NordVPN se nepřipojuje

Jak se digitální krajina neustále vyvíjí, je třeba důsledně chránit vaši online aktivitu a identitu. Používání VPN se stalo více nutností než možností. NordVPN je dobře respektovaný poskytovatel VPN, který’je zaměřena na poskytování vysoce bezpečné služby, která’je také velmi snadné použití.


Stejně jako u jakékoli jiné webové služby se VPN někdy nemusí připojit, takže vás nechrání a NordVPN není výjimkou. Tento článek zkoumá některé z nejčastějších problémů s připojením, se kterými se můžete setkat při používání NordVPN, a praktické kroky k jejich vyřešení a opětovné zvýšení ochrany.

Běžné problémy, které mohou bránit připojení VPN

Než se ponoříte hlouběji do jakýchkoli postupů pro odstraňování problémů, vy’Musím pochopit základní důvody, proč může mít vaše VPN problémy s připojením. Následuje několik nejčastějších důvodů, proč se vaše aplikace NordVPN může odmítnout připojit.

Platnost předplatného vypršela: jestli ty’Pokud se pokoušíte připojit VPN, prvním bodem volání by měl být váš účet s předplatným, abyste zjistili, zda váš plán vypršel, nebo zda existují nějaké změny, které by mohly ovlivnit vaše připojení..

Chyby serveru: to je samozřejmé, jako vy’Nikdy nebudu moci připojit vaši VPN, pokud vás server’pokus o opětovné použití je momentálně nefunkční. jestli ty’Pokud se pokoušíte připojit k jakémukoli konkrétnímu serveru, měli byste si vyzkoušet jiné servery, abyste si byli jistí, že to bude’není problém související se serverem. Servery mohou být mimo provoz z mnoha důvodů, včetně údržby a přeplnění, takže pokud je to příčinou problémů s připojením, lze to vyřešit jednoduše pomocí jiných serverů. NordVPN má na výběr více než 5 700 serverů.

Zastaralé aplikace: pokud ano’• aktualizovali svoji VPN aplikaci po dlouhou dobu, měli byste se o to pokusit nejen zvýšit ochranu, ale také vám pomoci přistupovat k opravám chyb, které mohly trápit starší verze.

Příliš mnoho současných připojení: většina sítí VPN má omezený počet současných připojení, která můžete provést za předplatné. Překročení tohoto čísla vám může zabránit v úspěšném připojení VPN k vašemu zařízení. NordVPN vám umožňuje připojit až šest zařízení na jeden účet, takže pokud to zjistíte’Pokud se vám nepodařilo připojit VPN, zkontrolujte, zda je připojena’s není v současné době aktivní na vašich dalších zařízeních, jako jsou vaše televize a mobilní gadgety. Pokud se jedná o problém, měli byste být schopni se úspěšně připojit vypnutím aplikace na ostatních zařízeních, aby vás udrželi v limitu. Můžete také nainstalovat NordVPN do routeru, abyste získali neomezený počet připojení.

Zkontrolujte antivirový program a bránu firewall: zatímco VPN jako NordVPN obvykle fungují společně s antivirovými programy a většinou firewally,’Bylo známo, že brání uživatelům VPN v úspěšném připojení. Je také známo, že některé antivirové programy zpomalují počítače, když je aktivní VPN. Podobně mohou brány firewall někdy vést ke konfliktům, které narušují připojení VPN. jestli ty’Nemůžete-li se připojit k VPN, jednoduše deaktivaci antiviru nebo brány firewall můžete někdy udělat.

Šifrovací protokoly: pouhým přepínáním mezi šifrovacím protokolem, který používá aplikace VPN, můžete obnovit připojení VPN. K tomuto problému dochází, když je protokol v konfliktu s vaším internetovým připojením.

Omezení země: jestli ty’Po opětovném připojení ze země s omezeními VPN mají poskytovatelé VPN obvykle specifické pokyny, jak postupovat, aby se mohli úspěšně připojit. Někteří mohou vyžadovat, abyste si aplikaci nainstalovali před příjezdem do těchto zemí. NordVPN má specifické konfigurace, které vám umožní úspěšně připojit VPN, když budete’na některých místech s omezeními včetně Hongkongu.

