ExpressVPN לסיבוב


קשרי טורינג ו VPN. זה יכול להיות קשה למצוא רשת פרטית וירטואלית עם שרתים שיכולה לספק מדיניות פרטיות מהירה, אבטחה וקול.

המשמעות היא שהסיקורים צריכים לחשוב קשה בבחירת VPN. בחר בצורה גרועה ואתה’אני נתנסה במהירויות איטיות, חיבורי נשירה ודליפות IP. אבל בחרו היטב, ותוכלו למזג אבטחה ומהירות.

אזהרה!

אימה בלי VPN זו בעיה

בעוד שטורנינג חוקי ברוב המדינות, הורדת תוכן המוגן בזכויות יוצרים איננה. דון’לא להיתפס עושה את זה - השתמש ב- VPN!

קבל ExpressVPN עכשיו ▸

פוסט זה יסתכל על תעודות הסוחף של אחד ה- VPN המובילים בעולם: ExpressVPN. אנחנו’אנסה להעריך האם סיבוב ExpressVPN הוא אפשרות קיימא והאם מוצר זה נמדד מול המתחרים.

רק בגלל של- VPN יש מוניטין מהמם באופן כללי, זה לא עושה זאת’זה לא יאיר בכל מה שקשור לסיקור - משהו שרבים מבוגרים נאלצו ללמוד בדרך הקשה. אז איך ההשוואה בין ביצועי הסיקור ExpressVPN? לתת’s לחפור לפרטים ולגלות.

למה זה’חשוב לבחור VPN לצורך סיבוב בזהירות

לפני שנשקלל את היתרונות והחסרונות של ExpressVPN בגין סיבוב, עלינו להסביר קצת יותר על הסיבות שמשתמשים צריכים לנקוט בזהירות רבה יותר כאשר הם בוחרים VPN בפעילותם המובילה. מה יש בסטרינטים ולקוחות סיקור הגורם לבעיות עבור VPNs רבים, ומדוע רק מעטים ספקים נבחרים מספקים שירות אמין עבור מעריצי סיקור?

חלק מהבעיה היא החוקיות. אימה’בדרך כלל לא חוקי בארה"ב. אתה יכול להוריד לקוחות כמו uTorrent ולשתף או להוריד קבצים בשמחה - כל עוד זה לא מצליח’לא מפר את חוקי זכויות היוצרים. אבל כאן’זה הנושא: רוב הסיקורים חולקים מוסיקה, סרטים ותכנים אחרים מבלי לשלם עבורו, מה שהביא במדינות מסוימות לפיצוח.

זה השפיע גם על VPNs רבים עם חיבור למדינות בהן זועף השטף. מכשירי VPN אלה הקשו לרוב על סיבוב או אסרו על השרתים שלהם לחלוטין.

אבל זה’זו לא הסיבה היחידה עבורם להחניק טורנטים ולספק מהירויות לא טובות. אימה יכולה להוות חלק ניכר מתעבורת ה- VPN בכמה שרתים, ועלולה לגרום לעומס ולסכן את הביצועים. לפיכך, חלק מה- VPNs בוחרים להעניש טורנטים כדי לפייס משתמשים אחרים.

אז איפה ExpressVPN עומד על כל זה?

הצגת מדיניות ההסתה של ExpressVPN

מדיניות סחף אקספרס

למרבה המזל, ExpressVPN הוא לא אחד מאותם VPN שחוסמים את התעבורה בשטף.

לאקספרס אין מגבלות הורדה לחלוטין, וזה נהדר לטרנינג. וזה, בהיותו מבוסס באיי הבתולה הבריטיים, לא’אני לא צריך להתחייב בפני רשויות אמריקאיות (או אחרות) בכל הנוגע להגנת זכויות יוצרים.

ה- VPN מגיע עם שלל פיצ'רים המותאמים לטורנטים. לדוגמה, הלקוח כולל מתג להרוג בועט ומקצץ את כל התנועה כאשר חיבור ה- VPN שלך צונח. הם גם מפעילים מה’זה נקרא א “ידע אפס” מדיניות DNS. זו בעצם התחייבות לבושה בברזל לשמירה על אפס יומני DNS. בקיצור, הם ניצחו’אני לא רשום את האתרים שאתה מבקר בהם או את השטפים שאתה מוריד.

עם זאת, זה’מעניין לציין כי ExpressVPN לא עושה זאת’לא להקפיד להדגיש את אישורי הפרו-טורנט שלהם באתר שלהם, וזה קצת מוזר.

דבר נוסף שצריך לציין הוא שבעוד שמדיניות ה- DNS עם ידע אפס היא נהדרת, ExpressVPN אינו’t מחויב אחרת לרישום אפס. זה’זה הבדל חשוב שעשויים לבקש מבולבלים לחשוב עליו. לדוגמה, אתר האינטרנט שלהם קובע כי ExpressVPN אוסף מידע אודות האתר “הסכום הכולל (ב- MB) של נתונים שהועברו ליום” ו “בחירה במיקום שרת VPN.”

