Špičkové ceny aprílových bláznov z oblasti IT a technológií


aprílový žart’s Deň oficiálne prešiel tech. Každý rok preberá kancelária a dokonca aj domácnosť čoraz viac online alebo technologických žartov. Výsledkom je, že najlepšie smeje sa v súčasnosti určite v blízkosti počítača alebo smartfónu.

Keď sa na obzore objavujú oficiálne denné žarty, pozrime sa na neškodnú technickú zábavu, ktorú môžete mať so svojimi priateľmi a blízkymi 1. apríla tohto roku..

Zostavte si svoje vlastné správy & rdquo; strana

1. Zostavte si svoj vlastný “správy” strana

Tento žart možno vykonať iba u priateľa alebo člena rodiny, s ktorým zdieľate počítač, alebo u priateľa, ktorého počítač máte prístup. Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete webovú stránku skopírovať a zdanlivo upraviť v prehliadači. Tieto zmeny, samozrejme, zvíťazili’neovplyvní to, čo vidia všetci ostatní používatelia webu, a pri navigácii zo stránky nezostanú na svojom mieste, ale určite môžete zmeniť vzhľad toho, čo je vidieť na obrazovke, pokiaľ ‘strana’ je ponechané otvorené.

To znamená, že si môžete vziať oficiálnu stránku správ, napríklad domovskú stránku BBC, a zmeniť správy tak, aby ste povedali čokoľvek chcete. Existujú dva hlavné spôsoby, ako to dosiahnuť. Zmeňte aktuálne spravodajské príbehy alebo ich nechajte na mieste, ale zmeňte fotografie, ktoré ich sprevádzajú. Novinový článok o mužovi zatknutom pre neslušné odhalenie?

Prečo nezmení mugshot na fotku svojho priateľa’s otcom? A čo ten, kde bola tvoja mama chytená krádežou na CCTV? Požadovaný efekt bude mať iba pridanie akéhokoľvek starého rodinného obrázka do spravodajského príbehu.

Zasaďte záhradu & ldquo; v klávesnici

2. Rastlina a “záhradné” v klávesnici

Tento veľmi vynikajúci apríl 1. žart vyžaduje starostlivé plánovanie. vy’Potrebujem prístup k vášmu priateľovi’s klávesnicou a trochu času. Začnite zdvihnutím krytu z klávesnice a vyplnením medzier medzi klávesmi vlhkým (ale nie mokrým) hodvábnym papierom. Potom tkanivo prikryte žerucha. Ako si všetci pamätáme na školských projektoch, Řeřicha rýchlo rastie a môže začať pučať do 24 hodín. Ak to dobre plánujete, zelené klíčky by sa mali začať objavovať medzi listami ráno v aprílový deň bláznov!

Zmena skratiek v slovníku iOS

3. Zmeňte skratky v slovníku iOS

Ak máte prístup k svojmu priateľovi’Vďaka smartfónu to môže mať naozaj veselé efekty. Zmena nastavení skratiek v systéme iOS ovplyvní to, čo sa prejaví v automatickom korekcii. Ísť do nastavenie, potom všeobecný, klávesnica, a Pridajte novú skratku. Odtiaľto môžete vytvárať nové odkazy zadaním slov, ktoré pravidelne používajú, a predstieraním, že sú skratkami pre iné slová. Napríklad nastaviť LOL ako skratku pre “milovník mokasín.” To znamená, že zakaždým, keď píšu LOL, jej príjemca dostane správu, ktorá hovorí, že Lover of Loafers.

Môžete to urobiť tak efektívnym, ako chcete. to’Je tiež možné zmeniť automatické opravy slov v aplikácii Word alebo Dokumenty Google.

Zmeňte šetrič obrazovky na modrú obrazovku smrti

4. Zmeňte šetrič obrazovky na modrú obrazovku smrti

my’všetci trpeli tzv “Modrá obrazovka smrti” (BSOD) predtým. to’s touto znepokojujúcou modrou obrazovkou, ktorá nám hovorí, že sa niečo stalo s naším počítačom so systémom Windows vážne. Neustále to znamená vyzváňanie IT a prijímanie obťažovanej návštevy jedného z tímov oddelenia IT. Zmena vášho priateľa alebo spolupracovníka’s šetrič obrazovky na snímke BSOD, bude znamenať zakaždým, keď šetrič obrazovky kopy, “Modrá obrazovka” sa objaví a pošle ich žilami strach, až sa ich samozrejme dotknú myši.

