými prírastkami pomerne často.

Či je to dobrá alebo zlá vec, je úplne závislé od vašich preferencií. Ak ty’viac sa zaujímate o novšie filmy, mali by ste priekopu BringThePopcorn for IceFilms. Milovníci starších filmov sa však môžu tešiť z veľkého množstva obsahu sprístupneného prostredníctvom BringThePopcorn, ktorý nie je k dispozícii prostredníctvom jeho hlavného konkurenta..

To všetko samozrejme znamená, že BringThePopcorn je v sivej oblasti online obsahu a my’d ešte raz odporúčame použitie VPN pre najlepšiu ochranu online.

Demokracia teraz

Democracy Now je ocenená spravodajská služba postavená na investigatívnej žurnalistike a nestrannom prístupe k podávaniu správ. Keď do Plex pridáte program Democracy Now, bude ľahšie ako kedykoľvek predtým dohnať každý živý prenos denného hodinového programu.

Zatiaľ čo fanúšikovia a kritici by nazvali program Democracy Now qiute progresívny, tvorcovia tohto termínu odmietajú. Vidíte to však, Demokracia teraz je skvelý spôsob, ako dostať dôležitú žurnalistiku a politický komentár priamo na Plex.

premeniť čarovným prútikom

Transmogrify je doplnok Plex, ktorý zobrazuje živé hodnotenia Rotten Tomatoes pre filmy alebo televízne programy. Poskytuje tiež odkazy na názov’s profily IMDb, TMDb, Letterboxd a Trakt, ak chcete získať viac informácií. Preto pri inštalácii Transmogrify vás’Pridá sa k predvoleným funkciám systému Plex, ktoré jednoducho zobrazia prehľad každého filmu alebo televíznej relácie.

Transmogrify okrem toho zobrazuje, či môžete film sledovať prostredníctvom svojich súčasných kanálov Plex. Vďaka všetkým týmto funkciám je táto aplikácia šikovnou malou aplikáciou, ktorá môže efektívne zefektívniť používateľské prostredie.

LiveLeak

LiveLeak je doplnok Plex, ktorý umožňuje nefiltrovaný, necenzurovaný obsah priamo z front významných udalostí po celom svete. Aj keď je to známa platforma, je tiež dosť kontroverzná.

LiveLeak podporuje moc občianskej žurnalistiky, ktorá často porušuje hranice toho, čo’je povolené na YouTube. To často znamená, že obsah vás’Uvidíte, že LiveLeak je necenzurovaný a často nezaujatý prístup k spravodajstvu, ku ktorému majú používatelia Plexu bez squeamish prístup pomocou doplnku LiveLeak..

webizod

Webisodes for Plex zaokrúhľuje nové relácie z predplatného YouTube, Vimeo a Daily Motion na jeden kanál. Webisodes tiež pracuje s kanálmi Live HLS a RSS, pokiaľ existujú odkazy na video súbory alebo tam, kde’je tu existujúca služba Plex URL.

To všetko robí Webisodes skvelou voľbou na zabezpečenie toho, aby ste nikdy nezmeškali obsah žiadneho z týchto troch kanálov.

Aktualizácia knižnice

Library Updater pomáha vyriešiť jednu z najnepríjemnejších vecí v spoločnosti Plex: nikdy sa automaticky nenainštaluje (alebo vás dokonca upozorní) na nové verzie vašich aktívnych doplnkov. Tu prichádza program Updater knižnice: nielen vás upozorní, keď budú pripravené aktualizácie, doplnok vás tiež priamo prepojí s procesom inštalácie..

Týmto nástroj Updater knižnice odstraňuje množstvo problémov, ktoré zvyčajne vznikajú pri manuálnej inštalácii nových doplnkov Plex.

