PureVPN לא מתחבר

האם PureVPN לא מתחבר עבורך? ובכן, הנה’אין צורך לדאוג, כפי שזכית בהחלט’לא להיות לבד. ישנם דברים רבים שיכולים למנוע ממך להפיק את המרב מהשירות שלך, וכל אלה יכולים למנוע ממך להשיג ביטחון מקוון אופטימלי.


לפעמים בעיות החיבור נגרמות על ידי המיקום שלך או של ספק שירותי האינטרנט שלך (ISP). משמעות הדבר היא כי שימוש בשירות אחר, כלומר NordVPN, יכול להיות הדרך המהירה ביותר לפתור אותם.

במאמר שלפניכם, אנו’אני אתעמק בכמה מהסיבות הנפוצות לכך שאתה עלול להיתקל בבעיות קישוריות עם PureVPN ואת הדברים שאתה יכול לעשות כדי לפתור אותם. המשך לקרוא כשאנחנו מספקים את התשובות שאתה מחפש.

בעיות נפוצות שעשויות למנוע התחברות VPN

אישורים שגויים

PureVPN אינו מתחבר הוא סוגיה נפוצה בקרב אלו שלא מצליחים להזין את הפרטים הנכונים. לכן, רק וודאו שהזנתם את כתובת הדוא"ל ו / או הסיסמא הנכונים, אחרת יתכן ותיתקל בבעיות כשמדובר בכניסה לשירות.

זה’זה בהחלט לא נדיר להזין פרטים שגויים בעת הכניסה לאתר או לשירות. אחרי הכל, זה’מומלץ מאוד שיהיה לך סיסמאות שונות לכל דבר, כדי שתוכל להיות במצב הרבה יותר טוב אם אחד מהחשבונות שלך ייפרץ..

עם זאת, הדבר מציג בעיה בכך שיש לך המון סיסמאות לזכור, שבהחלט אינה’לא קל - במיוחד אם יש לך חשבונות רבים באינטרנט. כדי להקל על הדברים קצת יותר’תמיד כדאי להשתמש במנהל סיסמאות כך שהוא יעשה את כל העבודה הקשה עבורך ועבורך’עלי רק לזכור סיסמא אחת!

אם במקרה שכחת את פרטי הכניסה שלך, תמיד יש לך אפשרות לאפס את הסיסמה שלך במידת הצורך. לחלופין, תוכל למצוא את פרטי חשבונך ב “המיילים שלי” בחלק החבר באתר PureVPN.

תוקף חשבונך פג

כשמדובר ב- PureVPN’תוכניות מחיר, אתה’אגלה שאפשר יהיה לאסוף אותו עד $ 3.33 דולר לחודש, וזה אכן סביר מאוד. זה כרוך בהשקעה במנוי לשנה. עם זאת, אתה יכול לבחור בחודש קצר יותר של חודש או שלושה, וזה יגיע ל- $ 10.95 ו- $ 8.00 לחודש, בהתאמה.

לא משנה באיזו תוכנית מחיר תבחרו, רק הקפידו לשים לב מתי המינוי שלכם פג. אם אתה עושה בדיוק את זה, אז אתה’אני אדע שניצחת’לא להיות מוגן לאחר תאריך זה. לאחר מכן תצטרך לחדש את המנוי שלך, או להשקיע ב- VPN חדש - מה שאתה רואה שהוא המתאים ביותר לצרכים שלך..

לא סובלים ירידות חיבור? עבור ל- NordVPN - השירות עם צי השרתים האמין ביותר. השג את NordVPN

פרוטוקולים מסוימים חסומים על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך

PureVPN מאפשר לך להשתמש בפרוטוקולי אבטחה שונים וזה נהדר בכל הנוגע לשיפור הפרטיות המקוונת שלך. עם זאת, ייתכן שתגלה שפרוטוקולים מסוימים חסומים על ידי ספק האינטרנט שלך. באמצעות VPN ספציפי זה, אתה יכול לבדוק אם PPTP ו- L2TP חסומים על ידי ספק האינטרנט שלך באמצעות בדיקה פשוטה שתוסבר להלן..

