NordVPN ödeme seçenekleri açıklandı


NordVPN dünyanın en büyük ve en güvenli VPN'lerinden biri olduğundan,’Sizin için birçok ödeme seçeneğinizin olması sürpriz değil. Yalnızca hemen hemen her şey için (iTunes ve Google Play dahil) kullanabileceğiniz standart ödeme seçeneklerinin çoğuna erişiminiz değil, aynı zamanda daha güvenli ve dolayısıyla daha gizli yöntemleri de kullanabilirsiniz..

İzin Vermek’kullanabileceğiniz tüm ödeme yöntemlerini tek tek inceleyip nasıl farklı olduklarını görün. Bunun da ötesinde, size belirli bir ödeme yönteminin ne zaman kullanılacağı ve NordVPN'in sunduğu tüm diğer hizmetler (para iade garantisi gibi) hakkında bilgi ve ipucu vereceğiz..

PayPal - artık mevcut değil!

PayPal, sahneye çıktığından beri çevrimiçi ödeme alanında devrim yarattı. Bununla birlikte, bununla ilgili bazı sorunlar var - asıl olarak üçüncü bir taraf tarafından kontrol edilen bir platform kullanıyorsunuz. Bu, yalnızca işlemleriniz üzerinde tam bir kontrole sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda satıcı da.

Bu nedenle, birçok şirket PayPal'dan uzaklaşıyor. NordVPN sonunda bu listeye katıldı ve web sitesinde nedenini açıklayan bir sayfa var.

Bu başlangıçta bir güçlük gibi görünse de, gerçek şu ki, sunduğu gizlilik için NordVPN'i seçtiniz. Yani, olmaz’t Ödemelerinizin hiçbirinin size geri izlenemeyeceğinden emin olmak ister misiniz? PayPal ile bunu yapmanın bir yolu yoktur.

Bunu telafi etmek için NordVPN'in, aynı derecede kolay olan bir ton başka ödeme seçeneği vardır. İzin Vermek’onlara bir göz atın.

Kredi / banka kartları - kullanışlı ama güvensiz

Bu seçenek oldukça basit ve basittir. Hemen hemen herkesin bir Kredi Kartı vardır ve bunu NordVPN satın almak için kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bilgilerinizi girmek ve para banka hesabınızdan NordVPN'e aktarılacak.

Bu ödeme yöntemiyle ilgili temel sorun, izlemenin inanılmaz derecede kolay olmasıdır. Ön ödemeli kart kullanarak bu etkiyi bir dereceye kadar engelleyebilirsiniz, ancak bu yöntem asla gerçekten güvenli olmayacaktır..

Eğer değilsen’t Gizlilik için NordVPN kullanmak yerine Netflix gibi web sitelerinin ve hizmetlerin engellemesini kaldırmak için gizlenecek hiçbir şeyiniz olmadığı için bu ödeme yöntemi sizin için uygun olmalıdır.

Paymentwall - varsa harika

Paymentwall, NordVPN'yi satın almanın başka bir kolay yoludur. Paymentwall ile, hizmet için birden fazla farklı ödeme yöntemine erişebilirsiniz. Bunların en kolayı, satın alabileceğiniz ve daha sonra güvenli ve anonim bir ödeme yapmak için kullanabileceğiniz ön ödemeli bir kart olan MINT'tir..

Paymentwall'un kullanıcılarının ve satıcılarının ödemeleri kabul etmelerini sağlayan birçok yol vardır. Hepsine web sitelerinin Ürünler sayfasından bakabilirsiniz..

Paymentwall dünyanın hemen hemen her ülkesinde çalışsa da, ödeme yöntemleri her yerde mevcut değildir. Bir MINT kartına veya bu hizmet yoluyla ödeme yapmanın başka bir yoluna sahipseniz, bu NordVPN'yi satın almanın iyi ve güvenli bir yolu olabilir.

WeChat Ödemeleri ve AliPay - Çinli kullanıcılar için

Hem WeChat Payments hem de AliPay, NordVPN ile çalışır. Çin VPN'leri engellediğinden, yalnızca gelişmiş gizlenmiş sunuculara sahip birkaç seçkin VPN güvenlik duvarlarına girebilir.

NordVPN bu hizmetlerden biridir ve ülkedeki en kolay kullanılabilir ödeme yöntemlerinden ikisini sunarak Çinli kullanıcıları için ödemeleri kolaylaştırmaya çalışır..

