Firestick’e PrivateVPN nasıl kurulur


Amazon’s Fire Stick, oldukça popüler bir akış aksesuarıdır ve görüntüleme cihazlarını çeşitli akış hizmetlerine bağlamayı kolaylaştırır.

SmartTV'niz varsa, bir Fire Stick eğlence seçeneklerinizi genişletebilir ve büyük film veya TV şovu veritabanlarına erişmenizi mümkün kılabilir. Standart bir TV'niz varsa, bir Fire Stick temelde onu bir TV'ye dönüştürebilir. “daha akıllı” model, e-postadan YouTube'a her şeyi açma.

Tüm bunlar bu Amazon çevre birimini ev eğlencesi için çekici bir olasılık haline getiriyor. Ama biz’faydalarını tanıtmak için burada değil. Görmek için sade.

Buradaki amacımız, bir PrivateVPN Fire Stick kombinasyonu oluşturmanın seçeneklerinizi nasıl genişletebileceğini ve güvenliğinizi nasıl artırabileceğini göstermektir. Öyleyse bırak’sıkışıp kalmak.

Fire Stick'inizi nasıl güvenle kullanabilirsiniz: VPN'ler neden önemlidir?

Neden Firestick?

Fire Stick kullanma’t risksiz bir faaliyet. Ve şu’Özellikle Fire Stick'inizi Kodi gibi akış hizmetleriyle birleştirdiğinizde.

Kodi, büyük film veritabanlarından canlı spor akışlarına ve çok daha fazlasına kadar bir olasılıklar dünyası açar. Ama o’ayrıca koruma olmadan kullanmak için tehlikeli bir araçtır. Kodi'de bulunan içeriğin bir kısmı yasallığı sınırlandırır ve kullanıcıları telif hakkı ihlali araştırmalarına açar. Bir VPN yüklendiğinde, bu tür durumlardan kaçınabilirsiniz.

Belki daha da önemlisi, Amazon Fire TV ve Fire Stick, yalnızca ABD, Kanada, İngiltere, Almanya, Avusturya, Hindistan ve Japonya'da çalışacak coğrafi kısıtlı hizmetlerdir. Bu kazandığın anlamına gelir’bu hizmetleri kullanamazsanız,’bu ülkelerin dışındayız. Tabii ki, konumunuzu taklit edecek bir VPN'niz yoksa.

PrivateVPN, coğrafi kısıtlamaları atlamanın en iyilerinden biridir ve burada’Fire Stick'e nasıl yüklediğiniz.

PrivateVPN Fire Stick uygulaması nasıl kurulur

PrivateVPN Fire Stick uygulaması nasıl kurulur

Buraya’Fonksiyonel bir PrivateVPN Fire Stick kombinasyonu nasıl oluşturulur:

  1. Bir PrivateVPN hesabı oluşturun

PrivateVPN'i kullanmaya başlamadan önce,’bir hesap oluşturmanız gerekecek. En son fırsatlar için resmi web sitesine gidin ve uzun vadeli bir ödeme dönemi seçmekten çekinmeyin. Hatırla - orada’s PrivateVPN yapmazsa sırtınızı örtmek için 30 günlük bir garanti’çalışmamak.

Bir kere sen’ödedin, sen’PrivateVPN giriş kimlik bilgileri sağlanacaktır. Onları not edin çünkü’bir saniye içinde onlara ihtiyacım olacak.

  1. Amazon Fire Stick'inizi açın ve PrivateVPN'i bulun

Fire Stick ana ekranına geldiğinizde, Büyüteç arama işlevini açmak için simgesini tıklayın. Bu, Fire Stick güvenlik eklentilerini aramanıza olanak tanır.

Arama kutusu göründüğünde, yazmak için Fire Stick denetleyicisini kullanın “PrivateVPN.”

VPN’s istemcisi arama sonuçlarınızın üstünde görünmelidir. Ayrıca işaretli bir düğme olacak Almak - öyleyse devam et ve bas. Bu uygulamayı indirir ve kullanıma hazır hale getirir.

  1. PrivateVPN'i Aç

İstemci Fire Stick'inize yüklendiğinde, Açık başlamak için düğme.

Sen’PrivateVPN kimlik bilgilerinizi eklemek için bir yer göreceksiniz, bu yüzden buraya girin ve Oturum aç.

  1. Uygun bir sunucu konumu seçin

Sen ne zaman’yeniden giriş yaptın’Bir PrivateVPN sunucu konumu seçme seçeneğine sahip olacaksınız. VPN, tüm dünyadaki sunucuları korur, bu nedenle liste çok sayıda seçenek içermelidir.

Netflix logosuyla işaretlenmiş bazı sunucuları da görebilirsiniz. Bu, akış devinin engellemesini kaldırmak için optimize edildiğini gösterir’s içeriği. Coğrafi olarak engellenen TV veya filmlere erişmek istiyorsanız, bu sunucular.

Amazon Fire TV için ABD, İngiltere, Japonya, Almanya, Avusturya, Hindistan veya Kanada.

Bir kere sen’sunucuyu seçtiyseniz, işaretli düğmeye basın Bağlan.

VPN şimdi seçtiğiniz sunucuya bağlanacak ve trafiğinizi bu konum üzerinden yönlendirecektir. IP adresiniz artık sunucu konumuna da karşılık gelecek ve neredeyse tam bir anonimlik sağlayacak.

Sonuç

Şimdiye kadar FireV'nize PrivateVPN'i nasıl kuracağınız konusunda oldukça iyi bir fikriniz olmalı, ancak yine de ikna olmamış olabilirsiniz.’Akış akışınıza önemli bir katkı sağlar.

Sonuçta, VPN'ler kaçınılmaz bir hız cezası ile geliyor. Orada’s şeker kaplama kullanmayın. Şifreleme eklediğinizde, her şeyi her zaman yavaşlatacaktır.

Ancak PrivateVPN, Fire Stick'inizi kullanma şeklinizi gerçekten artıracaktır, özellikle de’Birçok akış hizmetine erişimi olmayan bir bölgede bulunmaktadır. Amazon Fire TV'ye ek olarak, PrivateVPN Netflix, Hulu veya BBC iPlayer gibi platformlardaki içeriğin engelini kaldırabilir.

Önerilen okumalar:

PrivateVPN incelemesi

Amazon Fire Stick için en iyi VPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

23 − 13 =