VPN Black Friday deal 2019


Piatok 29. novembra je Čierny piatok, a to’je hneď po Deň vďakyvzdania. Tento magický deň zliav a úspor sa týka aj odvetvia VPN. Takže bez ďalších zmien je tu päť najlepších ponúk VPN zo všetkých obchodov v Čierny piatok 2019.

značka cena Rating
NordVPN.com $ 3,49 9.6
ExpressVPN.com $ 8,32 9.3
CyberGhostVPN.com $ 2,75 9.1
Surfshark.com $ 1.99 9.4
Astrill.com $ 10.00 8.9

5 najlepších ponúk VPN pre Čierny piatok 2019

Pripútajte sa a držte čeľusť, pretože by mohla klesnúť tak nízko, ako sú ceny v našom zozname najlepších ponúk VPN Black Friday Friday 2019. Zahŕňame iba tie najlepšie služby, ktoré sme’nebojte sa odporučiť začiatočníkom aj skúseným používateľom VPN.

A ak už máte niektorú z týchto služieb nižšie, zistite, či by sa predĺženie predplatného teraz pomocou dohody Čierny piatok nestalo’Nebude to lepšia voľba ako čakať do posledného dňa - tieto cenové plány nie sú’t dostať akékoľvek lacnejšie!

1. Obchod NordVPN Čierny piatok 2019

−83% + 3 mesiace zadarmo + NordLocker3 extra mesiace + 83% z trojročného plánu + aplikácia NordLockerZískajte trojročný plán s 83% zľavou a získajte ďalšie 3 mesiace plus šifrovanie súborov NordLocker.Získajte dohodu

Spoločnosť NordVPN je vtedy, keď bezpečnosť online na najvyššej úrovni spĺňa primeranú cenu. Prinajmenšom čo sa týka obchodov, vrátane Čierneho piatku, spoločnosť NordVPN určite vie, ako má ísť všetci von. Práve teraz’ponúka 3-ročnú exkluzívnu ponuku za 3,49 USD mesačne plus 3 mesiace zadarmo. Za 125,64 dolárov účtovaných každé tri roky môžete chrániť svoje súkromie online pomocou jednej z najlepších služieb VPN na trhu a tiež získať aplikáciu na šifrovanie súborov NordLocker (v hodnote 312 USD)..

Máte už záujem? NordVPN má vynikajúce bezpečnostné funkcie, úhľadné aplikácie a možnosť platiť anonymne. To všetko s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Ak chcete hlbšie vyšetriť spoločnosť NordVPN, prečítajte si našu recenziu spoločnosti NordVPN.

* 3 roky za 3,49 $ mesačne + 3 mesiace zadarmo + NordLocker - ušetríte 83%

2. Dohoda ExpressVPN Čierny piatok 2019

-35% ExpressVPN 1-ročný plán riešeniaUložte 35% na 1-ročný plán plánu s touto špeciálnou dohodou.Získajte dohodu

Chýbajúca ponuka ExpressVPN Čierny piatok by bola vážnou chybou. To vám umožní ušetriť viac ako 55 dolárov, čo predstavuje 6 ďalších mesiacov predplatného. Ak ty’Ak hľadáte špičkové rýchlosti a vynikajúcu bezpečnosť, môžete teraz prestať posúvať tento zoznam.

ExpressVPN prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí, takže ak zmeníte názor, môžete získať vrátenie peňazí bez porušenia potu.

Viac informácií o # 1 VPN nájdete v našej recenzii ExpressVPN.

* 1 rok za 8,32 USD mesačne - ušetrite 35%

3. Dohoda CyberGhost Black Friday 2019

−79% CyberGhost 1-ročný plán obchodUložte 79% na 1-ročný plán s touto špeciálnou dohodou.Získajte dohodu

Keďže Čierny piatok čakal pri dverách, CyberGhost sa zbláznil cenami. Táto vynikajúca sieť VPN je teraz k dispozícii za neuveriteľných 2,75 dolárov mesačne, za prvý rok sa účtuje 33 dolárov, potom ročne 66 dolárov. že’až 79% zľava.

CyberGhost je stále jednou z mála prémiových sietí VPN, ktoré ponúkajú bezplatnú skúšobnú verziu. To znamená, že si môžete pozrieť všetky jeho funkcie na jeden deň bez zadania platobných údajov. Pamätajte tiež, že ak ste’ak nie ste spokojní, máte 45 dní na podanie žiadosti o vrátenie platby.

