Špičkové žerty dubnových bláznů v oblasti IT a technologií


Blázen dubna’Den byl oficiálně pryč tech. Každý rok přebírá kancelář a dokonce domov stále větší množství online žertů. Výsledkem je, že nejlepší smích v těchto dnech je rozhodně třeba mít u počítače nebo smartphonu.

Vzhledem k tomu, že na obzoru se vynořují oficiální svátky, podíváme se na některé neškodné technické zábavy, které můžete mít se svými přáteli a blízkými 1. dubna tohoto roku.

Vytvořte si své vlastní zprávy & rdquo; stránka

1. Vytvořte si vlastní “zprávy” stránka

Tento žert může být proveden pouze u přítele nebo člena rodiny, s nimiž sdílíte počítač, nebo přítele, k jehož počítači máte přístup. Existuje řada způsobů, jak můžete webovou stránku zkopírovat a zdánlivě upravit v prohlížeči. Tyto změny samozřejmě vyhrály’neovlivní to, co vidí každý jiný webový uživatel, a při navigaci ze stránky nezůstanou na svém místě, ale určitě můžete změnit vzhled toho, co je vidět na obrazovce, dokud bude ‘stránka’ je ponecháno otevřené.

To znamená, že si můžete vzít oficiální zpravodajskou stránku, například domovskou stránku BBC, a změnit zprávy tak, aby řekly, co chcete. K tomu jsou dva hlavní způsoby. Buď změňte skutečné zpravodajské příběhy, nebo nechte příběhy na místě, ale změňte fotografie, které je doprovázejí. Novinový článek o muži zatčeném pro neslušné odhalení?

Proč nezměnit mugshot na obrázek svého přítele’je táta? A co ten, kde byla vaše máma chycena krádeže na CCTV? Pouze přidání jakéhokoli starého rodinného obrázku do zpravodajského příběhu bude mít požadovaný efekt.

Založte zahradu & rdquo; v klávesnici

2. Rostlina a “zahrada” v klávesnici

Tento velmi vynikající duben 1. žert vyžaduje pečlivé plánování. Vy’Budu potřebovat přístup ke svému příteli’s klávesnicí a trochu času. Začněte zvedáním krytu z klávesnice a vyplněním mezer mezi klávesami vlhkým (ale nikoli mokrým) hedvábným papírem. Poté tkáň zakryjte křenovými semínky. Jak si všichni pamatujeme ze školních projektů, Řeřicha roste rychle a může začít klíčení za 24 hodin. Pokud to dobře plánujete, zelené výhonky by se měly začít objevovat mezi písmeny ráno v dubnový den bláznů!

Změňte zástupce ve slovníku iOS

3. Změňte zástupce ve slovníku iOS

Pokud máte přístup ke svému příteli’s chytrým telefonem, může to mít opravdu některé veselé efekty. Změna nastavení zástupce v systému iOS ovlivní to, co se objeví v automatickém opravení. Jít do Nastavení, pak Všeobecné, Klávesnice, a Přidat novou zkratku. Odtud můžete vytvářet nové zkratky zadáním slov, která pravidelně používají, a předstíráním, že jsou zkratkami pro jiná slova. Například nastavit LOL jako zástupce pro “milovník mokasínů.” To znamená, že pokaždé, když píšou LOL, obdrží jejich příjemce zprávu, která říká Lover of Loafers.

Můžete to učinit tak působivým, jak chcete. To’Je také možné změnit automaticky opravená slova v aplikaci Word nebo Dokumenty Google.

Změňte svůj spořič obrazovky na modrou obrazovku smrti

4. Změňte svůj spořič obrazovky na modrou obrazovku smrti

My’všichni trpěli tzv “Modrá obrazovka smrti” (BSOD) dříve. To’Je to znepokojující modrá obrazovka, která nám říká, že se náš počítač se systémem Windows vážně pokazil. To vždy znamená vyzvánění IT a přijímání otrávené návštěvy od jednoho z týmu oddělení IT. Změna přítele nebo spolupracovníka’s spořič obrazovky na snímek BSOD, bude znamenat pokaždé, když spořič obrazovky kopne, “Modrá obrazovka” objevují se, vysílají jim žíly, až se jejich myši samozřejmě dotknou.

