Nejoblíbenější pluginy Plex, které absolutně potřebujete


Plex je mediální server, který vám umožní uspořádat váš obsah do snadné a atraktivní knihovny, která’je přístupná odkudkoli na webu. To’je téměř dokonalý střed mezi iTunes a Spotify, protože umožňuje streamovat obsah z této knihovny z jakéhokoli zařízení, kde’nainstalovali Plex - ať už na počítači, Android nebo iOS. Je to proto, že obsah ve vaší knihovně je synchronizován s vaším vlastním prostorem na serveru Plex, což vám umožňuje kdykoli a odkudkoli přistupovat.

Proč používat pluginy pro Plex?

Pluginy Plex jsou důležité doplňky, které vám umožní přizpůsobit aplikaci Plex a také přidat další funkce. Se správnými zásuvnými moduly Plex můžete rozšířit možnosti standardního mediálního serveru Plex o přidávání různého obsahu, vytváření vzrušujících vizuálů, export knihovny do jiných uživatelů a mnoho dalších možností.

Samozřejmě, s tak velkým počtem pluginů pro Plex, vy’Často budu mít potíže s odfiltrováním průměrných z skutečně užitečných pluginů. Z tohoto důvodu jsme’Udělali jsme náš výzkum, abychom našli 15 pluginů Plex, které váš Plex nahradí.

Chraňte své pluginy Plex pomocí služby VPN

Použití VPN (Virtual Private Network) s pluginy Plex přináší spoustu výhod, které vám pomohou vylepšit vaše zkušenosti a udržet vás v bezpečí online. VPN funguje tak, že šifruje vaše data a skrývá vaši IP adresu, což vám pomůže udržet anonymní online, na webu nebo kdykoli’znovu připojen.

V rámci toho jsou VPN také skvělé v obcházení geobloků, přičemž určitý obsah nebo kanály jsou omezeny podle toho, ve kterém městě nebo zemi se nacházíte.

S VPN můžete tato omezení účinně obejít, což znamená, že jste’Dokážu vaše pluginy Plex plně využívat se všemi možnostmi. My’již jsem psal o nejlepších VPN řešeních pro Plex, ale můžeme bezpečně říci, že NordVPN bere dort kvůli jeho kombinaci funkcí, ceny, snadného nastavení a podpory pro Android, iOS, Mac a další.

NordVPN NordVPN 9.5 / 10 Bezchybné postupy v oblasti ochrany osobních údajů, pokročilé bezpečnostní funkce a spolehlivé funkce geodblokování dělají z NordVPN nesporného lídra v oboru. Ať už potřebujete cokoli, tato VPN vás pokryla - vše již od 3,49 $ / měsíc.

  • Vynikající zabezpečení
  • Skvělý seznam serverů
  • Úžasné pro Netflix
  • Dobré pro torrenting
  • Velmi snadné použití
  • Dostupné ceny

S ohledem na to, ať’s ponořte se do našich nejlepších pluginů pro seznam Plex, které bezpodmínečně potřebujete nainstalovat.

Nepodporovaný AppStore

První zastávkou na cestě za pluginem Plex by bylo získání pluginu Unsupported App Store. Na začátku vás’Většinu vašich pluginů si budu muset stáhnout z GitHubu. To prostě není’• uživatelsky přívětivý pro většinu lidí, takže vaším prvním krokem by měl být WebTools - což vám pak umožní přístup k nepodporovanému AppStore (UAS).

Nepodporovaný AppStore je stejně meta, jak získají pluginy: to’je plugin, který vám umožní získat více pluginů a repozitářů, zejména neoficiálních. Ještě lepší je, že vám umožní instalovat tyto pluginy s větší lehkostí, než umožňuje GitHub. Jak název napovídá, obsah hostovaný UAS nemá’Nemáte oficiální podporu od společnosti Plex, takže byste opravdu neměli ztrácet čas instalací tohoto na svého klienta Plex.

BitTorrent

jestli ty’visel jsem po internetu dost dlouho, abych věděl o Plexi, ty’S největší pravděpodobností jsem slyšel o BitTorrentu. Toto je legendární protokol P2P / torrenting, který umožňuje webovým surfařům stahovat legální a pirátský obsah od přelomu dvacátého století..

Naštěstí má BitTorrent svůj vlastní plugin pro Plex. To znamená, že drtivá většina obsahu dostupného prostřednictvím jakéhokoli jiného klienta BitTorrent je k dispozici pro streamování na Plexu pomocí tohoto pluginu. Ti, kteří jsou s protokolem dobře obeznámeni, to vědí’je hodně obsahu, proto je to tak’Je k dispozici pouze na neoficiálních kanálech.