Bu iki ödeme yöntemi çok uygun olsa da, tamamen güvenli değildir. Çin'de yetkisiz bir VPN kullanmak yasalara aykırıdır, bu nedenle Çin'de veya VPN için ödeme yaparken her zaman çok dikkatli olmanız gerekir. Çinli bir şirketin sahip olduğu herhangi bir şeyle,’Hükümetin bu yöntemler üzerinde ne kadar kontrolü olduğunu bilmiyorum.

Şu anda Çin'de yaşıyorsanız, sizin için tamamen güvenli olan tek bir ödeme yöntemi vardır. Aslında, nerede olursanız olun bu yöntemi kullanmanızı öneririz ve bu kripto para birimi.

Cryptocurrency - NordVPN için en iyi ödeme yöntemi

Kripto para birimlerinin geleceğini veya bir bütün olarak değerini araştırmayacak olsak da, kriptonun kesinlikle kullanılabileceği bir şey dünyadaki herhangi birine güvenli ödeme yapmaktır.

NordVPN, kripto söz konusu olduğunda size birçok farklı seçenek sunuyor. Tüm bunlar tamamen anonimdir ve ödemenizin size geri dönülmesinden endişe duymadan VPN'yi kullanabilirsiniz. NordVPN'in şu anda ödeme olarak kabul ettiği kripto para birimleri şunlardır:

  • Bitcoin (BTC)
  • Litecoin (LTC)
  • BitTorrent (BTT)
  • Kısa çizgi (DASH)
  • Ethereum (ETH)
  • Tronix (TRX)
  • ZCash (ZEC)

Nord, ödemeleri almak için güvenliği için oldukça iyi bilinen bir platform olarak CoinPayments'ı kullanır. Araştırmamız sırasında kullanıcılardan platforma karşı herhangi bir şikayet bulamadık ve bu nedenle NordVPN için ödeme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Kripto para birimi iyi mi??

Kripto para birimini kullanmanın birkaç dezavantajı vardır. Birincisi, ödemenizin işleme koyulması biraz zaman alır. Kredi kartınızı veya Paymentwall'unuzu kullanırsanız NordVPN'i kullanmaya hemen başlayabilirsiniz, ancak bazı durumlarda madalyonun kabul edilmesi 24 saat kadar sürebilir.

NordVPN için ödeme yapmak için kripto para birimini kullanmanın bir diğer sorunu, değerinin biraz dalgalanmasıdır. Bu, geri ödeme isteğinde bulunduğunuzda, aldığınız madalyonun ödediğiniz değerden daha az değer alma şansı olduğu anlamına gelir. Ancak, bunun her iki yönde de işe yaradığını ve geri ödemenizi aldığınızda paranızın daha değerli olabileceğini unutmayın..

ABD'de nakit ödeme

ABD'de yaşıyorsanız nakit olarak da ödeme yapabilirsiniz. Bu yöntem de neredeyse tamamen güvenlidir, çünkü NordVPN'i satın aldığınız web sitesinin yanında gerçekleşen bir işlem kaydı olmayacaktır. NordVPN'i nakit olarak satın almak istiyorsanız Fry'ı kullanabilirsiniz’s Electronics, Micro Center ve Avanquest diğerleri arasında.

NordVPN’s para iade garantisi

NordVPN ile ilgili iyi şeylerden biri, hizmetten memnun kalmamanız durumunda 30 gün içinde geri ödeme isteğinde bulunabilmenizdir..

Burada hatırlanması gereken önemli bir şey, paranızı geri alabileceğiniz bir ödeme yöntemi kullanmanızdır. Örneğin, ödemeyi yapmak için ön ödemeli bir kart kullanırsanız paranızı geri almanın bir yolu yoktur.

Bu nedenle, ödemeleriniz için kripto para birimini kullanmanızı öneririz. Elbette, daha az para alma riski ile uğraşmak zorunda kalacak olsanız da, NordVPN'den hoşlanmamanız durumunda anonim bir geri ödeme alabilirsiniz..

Sonuç

NordVPN kullanırken birçok ödeme yöntemine erişiminiz vardır. Kolaylıktan güvenliğe kadar çeşitlilik gösterir. NordVPN'i kullanmanın ana nedeni daha güvenli ve özel bir internet deneyimine sahip olmak için kripto para birimi kullanmanızı öneririz..

Kripto para birimi, size geri izlenemeyen tek ödeme yöntemidir. ABD'de yaşıyorsanız, nakit ödeme de işe yarayabilir. Bununla birlikte, hatırlanması gereken önemli bir şey, yıllık planlarına yalnızca nakit olarak ödeme yaptığınızda abone olabilmenizdir..

Önerilen okuma

NordVPN incelemesi

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

31 − = 28