PureVPN pro Kodi

PureVPN má pověst svou rychlostí a přístupností. Ale to’je také považována za jednu z nejlepších sítí VPN pro používání zařízení, jako je Amazon Fire Stick, konzoly PlayStation a služeb, jako je Kodi. Je však tento verdikt proti kontrole, nebo je to produkt PureVPN’s marketingovými dovednostmi? Tato recenze PureVPN Kodi se podívá do reality a poskytne všem fanouškům Kodi rozhodnutí, jak chránit své soukromí.


Co uživatelé Kodi potřebují od své VPN?

Než se podrobně podíváme na PureVPN, je’Je důležité stanovit, co by uživatelé Kodi měli hledat při výběru VPN. Jako mediální centrum, které podporuje populární streamovací služby, Kodi klade požadavky na VPN, které mnozí nesplňují, a velmi málo poskytovatelů skutečně optimalizuje pro uživatele Kodi.

Při výběru sítě Kodi VPN jste’Musím najít ten, který pracuje na geoblokačních opatřeních postavených službami jako Netflix a Hulu. To však musí být kombinováno s rychlostí. Můžeš’Opravdu jeden nemám.

Za druhé, ty’Budu potřebovat VPN s vynikajícími funkcemi šifrování a ochrany soukromí, jako je ochrana proti úniku DNS. Mnoho doplňků Kodi překračuje hranice nezákonnosti tím, že nabízí toky pirátského materiálu. S VPN můžete chránit před snoopery při vyhledávání porušovatelů autorských práv.

Zatřetí, spolehlivost je nezbytná. Když streamujete televizi, sport nebo filmy, nemusíte’Nechci se neustále starat o ztrátu pokrytí VPN. Sítě VPN nízké kvality bývají náchylné k poklesu připojení. Dobré služby minimalizují toto riziko a mají zavedená ochranná opatření, aby se zabránilo úniku IP při výpadku připojení.

Konečně, to’Je hezké, pokud je VPN kompatibilní s Kodi nebo populárním televizním softwarem. To může zvýšit rychlost a zjednodušuje nastavení vaší VPN.

Co dělá dobrý nápad použít kombinaci PureVPN Kodi?

je purvepn kompatibilní s kodi

Co dělá PureVPN Kodi vzhledem k těmto požadavkům přátelským (pokud vůbec)? Pokud věříte samotné VPN, spousta věcí:

 • Šířka pásma

Paid-for PureVPN balíčky přicházejí s neomezenou šířkou pásma, což je nutnost pro všechny uživatele Kodi a streamery obecně.

 • Dedikované servery pro streamování

Místo přesměrování uživatelů do jakéhokoli digitálního ghetta, PureVPN tvrdí, že nabízí vysokorychlostní vyhrazené streamingové servery.

 • Rychlost

PureVPN má solidní reputaci pro rychlost, což je jeden z nejdůležitějších aspektů jakékoli streamovací aktivity. Nejrychlejší balíčky přicházejí s ultrarychlým připojením 1Gbit, které je na vrcholu světa VPN.

 • Více zařízení

Pokud hodláte Kodi používat na chytré televizi, PureVPN to dělá docela snadno. Můžete připojit až 5 zařízení (a v případě potřeby přidat další), což vám umožní mít VPN pro obecné výpočty, používání smartphonů a Kodi.

 • Silné šifrování

PureVPN’256bitové šifrování AES je stejně dobré jako dnes’s VPN.

 • Ochrana proti výpadkům spojení

VPN’s Funkce Kill Switch nabízí další obrannou linii, která ztratí vaše internetové připojení, pokud dojde ke ztrátě pokrytí VPN.

 • Ochrana proti úniku IPv6

Únik IP je pro streamery primárním nebezpečím pro soukromí. S PureVPN’S nástroji na ochranu IP můžete s důvěrou streamovat s vědomím, že vaše identita je vždy anonymní.

 • Určené aplikace

Na rozdíl od mnoha sítí VPN nabízí PureVPN speciální aplikaci pro chytré televizory a konkrétní doplněk Kodi.