IceFilms

IceFilms je do značné míry portál k široké škále volně přístupných filmů. Z tohoto důvodu se IceFilms setkal v posledních několika letech s mnoha právními problémy, zejména kvůli jeho spojení se společností Kodi. Zdá se však, že tyto překážky přežil a bude žít vidět další den.

Samozřejmě, IceFilms’ plugin pro Plex je jedním z lepších neoficiálních pluginů, protože poskytuje přístup k jeho velkému katalogu odkazů na filmové proudy HD. Nový obsah se přidává každý den a tam’s velkým množstvím zábavných malých B-filmů a hollywoodských trháků, které budou hrát při každé příležitosti velmi dobře.

Pod nulou

Zaměřeno na dav titulků, Sub-Zero je plugin pro Plex, který vám pomůže zajistit vás’t znovu narazit na běžné problémy s titulky. Tento plugin je docela skvělý na to, abyste se ujistili, že vaše zkušenost s účastí je skvělá.

Rozšiřuje se nejen na Plexu’s knihovnou průměrných titulků, ale také shromažďuje titulky z nejlepších 8 zdrojů, aby se vytvořila co možná nejlepší aproximace. 99% času, funguje to pokaždé, což je docela skvělý výsledek.

Sub-Zero pomáhá řešit ty nepříjemné problémy, které nadšenci často získávají: špatné hláskování, podivné závady a subs, které se synchronizují s filmem. Pokud je to něco, s čím se často setkáváte - a samozřejmě nenávidíte - důrazně doporučujeme, abyste pro Plex dostali Sub-Zero.

PřinestePopcorn

BringThePopcorn je podobný IceFilms, protože agreguje odkazy na streamované filmy a televizní pořady z celého internetu. Velký rozdíl mezi BringThePopcorn a IceFilms spočívá v tom, že BringThePopcorn má mnohem větší zadní katalog. V důsledku toho to není’t aktualizován s novými přírůstky tak často.

Zda je to dobrá nebo špatná věc, je zcela závislé na vašich preferencích. jestli ty’znovu se zajímáte o novější filmy, měli byste se ukojit BringThePopcorn for IceFilms. Fanoušci starších filmů se však mohou těšit z velkého množství obsahu dostupného prostřednictvím BringThePopcorn, který není k dispozici prostřednictvím jeho hlavního konkurenta..

To vše samozřejmě znamená, že BringThePopcorn je v šedé oblasti online obsahu a my’d ještě jednou doporučujeme použít VPN pro nejlepší ochranu online.

Demokracie teď

Democracy Now je oceňovaná zpravodajská show postavená na investigativní žurnalistice a nestranném přístupu k podávání zpráv. Když do Plex přidáte Democracy Now, bude snazší než kdykoli předtím dohnat každý živý přenos denního, hodinového programu.

Zatímco fanoušci a kritici by nazvali Democracy Now qiute progressive, tvůrci odmítnout tento termín. Vidíte to však, Democracy Now je skvělý způsob, jak dostat důležitou žurnalistiku a politický komentář přímo na Plex.

Transmogrify

Transmogrify je plugin Plex, který zobrazuje živé hodnocení Rotten Tomatoes pro filmy nebo televizní pořady. Poskytuje také odkazy na název’s profily IMDb, TMDb, Letterboxd a Trakt, chcete-li zjistit více informací. Proto při instalaci Transmogrify vás’Přidám se k výchozím funkcím Plexu, které jednoduše zobrazují přehled jednotlivých filmů nebo televizních pořadů.

Transmogrify také zobrazuje, zda si můžete film prohlédnout prostřednictvím svých současných kanálů Plex. Díky všem těmto funkcím je to šikovná malá aplikace, která může efektivně zefektivnit vaše uživatelské prostředí.

LiveLeak

LiveLeak je plugin Plex, který umožňuje nefiltrovaný necenzurovaný obsah přímo z front hlavních událostí po celém světě. I když se jedná o známou platformu, je také poměrně kontroverzní.

LiveLeak podporuje sílu občanské žurnalistiky, která často porušuje hranice toho, co’na YouTube. To často znamená, že obsah vás’Uvidíte, že LiveLeak je necenzurovaný a často nezaujatý přístup k zpravodajství, ke kterému mají uživatelé Plexu non-squeamish přístup pomocí pluginu LiveLeak.