בעוד שמידע זה אינו’t מאוד - ובכן - אינפורמטיבי, אנו עדיין מעדיפים אפס יומנים.

סיבוב ExpressVPN: סיבות לבחור VPN זה

בסך הכל נראה ש- ExpressVPN מציע כלי פרטיות שימושי מאוד עבור טורנטים. לצד התכונות שאנחנו’דנו לעיל, זה’זה גם מהיר במיוחד. למעשה, ExpressVPN מפורסם בזכות התפארותו בכך שהוא “ה- VPN המהיר ביותר בעולם.”

וזה’זה גם קל יחסית למצוא את שרתי ה- ExpressVPN המהירים ביותר באמצעות פונקציית מבחן המהירות שלהם. מכיוון שהמהירות חשובה כל כך לטורנינג, כל זה מבורך מאוד והופך את ExpressVPN למעולה בהרבה על התחרות.

קלות שימוש היא עוד נקודה גדולה נוספת עם ExpressVPN. אתה אמור להיות מסוגל להגדיר את ה- VPN תוך חמש דקות. אז אל’אל תדאג: שם’אין צורך בידע טכני אם אתה רוצה ללכת על תצורת טורנט ExpressVPN מושלמת.

סוף סוף, וזה’זה חיובי גדול, ExpressVPN אינו’לא אחד מאותם VPNs הטוענים כי הם ידידותיים לבוררות, אך מגבילים טורנטים לשני שרתים מתוך מאות. אימה אפשר בכל שרת ExpressVPN, וזו אחת הסיבות לכך’שירות כה מהיר לשימוש.

מדוע כדאי לחשוב פעמיים על בחירת ExpressVPN

האחד “בעיה” עם שירות VPN זה העלות. ExpressVPN נחשב כ- VPN מובחר, והם שמחים לממן את המוניטין המצוין שלהם. התוכניות הזולות ביותר מסתכמות ב -8.32 דולר לחודש, שזה די גבוה, והיקר ביותר יכול להיות 12.95 דולר לחודש.

עם זאת, בעוד ש- ExpressVPN הוא יקר, יהיה זה לא הוגן שלא לדבר על ExpressVPN’ערבות של 30 יום הכסף בחזרה. אם אתה מוציא חבילה ומגלה שביצועי ההסתה של ExpressVPN הם סטנדרטיים תת-תקניים, אתה יכול בקלות לדרוש את כספך בחזרה ולנסות במקום אחר.

כיצד להגדיר ExpressVPN עם לקוחות uTorrent או אחרים

expressvpn ומזלזל

כאן’להראות את זה’נעשה:

    • עבור אל אתר האינטרנט ExpressVPN ובחר את החבילה שלך. אם אתה יודע שאתה’אם אני מסתובב בקביעות בעתיד, הגיוני לבחור בחבילה הזולה ביותר לחודש, מכיוון שתוכל לבטל תוך 30 יום ולתבוע את כספך בחזרה. עד אז עליכם לקבל מושג ברור האם מצאתם ש- VPN מתאים לכם.
    • התקן את לקוח ExpressVPN במערכת שלך והפעל אותו. כעת בחרו בשרת עם המהירות הגבוהה ביותר האפשרית. ExpressVPN מציע 160 מיקומי שרת ב 94 מדינות, כך שמציאת אפשרות מהירה לא אמורה’לא להיות קשוח.
    • זה’חשוב לטעון את לקוח ה- VPN לפני הפעלת uTorrent. כאשר ה- VPN פועל, פתח את הלקוח המגרה שלך.
    • לפני שאתה מוריד משהו, זה’כדאי להשתמש בכלי מיקום IP. ככה, אתה יכול להיות בטוח יותר בכך שאתה’לא סובל מדליפת IP.
    • זה’זה גם רעיון טוב לפנות אל ExpressVPN’s “כללי” לוח הגדרות. הדבר החשוב לבדוק כאן הוא האם ה- “אפשר נעילת רשת” האפשרות נבחרה. אם זהו, מתג ההשמדה לטורנטים נמצא במקום, ואתה’מחדש ללכת.

ExpressVPN: VPN סוחף, אמין אך יקר

בסך הכל, ExpressVPN מספק את סוג החוויה הטרנטית שהיית מצפה מאחד ה- VPNs המוערכים בעולם. הוא מציע מגוון רחב של שרתים ידידותיים לסיקור, מהירויות מעולות ואמצעי הגנה שאמורים לשמור על כתובת ה- IP שלך מאובטחת.

החיסרון היחיד הוא המחיר. אבל אם אתה מעריך סיקור, ייתכן שאתה שמח לשלם את זה. ואם זה לא’אני לא מסתדר שם’זה תמיד הערבות להחזר הכסף עבור 30 יום.

קריאה מומלצת:

סקירה של

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 4 =

map