Ako nainštalovať ExpressVPN na váš Fire Stick alebo Fire TV


Amazonka’s Fire Stick (známy tiež ako Firestick alebo oficiálne Amazon Fire TV Stick) neustále získava na popularite. Pomáha ľuďom zmeniť ich štandardný televízor na inteligentný televízor, aby si mohli vychutnať viac obsahu.

Odvtedy’Na základe operačného systému Android môžu používatelia sťahovať rovnaké aplikácie, ktoré sú k dispozícii v obchode Google Play: Netflix, Kodi, Plex, Crunchyroll, Spotify a ešte oveľa viac, hoci vyžaduje trochu riešenia. Môžete tiež získať živé platené kanály, ako sú ESPN, HBO a Showtime.

To je skvelé pre nožnice na káble, ktoré túži získať rovnaké kanály, aké dostanú na kábli, ale nie’nechcem platiť tieto prehnané ceny. Je tiež obzvlášť užitočné, ak si užívate bezplatný obsah a využívate služby ako Kodi na streamovanie filmov, televíznych relácií a ďalších zadarmo.

Ako bezpečne používať Fire Fire

Ak ty’dychtivo používať Fire Stick na streamovanie filmov alebo televíznych relácií zadarmo’Asi budem chcieť nejaké ďalšie vrstvy ochrany súkromia a bezpečnosti. Koniec koncov, v závislosti od vašej polohy by to mohla byť aktivita’buď sa zamračil alebo bol výslovne nezákonný.

Ak chcete túto ďalšiu vrstvu ochrany, dôrazne vám odporúčame použiť virtuálnu súkromnú sieť (VPN), ktorá vám umožní anonymizovať všetky vaše informácie. Keďže siete VPN fungujú tak, že najprv zašifrujete svoju komunikáciu a potom ju presmerujete cez server VPN v požadovanom umiestnení, vy’Vyhýbam sa tomu, aby som sa skazil zvedavými očami. Ešte lepšie je, že vám môže pomôcť pri prístupe k blokovanému obsahu, ako je napríklad Svätý grál známy ako US Netflix.

že’to je dôvod, prečo dnes’ukážem vám, ako nainštalovať ExpressVPN - našu najvyššiu odporúčanú VPN - na Amazon Fire Stick alebo Fire TV.

Ako nainštalovať aplikáciu ExpressVPN Fire Stick

Pre Fire Stick neexistuje žiadna špeciálna aplikácia ExpressVPN - aj keď určite nemáte’Nepotrebujem to, pretože Fire Stick beží na Android. ExpressVPN má veľmi schopnú aplikáciu pre Android, takže vám umožňuje získať ExpressVPN na vašej Fire Stick alebo Fire TV.

Prístup do obchodu Google Play na Fire Stick si vyžaduje trochu riešenia, pretože’nie je priamo k dispozícii. my’Na vyriešenie tohto problému budem používať televíziu Aptoide. Ale nie’nebojte sa, my’Vysvetlím jasné kroky, ktoré musíte urobiť, aby ste dostali ExpressVPN na Fire Stick.

Vezmite prosím na vedomie: skôr, ako začnete s týmto sprievodcom, je to’Je dôležité, aby ste sa najskôr zaregistrovali do programu ExpressVPN. Zatiaľ čo’Keďže nejde o najlacnejšiu službu VPN na planéte, ceny začínajú na nie príliš zlých 8,32 dolárov / mesiac.

  1. Najprv ty’Musím povoliť aplikácie z neznámych zdrojov. Za týmto účelom prejdite na stránku nastavenie kliknite na ikonu Zariadenie, potom zapnite Aplikácie z neznámych zdrojov prepínač.
  2. Ďalej vás’Musím si stiahnuť aplikáciu s názvom downloader. Umožní vám to stiahnuť potrebné súbory na inštaláciu aplikácie ExpressVPN pre Fire Stick. Program jednoducho vyhľadajte v obchode s aplikáciami Amazon, stiahnite ho a nainštalujte.
  3. Použi downloader nájsť a nainštalovať aplikáciu Aptoide TV, ktorá vám umožní nainštalovať aplikáciu ExpressVPN. Do Downloaderu napíšte: “https://m.aptoide.com/installer-aptoide-tv” a nainštalovať Aptoide TV aplikácie.
  4. odpálenie Aptoide TV. Kliknite na ikonu vyhľadávania a vyhľadajte “expressvpn.” cvaknutie Inštalácia, akceptovať povolenia a za pár minút vás’Na Fire Fire budete mať nainštalovaný ExpressVPN.
  5. Teraz je potrebné iba aktivovať prihlásenie do aplikácie ExpressVPN Firestick. Spustite aplikáciu ExpressVPN a kliknite na ikonu Prihlásiť sa. Zadajte svoju e-mailovú adresu a heslo spojené s vaším účtom EXpressVPN. Potom kliknite na tlačidlo OK Prihlásiť sa znovu.
  6. Aplikácia sa vás môže opýtať’Rád by som zdieľal nejaké anonymné informácie s ExpressVPN a môžete buď stlačiť OK alebo Nie ďakujem.
  7. Na ďalšej obrazovke kliknite na OK akceptovať žiadosti o pripojenie ExpressVPN. Potom môžete aplikáciu používať ako vy’rád. Pripojte sa k serveru v požadovanom umiestnení (napríklad v USA pre Netflix) a užívajte si svoj obsah!

A to’je to skoro pre inštalačný proces Fire Stick a Fire TV ExpressVPN. Teraz si môžete vychutnať nielen odblokovaný obsah odkiaľkoľvek na planéte, ale aj špičkové súkromie a bezpečnosť.

Odporúčané znenie:

Recenzia ExpressVPN

ExpressVPN pre Netflix

ExpressVPN pre Hulu

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 + = 25