Specifické problémy s připojením pro NordVPN

Níže jsou uvedeny některé z nejpopulárnějších problémů, s nimiž se můžete při pokusu o připojení NordVPN setkat:

 • Nelze získat přístup k webům
 • Chyba připojení IPv6
 • Aplikaci nelze spustit
 • selhání ověření aplikace pro MacOS
 • Chyby serveru
 • V některých zemích je použití omezené

Praktické kroky k vyřešení problémů s připojením NordVPN

jestli ty’stále se snažíme připojit k vaší aplikaci NordVPN, my’Poskytli jsme pokyny, jak vyřešit některé konkrétní problémy s připojením a zůstat chráněni. I když to není přesvědčivé, my’jsem si docela jistý’Najdu alespoň jednu z nich užitečnou.

Zakázat bránu Windows Defender

jestli ty’Pokud je uživatel systému Windows obtížný spustit nebo připojit program NordVPN, bude pravděpodobně nutné deaktivovat program Windows Defender nebo antivirové programy, které jste nainstalovali do počítače. Brány firewall často blokují připojení VPN, což znemožňuje úspěšné připojení.

Zakázání antiviru:

 • Spusťte Antivirus aplikace
 • Jít do Nastavení
 • Pozastavit nebo zakázat ochrana

Zakázání programu Windows Defender:

 • Stiskněte tlačítko Windows na klávesnici a klepněte pravým tlačítkem myši na nabídku Start
 • Klikněte na Běh spusťte příkaz Otevřít textový příkaz
 • Typ firewall.cpl a stiskněte OK nebo Enter
 • Klikněte na tlačítko Vypnout program Windows Defender a Firewall
 • Vyberte obě dílčí možnosti
 • Klikněte na OK

Zkuste přepínat mezi servery

Pokud vás server NordVPN’Pokoušíte se znovu připojit, je momentálně nefunkční nebo není k dispozici’Chcete-li obnovit připojení VPN, musíte přepnout na jiné.

Chcete-li to udělat, vy’Musím:

 • Spusťte stolní nebo mobilní aplikaci
 • Vyhledejte Servery tab
 • Vyberte požadované umístění serveru
 • Klikněte na Připojit

Ručně upravte konfiguraci NordVPN DNS v systému Windows

jestli ty’Pokud se budete moci připojit k síti NordVPN, ale stále nebudete moci procházet web, a to ani po vyzkoušení mnoha serverů, možná budete muset změnit nastavení DNS. Udělat toto,

 1. Vyhledejte Centrum sítí a sdílení na vašem PC.
 2. Klikněte na Změnit nastavení adaptéru umístěného na levé straně obrazovky.
 3. Klepněte pravým tlačítkem myši na TAP-NordVPN Windows adaptér V9 a vyberte Vlastnosti z dostupných možností.
 4. Vybrat Internet Protocol verze 4 (TCP / IPv4) a klikněte na Vlastnosti zprava dole.
 5. Nastavte adresu DNS na jednu 103,86,96,100 nebo 103,86,99,100
 6. Nezapomeňte kliknout OK uložit vaše změny.
 7. Opakujte kroky 3-5 výše pro všechny další typy sítí v centru Síť a sdílení. Tyto další typy sítí lze nazvat Ethernet nebo Wifi.

Povolit zmatené servery

jestli ty’Pokud se snažíte otevřít webové stránky s tvrdými bloky nebo omezeními VPN, umožnění zahmlené servery na serveru NordVPN by vám v ideálním případě měly umožnit bezproblémové obejít tyto bloky snadno. Chcete-li to provést, jednoduše:

 • Spusťte aplikaci NordVPN
 • Klepněte na ikonu Nastavení tab
 • Klikněte na ikonu Zmatené servery tlačítko pro aktivaci funkce.

Přeinstalujte aplikaci

jestli ty’Vyzkoušeli jsme vaše NordVPN na jiných zařízeních a zjistili, že tam fungují, ale vyhráli’Pokud nepracujete na jiném zařízení, měli byste aplikaci odinstalovat z mobilního nebo stolního počítače a znovu nainstalovat stažením od poskytovatele’oficiální web, App Store nebo Play Store.

Znovu vytvořte připojení NordVPN a zůstaňte chráněni

Jednou’Pokud jste vyřešili problém s připojením, můžete si svou ochranu NordVPN i nadále užívat kdykoli’rád. Pokud žádná z výše uvedených pokynů nebyla schopna vyřešit problémy s připojením nebo máte další dotazy, které by vás mohly následovat, nenastane veškerá naděje. Určitě můžete kontaktovat NordVPN’s 24/7 vyhrazená zákaznická podpora prostřednictvím live-chatu na poskytovatele’web.

Doporučené čtení:

Recenze NordVPN

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 25 = 26