PureVPN se nepřipojuje

Nepřipojuje se PureVPN k vám? No, tam’Není třeba se obávat, protože jste určitě vyhráli’být sám. Existuje mnoho věcí, které vám mohou bránit v tom, abyste z vaší služby vytěžili maximum, a to vše vám může zabránit v získání optimálního zabezpečení online.


Problémy s připojením jsou někdy způsobeny vaší polohou nebo poskytovatelem internetových služeb (ISP). To znamená, že použití jiné služby, tj. NordVPN, může být nejrychlejším způsobem jejich řešení.

V následujícím článku jsme’Podrobněji se seznámím s některými běžnými důvody, proč byste mohli mít problémy s připojením k PureVPN a co můžete udělat, abyste je vyřešili. Pokračujte ve čtení, protože poskytujeme odpovědi, které hledáte.

Běžné problémy, které mohou bránit připojení VPN

Nesprávné přihlašovací údaje

PureVPN se nepřipojuje, je běžný problém mezi těmi, kteří nezadají správné údaje. Ujistěte se tedy, že jste zadali správnou e-mailovou adresu a / nebo heslo, jinak se můžete při přihlášení do služby setkat s problémy.

To’s určitě není neobvyklé, že při přihlášení na web nebo službu budou zadány nesprávné údaje. Koneckonců, to’Důrazně doporučujeme, abyste pro všechna hesla měli různá hesla, abyste byli v mnohem lepším postavení, pokud by jeden z vašich účtů byl napaden hackery..

To však představuje problém v tom, že si musíte zapamatovat spoustu hesel, což rozhodně není’t snadné - zejména pokud máte na webu mnoho účtů. Aby to bylo trochu snazší, to’Vždy stojí za to využít správce hesel, aby pro vás a vás udělal veškerou těžkou práci’Musím si pamatovat pouze jedno heslo!

Pokud náhodou zapomenete své přihlašovací údaje, máte vždy možnost v případě potřeby obnovit své heslo. Můžete také najít podrobnosti o svém účtu v “Moje e-maily” sekce v členské oblasti na webu PureVPN.

Platnost vašeho účtu vypršela

Pokud jde o PureVPN’s cenové plány, vy’Zjistím, že to může být vyzvednuto za pouhých 3,33 $ měsíčně, což je opravdu velmi cenově dostupné. To zahrnuje investování do předplatného na 1 rok. Můžete si však zvolit kratší z 1 nebo 3 měsíců, který přichází za 10,95 $ a 8,00 $ za měsíc, resp..

Ať už si vyberete jakýkoli cenový plán, nezapomeňte si všimnout, kdy vyprší předplatné. Pokud to uděláte přesně, pak vy’Vím, že jsi vyhrál’být po tomto datu chráněni. Poté budete muset obnovit předplatné nebo investovat do nové sítě VPN - podle toho, která z nich bude pro vaše potřeby nejvhodnější.

Nelze zastavit připojení? Přepněte se na NordVPN - službu s nejspolehlivější serverovou flotilou. Získejte NordVPN

Některé protokoly blokuje váš ISP

PureVPN vám umožňuje využívat různé bezpečnostní protokoly, což je skvělé, pokud jde o zvýšení vašeho soukromí online. Možná však zjistíte, že některé protokoly jsou blokovány poskytovatelem služeb Internetu. Pomocí této konkrétní VPN můžete zkontrolovat, zda jsou PPTP a L2TP blokovány vaším ISP jednoduchým testem, který je vysvětlen níže.

Jak zkontrolovat, zda funguje PPTP

Uživatelé Windows budou muset otevřít příkazový řádek Start > Běh, po kterém budete muset zadat CMD před stisknutím klávesy Enter. Uživatelé Linuxu a Mac budou muset terminál otevřít. Jakmile otevřete příslušný program, jednoduše zadejte následující příkaz:

telnet uk2.purevpn.net 1723

Po zadání příkazu budete vědět, že protokol PPTP funguje, pokud v systému Windows přichází s prázdnou stránkou.’ příkazový řádek. Na druhé straně, MacOS a Linux zobrazí zprávu, která čte “Připojeno”.

Jak zkontrolovat, zda funguje L2TP

Pokud chcete zkontrolovat, zda funguje L2TP, můžete to udělat přesně tak, že navštívíte příkazový řádek nebo terminál v závislosti na vašem operačním systému - do příslušného softwaru zadáte následující:

nmap -p 1701 -sU - P0 uk1.purevpn.net

Pokud uvidíte následující zprávu, pak vy’Zjistím, že ve vaší síti je povoleno L2TP:

Státní přístavní služba

1701 / UDP otevřený | filtrovaný L2TP

Pokud oba protokoly nefungují ve vaší síti, pak tam’Není třeba, abyste se báli. Alternativní bezpečnostní protokoly mohou být použity ve formě OpenVPN nebo SSTP. Nastavení můžete změnit pomocí aplikace PureVPN, která je jednoduchá a jednoduchá.

Brána firewall nebo antivirový program blokují připojení

Pokud se ocitnete v situaci, kdy PureVPN trpí problémy s připojením, viníkem může být pouze váš internetový bezpečnostní software, jako je firewall nebo antivirový balíček. Chcete-li zjistit, zda je to důvod, proč se PureVPN nepřipojuje, nejlepší věcí, kterou můžete udělat, je zakázat aplikaci a poté zkontrolovat, zda se vaše VPN nyní připojuje. Poté můžete znovu aktivovat software pro zabezpečení Internetu.

Můžete také zkusit změnit nastavení jakéhokoli softwaru třetí strany, který by mohl bránit připojení VPN. V příslušném softwaru přejděte do nabídky nastavení a povolte výjimku pro PureVPN, která umožňuje provozu obejít bránu firewall, a možná jste problém vyřešili..

Zkontrolujte nastavení routeru

Už jste se pokusili změnit nastavení vašeho bezpečnostního softwaru a zkontrolovali, zda jsou některé protokoly zabezpečení blokovány, ale bez úspěchu? Možná zjistíte, že vaše problémy s připojením PureVPN jsou způsobeny routerem.

Chcete-li tento problém vyřešit, budete muset zkontrolovat nastavení routeru a zjistit, zda jsou prostřednictvím routeru povoleny PPTP, P2TP a IPSec. Pokud jsou blokovány, budete muset aktualizovat nastavení, abyste se vyhnuli problémům s připojením, protože brána firewall na routeru může blokovat veškerý provoz prostřednictvím těchto kanálů.

Závěr

Tím se uzavírá náš úplný průvodce, proč byste mohli mít problémy s připojením PureVPN. V tomto článku jsme popsali některá z nejúčinnějších řešení, která vám pomohou znovu uvést vaše služby do provozu.

Pokud však žádné z řešení pro vás nefunguje, můžete se vždy obrátit na znalostní bázi na oficiálních webových stránkách nebo se možná spojit s podporou zákazníků. V každém případě bude vaše připojení obnoveno a vy’Brzy budete na dobré cestě k lepšímu soukromí online!

Doporučené čtení:

Recenze PureVPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 2