כיצד לבדוק אם PPTP עובד

משתמשי Windows יצטרכו לפתוח שורת פקודה על ידי מעבר אל התחל > רוץ, לאחר מכן תצטרך להקליד CMD לפני שתלחץ על Enter. משתמשי לינוקס ומאק יצטרכו לפתוח את הטרמינל. לאחר שפתחת את התוכנית הרלוונטית, פשוט הקלד את הפקודה הבאה:

telnet uk2.purevpn.net 1723

לאחר הקלדת הפקודה, תדע שפרוטוקול ה- PPTP פועל אם מופיע דף ריק ב- Windows’ שורת הפקודה. מצד שני, macOS ו- Linux יציגו הודעה שקוראת “מחובר”.

כיצד לבדוק אם L2TP עובד

אם ברצונך לבדוק אם L2TP עובד, אתה יכול לעשות בדיוק את זה על ידי ביקור בשורת הפקודה או במסוף בהתאם למערכת ההפעלה שלך - הזן את הקטע הבא לתוך פיסת התוכנה הרלוונטית:

nmap -p 1701 -sU - P0 uk1.purevpn.net

אם אתה יכול לראות את ההודעה הבאה, אתה’אני אגלה ש- L2TP מותר ברשת שלך:

שירות נמל מדינות

1701 / UDP פתוח | L2TP מסונן

אם שני הפרוטוקולים לא מצליחים לעבוד ברשת שלך, אז הנה’אין צורך לדאוג. ניתן להשתמש בפרוטוקולי אבטחה אלטרנטיביים בצורה של OpenVPN או SSTP. אתה יכול לשנות את ההגדרות שלך באמצעות יישום PureVPN שהוא פשוט ופשוט לביצוע.

חומת האש או האנטי-וירוס שלך חוסמים את החיבור

אם במקרה נקלעתם למצב בו PureVPN סובל מבעיות קישוריות, האשם יכול להיות פשוט תוכנת אבטחת האינטרנט שלכם, כמו חומת אש או חבילת אנטי-וירוס. כדי לקבוע אם זו הסיבה לכך ש- PureVPN לא מתחבר, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להשבית את היישום ואז לבדוק אם ה- VPN שלך מתחבר עכשיו. לאחר מכן תוכל להפעיל מחדש את תוכנת אבטחת האינטרנט שלך.

לחלופין, אתה יכול לנסות לשנות את ההגדרות שלך בכל תוכנת צד שלישי שעלולה למנוע את התחברות ה- VPN שלך. כנסו לתפריט ההגדרות בתוכנה הרלוונטית ואפשרו לחריגה של PureVPN לאפשר לתעבורה לעקוף את חומת האש, וייתכן שפיתרו את הבעיה שלכם..

בדוק את ההגדרות בנתב שלך

ניסית כבר לשנות את ההגדרות בתוכנת האבטחה שלך ובדקת אם פרוטוקולי אבטחה מסוימים חסומים אך ללא הועיל? ובכן, ייתכן שתגלה שבעיות קישוריות PureVPN שלך נגרמות על ידי הנתב שלך.

כדי לעקוף את הבעיה הזו, עליך לבדוק את הגדרות הנתב שלך כדי לקבוע אם PPTP, P2TP ו- IPSec מותר דרך הנתב שלך. אם הם חסומים, יהיה עליך לעדכן את ההגדרות שלך בכדי לעקוף את בעיות הקישוריות שלך מכיוון שחומת האש בנתב עשויה לחסום כל תנועה בערוצים אלה..

סיכום

אז זה מסכם את המדריך השלם שלנו מדוע אתה נתקל בבעיות קישוריות של PureVPN. סקרנו כמה מהפתרונות היעילים ביותר להפעלת השירות שלך במאמר זה.

אבל, אם אף אחד מהפתרונות לא היה במקרה עבורך, תמיד תוכל להתייעץ עם בסיס הידע באתר הרשמי או אולי ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות. כך או כך, הקשר שלך ישוחזר ואתה’בקרוב אתה כבר בדרך לפרטיות מקוונת משופרת!

קריאות מומלצות:

סקירת PureVPN

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 − = 72