Avast Passwords review

Zabezpečení heslem není volitelným doplňkem pro společnosti, veřejné organizace a kohokoli, kdo používá citlivé finanční nebo osobní informace. Kdokoli se může stát obětí hackerství heslem nebo krádeží identity, což vede k únosům, krádeži a ztrátě dat na sociálních médiích.


S hrozbami, jako je tato montáž, začali manažeři hesel najít masový trh. Aplikace jako LastPass a DashLane stoupli na přední místo, ale nyní zavedené značky technologických bezpečnostních značek následují. A antivirový gigant Avast je na přední straně poplatku.

Tato recenze se zaměří na Avast Passwords a posoudí, zda měří až do konkurence, co nabízí. A v konečném důsledku, pokud je důvěryhodné, aby vaše hesla zůstala v bezpečí.

Představujeme Avast Passwords

Společnost Avast se sídlem v České republice tvrdí, že každý měsíc zmítá 2 miliardy počítačových útoků a má stovky milionů uživatelů po celém světě. To’je to docela dobře respektovaná bezpečnostní společnost, a pokud historie je nějaká příručka, hesla by měla být solidním doplňkem jejího portfolia.

Samotná aplikace je klasický správce hesel, který umožňuje uživatelům bezpečně ukládat hesla pro online služby. Každé heslo je šifrováno a skupiny hesel lze chránit “mistr” hesla, přidávající další vrstvu ochrany proti nedovolenému přístupu.

Avast Hesla: Klady a zápory

Hesla jsou samozřejmě o něco více než jen šifrovaná databáze. Tato tabulka výhod a nevýhod by měla pomoci získat cit pro to, co přináší ke stolu:

Profesionálové

 • S Avast úzce spolupracuje’s antivirovými a VPN (Virtual Private Network) aplikacemi, které poskytují dobrou všestrannou sadu bezpečnostních nástrojů.
 • Úhledně navržené čisté rozhraní, které téměř každý může používat bez problémů.
 • Hlavní heslo poskytuje další vrstvu autentizace.
 • Má možnost přidat “Zabezpečené poznámky” což vám umožní ukládat důvěrné dokumenty za prakticky nedobytnou bariérou.
 • Přihlášení jedním dotykem je přizpůsobeno uživatelům chytrých telefonů.
 • Zahrnuje rozšíření prohlížeče pro Chrome a Firefox.
 • Password Guardian pomáhá přijít s bezpečnými hesly.
 • Bezplatná verze je pro většinu uživatelů dokonale funkční.
 • Lze importovat hesla od jiných správců hesel.

Nevýhody

 • Žádný Linux klient.
 • Uživatelé Windows potřebují nainstalovat širší balíček Avast Antivirus.
 • Sdílení hesla není’t k dispozici

Technické specifikace

 • Operační systémy: Windows 7 a novější, MacOS, Android, iOS
 • Režimy: přihlášení, kreditní karty, zabezpečené poznámky
 • Podporované prohlížeče: Safari, Firefox, Chrome
 • Encryption: ECDH Key Agreement s 256bitovým šifrováním AES

Je Avast Hesla bezpečná?

Hesla Avast obsahují dostatek bezpečnostních prvků, aby byla docela vodotěsná. A co je nejdůležitější, chrání vaše hesla a osobní data za 256bitovým šifrováním AES, což je prakticky nemožné prolomit. Hlavní heslo zvyšuje bezpečnost.

Způsob, jakým je to nastaveno pro PC, však může některé uživatele varovat. Aplikace vyžaduje vaše hlavní heslo dvakrát denně, bez ohledu na to, jak často načítáte správce hesel. To znamená, že tam’s Avast je malá šance, že budou odhalena nechráněná hesla. Ale to není’t problém pro jiné platformy.

Jak používat Avast Passwords

Chcete-li používat placenou verzi aplikace, musíte’Musím získat aktivační kód Avast Passwords. Jedná se o čistě licenční problém, jaký jste vy’Najdu téměř jakýkoli software.

Tento aktivační kód je třeba odeslat prostřednictvím e-mailu s potvrzením objednávky. Tak se tam podívej, jestli ty’snaží se o přístup k aplikaci.

Mezi operačními systémy však mohou existovat určité rozdíly, pokud jde o to, jak začít. Tak, že’Stojí za to je krátce prodiskutovat.

Avast Hesla pro Windows

Důležité je, že hesla jsou k dispozici pouze pro počítače jako součást balíčku Avast Antivirus. Pokud tedy ne’Nemáte to nainstalované, můžete’t použít správce hesel. jestli ty’znovu fanoušek Norton, podívej se pryč. Tam’s malým smyslem v pokračování.

Pokud ne, zde’s základní proces aktivace:

 1. Zaměřte se na Antivirus front-end.
 2. Vybrat Jídelní lístek následován Moje licence nebo klikněte pravým tlačítkem na oranžovou Avast ikona na systémové liště a vyberte Možnost předplatného z rozbalovací nabídky.
 3. zmáčkni Zadejte platné tlačítko aktivačního kódu, a zadejte svůj kód.
 4. Stiskněte zelenou Tlačítko Enter, a vy’je dobré jít.

Avast Hesla pro Mac

Uživatelé Mac ne’Není třeba stahovat antivirovou sadu, takže proces aktivace je jednodušší. V tomto případě si stáhněte a spusťte bezplatnou verzi hesel.

Nyní klikněte na ikonu Ikona Avast Passwords nahoře a vyberte Otevřete možnost Avast Passwords. Na panelu nabídek Finder vyberte Jít a pak, Aplikace. Dále poklepejte na ikonu Ikona Avast Passwords.

Z nabídky Avast Password vyberte Aktivujte možnost Premium. Nyní zadejte aktivační kód. Poté stiskněte klávesu Tlačítko aktivace, a vy’vše hotovo.

Avast Hesla pro Chrome

Jednou z úhledných věcí o heslech je možnost přidat ji jako rozšíření pro Chrome.

Začínáme s Chrome je také docela snadné. Stačí načíst antivirový balíček a vybrat Začít.

Nyní klikněte na možnost Aktivujte v prohlížeči Google Chrome.

Nyní postupujte podle pokynů prohlížeče Chrome a nainstalujte rozšíření Hesla. Že’s tím je vše.

Avast Hesla pro Firefox

Případ je podobný Chrome. Stačí otevřít Antivirus, vyberte Aktivujte v prohlížeči Firefox možnost nabídky, a postupujte podle pokynů. Vy’Musím stisknout Tlačítko Povolit dokončit instalaci a souhlasit Přidat rozšíření Firefoxu.

Když to’je hotovo, hesla z vašeho trezoru by měla být přidána automaticky při návštěvě webových stránek - stejně jako u běžných (ale nechráněných) nástrojů pro heslo prohlížeče.

Nefungují hesla Avast? Některé běžné chyby, se kterými se zákazníci setkávají

Hesla jsou úhledný bezpečnostní nástroj, ale uživatelé se někdy setkávají s problémy, o kterých by kupující měli vědět.

Zdá se, že problémy se nejčastěji objevují po aktualizacích systému Windows, které často vyžadují opravu, aby se hesla znovu spustily a znovu spustily.

Problémy s aktualizacemi Firefoxu také mohou nastat, když prohlížeč automaticky odstraní hesla ze seznamu aktivních rozšíření. V tomto případě stačí doplněk znovu nainstalovat a vše by mělo fungovat dobře.

Někteří uživatelé s více zařízeními se také setkávají s problémy se synchronizací svých zařízení. Díky způsobu správy účtů Avast je slučování hesel v chytrých telefonech a přenosných počítačích obtížné, což vede k tomu, že uživatelé musí vyčistit zastaralá hesla.

Ceny: Hodnota za peníze?

Hesla přicházejí jak zdarma, tak i “pojistné” balíček, ale stojí za to zaplatit navíc za upgrade? Tato bezplatná verze obsahuje mnoho věcí, které držitelé hesel vyžadují, a to’je stejně bezpečné. Takže na základní úrovni není upgrade’t zásadní.

Na druhou stranu existují určité výhody. Placená verze je dodávána s heslem Guardian, které pomáhá uživatelům reagovat na bezpečnostní upozornění a vyzve vás k aktualizaci hesel.

Pouze funkce placené verze “jednodotykové přihlášení” Rovněž je uživatelům chytrých telefonů mnohem pohodlnější přístup do jejich úschovny hesel.

Tyto funkce přicházejí za cenu 1,53 $ / měsíc. Pokud potřebujete zvláštní ujištění a pohodlí, vyplatí se vyplatit. Pokud ne, bezplatná verze by měla být v pořádku.

To’Je také vhodné poznamenat, že hesla jsou poskytována s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud tedy nejste’Pokud jste se službou spokojeni, můžete předplatné zrušit. Po tomto bodě, vy’Budu uzamčen do stanoveného období, tak mějte na paměti.

Porovnání hesel Avast

Avast Passwords vs. LastPass

Avast Hesla
LastPass
Cena
1,53 $ / měsíc (18,36 $ / rok) $ 24 / rok
Počet zařízení
Neomezený Neomezený
Dvoufázová autentizace Ano Ano
Automatické vyplňování webových formulářů Ano Ano
Zpráva o síle hesla Ano (s prémiovou verzí) Ano
Bezpečné sdílení Ne Ano
Prohlížeče
Chrome, Firefox Chrome, Firefox, Edge, Maxthon, Safari, Opera
Synchronizace Windows, Mac, iOS, Android MacOS, Windows, Linux, iOS, Android, WatchOS

Avast Passwords vs. Dashlane

A dovolte’s také porovnává hesla s Dashlaneem, druhým z “velké dva” nástroje pro správu hesel:

Avast Hesla
DashLane
Cena
1,53 $ / měsíc (18,36 $ / rok) 60 $ / rok (4,99 $ / měsíc)
Počet zařízení
Neomezený Jeden (bezplatná verze), neomezený (prémiový)
Dvoufázová autentizace Ano Ano
Automatické vyplňování webových formulářů Ano Ano
Zpráva o síle hesla Ano (s prémiovou verzí) Ano
Bezpečné sdílení Ne Ano
Prohlížeče
Chrome, Firefox Chrome, Firefox, Safari, Internet Explorer, Edge
Synchronizace Windows, Mac, iOS, Android Windows, Mac, iOS, WatchOS, Android

Vyberte si správného správce hesel pro potřeby zabezpečení

Výběr správce hesel je zásadním rozhodnutím. Jeden falešný tah a vaše hesla můžete nechat úplně odkrytá.

To’Je nezbytné vyhnout se dodavatelům, jako je KeePass, který oznámil, že zranitelnost umožňuje hackerům posílat malware uživatelům. A podle našeho názoru Avast Passwords zvládne spadnout do “spolehlivý” Závorka.

Díky solidnímu šifrování, jednoduchému rozhraní a dobré kompatibilitě se zařízeními a operačními systémy’je užitečný doplněk. Obzvláště pro lidi, kteří již používají antivirový balíček.

My však’Zdůraznili jsme některé nedostatky a stížnosti uživatelů nebyly’Nebylo to neobvyklé. Buďte si toho vědomi a nezapomeňte na zásady vrácení peněz. Pokud se něco pokazí, Dashlane a LastPass jsou odtud také jen několik kliknutí.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 17 = 21

map