Nejlepší úložiště Kodi, která stále fungují v roce 2020


Poslední aktualizace: 01.02.2020

Fanoušci streamování online obsahu již budou Kodi znát; bezplatný a open source software pro domácí zábavu, který poskytuje přístup k velkému množství televizních pořadů, filmů, hudby, her, sportu a dalších.

Původně vytvořený pro uživatele Microsoft Xbox, rozrostl se v obrovskou komunitu vývojářů a fanoušků, spravovanou XMBC, neziskovou organizací. Open-source povaha Kodi znamená, že je neustále vyvíjena a vyvíjena kodéry po celém světě a od jejího uvedení v roce 2003 byla dále vylepšena o více než 500 devs.

Zde přicházejí všechny doplňky Kodi a úložiště Kodi; můžete získat tyto sestavení zdarma. Kodi je také velmi flexibilní pro práci na celé řadě zařízení, od Amazon Fire TV, přes smartphony, až po chytrou TV.

8 nejlepších úložišť Kodi, které stále fungují v roce 2020

Přestože čísla naznačují, že úložiště Kodi jsou používána ve více než 5 milionech domácností ve Velké Británii, úřady se na software méně zajímají! Ve skutečnosti došlo minulý podzim k masivnímu zásahu a velké doplňky jako Gaia, Bubbles a XvBMC byly uzavřeny.

Problém zde není’• Samotné úložiště Kodi, ale spíše sdílení nelegálního a pirátského obsahu. Poskytovatelé internetových služeb a vládní orgány jsou odhodlány tuto praxi potlačit (nebo alespoň zkusit).

Takže s ohledem na to, kde nyní najdete úložiště Kodi, která stále fungují v roce 2020? Uvádíme osm nejlepších webů, které stále fungují. To’Je dobré se sem pravidelně kontrolovat, protože se tento seznam mění - budeme mít nejnovější informace o nejlepších funkčních doplňcích Kodi pro vaše potěšení ze zábavy!

1. Exodus V. 8.0

Nejlepší úložiště Kodi, která stále fungují v roce 2019 Exodus v2.0Kodi Exodus nedávno obdržel novou aktualizaci a instalace trvá jen několik minut. Kodi Fork je doplněk Genesis, který přehrává televizní pořady a filmy v atraktivním a intuitivním formátu. Tvůrci již tento doplněk neudržují, ale jiní jej občas aktualizují. Aktuální verze (8) táhne velkou řadu odkazů, vyhlazuje několik uživatelských funkcí a zajišťuje, že přístup k obsahu znovu funguje velmi dobře.

2. Kouzelný drak

Nejlepší úložiště Kodi, která stále fungují v roce 2019 The Magic DragonToto je jedno z nejpopulárnějších pracovních úložišť Kodi, a to’je “all-in” add-on od Supremacy, s kategoriemi pro televizní pořady a filmy. Můžete si vybrat z řady nestandardních odkazů, jako je Real Debrid a Oload Paring. Podívejte se na kategorie obsahu, které zahrnují filmy, dobíjecí televizi, sport, děti, filmy, zábavu a mnoho dalšího. Můžete také přistupovat k hudbě a rychlost je vynikající.

3. Yoda

Nejlepší úložiště Kodi, která stále fungují v roce 2019 YodaTento doplněk videa z úložiště Supremacy Repository je jedním z pracovních úložišť Kodi. To’Byla pěkně aktualizována v průběhu času a je aktualizovanou vidličkou z původního Exodu s novým kódem. To’s jedním z nejoblíbenějších uživatelských vidlic, protože rozvržení je čisté a vypadá dobře, a to’je snadné najít požadovaný obsah. Média s více zdroji mají více než 40 vestavěných škrabek, které skenují mediální soubory online a nabízejí vysoce kvalitní a rychlý přístup ke všemu, od filmů po dokumenty a dohady..

4. Maverick TV

Nejlepší úložiště Kodi, která stále fungují v Maverick TV 2019Skvělá věc na Maverick TV je, že díky své popularitě to je’s vždy aktuální. Vy’Najdu spoustu obsahu, včetně dost starších věcí - a až 4k obsahu UHD. Ano, existuje také spousta SD televizních pořadů a filmů s částmi, které zahrnují krabicové sety, filmy, dětskou televizi a žánry, jako jsou komedie a dokumentární filmy. Jednou z nejlepších funkcí je oblast s jediným kliknutím, která automaticky vyhledá nejlepší dostupný stream a přehraje jej za vás.

