ProtonVPN לאנדרואיד

יש הרבה סיבות שתרצה להתחיל להשתמש ב- VPN באנדרואיד. אחרי הכל, רבים מאיתנו מסתובבים עם טלפונים אנדרואיד בכיס שלנו, כל הזמן שולחים ומקבלים נתונים. אנשים רבים נוהגים לבדוק את יתרת הבנק שלהם בזמן שהם לא נמצאים.


בעוד שהרחבת התקשורת הסלולרית איפשרה מציאות נוחה זו, היא לא מצליחה לעשות זאת’לא יבוא בלי החסרונות שלה. בדיקת חשבון הבנק שלך בפומבי, במיוחד באמצעות WiFi, ללא סוג של הגנה עלולה להנחית אותך בצרה קשה. אתה יכול לקבל את הזהות שלך נגנבת, או שרוקן את חשבון הבנק שלך.

כדי לרסן סכנה זו, מומלץ להשתמש ברשת פרטיות וירטואלית. שירותים אלה מיועדים למנהור התעבורה באינטרנט באמצעות חיבור קנייני, ומאפשרים פרטיות ושליטה גדולים יותר כאשר אתה בודק את הטלפון שלך בפומבי.

אחת האפשרויות המובילות לאנדרואיד היא ProtonVPN. שירות זה מספק אבטחה ופונקציונליות מצוינות במחיר סביר. זה גם יעיל וגם קל לשימוש.

ProtonVPN

לוגו ProtonVPN

פרוטון הוא שירות VPN אמין מבוסס בז'נבה, שוויץ. הלקוח משתמש בהצפנת AES-256 ביט דרך פרוטוקול OpenVPN, שילוב שהוא הסטנדרט בתעשייה, ונחשב לבטוח למדי. יש להם גם מדיניות ללא רישום כניסה אמינה, בה הם רק רושמים חותמות זמן מגישה למשתמשים.

הדבר הראשון שאוהבים בפרוטון הוא תחום השיפוט. בשוויץ אין חוקים נוקשים המסדירים את השימוש בשירותי VPN, ולמעשה יש להם חוקים נרחבים המגנים על זכויות הפרטיות של אזרחיה ועסקים. מעבר לכל זה, הם גם מחוץ לתחום השיפוט של ארבע עיניים, כלומר הממשל השוויצרי ו- LEA לא ישתפו נתונים מפרוטון עם מדינות אחרות.

דבר מגניב נוסף הוא שמכיוון שהחברה לא מקפידה על רישום המידע או המזהים בפועל שמשמשת את בסיס הלקוחות שלה, הם ניצחו’אני לא צריך להיענות לבקשות של LEA או סוכנויות ממשלתיות למסור את הנתונים שלך. מכיוון שאין מה לעקוב אחריו, שם’שום דבר למסור.

ואז שם’זה הביצוע. לתת’תסתכל על כמה תוצאות בדיקות מהירות:

מבחן מהירות אינטרנט בסיסי

עכשיו, בואו’נראה כיצד החיבור דרך פרוטון השפיע על המהירויות שלי:

מהירות באמצעות ProtonVPN

כפי שאתה יכול לראות, הייתה רק האטה מינימלית דרך פרוטון בניגוד לחיבור העירום שלי. זוהי תוצאת בדיקת מהירות מעולה, ולמרות שהתוצאות הספציפיות שלך עשויות להשתנות, חיבור דרך שרת קרוב אליך צריך לייצר מהירויות דומות לאלה המוצגות למעלה.

כעת, כשמדובר במכשירי אנדרואיד, ישנם כמה דברים שנרצה להשגיח עליהם שיכולים לגרום לשבירת שירות VPN או לשבור אותו. כמו כל מכשיר קנייני, גם לטלפונים של אנדרואיד יש פרטי תוכנה וחומרה ספציפיים שהופכים אותם להתאמה לסוגים מסוימים של שירותים על פני אחרים.

הדבר החשוב הראשון שכל משתמשי אנדרואיד עם VPN צריכים לדעת: רוב אפליקציות ה- VPN לאנדרואיד אינן כוללות את פונקציונליות ה- Switch switch. תכונה של מתג להרוג תעצור את החיבור שלך באופן אוטומטי במקרה של כישלון VPN. אם ה- VPN שלך מפסיק לפתע לעבוד, המשך החיבור שלך לא יוגן ויחשוף את זהותך ופעילות הגלישה שלך.

מתג להרוג מונע מצב זה על ידי הריגת החיבור כאשר מתרחשת שגיאה ב- VPN. בעוד שרוב אפליקציות ה- VPN לאנדרואיד לא כוללות מתג להרוג ספציפי, מערכת ההפעלה אנדרואיד עצמה כוללת תכונה דמוית מתג להרוג הנקראת “VPN תמיד-תמיד.” באמצעות תכונה זו, באפשרותך להגדיר את החיבור שלך לביטול למקרה שחיבור ה- VPN שלך ייכשל. זה יאפשר למכשיר שלך לדמות מתג להרוג, ולהמשיך להגן על התנועה שלך למקרה ש- VPN שלך יפסיק לעבוד.

דבר חשוב נוסף שיש לזכור הוא שהורדת האפליקציה דרך חנות ההפעלה תדרוש חשבון google המשויך למכשיר שלכם. אם מדובר בדאגה ביטחונית עבורך, מומלץ ליצור חשבון זורק כדי לשמור על הרישום שלך פרטי.

כל יישומי ProtonVPN הם קוד פתוח

לאחרונה ProtonVPN עשה צעד חשוב בדרך להבטיח יותר שקיפות ואבטחה למשתמשים שלה. כעת כל יישומי ProtonVPN הם קוד פתוח.