Nezabudnite tiež skontrolovať našu recenziu CyberGhost pre viac informácií.

* 1 rok za 2,75 USD mesačne - ušetríte 79%

4. Surfshark VPN Čierny piatok 2019 obchod

−85% + 3 mesiace zadarmo3 extra mesiace zadarmo + 85% zľava z dvojročného obchodného plánuZískajte 3 mesiace zadarmo okrem svojho 85% zľavneného dvojročného plánu pomocou tejto špeciálnej ponuky.

Aj keď môže byť Surfshark najmladšou sieťou VPN v tomto zozname, už ponúka veľa serverov a umiestnení, veľkú rýchlosť, žiadny limit simultánneho pripojenia a veľa ďalších dobrôt. Prečítajte si našu recenziu Surfshark, ak stále nemáte’neverte nám!

Na tento Čierny piatok môžete teraz získať Surfshark’s 2-ročný plán na pouhých 1,99 dolárov mesačne alebo 47,76 dolárov účtovaných každé dva roky plus tri mesiace zadarmo. že’Je to neuveriteľných 85% zo základnej mesačnej ceny 11,95 dolárov. Akékoľvek otázky, prečo to považujeme za jeden z najlepších obchodov s čiernym piatkom VPN?

Nakoniec, don’nezabudnite na 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu v App Store a Google Store a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

* 2 roky za 1,99 $ mesačne + 3 mesiace zadarmo - ušetríte 85%

5. Dohoda Astrill VPN Black Friday 2019

−50% Astrill VPN 1-ročný plán obchodUložte 50% na 1-ročný plán s touto špeciálnou dohodou.Získajte dohodu

Chcete zaplatiť polovicu sumy za rovnakú špičkovú sieť VPN? Potom Astrill’s obchod Čierny piatok 2019 je šitý na mieru práve pre vás. Výberom si to môžete’Ušetrite 120 dolárov, čo je veľa, najmä ak máte’so sídlom v Ázii, kde má Astrill skutočne silnú prítomnosť.

Astrill je prvou zo všetkých najlepších VPN a bohužiaľ nie’t zahrnúť záruku vrátenia peňazí, ak nie’Nepočítajte to pre používateľov systému Android v Severnej Amerike a Európe. Ale stále sme to nemohli’• Vynechajte to z dôvodu jeho vynikajúcej bezpečnosti, rýchlostí a aplikácií bohatých na funkcie.

Tí, ktorí hľadajú viac informácií, by si mali skontrolovať našu recenziu Astrill VPN.

* 1 rok za 10,00 $ mesačne - ušetríte 50%

Prečo potrebujete VPN

Nemáme’netvrdím to’nie je možné používať web bez ochrany VPN - to’nie je dostatočne bezpečný alebo dostatočne súkromný. S technológiou dnes, ISP (Poskytovatelia internetových služieb), vlády, orgány a počítačoví zločinci môžu relatívne ľahko dohliadať na používateľov a ich webovú komunikáciu. Hlavnou myšlienkou celého odvetvia VPN je ochrana základných občianskych práv na súkromie, slobodu informácií a prejavu.

Takže my’Zhromaždili sme veľa dôvodov, prečo je vhodné používať VPN:

  • Aby ste zabránili čítaniu online komunikácií, ako je poskytovateľ internetových služieb, vláda alebo zločinci
  • Prístup k cenzurovaným a geograficky blokovaným webovým stránkam alebo obsahu, vrátane Netflixu, BBC iPlayeru, Hulu, YouTube a Facebooku
  • Chráňte seba a svoju online aktivitu, keď ste pripojení k nezabezpečenému verejnému wifi hotspotu
  • Chráňte sa pred cielenou a prispôsobenou reklamou tretej strany
  • Na udržanie vášho súkromia pri zapojení sa do zdieľania súborov P2P a torrentingu
  • Chráňte svoju totožnosť, keď ste’znovu aktivista alebo novinár
  • Ak chcete pracovať mimo lokality a mať prístup k firemným serverom, databázam a webom
  • Prístup k bankovému účtu zo zahraničia

Aj keď ktorýkoľvek z týchto dôvodov je dostatočný na to, aby ste mohli začať používať VPN, zastrešujúcou témou je bezpečnosť anonymného online v digitálnom svete, v ktorom sa súkromie stáva viac privilégiom ako základné občianske právo..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24 − 18 =