CyberGhost se nepřipojuje


CyberGhost nabízí jednu z největších služeb VPN na světě, kterou miliony uživatelů důvěřují, že splní jejich požadavky na soukromí. To’s vysoce hodnocenými odborníky na bezpečnost na celém webu, včetně naší recenze CyberGhost. Ale když se věci obvykle připojují hladce hladce, měli byste očekávat, že se problémy s připojením občas setkají.

Příčina někdy leží ve vaší VPN příliš hluboko’s jádrem k jeho odstranění pomocí odstraňování problémů. Proto by uživatelé v určitých lokalitách mohli vyzkoušet podobnou službu, například NordVPN, aby zůstali problémy s připojením.

V tomto článku jsme’Poskytli jsme široký seznam příčin problémů s připojením CyberGhost a některá velmi přímá řešení pro obnovení připojení VPN.

Obecné důvody, které brání připojení VPN

To’Nikdy není zajímavé zjistit, že vaše VPN se odmítá připojit z neznámých důvodů. Kromě zbytečných bolestí hlavy, které to přináší, vy’Určitě ztratím ochranu a další výhody používání VPN po dobu vašeho problému s připojením. My’Poskytl jsem stručný přehled některých nejčastějších důvodů, které obecně mohou bránit jakékoli síti VPN v připojení níže.

Omezení VPN

Omezení VPNMnoho vlád na celém světě ztěžuje fungování sítí VPN ve svých zemích. jestli ty’Pokud se chystáte navštívit některou z těchto zemí nebo se chystáte navštívit některou z těchto zemí, měli byste se ujistit, že váš poskytovatel VPN tam spolehlivě pracuje a dodržovat jejich pokyny pro připojení k jejich serverům v zemi..

Chyby s operačním systémem

Někdy vám mohou chyby ve vašem operačním systému bránit v úspěšném připojení k VPN. I když by to obvykle bylo mimo vaši kontrolu, měli byste nejprve zkontrolovat, zda byla poskytnuta aktualizace k opravě těchto chyb, nebo se poraďte s poskytovatelem VPN o alternativních způsobech připojení.

Zastaralé verze aplikace

Pokud svou aplikaci VPN pravidelně neaktualizujete, přijde čas, kdy poskytovatel nebude vaši aktuální verzi nadále podporovat nebo nebude moci se z bezpečnostních důvodů připojit. Pokud máte velmi starou aplikaci VPN, měli byste v ideálním případě aktualizovat na nejnovější verzi, než se pokusíte o postup při řešení problémů.

Neplatné přihlašovací údaje

To je další důvod, proč se VPN nemusí připojit. Pokud platnost vašeho předplatného vypršela nebo váš stávající plán nemá přístup k serveru, který máte’při pokusu o připojení se budete pravděpodobně setkat s problémy. Měli byste to zkontrolovat’znovu zadejte správné přihlašovací údaje pro VPN a také k jakým dalším funkcím máte přístup.

Běžné problémy ovlivňující připojení CyberGhost a jejich řešení

Běžné problémy ovlivňující připojení CyberGhost a jejich řešení

Níže jsou uvedeny některé z příčin problémů s připojením CyberGhost a také věci, které můžete udělat, aby vaše VPN znovu fungovala. I když připouštíme, že seznam všech věcí, které by se mohly s vaší CyberGhost VPN VPN pokazit, by mohl být nekonečný,’Sestavil jsem nejpopulárnější důvody níže.

Problémy související s antivirem nebo bránou firewall

Konflikty způsobené přítomností antivirového programu a softwaru CyberGhost na stejném zařízení mohou bránit fungování sítě VPN. To není neobvyklé, protože bylo známo mnoho antivirových programů a bran firewall, které brání VPN v účinném fungování.

Řešení

Následující řešení by vám měla v ideálním případě pomoci tento problém vyřešit.

  1. Pozastavte nebo zakažte program Antivirus nebo Firewall.
  2. Přidat CyberGhost.exe, Service.exe, a OpenVPN.exe do seznamu výjimek v programu Firewall nebo Antivirus. Přestože kroky potřebné k přidání do seznamu výjimek se budou v jednotlivých programech lišit, můžete’d tuto možnost nejpravděpodobněji najdete přechodem na Nastavení nebo Pokročilá nastavení z programu Firewall nebo Antivirus.