Blokujte weby ve vaší síti VPN

5. Blokujte weby ve vaší VPN

Pokud má vaše rodina VPN (virtuální privátní síť) a vy jste právě náhodou správcem vaší sítě, proč je neblokovat ze svých oblíbených webových stránek na celý den. Blokování dospívajících z Instagramu, manželů z BBC sportů nebo vaší manželky z maloobchodních webů může mít stejný veselý účinek.

Můžete dokonce zablokovat jednotlivce na celý den - i když můžete mít naštvané rozhněvané teenagery.

& ldquo; Freeze & rdquo; jejich desktop

6. “Zmrazit” jejich desktop

Funguje to na chytrých telefonech i počítačích. Udělejte screenshot svého přítele’s plochu, když budete mít šanci, a pak použijte tento obrázek tím, že to bude jejich nová tapeta na ploše. Funguje to pouze tehdy, pokud také odstraníte jejich skutečné zástupce a skryjete jejich hlavní panel. Sledujte, jak se snaží zasáhnout aplikace a zkratky, které nejsou možné’opravdu tam.

Na rozdíl od výše uvedených falešných “Modrá obrazovka smrti.” toto zabere chvilku, než se vyřeší a může přinést mnohem širší veselí a snad i volání do IT, které povede k nejrůznějším rozpakům.

Změňte své e-mailové jméno Google

7. Změňte své e-mailové jméno Google

Změňte jméno, které se objeví, když přítel pošle e-mail. Můžete to provést v nastavení pošty Google. Ať je to hloupé, vtipné nebo prostě pobuřující, ale mějte na paměti, že pokud tuto e-mailovou adresu používají k odesílání závažných pracovních e-mailů, mohlo by to pro ně mít katastrofální účinky..

Změňte svůj vyzváněcí tón

8. Změňte vyzváněcí tón

To’je opravdu snadné změnit vyzváněcí tón, zejména pokud máte čas na rychlé nahrávání a změnit ho na něco skutečně přizpůsobeného. Můžete dokonce získat svého přítele’s mámou říct celé jméno a nahrát nahrávku svému příteli’s telefonem?

Úplně pojmenované vyprávění od jejich matky je více než pravděpodobné, že pošle otřesy po jejich páteři. Pokud ne… prd nikoho?

Několik dalších nápadů

9. Několik dalších nápadů

Věděli jste, že můžete také změnit nastavení na displeji počítače tak, aby bylo vše vzhůru nohama? Nebo že můžete změnit nastavení myši tak, aby se pomocí ní poslala smyčka kurzoru?

Případně připojte USB pro bezdrátovou myš, ale nechte normální myš na obvyklém místě. Sledujte spad, jak ovládáte jejich kurzor, a snaží se pochopit, co se děje.

Žert novinky

10. Žert novinky

Pokud ne’nemám čas nebo kreativitu, abys přišel s tvým vlastním online nebo tech-založeným žertem, pak prostě najdi dobrého dubnového blázna’s novinkou a pošlete ji příteli nebo milovanému. Každý rok každý seriózní zpravodajský kanál, ať už je to BBC, Strážce nebo Telegrafovat, produkuje jeden falešný příběh, který publikují mezi skutečnými zprávami.

Pokud se ocitnete vzhůru brzy 1. dubna, měli byste být schopni to najít, a dokonce byste mohli být schopni chytit přátele vysláním odkazu na něj dříve, než’dokonce jsem si uvědomil, jaký je den.

YouTube žert staré školy

11. YouTube žert staré školy

Pokud si myslíte, že nejlepší žerty jsou stále ty staré ... kbelík s vodou nad dveřmi, tarantule v sušenkové plechovce nebo zabijáci klaunů číhajících ve stínu, tak proč nefilmovat svůj žert a nahrát ho na YouTube. Pokud potřebujete inspiraci, YouTube je již domovem tisíců vynikajících dubnových žertů.

Stejně jako u všech žertů dubnových bláznů, nezapomeňte’r riskujete, že se vaši přátelé nebo členové rodiny dostanou do skutečných potíží, ať už je to tak’s v práci nebo dokonce se zákonem. Dokud pochopíte hranice toho, co je přijatelné, můžete si určitě užít trochu zábavy s některými z těchto online nebo tech žertů letos místo tradičních dubnových triků.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 + = 58