Jak funguje PureVPN na geoblokovací frontě?

obrazovka notebooku ukazuje logo purevpn

To vše je vítáno a doplňuje působivé portfolio funkcí přátelských pro Kodi. Pokud však PureVPN může’• Odblokování služeb streamování klíčů, jako jsou Hulu, Amazon Prime a Netflix, na ničem z toho by nezáleželo.

VPN sama tvrdí, že nabízí 100% přístup ke streamovacím službám. A uživatelské recenze to mají tendenci podporovat, ale s několika výhradami. I když se nám podařilo odblokovat knihovnu US Netflix pro nás, někteří uživatelé se snažili přimět Netflix pracovat s PureVPN při používání počítače. Zdá se však, že aplikace pro Android a Kodi PureVPN fungují dobře pro nás i pro ostatní.

Existují nějaké bezpečnostní problémy, o kterých byste měli uvažovat u PureVPN?

Měli byste tedy být schopni odblokovat své oblíbené streamovací služby pomocí doplňku PureVPN Kodi. Můžete však věřit jejich bezpečnostním zásadám?

PureVPN vyvolala v minulosti kontroverzi. V roce 2017 VPN přiznala pomoc FBI předáním protokolů týkajících se případu kyberstalkingu.

Na každodenní úrovni jsou uživatelé PureVPN také spojováni s únikem DNS. Zdá se však, že jde o minulost a souvisí také s nepoužíváním OpenVPN. Při použití OpenVPN mají tyto problémy tendenci se rozplývat.

Pokud tedy zvolíte PureVPN, ujistěte se, že jste ji před zapojením do Kodi správně nakonfigurovali’s streamingové služby. A proveďte testy těsnosti DNS.

Je snadné nakonfigurovat nastavení PureVPN Kodi?

jak používat purevpn s kodi

Nechat’Předpokládám, že’Byl jsem přesvědčen mnoha funkcemi PureVPN Kodi. Dalším krokem je nastavení VPN pomocí Kodi. Ale je to tak jednoduché, jak by to mohlo být?

Teoreticky ano. PureVPN umožnil uživatelům Kodi co nejjednodušší. Nastavení PureVPN s kodi na stolních počítačích je stejně jednoduché jako instalace VPN, a pak spuštění Kodi. Při instalaci VPN na Amazon Fire Stick je situace trochu složitější. Pokud však budete postupovat podle těchto kroků, měli byste být v pořádku:

 1. Vložte si Amazon Fire Stick a vydejte se do hlavní nabídky.
 2. Vyber “Aplikace” menu “Kategorie”, a “Nástroj”.
 3. Přejděte dolů, dokud nenajdete PureVPN. Klikněte na “Stažení”.
 4. Než začnete cokoli streamovat, vraťte se zpět do hlavní nabídky.
 5. Vydejte se na “Aplikace” Jídelní lístek. Nyní si vyberte “PureVPN” a spusťte aplikaci VPN.
 6. Zadejte přihlašovací údaje k účtu PureVPN (nebo si vytvořte účet, pokud jste jej dosud neměli)’t již).
 7. Vyberte zemi a pak vy’znovu nastaveno.

A co je nejdůležitější tam’s doplňkem PureVPN Kodi a vše, co musíte udělat, abyste jej nastavili, je:

 1. Stáhněte si repro PureVPN Kodi z webu VPN.
 2. Nainstalujte si do svého zařízení doplněk PureVPN Kodi.
 3. Připojte se k umístění VPN.

PureVPN je jednou z mála VPN služeb, které nabízejí něco specifického pro Kodi.

Shrnutí: Pokud používáte kombinaci PureVPN Kodi?

Po zvážení kladů a záporů si myslíme, že PureVPN je silným uchazečem o uživatele Kodi. Vývojáři usilovně pracovali na tom, aby nabídli funkce přizpůsobené společnosti Kodi, jako je specializovaný doplněk. A všestranný balíček přináší, kde se počítá - rychlost, šifrování, ochrana proti úniku a odblokování.

Tam byli někteří kritici PureVPN, a žádný poskytovatel je perfektní. Ale to’vyplatí se vyzkoušet PureVPN. Tímto způsobem můžete ochutnat to, co nabízejí na 3 dny. Do té doby byste měli vědět, zda’s Kodi soukromí nástroj vás’hledal jsem.

Doporučené čtení:

Recenze PureVPN

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − = 11