כיצד להתקין ExpressVPN ב- Fire Stick או בטלוויזיה Fire שלך


אמזון’s Fire Stick (הידוע גם בשם Firestick או, באופן רשמי, Amazon Fire TV Stick) צובר בהתמדה. זה עוזר לאנשים להפוך את הטלוויזיה הסטנדרטית שלהם לטלוויזיה חכמה כך שהם יוכלו ליהנות מתוכן יותר.

מאז’בהתבסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד, המשתמשים יכולים להוריד את אותם היישומים הזמינים בחנות Google Play: Netflix, Kodi, Plex, Crunchyroll, Spotify, ועוד הרבה, אם כי הדבר זקוק לעקיפת הבעיה. אתה יכול גם לקבל ערוצים בתשלום בשידור חי כמו ESPN, HBO ו- Showtime.

זה נהדר עבור חותכי חוטים אשר להוטים להשיג את אותם ערוצים שהם מקבלים בכבל, אבל אל’אני לא רוצה לשלם את אותם מחירים מופקעים. זה שימושי במיוחד גם אם אתם נהנים מתכנים בחינם, משתמשים בשירותים כמו קודי כדי להזרים סרטים, תכניות טלוויזיה ועוד בחינם.

כיצד להשתמש בביטוק Fire שלך ​​בבטחה

אם אתה’אתה רוצה להשתמש ב- Fire Stick כדי להזרים סרטים או תכניות טלוויזיה בחינם, אתה’אני כנראה רוצה קצת שכבות נוספות של פרטיות ואבטחה. אחרי הכל, תלוי במיקומך, זו יכולה להיות פעילות זו’זה קימט את מצחו או לא חוקי במפורש.

אם אתה רוצה שכבת הגנה נוספת הזו, אנו ממליצים לך להשתמש ברשת וירטואלית פרטית (VPN) שתאפשר לך לאנונימי את כל המידע שלך. מכיוון ש- VPN פועלים על ידי הצפנת תחילה של התנועה שלך ואז הפנייתה מחדש דרך שרת VPN במקום שאתה בוחר, אתה’אני נמנע מלהתנפל על ידי עיניים סקרניות. אפילו טוב יותר, זה יכול לעזור לך לגשת לתוכן חסום גיאוגרפי, כמו הגביע הקדוש המכונה US Netflix.

זה’למה היום, אנחנו’אני הולך להראות לך כיצד להתקין את ExpressVPN - ה- VPN הגבוה ביותר שהומלץ ביותר שלנו - ב- Amazon Fire Stick או בטלוויזיה Fire.

כיצד להתקין את אפליקציית ExpressVPN Fire Stick

אין אפליקציית ExpressVPN מיוחדת עבור Fire Stick - למרות שאתה בהחלט לא’אני לא צריך את זה, מכיוון ש- Fire Stick פועל באנדרואיד. ל- ExpressVPN יש אפליקציה מסוגלת מאוד לאנדרואיד, כך שהיא מאפשרת לך לקבל ExpressVPN בטלוויזיה שלך Fire Fire או Fire Fire..

ההגעה לחנות גוגל פליי ב- Fire Stick דורשת דרכה לעקיפת הבעיה’זה לא זמין ישירות. אנחנו’אני אשתמש בטלוויזיה של Aptoide כדי לעקוף את הבעיה הזו. אבל אל’אל תדאג, אנחנו’אני אסביר את הצעדים הברורים שעליך לבצע כדי לקבל ExpressVPN ב- Fire Stick.

שימו לבלפני שתתחיל במדריך זה, זה’חשוב שתירשם תחילה לתוכנית ExpressVPN. ואילו זה’זה לא שירות ה- VPN הזול ביותר בעולם, המחירים מתחילים במחיר של 8.32 דולר לחודש.

  1. קודם אתה’עלי להפעיל יישומים ממקורות לא ידועים. כדי לעשות זאת, עבור אל הגדרות לחץ על Fire Fire שלך, לחץ על התקן, ואז הפעל את ה- אפליקציות ממקורות לא ידועים להחליף.
  2. הבא לך’עלי להוריד אפליקציה בשם מוריד. זה יאפשר לך להוריד את הקבצים הדרושים להתקנת אפליקציית ExpressVPN עבור Fire Stick. פשוט חפש את התוכנית בחנות האפליקציות של אמזון, הורד והתקן אותה.
  3. להשתמש ב מוריד יישום למצוא ולהתקין טלוויזיה Aptoide, מה שיאפשר לך להתקין את יישום ExpressVPN. הקלד את הדברים הבאים ב- Downloader: “https://m.aptoide.com/installer-aptoide-tv” ולהתקין את טלוויזיה Aptoide אפליקציה.
  4. השקה טלוויזיה Aptoide. לחץ על סמל החיפוש וחפש “expressvpn.” לחץ על להתקין, קבל הרשאות, ותוך כמה דקות אתה’אצטרך להתקין ExpressVPN ב- Fire Stick שלך.
  5. כעת כל שעליך לעשות הוא להיכנס ליישום ExpressVPN Firestick כדי להפעיל אותה. הפעל את אפליקציית ExpressVPN ולחץ על להתחבר. הזן את כתובת הדוא"ל והסיסמה המשויכת לחשבון EXpressVPN שלך. ואז לחץ להתחבר שוב.
  6. האפליקציה עשויה לשאול אם כן’אני רוצה לשתף מידע אנונימי עם ExpressVPN, ותוכל ללחוץ על בסדר או לא תודה.
  7. במסך הבא, לחץ על בסדר כדי לקבל בקשות חיבור ExpressVPN. לאחר מכן אתה חופשי להשתמש באפליקציה כמוך’אני אוהב. התחבר לשרת במיקום שתבחר (למשל בארה"ב עבור Netflix) ותיהנה מהתוכן שלך!

וזה’זה פחות או יותר עבור תהליך ההתקנה של ExpressVPN Fire Stick ו- Fire TV. כעת תוכלו ליהנות לא רק מתוכן שלא חסם מכל מקום בעולם, אלא גם מפרטיות וביטחון מובילים בתעשייה.

קריאות מומלצות:

סקירת ExpressVPN

ExpressVPN עבור נטפליקס

ExpressVPN להולו

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 57 = 65