Blokujte weby vo vašej sieti VPN

5. Blokujte weby vo vašej sieti VPN

Ak má vaša rodina sieť VPN (Virtual Private Network) a vy ste práve náhodou správcom svojej siete, prečo ich na tento deň blokovať zo svojich obľúbených webových stránok. Blokovanie tínedžerov z Instagramu, manželov zo športu BBC alebo vaša manželka z maloobchodných webov môžu mať rovnaký veselý efekt.

Na deň môžete blokovať aj jednotlivcov - aj keď môžete mať na rukách nejaké nahnevané tínedžerky.

& Ldquo, Freeze-rdquo; ich plochu

6. “Zmraziť” ich plochu

Funguje to na smartfónoch aj na PC. Urobte snímku obrazovky svojho priateľa’s pracovnou plochou, keď budete mať šancu, a potom pomocou tohto obrázka vytvorte novú tapetu pracovnej plochy. Funguje to iba vtedy, ak odstránite aj ich skutočné skratky a skryjete ich panel úloh. Sledujte, ako sa snažia zasiahnuť aplikácie a skratky, ktoré tu nie sú’naozaj tam.

Na rozdiel od vyššie uvedených falošných “Modrá obrazovka smrti.” tento čas trvá na vyriešenie a môže priniesť oveľa väčšiu veselosť a dúfajme, že bude volať do IT, čo povedie k najrôznejším rozpakom.

Zmeňte svoje e-mailové meno Google

7. Zmeňte svoje e-mailové meno Google

Zmeňte meno, ktoré sa zobrazí, keď priateľ pošle e-mail. Môžete to urobiť v nastaveniach pošty Google. Nech je to hlúpe, zábavné alebo jednoducho poburujúce, ale nezabudnite, že ak použijú túto e-mailovú adresu na odosielanie vážnych pracovných e-mailov, môže to mať pre nich katastrofálne následky..

Zmeňte ich tón zvonenia

8. Zmeňte ich tón zvonenia

to’je skutočne ľahké zmeniť vyzváňací tón, najmä ak máte čas na rýchle zaznamenanie a zmenu na niečo skutočne prispôsobené. Môžete dokonca získať svojho priateľa’s mamkou povedať celé meno a nahrať nahrávku svojmu priateľovi’s telefónom?

Celkom pomenované rozprávanie od ich matky je viac ako pravdepodobné, že pošle chvenia po ich chrbte. Ak nie… prd niekoho zvuky?

Niekoľko ďalších nápadov

9. Niekoľko ďalších nápadov

Vedeli ste, že môžete zmeniť aj nastavenia na monitore počítača, aby bolo všetko hore nohami? Alebo môžete zmeniť nastavenia myši tak, aby sa pomocou kurzora poslala kurzorová slučka?

Prípadne pripojte USB k bezdrôtovej myši, ale normálnu myš nechajte na obvyklom mieste. Sledujte spad, keď ovládate ich kurzor a snažia sa porozumieť tomu, čo sa deje.

Žart správy

10. Žart správy

Ak nie’Nemám čas alebo kreativitu, aby si prišiel s vlastným online alebo tech-založeným žartom, potom jednoducho nájdi dobrého aprílového blázna’s novinkou a pošlite ju priateľom alebo milovaným. Každý rok každý seriózny spravodajský kanál, či už je to internet BBC, poručník alebo telegraf, vytvára jeden falošný príbeh, ktorý publikuje medzi skutočnými správami.

Ak sa 1. apríla ocitnete hore, mali by ste ho nájsť a dokonca by ste mali byť schopní dohnať priateľov tak, že im pošlete odkaz na tento odkaz skôr, ako’dokonca som si uvedomil, aký je deň.

YouTube žart starej školy

11. YouTube žart starej školy

Ak si myslíte, že najlepšie žarty sú stále tie staré ... vedro vody nad dverami, tarantula v sušienkovej plechovke alebo vražedné klaunky číhajúce v tieni, tak prečo nefilmovať žart a nahrať ho na YouTube. Ak potrebujete inšpiráciu, YouTube je už domovom tisícok vynikajúcich aprílových žartov.

Rovnako ako u všetkých žartov apríla, určite nezabudnite’riskujete, že sa vaši priatelia alebo členovia rodiny dostanú do skutočných problémov, či už je to tak’s v práci alebo dokonca so zákonom. Pokiaľ rozumiete hraniciam toho, čo je prijateľné, určite si môžete užiť trochu zábavy s niektorými z týchto online alebo technologických žartov namiesto tradičných trikov Aprílového blázna v tomto roku..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

33 − = 29