Webisodes

Webisodes for Plex zaokrouhlí nové pořady z předplatného YouTube, Vimeo a Daily Motion na jeden kanál. Webisody také fungují s živými kanály HLS a kanály RSS, pokud existují odkazy na video soubory nebo pokud’je tam existující služba Plex URL.

To vše dělá z Webisodes skvělou možnost, jak zajistit, že vám žádný z těchto tří kanálů nikdy neunikne.

Updater knihovny

Library Updater pomáhá řešit jednu z nejvíce nepříjemných věcí na Plexu: nikdy se automaticky nenainstaluje (ani vás neinformuje) o nových verzích aktivních pluginů. Toto je místo, kde přichází Library Updater: nejen vás upozorní, když jsou aktualizace připraveny, plugin vás také přímo odkazuje na proces instalace.

Díky tomu Library Updater odstraňuje spoustu potíží, které obvykle přicházejí s nutností ruční instalace nových pluginů Plex.

Přívěsy IMDb

Docela přímočarý Plex plugin, IMDb Trailers dělá přesně to, co vy’d myslím, že by: vytvoří automaticky aktualizovanou knihovnu přívěsů, které jsou aktuálně k dispozici na IMDb. Protože populární filmová stránka je nejlepším zdrojem pro nové přívěsy, IMDb Trailers se stane šikovným doplňkem vašeho uživatelského zážitku Plex.

V kombinaci s Transmogrify’s hodnocení schopností, vy’Díky IMDb Trailers si budete moci plně porozumět novým populárním filmům.

Plex-Sync

Plex-Sync je plugin, který umožňuje synchronizovat obsah z vaší knihovny s jiným uživatelem. Jednou z hlavních funkcí Plexu je to, že vám poskytuje přístup k vaší knihovně obsahu z jakéhokoli zařízení, které má software Plex. Plex-Sync vám umožňuje rozšířit tuto schopnost na další uživatele, pokud mají přístup k vašemu účtu.

Ještě lepší je, že Plex-Sync umně zůstává daleko od území installP2P omezením počtu uživatelů, se kterými může Plex synchronizovat. Takže pokud vy a vaši kamarádi chcete mít filmovou noc, ale můžete’nechat to dokola’s místem, Plex-Sync jste se vztahuje.

Tautulli

Tautulli je praktický plugin pro ty uživatele, kteří rádi chápou, co se děje s jejich mediálními servery Plex. Umožňuje zobrazit statistiky o používání Plexu a také získat oznámení a další související funkce.

To je zvláště užitečné, když vy’Sdíleli jsme váš server Plex s ostatními a chcete pochopit, jak si tito diváci užívají váš obsah, jaký obsah’znovu si užívat a porozumět dobám sledování a dalším souvisejícím statistikám.

Tautulli vám umožní vložit všechna tato data do užitečných a snadno strávitelných grafů. Vy’Také budete mít možnost dostávat oznámení o důležitých událostech, jako je video spuštěno, pozastaveno, zastaveno atd. a řídit, kolik lidí má přístup k vašemu serveru Plex.

Plex Export

PlexExport je plugin Plex, který vytváří soubor HTML všeho ve vaší knihovně. To vám pomůže předvést, jaký obsah aktuálně máte v knihovně, ať už pro vlastní záznamy, nebo předvést ostatním.

Zatímco Tautulli je o analýze vašich dat pro sebe, Plex Export podporuje sdílení HTML stránky s kýmkoli bez nutnosti přístupu k původnímu Plex serveru. S Plex Export, vy’Také si budete moci líně načítat obrázky jako vy’znovu se posouvejte dolů, živý filtr v každé sekci a získejte další informace o každé položce.

Úplné filmy na Reddit

Full Movies on Reddit je plugin, který umožňuje přístup k Reddit’s rozšiřující úložiště úplných filmů. Mít plugin zaměřený na to znamená, že’Budete moci mít vždy aktuální odkazy pro streamování filmů. Full Movies on Reddit vám proto ušetří úkol prohledávání platformy poskytnutím všech aktualizovaných odkazů přímo v klientovi Plex..

Samozřejmě by nemělo být řečeno, že používání Full Films na Reddit vás může přistát v horké vodě, takže my’d Doporučujeme nejprve získat VPN.

Získejte to nejlepší z Plexu s těmito pluginy

Náš seznam 15 nejlepších pluginů Plex vám pomůže skutečně předvést funkce výkonného mediálního serveru. Se správnými zásuvnými moduly, vy’Budete moci nejen streamovat svůj oblíbený obsah ze serveru, ale také vy’Rovněž budete moci získat živé kanály, které zcela nahradí aplikace jako Sling nebo Netflix.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2