Prívesy IMDb

Jednoducho jednoduchý doplnok Plex, IMDb Trailers robí presne to, čo vy’d myslel by si: vytvorí automaticky aktualizovanú knižnicu prívesov, ktorá je momentálne k dispozícii na IMDb. Keďže populárny filmový server je najlepším zdrojom nových prívesov, prívesy IMDb sa stanú užitočným doplnkom vášho používateľského zážitku v spoločnosti Plex..

V kombinácii s transmogrify’s hodnotiace schopnosti, vy’S IMDb Trailers dokážem úplne porozumieť novým populárnym filmom.

Plex-Sync

Plex-Sync je doplnok, ktorý vám umožňuje synchronizovať obsah z vašej knižnice s iným používateľom. Jednou z hlavných funkcií spoločnosti Plex je to, že vám poskytuje prístup k vašej knižnici obsahu z akéhokoľvek zariadenia, ktoré má softvér Plex. Plex-Sync vám umožňuje rozšíriť túto schopnosť na ďalších používateľov, pokiaľ majú prístup k vášmu účtu.

Ešte lepšie je, že Plex-Sync umne zostane ďaleko od územia installP2P obmedzením počtu používateľov, s ktorými môže Plex synchronizovať. Takže ak vy a vaši kamaráti chcete mať filmovú noc, ale môžete’neurobím to okolo seba’miesto, spoločnosť Plex-Sync vás pokryla.

Tautulli

Tautulli je praktický doplnok pre tých používateľov, ktorí radi chápu, čo sa deje s ich mediálnymi servermi Plex. Umožňuje vám zobraziť štatistiky o používaní systému Plex, ako aj získať upozornenia a ďalšie súvisiace funkcie.

To je užitočné najmä vtedy, keď ste vy’zdieľali sme váš server Plex s ostatnými a chcete pochopiť, ako si títo diváci užívajú váš obsah, aký obsah’znovu si užiť a porozumieť časom pozerania a iným súvisiacim štatistikám.

Tautulli vám umožní vložiť všetky tieto údaje do užitočných a ľahko stráviteľných grafov. vy’Tiež budete mať možnosť dostávať oznámenia o dôležitých udalostiach, ako napríklad spustenie videa, pozastavenie, zastavenie atď. a riadiť, koľko ľudí má prístup k vášmu serveru Plex..

Plex Export

PlexExport je doplnok Plex, ktorý vytvára súbor HTML všetkého vo vašej knižnici. Pomôže vám to ukázať, aký obsah momentálne máte vo svojej knižnici, a to buď pre svoje vlastné záznamy, alebo vám to môže ukázať ostatným.

Aj keď je Tautulli o analýze vašich údajov pre seba, Plex Export podporuje zdieľanie HTML stránky s kýmkoľvek bez potreby prístupu k pôvodnému Plex serveru. S Plex Export, vy’Tiež budete môcť lenivým spôsobom načítať obrázky’opätovným posúvaním nadol, aktívnym filtrom v každej sekcii a získaním ďalších informácií o každej položke.

Úplné filmy na Reddit

Plné filmy na Reddit je doplnok, ktorý vám umožňuje prístup k Reddit’s rozširujúce úložisko plných filmov. Mať doplnok zameraný na to znamená, že ste’Budete môcť mať vždy aktuálne odkazy na streamovanie filmov. Full Movies on Reddit vám preto ušetrí úlohu prehľadávania platformy poskytnutím všetkých aktualizovaných odkazov priamo v klientovi Plex..

Samozrejme by malo byť samozrejmé, že používanie služby Filmy na Reddit vás môže pristáť v horúcej vode, takže my’d odporúčame najskôr si VPN.

Získajte maximum z Plexu pomocou týchto doplnkov

Náš zoznam 15 najlepších doplnkov Plex vám pomôže skutočne predviesť funkcie výkonného mediálneho servera. So správnymi pluginmi ste vy’Budete môcť streamovať svoj obľúbený obsah nielen zo svojho servera, ale aj vy’Budete tiež môcť získať živé kanály, ktoré úplne nahradia aplikácie ako Sling alebo Netflix.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

99 − = 92