פירושו של עדכון זה שמשתמשי VPN יכולים להרגיש בטוחים יותר בזמן הגלישה באינטרנט. לטענת החברה, החלטה זו הייתה “השלב הבא הטבעי” במילוי משימתה להפוך את חוויית הגלישה לבטוחה ככל האפשר.

ProtonVPN לאנדרואיד: תמחור

הדבר האחרון שעלינו לעבור עליו הוא המחיר. זו תהיה השורה התחתונה עבור הרבה משתמשים, מכיוון שאין טעם להגן על התנועה שלך אם תצטרך לשבור את הבנק כדי לעשות זאת. ל- ProtonVPN מבנה תמחור די פשוט, וזה די סביר בהתחשב בביצועים ובפונקציונליות של השירות:

תוכניות תמחור של גולשים

כפי שאתה יכול לראות, המחירים מאוד סבירים. שלהם “ההצעה הטובה ביותר” הולך על $ 10 לחודש (מחויב מדי שנה). זה בעיקרון סטנדרטי בענף כשמדובר בתוכניות מחירים לטווח הבינוני. זה’זה מעט זול מהממוצע, כאשר המחיר משתפר אם אתה מתחייב לשנה שלמה ולא חודש לחודש.

שם’היא גם גרסה חינמית מדהימה, שמציעה אפשרות מוגבלת לבחירת שרתים, ולכן ככל הנראה מהירויות נמוכות יותר, כמו גם פחות תכונות, אך היא אחרת סבירה מאוד.

מקצוענים & חסרונות של ProtonVPN עבור אנדרואיד

כל המידע הזה טוב ויפה בתיאוריה, אבל זה לא כן’זה לא אומר הרבה בלי להתייחס לחלק ממנו בהקשר. כדי לראות היכן ProtonVPN עומד באופן יחסי עם שירותי VPN אחרים, בואו’תסתכל על כמה מהיתרונות והחסרונות ש- ProtonVPN מספק:

יתרונות:

  • גרסה בחינם זמינה
  • ביצועים מעולים
  • אבטחה איתנה
  • סמכות שיפוט טובה
  • קל לשימוש
  • תמחור תחרותי
  • פונקציונליות של Kill-switch זמינה דרך הגדרות Android

חסרונות:

  • תוכנית ProtonMail יקרה
  • פחות מיקומי שרת מאשר המתחרים
  • אין מתג להרוג יליד (אופייני לאנדרואיד)

אז כפי שאנחנו יכולים לראות, הפרטים מעורבים למדי. אמנם יש כמה נקודות טובות מאוד ב- מקצוען בקטגוריה, יש גם מעטים חסרונות זה יכול להיות באמר ענק עבור חלק מהמשתמשים. אולם הנסיגה האמיתית כאן היא שהתכונות החשובות ביותר (מהירות, אבטחה, פרטיות ומחיר) תחרותיות פחות או יותר בהשוואה לתחרות. לאמיתו של דבר, פרוטון אפילו מצליח לייחס כמה מהשירותים הגדולים בשם VPN בכמה מהקטגוריות הללו.

כיצד להתקין ולהשתמש ב- ProtonVPN באנדרואיד

כמו רוב אפליקציות האנדרואיד, ההתקנה והשימוש הם די פשוטים. כדי להתחיל עם פרוטון, ראשית תרצה לרשום חשבון. דון’אל תדאג, ניצחת’עלי לספק מידע מזהה או תשלום כלשהו, ​​פרט לכתובת דוא"ל.

פשוט לחץ על הירשם בפינה השמאלית העליונה של דף הבית של ProtonVPN כדי לרשום את חשבונך. פעם אתה’לאחר שנרשמת, תוכל לנווט לחנות Google Play במכשיר ה- Android שלך כדי להוריד ולהתקין את הלקוח. זהו תהליך פשוט ומוכר שרוב משתמשי אנדרואיד לא צריכים להיות לו שום בעיה.

פעם אתה’לאחר הגשת הלקוח, תראה רשימת שרתים:

רשימת שרתים של ProtonVPN

פשוט לחץ על המיקום שאתה רוצה להשתמש בו, ופגע “להתחבר” כאשר תתבקש. תוכלו להתחבר דרך השרת שבחרתם ולעמוד בממשק המשתמש הבא:

שרתי ProtonVPN קנדה

הממשק מעוצב יפה מאוד. זה N’לא בהיר מדי, יש לו כפתורים ברורים לפונקציות הדרושות, והוא אפילו מספק נתונים סטטיסטיים של חיבור למקרה שתרצה לעקוב אחר החיבור שלך בתוך האפליקציה עצמה. כמו שאמרנו קודם, כל זה פשוט ואמור’לא תתן לאף אחד בעיות.

בשורה התחתונה

צילום מסך של דף הבית של ProtonVPN

ProtonVPN הוא בחירה מצוינת עבור משתמשי אנדרואיד ומועמד חזק להצטרף לשורות מיטב ה- VPN של אנדרואיד. זה תופס בסיס בינוני מיומן של ביצועים ומחיר, עם שפע של פונקציונליות כדי לספק אפילו את מומחי הפרטיות המבחינים ביותר באינטרנט. למרות שזה לא עושה זאת’לא כולל פונקציונליות של מתג kill, פונקציית ה- VPN-תמיד-על ב- Android יכולה לדמות את התכונה ולהגן על התנועה שלך. נסה זאת וניידע אותנו כיצד אתה מסתכל!

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

32 − 26 =