Nejlepší doplňky Kodi v roce 2020


Kodi je skvělá streamovací služba, která otevírá galaxii možností zábavy - ale sama o sobě může být docela omezená. A to’žádné překvapení. Kodi byl navržen tak, aby jej uživatelé mohli přizpůsobovat prostřednictvím knihovny “doplňky” které přicházejí s různými nástroji a specialitami.

Z tohoto důvodu by měl každý uživatel Kodi optimalizovat svou knihovnu doplňků, aby co nejlépe využil svůj systém streamování. Ale s tolika z čeho vybírat, odkud byste měli začít?

My’Byl jsem tam a měl stejné problémy, proto jsme my’Sestavili jsme průvodce nejlepšími doplňky Kodi, které si uživatelé mohou nainstalovat. Tento seznam doplňků Kodi obsahuje možnosti pro milovníky hudby, filmové fanoušky, sportovní obsedantky a mnoho dalších typů uživatelů, takže zde’určitě tu pro vás něco bude.

Rychlé připomenutí zabezpečení před použitím nejnovějších doplňků Kodi

Než se do toho ponoříte’Je to dobrý nápad nabídnout bezpečnostní připomenutí. Jak možná víte, společnost Kodi se dostala pod palbu od držitelů autorských práv, což způsobilo, že byly odstraněny některé nejlepší doplňky Kodi (i když ne’strach - tam’je stále hodně na výběr).

Pokud používáte některý z výběrů v našem seznamu doplňků Kodi, je to’Je nezbytné podniknout kroky k ochraně vašeho soukromí. Než začnete streamovat, nainstalujte si dobrou VPN kompatibilní s Kodi. Držitelé autorských práv tak najdou mnohem těžší sledování toho, co sledujete, a chrání vás tak před (vzdáleným) rizikem stíhání.

Každopádně, s tím z cesty, ať’s prozkoumejte, co nejlepší doplňky pro Kodi nabízejí.

1. Kouzelný drak

Nechat’Začněte skutečným doplňkem all-in-one, který pokrývá sporty, filmy, zprávy, televizní pořady a mnoho dalšího. Magic Dragon je portál, který potřebujete, abyste mohli začít, otevírají obrovské knihovny filmů a aktuálních pořadů, s četnými rychlými, pracovními toky oblíbeného obsahu. Mnoho ze starších frontendů utrpělo za poslední dva roky ztrátu toků a obecně je obtížné je používat. V tuto chvíli je Magic Dragon stejně spolehlivý, jak přicházejí.

2. Keymap Editor

Jedním z nejužitečnějších ze všech doplňků Kodi TV, editor klávesových zkratek, vám umožňuje převzít kontrolu nad způsobem procházení grafickým uživatelským rozhraním Kodi. S tímto jednoduchým nástrojem v systému, vy’Budete moci přemapovat stisknutí tlačítek a funkcí, nastavení zástupců k obsahu, který máte rádi. Tímto způsobem můžete ušetřit čas a učinit používání Kodi tak jednoduché jako standardní dálkové ovládání televizoru.

3. BBC iPlayer

Každý uživatel by měl udělat BBC’s iPlayer, jeden z jejich prvních doplňků pro Kodi. Jak asi víte, iPlayer způsobil revoluci ve způsobu, jakým zobrazujeme obsah BBC, přináší klasické pořady, nabízí nejnovější pořady k přehrání a usnadňuje sledování série. Neoficiální doplněk WWW pro iPlayer přináší do boxů Kodi, včetně rádia BBC, plný zážitek z iPlayeru.

4. PlayOn

PlayOn, jeden z nejlepších doplňků Kodi pro filmy, spojuje web’nejoblíbenější streamingové služby. Od Amazonu a Netflixu po HBO Now a Hulu, ty’Najdu je v databázi PlayOn. Jen pro informaci, to není’• nezákonná služba jakýmkoli způsobem: PlayOn vyžaduje předplatné pro přístup k jejímu obsahu, ale tam’není lepší způsob, jak přepínat mezi hlavními platformami.

5. Otevřete podtituly

OpenSubtitles, další z nejlepších doplňků Kodi pro filmy, dělá to, co název napovídá - nabízí vysoce kvalitní, uživatelem zadané titulky pro rozsáhlou knihovnu filmů. Množství práce, které šlo do databáze, je skutečně ohromující a pro populární filmy existuje obvykle více možností, včetně jiných jazyků než angličtiny. Pokud máte rádi francouzské, italské nebo japonské kino, je to tak’s nutnou volbou ze seznamu doplňků Kodi.

