2020’de Netflix için NordVPN


Netflix - Televizyon ve Torrenting arasındaki muhteşem buluşma noktası. Tüm dünya akış platformuna aşık görünüyor, ancak herkes bundan yararlanamıyor (en azından iyi bir VPN olmadan).

Dünyanın neresinde olursanız olun, kimse Netflix aboneliği almanızı engellemiyor, ancak gerçek şu ki tüm kütüphaneler aynı değildir. Çoğu kişi, içeriğin neredeyse sonsuz olduğu Netflix ABD'ye erişmek istiyor. Netflix'in bir sonucu olarak’ çabaları engelleme, birçok VPN hizmeti platformu desteklemeyi durdurdu. Ama yapma‘t umutsuzluk - hala iyi bir kaç kişi var‘seni gitmen gereken yere götüreceğim. Akıllı Oynatma özelliği ve mükemmel sunucu listesiyle NordVPN iyi bir Netflix VPN yapısına sahiptir.

NordVPN NordVPN VPNpro derecelendirmesi: 9,6 / 10

İzin Vermek’bakın Netflix için NordVPN kullanmanın bir şey olup olmadığı!

NordVPN Netflix saha testi

NordVPN, birden çok Netflix kataloğunun kilidinin açılmasında etkilidir. En büyük olanlarla denedik (ülke başına başlık sayısına göre):

 • Japonya (5.963 başlık)
 • ABD (5.655 başlık)
 • Kanada (5.480 başlık)
 • Birleşik Krallık (İngiltere) (5.212 başlık)
 • Hindistan (4.904 başlık)
 • Avustralya (4.872 başlık)

Japonya'nın daha büyük bir kütüphaneye sahip olmasına rağmen, Netflix ABD, tüm İngilizce içerik nedeniyle hala en çok aranan ülkedir. o’başladığımız yer.

Fikir, Avrupa'daki konumumuzdan çeşitli mesafelerden birkaç sunucu seçmek ve bu harika şovlardan birini izlemeyi denemekti.’hakkında konuşuyor.

Bir NordVPN ABD sunucusuna bağlandığında Netflix

Denediğimiz sunucuların hiçbiri engellenmedi Netflix tarafından yayınlandı ve herhangi bir sorun olmadan akış gerçekleştirebildik. Belki de daha şaşırtıcı bir şekilde, Yüksek Oynatma Ayarları ile, kesinti veya arabellek sorunu yok, Amerikan kıtasının diğer tarafında sunucuları bile kullanıyor.

Diğer tüm Netflix konumları da aynı şekilde çalıştı, bir miktar hız değişimi olsa da. Japonya, Hindistan ve Avustralya, Avrupa'ya olan önemli mesafeleri nedeniyle daha yavaştı, ancak yine de HD kalitesinde içerik izleyebiliriz.

Hız testleri

Biz’NordVPN'in çeşitli Netflix kataloglarının kilidini açtığını zaten belirledim. Yine de biz’Ayrıca size bazı sayılar vermek istiyorum. 2016 yılında Netflix, kullanıcılarını ölçmek için kendi serbest hız testini (https://fast.com) başlattı’ Netflix sunucularına bağlantılar. Biz’daha belirsiz ayrıntıları atlayacak ve indirme hızına odaklanacağım.

Netflix web sitesine göre önerilen indirme hızları:

 • 0,5 Mbps - Gerekli geniş bant bağlantı hızı
 • 1,5 Mbps - Önerilen geniş bant bağlantı hızı
 • 3,0 Mbps - SD kalitesi için önerilir
 • 5,0 Mbps - HD kalitesi için önerilir
 • 25,0 Mbps - Ultra HD kalitesi için önerilir

Unutmayın ki Yüksek Oynatma Ayarı HD veya Ultra HD, bağlantı hızınıza bağlı olarak.

Farklı NordVPN sunucularıyla referans ve bağlantı hızları için düzenli hızımız:

hızları

Gördüğün gibi, 40 Mbps hızında NordVPN ABD sunucularındaki hız, Ultra HD Netflix içeriğini yayınlamak için fazlasıyla yeterli. Aynı şey hakkında da söylenebilir İngiltere (41 Mbps) ve Kanada (34 Mbps). Hindistan (13 Mbps), Japonya (10 Mbps), ve Avustralya (12 Mbps) Ultra HD için çok yavaş ancak HD için fazlasıyla yeterli.