5. Exodus Redux

Nejlepší úložiště Kodi, která stále fungují v roce 2019 Exodus ReduxDalší úložiště Genesis a Exodus, toto úložiště Kodi funguje velmi dobře, jakmile na vás’nainstaloval jsem ji úplně. Znovu přehrává obsah, který chcete, ve formátu, který je pěkně rozložen pro uživatele, ale musíte správně nastavit škrabky Lambda nebo vyhrát odkazy’t pull in. To lze provést v sekci nastavení přechodem na nástroje a výběrem poskytovatelů. Přestože je tento doplněk Kodi velmi dobrý, někteří uživatelé uvedli, že nedávno došlo ke zhroucení, takže na něj dejte pozor.

6. Movie Theatre Butter

Nejlepší úložiště Kodi, která stále fungují v roce 2019 Kino máslaToto je další funkční úložiště Kodi, které nabízí funkci kliknutí jedním kliknutím, takže se můžete automaticky připojit k nejlepšímu pracovnímu toku. Produkoval Diamond Wizard Repo’s aktualizovanou vidličkou od Incursions a má nadšenou skupinu uživatelů. Ty ne’nemusím používat funkci auto-play pro nalezení nejlepších odkazů - tam’s možnost ručně vybrat odkaz, který chcete, pokud chcete.

7. Nadřazenost

Nejlepší úložiště Kodi, která stále fungují v roce 2019 SupremacyDalší populární doplněk a jedno z pracovních úložišť Kodi, které upoutalo pozornost! Nabízí trochu všeho, co se uživatelům líbí, s televizí napříč různými kategoriemi, filmy, sportem, hrami a dalšími. Vy’Najdu obsah v SD, 3D a 4K HD. Podívejte se na kategorie, jako jsou filmy na jedno kliknutí, sady boxů, živé televizní pořady, 4K filmy a další. Opět platí, že ‘1 kliknutí’ Tato funkce automaticky vyhledá nejlepší dostupné odkazy pro HD nebo SD a přehraje požadovaný obsah automaticky as nejlepší kvalitou.

8. 13 Klauni

Nejlepší úložiště Kodi, která stále fungují v roce 2019 13 klaunů videaToto je další z pracovních úložišť Kodi, které nedávno nadšili vývojáři. Vy’Najdu širokou škálu kategorií, které pokrývají vše od karikatur a YouTube až po nejnovější filmy. Existuje spousta možností pro přizpůsobení nastavení a odkazy výchozí pro nastavení automatického přehrávání. Můžete však vybrat ručně ze dlouhého seznamu odkazů, pokud dáváte přednost a konfigurovat své preference v nástrojích (vyberte přehrávání a vyberte svůj adresář.) Opět je to jeden z doplňků Kodi, který funguje dobře, a je to’je populární.

Chraňte se - používejte VPN s Kodi

To’Je nutné zde přidat, že nemáme’• odmítnout sdílení nelegálního pirátského a autorsky chráněného materiálu. Doporučujeme našim čtenářům přístup k legitimnímu obsahu, který nemá’vystavit je riziku, že budou identifikovány úřady.

Je také důležité, abyste při průzkumu nejnovějších pracovních úložišť Kodi používali VPN a nainstalovali Kodi nebo jakýkoli doplněk.

Jak vás může VPN chránit při používání Kodi

VPN vás ochrání před podvody Kodi, špionáží nebo hackerstvím.

Uzavřením vaší IP adresy dobrá VPN zajistí, že vaše poloha a identita budou vždy soukromé. To vám umožní přístup k geo blokovanému obsahu. Například pokud’se nacházejí v Číně, Rusku nebo jiných zemích, které mají digitální cenzuru. Nebo pokud’ve Velké Británii a chcete vidět Netflix USA zdarma.

Stejně tak’To znamená, že vyhrál ISP nebo vládní agentura’t být schopen vidět vaše data a identifikovat vás. VPN zabraňují hackerům v přístupu k vaší poloze, identitě a datům a také vám umožňují bezpečně používat veřejné wifi.

NordVPN NordVPN 9.5 / 10 Bezchybné postupy v oblasti ochrany osobních údajů, pokročilé bezpečnostní funkce a spolehlivé funkce geodblokování dělají z NordVPN nesporného lídra v oboru. Ať už potřebujete cokoli, tato VPN vás pokryla - vše již od 3,49 $ / měsíc.

  • Vynikající zabezpečení
  • Skvělý seznam serverů
  • Úžasné pro Netflix
  • Dobré pro torrenting
  • Velmi snadné použití
  • Dostupné ceny

Pravidelně kontrolujeme nejnovější a nejlepší systémy VPN. Tak se ujistěte’chráněna a používejte pouze doporučené weby tím, že zůstanete ve spojení s naším webem, abyste získali nejnovější zprávy a informace!

Doporučené čtení:

Jak používat Kodi

Nejlepší VPN pro Kodi

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

46 + = 54