Problémy s účtem CyberGhost

Před provedením jakýchkoli postupů pro řešení problémů si musíte být jisti, že vaše problémy s připojením CyberGhost nejsou výsledkem vašich předplatných nebo pověření účtu.

Řešení

Řešení tohoto problému s připojením je docela jednoduché. První věc, kterou musíte udělat, je zajistit vám’znovu zadejte správné přihlašovací údaje pro svůj účet CyberGhost. Měli byste také zkontrolovat, zda je vaše předplatné stále platné a zda máte přístup k povoleným funkcím nebo serveru’znovu se pokouším připojit.

Problémy se serverem

Problémy se serverem mohou nastat z různých důvodů, včetně výpadků a přeplnění. I když to není’Pokud se jedná o problém, který se s CyberGhostem vyskytuje pravidelně, protože poskytovatel má k dispozici tisíce serverů, je známo, že k tomu dochází občas.

Řešení

Pokud vás server’Pokud se nyní pokoušíte připojit, právě nefunguje nebo se vám nepodaří získat přístup na web, můžete to snadno opravit přepnutím na jinou. Naštěstí CyberGhost nabízí přes tři tisíce serverů po celém světě.

Další problémy s kompatibilitou systému

Další problémy s kompatibilitou systému

Kromě problémů s firewallem a antivirovými programy bylo CyberGhostu známo, že má nějaké problémy s připojením, pokud ano’byly nainstalovány spolu s určitými aplikacemi, jako jsou Malwarebytes. Je známo, že počítačové počítačové aplikace jsou v minulosti v konfliktu s CyberGhostem.

Další kontrolou kompatibility systému, kterou byste měli provést, je váš počítač nebo zařízení’s datum a čas. Nesprávné datum / čas zařízení bude mít nakonec za následek konflikty, protože data na SSL certifikátech poskytovaná servery CyberGhost při pokusu o přihlášení nemusí odpovídat.

Nelze zastavit připojení? Přepněte se na NordVPN - službu s nejspolehlivější serverovou flotilou. Získejte NordVPN

Řešení

Tyto problémy můžete snadno vyřešit pomocí;

  1. Úplné odebrání podezřelé aplikace i CyberGhost z počítače nebo zařízení a provedení nové instalace pouze aplikace CyberGhost VPN.
  2. Okamžitá oprava zařízení’s datum, čas a region. To by mělo pomoci zajistit, že se můžete úspěšně přihlásit ke svému účtu CyberGhost bez konfliktů SSL.

Problém se systémem Windows 10

Problém se systémem Windows 10Mnoho uživatelů CyberGhost se systémem Windows 10 na svých počítačích bylo v minulosti obtížné se připojit. Tento problém je běžný u programů, které používají součásti, které se při upgradu na systém Windows 10 mírně nebo úplně změnily.

Řešení

jestli ty’máte znovu problémy s připojením aplikace CyberGhost VPN v systému Windows 10’Musím podniknout následující kroky.

  1. Restartujte váš počítač.
  2. Nainstalujte všechny dostupné aktualizace systému Windows. To by mělo ideálně vyřešit váš problém’pokud to je příčina.
  3. Zakažte programy Firewall a Antivirus.
  4. Odinstalujte CyberGhost pomocí odinstalačního programu nebo z ovládacího panelu.
  5. Znovu nainstalujte novou kopii CyberGhost.

Tyto kroky by měly pomoci vyřešit vaše problémy s připojením CyberGhost, pokud jsou’s v důsledku chyb v systému Windows 10.

Závěrečné myšlenky

To do značné míry pokrývá nejčastější problémy, které můžete najít při pokusu o připojení k CyberGhost VPN a jak je vyřešit. Měli byste však poznamenat, že restartování zařízení nebo přeinstalování nové kopie CyberGhost VPN obvykle povede k tomu, že’snaží se připojit. jestli ty’Pokud se po několika pokusech o řešení problémů stále nemůžete připojit k CyberGhost, měli byste se obrátit na tým podpory 24/7, který vám pomůže problém okamžitě vyřešit..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 7