ExpressVPN’i Fire Stick veya Fire TV’nize kurma


Amazon’s Fire Stick (aynı zamanda Firestick veya resmi olarak Amazon Fire TV Stick olarak da bilinir) giderek popülerlik kazanmaktadır. İnsanların standart TV'lerini akıllı bir TV'ye dönüştürmelerine yardımcı olur, böylece daha fazla içeriğin tadını çıkarabilirler.

Ondan beri’Android işletim sistemine dayalı olarak, kullanıcılar Google Play mağazasında bulunan aynı uygulamaları indirebilir: Netflix, Kodi, Plex, Crunchyroll, Spotify ve çok daha fazlası, ancak biraz geçici bir çözüm gerektiriyor. ESPN, HBO ve Showtime gibi canlı ücretli kanallar da alabilirsiniz.

Bu, kablodan aldıkları aynı kanalları almaya istekli kablo kesiciler için harika, ancak don’Bu fahiş fiyatları ödemek istemiyor. Ücretsiz içerikten hoşlanıyorsanız, filmleri, TV şovlarını ve daha fazlasını ücretsiz olarak yayınlamak için Kodi gibi hizmetleri kullanarak da kullanışlıdır..

Fire Stick'inizi güvenle kullanma

Eğer sen’Filmleri veya TV şovlarını ücretsiz olarak izlemek için Fire Stick'i kullanmaya istekliyseniz,’muhtemelen bazı ekstra gizlilik ve güvenlik katmanları isteyeceksiniz. Sonuçta, bulunduğunuz yere bağlı olarak, bu bir etkinlik olabilir’kaşlarını çattı veya açıkça yasadışı.

Ekstra koruma katmanı istiyorsanız, tüm bilgilerinizi anonimleştirmenize izin verecek bir Sanal Özel Ağ (VPN) kullanmanızı önemle tavsiye ederiz. VPN'ler önce trafiğinizi şifreleyerek sonra seçtiğiniz bir konumdaki bir VPN sunucusu üzerinden yeniden yönlendirerek çalıştığından,’meraklı gözlerle suratsız kaçınacağım. Daha da iyisi, ABD Netflix olarak bilinen Kutsal Kase gibi coğrafi olarak engellenmiş içeriğe erişmenize yardımcı olabilir.

o’bu yüzden bugün, biz’Amazon Fire Stick veya Fire TV'nize ExpressVPN'i (en çok tavsiye edilen VPN'imiz) nasıl kuracağınızı göstereceğiz.

ExpressVPN Fire Stick uygulaması nasıl yüklenir

Fire Stick için özel bir ExpressVPN uygulaması yoktur - kesinlikle’Fire Stick Android'de çalıştığından buna ihtiyacınız yok. ExpressVPN'in Android için çok yetenekli bir uygulaması vardır, bu nedenle Fire Stick veya Fire TV'nize ExpressVPN almanızı sağlar.

Fire Stick'teki Google Play mağazasına gitmek için biraz geçici bir çözüm gerekiyor.’s doğrudan kullanılabilir değil. Biz’Bu sorunu çözmek için Aptoide TV kullanacaksınız. Ama yapma’endişelenme, biz’Fire Stick'te ExpressVPN almak için atmanız gereken net adımları açıklayacağız.

lütfen aklınızda bulundurun: bu kılavuza başlamadan önce’önce bir ExpressVPN planına kaydolmanız önemlidir. Olurken’Gezegendeki en ucuz VPN hizmeti değil, fiyatlar çok kötü değil 8,32 $ / ay'dan başlıyor.

  1. İlk sen’bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaları etkinleştirmeniz gerekir. Bunu yapmak için şu adrese gidin: Ayarlar Fire Stick'inizde, cihaz, sonra açın Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar geçiş.
  2. Sıradaki’adlı bir uygulamayı indirmeniz gerekecek Downloader. Bu, Fire Stick için ExpressVPN uygulamasını yüklemek için gerekli dosyaları indirmenize izin verecektir. Amazon uygulama mağazasında programı arayın, indirin ve yükleyin.
  3. Kullan Downloader bulmak ve yüklemek için uygulama Aptoide TV, ExpressVPN uygulamasını yüklemenize izin verir. Downloader'a aşağıdakileri yazın: “https://m.aptoide.com/installer-aptoide-tv” ve yükleyin Aptoide TV Uygulamanın.
  4. Başlatmak Aptoide TV. Arama simgesini tıklayın ve “expressvpn.” Tıklayın Yüklemek, izinleri kabul et ve birkaç dakika içinde’Fire Stick'inize ExpressVPN kurulu olacak.
  5. Şimdi tek yapmanız gereken ExpressVPN Firestick uygulamasında etkinleştirmek için oturum açmak. ExpressVPN uygulamasını başlatın ve tıklayın Oturum aç. EXpressVPN hesabınızla ilişkili e-posta adresinizi ve şifrenizi girin. Sonra tıklayın Oturum aç tekrar.
  6. Uygulama,’bazı anonim bilgileri ExpressVPN ile paylaşmak istiyorsanız, tamam veya Hayır teşekkürler.
  7. Bir sonraki ekranda, tamam ExpressVPN bağlantı isteklerini kabul etmek. Bundan sonra uygulamayı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz’gibi. Seçtiğiniz bir konumda (Netflix için ABD'de olduğu gibi) bir sunucuya bağlanın ve içeriğinizin keyfini çıkarın!

Ve şu’ExpressVPN Yangın Çubuğu ve Yangın TV kurulum işlemi için hemen hemen. Artık sadece dünyanın herhangi bir yerindeki engellenmemiş içeriğin değil, aynı zamanda sektör lideri gizlilik ve güvenliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Önerilen okumalar:

ExpressVPN incelemesi

Netflix için ExpressVPN

Hulu için ExpressVPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =