Je TorGuard vhodný na torrenting?


BitTorrent predstavuje revolúciu v zdieľaní súborov, ktorá umožňuje zdieľať veľké súbory na celom svete milióny ľudí každý deň. Pretože mnoho materiálov zdieľaných prostredníctvom torrentu porušuje zákon o autorských právach, zvýšili sa samozrejme aj poplatky účtované používateľom, ktorí zdieľajú materiál chránený autorskými právami.

Výstraha!

Torrenting bez VPN je problém

Aj keď je torrentovanie vo väčšine krajín legálne, sťahovanie obsahu chráneného autorskými právami nie je. Don’nenechajte sa chytiť robiť to - použite VPN!

Získajte TorGuard teraz ▸

Aby sa zabezpečilo ich torrentovanie, čoraz viac používateľov sa obracia k virtuálnym súkromným sieťam (VPN) v snahe chrániť svoju komunikáciu a činnosť torrentu pred zvedavými očami. Jednou z najpopulárnejších možností zameraných výslovne na ochranu torrentových služieb je TorGuard.

Je TorGuard vhodný na torrenting? Na skutočnú odpoveď na túto otázku existuje niekoľko kľúčových kritérií, na ktoré sa budeme musieť podrobne zamerať. Konkrétne, ako TorGuard chráni identitu a prenos svojich používateľov, koľko informácií o jeho používateľoch sa prihlasuje a ako rýchlo sa TorGuard používa pri torrentovaní?

Čo treba zvážiť pri torrentovaní s TorGuardom

Logo TorGuard

Otázky, ktoré my’Požiadal som vyššie možno rozdeliť na veľa malých detailov, tak nech’Začneme dôležitými vecami. Najdôležitejšia vec, ktorú by používatelia chceli vedieť o TorGuarde, je rýchlosť. Ako rýchlo to je? Dokážete stále torrent veci slušnou rýchlosťou, zatiaľ čo s tým spojené?

TorGuard je špeciálne navrhnutý tak, aby bol vhodný pre tokovú komunikáciu. V súlade s tým majú viac ako 3 000 serverov vo viac ako 50 krajinách, čo umožňuje veľkú rýchlosť a univerzálnosť. TorGuard je považovaný za jeden z najrýchlejších nástrojov na ochranu torrentovej prevádzky, najmä vzhľadom na bezpečnostné funkcie, ktoré obsahuje. Rýchlosti pripojenia zažívajú iba minimálne spomalenia pri použití správneho servera a používanie siete VPN môže skutočne pomôcť v boji proti obmedzovaniu internetových služieb, čo môže tiež zvýšiť rýchlosť torrentu..

V tejto poznámke TorGuard používa šifrovanie AES-256 bitov a ponúka rôzne protokoly tunelov vrátane OpenVPN, WireGuard, SSTP, IKEv2 a L2TP / IPSec. Kombinácia AES-256 + OpenVPN je priemyselným štandardom a považuje sa za veľmi bezpečnú. Vďaka širokej škále možností protokolov, ktoré sa dajú zaviesť, nie je žiadnym prekvapením, že TorGuard má takú popularitu na trhu VPN..

Jednou z dôležitých funkcií, ktorú treba hľadať, je prepínač kill. Funkcia vypínača odpojí vašu komunikáciu v prípade zlyhania VPN, čo zastaví vaše pokračujúce pripojenie odhaľujúce vašu komunikáciu. Našťastie TorGuard využíva funkčnú funkciu prepínania zabíjania, takže vaša IP adresa a prevádzka nebudú odhalené v prípade, že VPN náhle prestane fungovať..

TorGuard tiež obsahuje funkcie na obídenie kontroly hlbokých paketov, čo znamená, že ju môžu využiť ľudia, ktorí sa chcú torrentovať z Číny. Ďalšou skvelou funkciou je široká škála podpory zariadení, ktorá zahŕňa Windows, MacOS, Linux, iOS, Android a čo je najdôležitejšie, smerovače nakonfigurované na používanie TorGuard. Podpora smerovača je skutočne pekná, najmä pre ľudí, ktorí prostredníctvom torrentingu zdieľajú veľa údajov.

Posledná vec, na ktorú sa budeme chcieť pozrieť, pokiaľ ide o používanie TorGuardu v prípade torrentov, sú právne veci.

O aké právne veci by sme sa mali báť?

Torguard ponúka 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu

Pri akejkoľvek sieti VPN by ste mali zvážiť niekoľko právnych vecí, najmä ak plánujete používať torrent. Prvou otázkou je právomoc. Ak je služba VPN založená v krajine, ktorá má prísne zákony upravujúce ochranu súkromia na internete alebo v krajine, ktorá je súčasťou ďalekosiahlej spravodajskej aliancie (napríklad aliancie Five Eyes),’s zlé správy.

Služba TorGuard bohužiaľ sídli v USA. Toto je dosť zlá jurisdikcia pre založenie služby VPN, pretože je zakladajúcim členom Päť očí, a má tiež slabé výsledky z hľadiska kybernetickej bezpečnosti. Ako už bolo povedané, samotná spoločnosť má prísnu politiku bez protokolovania a iba sleduje malé množstvo údajov na sledovanie používateľských účtov. Všetky informácie, ktoré im poskytnete, však prihlásia dobrovoľne, takže buďte šetrní.

Aj keď môže byť TorGuard nútený vymáhaním práva donútiť odovzdať protokoly údajov, vyhral’V týchto údajových denníkoch nebude veľa, čo by sa týkalo všetkých používateľov trestných činov, a oveľa menej ich identifikovali (pokiaľ takéto informácie neboli poskytnuté dobrovoľne). Aj keď sa to môže týkať ľudí, ktorí skutočne potrebujú extrémne súkromie (ako sú napríklad politickí utečenci), používatelia, ktorí jednoducho prichádzajú s TorGuardom, by mali byť viac-menej v poriadku, ak’pozor.

Výhody a nevýhody TorGuard pre torrenting

Ako vidíte, o TorGuarde je veľa, najmä pre používateľov, ktorí ho chcú používať na torrentovanie. Má veľmi dobrú bezpečnosť a má len menšie problémy s ochranou súkromia, pričom využíva základné opatrenia na zaistenie bezpečnosti svojich používateľov. Zhrnúť, čo my’išiel som preč, nechaj’s Pozrite sa na niektoré z výhod a nevýhod TorGuard:

Výhody

Výhody

  • Vynikajúca bezpečnosť. Kombinácia silného šifrovania a rôznych protokolov robí z TorGuard jedno z najbezpečnejších riešení VPN na trhu.
  • Skvelé rýchlosti. Vďaka pokrytiu servera vo viac ako 50 krajinách a možnosti jemného dolaďovania to robí veľmi rýchlu VPN, ktorá je ideálna pre torrenting.
  • Dôveryhodná politika bez protokolovania. Keď iné spoločnosti skryjú útržkovitý jazyk v ich jemnej tlači, zdá sa, že TorGuard je legitímny, pretože to tak nie je’• neuchovávajte si protokoly o užívateľských údajoch a tiež umožňujú torrentovanie v ich ToS.
  • Dobré pre používateľov v Číne. Schopnosť obísť inšpekciu hlbokých paketov z nej robí dobrú voľbu pre používateľov, ktorí chcú torrentovať médiá z Číny.
  • Vytvorené pre torrenting. Tento klient bol vyrobený pre prenos torrentu. Ak ty’ak hľadáte dobrú VPN na torrenting, nehľadajte nič iné ako TorGuard.

Nevýhody

Nevýhody

  • súkromia. Existujú určité obavy týkajúce sa ochrany osobných údajov týkajúce sa používateľských účtov a spôsobov platby, ale nič príliš veľké.
  • jurisdikcie. Táto služba je založená v USA, aliančnej krajine Five Eyes.

Je zrejmé, že tu existuje niekoľko vecí, ktoré vyvolávajú určité menšie obavy, ale celkový obraz vyzerá pre TorGuarda celkom optimisticky.

No a čo’je rozsudok? Je TorGuard vhodný na torrenting?

Úprimne povedané, keďže tento klient má bezpečnostné prvky, ktoré konkurujú veľkým chlapcom v priemysle (napríklad NordVPN alebo ExpressVPN),’Je ľahké odporučiť TorGuard VPN pre torrentovanie. Rýchlosti a dôveryhodné zásady ochrany osobných údajov sú iba čerešne v hornej časti koláča. Ak ty’na trhu s dobrým VPN na ochranu torrentového prenosu, nehľadajte nič viac ako TorGuard.

Odporúčané znenie:

Recenzia TorGuard

Najlepšie VPN pre Torrenting

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

29 − 25 =