6. Databáze filmů

Filmová databáze, další z nejlepších doplňků společnosti Kodi pro filmové fanoušky, obsahuje obrovské množství filmů a synchronizuje se se slavnou internetovou databází filmů. Procházejte tisíce filmů pomocí fanoušků vytvořených uživatelem, podívejte se na upoutávky před sledováním a porovnejte hodnocení různých filmů. Pokud nejste’T jistě, co chcete sledovat, to’je to fantastický nástroj, který má - a škrabka přináší spolehlivé proudy napříč všemi žánry.

7. SHOUTCast 2

SHOUTCast 2, absolutní nutnost pro hudební a rozhlasové fanoušky, vám umožní naladit se na více než 50 000 rozhlasových stanic z celého světa. Stanice jsou rozděleny podle stylu, hudebních žánrů a umístění a tam’je také šikovný “500 nejlepších” pořadí oddělit elitní vysílače od také-výprasky. A existují funkce, které jste vyhráli’t najít s rádiem, jako je schopnost hledat všechny aktuální kanály pro konkrétní skladby. Určitě jeden z nejlepších hudebních doplňků pro Kodi.

8. Trakt

Jeden pro všechny milovníky televize, který si mohou přidat do své knihovny Kodi, bude Trakt neuvěřitelně užitečný pro lidi, kteří ztratí přehled o tom, co sledovali, a které epizody si nechají zobrazit. Aplikace udržuje protokol, který vám ukáže’Sledovali jste a dávali doporučení na základě mezer v historii prohlížení - žádná série by proto neměla zůstat neúplná. Nástroje kalendáře jsou také zahrnuty, což zajišťuje, že nemáte’Nenechte si ujít horké nové pořady bez ohledu na to, který kanál je vysílá.

9. Exodus Redux

Exodus je legendární jméno ve světě streamování Kodi. Po dlouhou dobu to byla škrabka číslo jedna, která dodávala všechny druhy obsahu spolehlivě. Úřady sundaly původní Exodus, ale teď tam’je nové dítě ve městě: Exodus Redux. Tato nová iterace, vylepšená ve všech ohledech, se specializuje na zapojení fanoušků zábavy s televizí HD a filmy, včetně všech nejnovějších nabídek.

10. Nemesis

Podobně jako Exodus je Nemesis stejně populární a mnoho uživatelů bude chtít nainstalovat obě aplikace. Toto je jeden z nejlepších doplňků společnosti Kodi TV, který přináší HD vysílání nejnovějších show, jakmile budou k dispozici, zatímco jsou zde dobře obsazené sportovní a hudební zóny, a také nedostatek neuvěřitelných filmů.

11. 9Anime

9Anime patří mezi nejlepší doplňky pro fanoušky animací. jestli ty’Pokud se chystáte do programu Japanese Anime, musíte si jej stáhnout a dostat se do kontaktu s nejnovějšími anime kreacemi v každém žánru. Můžete se přihlásit k odběru kanálů, které pravidelně zveřejňují vysoce kvalitní obsah, nebo jen jít s proudem a spolehnout se na nejoblíbenější anime show. To’Je to všechno, v HD videu.

12. USTV nyní

V těchto dnech americká televize prožívá zlatý věk, kdy některé z největších pořadů, které kdy diváci po celém světě dělali, ohromili. Ale přístup k americkým show v zahraničí není’t tak snadné - to je místo, kde se USTV Now hodí. Další možnost z našeho seznamu doplňků Kodi, která vyžaduje předplatné, stojí za to USTV Now. Od HBO a NBC po Fox, ABC a PBS vám umožní vychutnat si plný americký kabelový zážitek, ať jste kdekoli.

13. Fite.tv

Ať už ty’Fite.tv je jedním z nejnovějších doplňků společnosti Kodi, které jste vyhráli, do MMA, WWF Wrestling, pro boxu nebo kickboxu.’nechci minout. Navržen pro seriózní bojovní fanoušky, tento doplněk má vždy největší atrakce a podvrh PPV, nemluvě o záchvatech z celého světa. Takže kdykoli budete potřebovat dávku bojových umění, měli byste si něco užít.

14. Shout Factory

Jednou z nejlepších věcí na světě streamování je možnost vyzkoušet si obsah z hluboké historie zábavy. Křičet! Factory TV for Kodi vám to umožní a nabízí tisíce videí z klasické televize. Pokud tedy’nostalgický pro Brady Bunch, chcete se smát s Monty Pythonem, nebo potřebujete opravit Dynasty,’je aplikace mít.