Hızlar, normal indirme hızınızın yüzdesi olarak görülmelidir - bizden daha kötü bir bağlantınız varsa, VPN hızlarınız buna göre daha düşük olacaktır.

Netflix için NordVPN nasıl kullanılır?

Yani sen’NordVPN'e zaten abone oldunuz ve yüklediniz ve şimdi bu tatlı video içeriğinin bir parçasını istiyorsunuz.

NordVPN NordVPN VPNpro derecelendirmesi: 9,6 / 10

Netflix'e web sitelerinden abone olabilirsiniz. O’s basit:

 1. Netflix.com adresine gidin ve tıklayın “Bir ay boyunca ÜCRETSİZ katılın”.
 2. 3 fiyatlandırma planından birini seçin: Temel, Standart veya Premium.
 3. E-posta adresinizi kullanarak bir hesap oluşturun.
 4. Ödeme ayrıntılarınızı girin.

Şimdi o’hangi Netflix kütüphanesine erişmek istediğinize karar verme zamanı. İzin Vermek’sana söylüyorum’en popüler yer Netflix ABD kullanmak istiyorum.

Bunun için sadece NordVPN'den birine bağlanmanız gerekecek’s ABD sunucuları. Bunu yapmanın birkaç yolu vardır:

 • Sadece NordVPN haritasında ABD'yi tıklayın

Sadece NordVPN haritasında ABD'yi tıklayın

 • Soldaki ülkeler listesinden ABD'yi bulun. Listenin üzerine gelirseniz,’üç noktalı bir düğme göreceksiniz. Tıklamak ABD'nin bölgesini ve bağlanmak istediğiniz sunucuyu seçmenize izin verecektir.

Soldaki ülkeler listesinden ABD'yi bulun.

Size en uygun sunucuyu bulmak için birkaç deneme yapabilirsiniz - konumunuza, ISS'nize ve diğer faktörlere bağlı olarak hızlar farklı olacaktır. Dahası, böyle bir sorunumuz olmasa da,’Bazı NordVPN'in’s 5.700+ sunucu Netflix tarafından engellenecektir. Bu sana olursa - don’Endişelenme. Farklı bir sunucu deneyin.

Yapabilmek’t Netflix'in NordVPN ile çalışmasını sağlama?

NordVPN kullanıcılarının zaman zaman karşılaşabileceği bazı Netflix sorunları şunlardır:

 • NordVPN kullanmak Netflix'i çok yavaşlatıyor

Genellikle hızlı bir bağlantınız varsa, ancak NordVPN hızınızı tamamen bozuyorsa, muhtemelen farklı bir VPN sunucusu bulmalısınız. Konumunuza fiziksel olarak daha yakın olan sunuculara bağlanmayı deneyin ve daha az sunucu yüküne sahip.

 • Yapabilmek’Android kutularında, Akıllı TV'lerde, Nvidia Shield ve Amazon Fire TV Stick'te Netflix ABD'ye erişme

Ne yazık ki, en son Netflix güncellemesinden sonra, bu imkansız görünüyor. Bu cihazlardan birine sahipseniz ve Netflix'i TV'nizde izlemek istiyorsanız, PC'nizi bir HDMI kablosuyla bağlamanız veya başka bir çözüm bulmanız gerekecek.

 • NordVPN proxy çalışmıyor

Birçoğu NordVPN'i sadece tarayıcılarında veya torrent istemcilerinde kullanmak istiyor, bu durumda NordVPN SOCKS5 proxy'sini bu uygulamalarda kurmaları gerekiyor. Yapılandırmanız çalışmıyorsa, sunucuyu değiştir yada belki sen‘bir yerde bir onay kutusunu kaçırdım.

 • NordVPN internet bağlantısını tamamen öldürüyor

Evet, bu bazen olur. Virüsten koruma programları veya güvenlik duvarları genellikle hatalı - NordVPN'yi hiçbir şeyin engellemediğinden emin olun.

Önerilen okumalar:

NordVPN İncelemesi

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 1