15. YouTube

Žádný seznam nejlepších doplňků Kodi by nebyl úplný, aniž by se zmínil pradědeček streamování: YouTube. Není divu, že fanoušci streamujícího obra přišli s úhledným doplňkem, který hladce integruje nekonečnou knihovnu dostupnou na YouTube se zařízeními Kodi. Můžete tedy přepínat mezi filmy a televizními pořady a svými oblíbenými Vloggery. To’Je to také jeden z nejlepších hudebních doplňků pro Kodi, který poskytuje přístup k milionům skladeb.

16. Loajální knihy

Ne každý chce používat Kodi ke sledování akčních filmů, bojových umění nebo sportu. Můžete jej také použít pro přístup k relaxačnějšímu a sofistikovanějšímu obsahu, pokud je k dispozici’je tvůj styl. Například Loyal Books je jednou z našich oblíbených možností v seznamu doplňků Kodi. Poskytuje přístup k více než 7 000 zvukovým knihám, které pokrývají téměř každý žánr. Takže ať už’jsi blázen pro romantiku, nebo miluješ špionážní romány, ty’Určitě něco najdete.

17. Met úřad

Met Office je Spojené království’s oficiálním předpovědím počasí, ale věděli jste, že má docela úžasný doplněk Kodi? Tento doplněk je jedním z nejpraktičtějších v okolí a poskytuje až minutové aktualizace počasí pro všechny regiony světa, kdykoli jsou potřeba. Takže se můžete rozhodnout, zda se rozhodnete, zda narazíte do obchodů, nebo si sednout a počkat, až se mraky vyjasní.

18. Serene

Seren je špičková škrabka a přední část, která nabízí skutečnou konkurenci pro velká jména jako Nemesis. V tomto případě vy’Najdu celou řadu inovativních funkcí, od automatického obnovení televizních pořadů, když jsou vystřiženy, až po špičkové torrentování, díky kterému je streamování HD hračkou. Rychlost je obecně hlavní silou Serena, takže pokud ano’vyzkoušel jsem další možnosti a může’t dosáhnout hladkého streamování, to’stojí za to vyzkoušet.

19. Joker Sports

Zatím jsme ne’Opravdu jsme prozkoumali nejnovější doplňky Kodi pro sportovní fanoušky - ale ne’Nebojte se, existuje několik docela úžasné možnosti. To nejlepší z party by mohl být Joker Sports, který se integruje do sportovních torrentů po celém webu a zajišťuje, že můžete sledovat všechny zápasy EPL, kriket, NBA, NFL nebo tenisové zápasy. Vše bez zaplacení penny.

20. Pakt

Další doplněk, který připomíná Exodus a Nemesis, může mít Covenant k vidění ještě širší šíření filmů - a také spolehlivější stahování. Grafické rozhraní je neuvěřitelně čisté, a to jak z hlediska grafiky, tak z hlediska snadného použití, a Covenant také úhledně propojuje s Traktem, takže se můžete vyhnout ztrátě v jedné epizodě.

21. Na Flixu

Přímo tam s nejlepšími doplňky Kodi pro filmy přináší At Flix skutečný zážitek z kinematografie do běžných obývacích pokojů. Tento doplněk, který se nachází v repozitáři Maverick TV, spojuje rozsáhlou knihovnu klasických a současných filmů - vše jasně rozděleno podle žánru a hodnocení. Ale to’je více než to, že poskytuje spoustu sportovních, televizních pořadů a dokumentů.

22. Pass NBA League

Nakonec jeden pro sportovní hlavy. Pokud máte rádi soudní žalobu, NBA League Pass je aplikace slam dunk, kterou můžete přidat do svého nastavení Kodi. To vám umožní sledovat jakékoli zápasy NBA, ať jste kdekoli. Ale je to jeden z těch doplňků pro Kodi, který vyžaduje předplatné, takže pokud ano’pokud jde o rozpočet, podívejte se nejprve na další sportovní streaming doplňky.

Vytvořte přizpůsobenou konfiguraci Kodi s perfektními doplňky

Tady to máš. Všechny tyto špičkové doplňky Kodi byly nedávno testovány a přinášejí neuvěřitelnou řadu zábavných funkcí. Mějte však na paměti, že doplňky přicházejí a odcházejí, a jak 2020 postupuje, má smysl kontrolovat aktualizace. Ať se stane cokoli, můžete si být jisti, že se objeví nové verze vašich oblíbených doplňků. Možná však budete muset aktualizovat své aplikace, abyste zajistili, že vaše nabídka sportovních, filmů a televizních pořadů nebude’nechat uschnout.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

57 − = 53