ניסיון בחינם של TorGuard

עדכון אחרון: 09.09.2019


TorGuard הוא VPN מוביל, שבדרך כלל הוא בין הטובים בסביבה. עם 3000+ שרתים ביותר מ- 50 מדינות ברחבי העולם, הצפנה מעולה, תמיכה טובה לסיבוב ומוניטין של טיפול טוב בלקוחות, TorGuard מציע הרבה תכונות אטרקטיביות.

עם זאת, האם היתרונות הללו חלים על גרסת הניסיון החינמית של TorGuard? זה’זה מה שאנחנו רוצים להעריך כאן. VPNs רבים מציעים ניסויים בחינם, ורבות מגרסאות הניסיון הללו הן’לא נמצא בכל מקום עשיר כמו תכונות ואמינות כמו השירותים בתשלום. בסופו של דבר הם רוצים שנשדרג. לתת’ראה כיצד משווה גרסת TorGuard החינמית.

כיצד עובד ניסיון בחינם של TorGuard?

TorGuard מציע תקופת ניסיון חינם למשך 7 ימים רק אם אתה כבר משתמש בשירות VPN אחר ושקול להחליף את הספק. כמו כן, זה למעשה ערבות להחזר הכסף. כדי להשיג זאת עליכם לשלוח את חשבון ה- VPN האחרון שלכם ל- TorGuard. לאחר האישור תוכלו לבדוק את הגרסה הבלתי מוגבלת למשך שבוע, אשר אמור להספיק בכדי להחליט על עצמכם.

אם תחליט להתייצב עם TorGuard לאחר תום תקופת הניסיון, שלח להם דוא"ל עם ההוכחה לביטול מנוי ה- VPN הנוכחי שלך. זה יעניק לך חודש חינם של שירות. אחרי זה, אתה’אני מתחיל לשלם באופן קבוע בהתאם לתוכנית התמחור. אנא שימו לב כי שם’אין התחייבות להחזר כספי בשלב זה, כלומר חודש חופשי הוא הסיכוי האחרון שלך להחליט.

מה שכן, על ידי ביצוע הדרך הזו הנקראת “התחלה חדשה” מאת TorGuard, אתה’אני אקבל זיכוי לפי דירוג לרכישת נתב VPN שהבהב מראש. הצעה זו נהדרת במיוחד למי שיש כרגע חוזה ארוך טווח עם הספק שלהם ורוצה להחזיר את אובדן.

תכונות שמגיעות עם ה- VPN של TorGuard

ראשית, TorGuard מציעה מספר אפשרויות קנייה נפרדות, וכולן שונות למדי. אז אתה’עלי לבחור את אפשרות הניסיון בחינם המתאימה לצרכים שלך. כאן’זה סיכום מהיר של האפשרויות:

  • פרוקסי אנונימי - האפשרות הזולה ביותר, במחיר של 5.95 $ לחודש. ה- proxy אינו’למעשה לא VPN מלא. אמנם היא תסתיר את כתובת ה- IP שלך, אך היא מגנה על תנועת ה- HTTP שלך בלבד, למעט פעילויות כגון סיקור.
  • VPN אנונימי - זה יותר דומה לזה. TorGuard’חבילת VPN בסיסית עולה 9.99 דולר לחודש. עיין בתכונות בפירוט רב יותר בהמשך.

אם אתה’אני רק מעוניין לנסות VPG Torard ללא תשלום, האפשרות השנייה היא זו שצריך ללכת עליה. הימנע מהפרוקסי - זה פשוט לא עושה זאת’אני לא מספק את אותה רמת הגנה, במיוחד אם אתה כבר משתמש בשירות VPN מלא מספק אחר.

מה אתה מקבל עם ה- VPN של TorGuard?

TorGuard מציע די הרבה למשתמשים ב- VPN:

  • רוחב פס בלתי מוגבל. תכונה נהדרת למורידים P2P ולחובבי סטרימינג, זה משולב עם “מהירויות בלתי מוגבלות.” זה ניצח’לא בהכרח לספק מהירויות על-קוליות כל הזמן, אבל זה אומר שזכה’לא יהיה כל מצערת.
  • מכשירים מרובים. היכולת לחבר עד 8 מכשירים נפרדים בכל פעם, כולל סמארטפונים, טאבלטים, קונסולות ומחשבים.
  • פרוטוקולים מובילים בתעשייה. TorGuard נותן למשתמשים אפשרות לבחור בין OpenVPN, WireGuard, IKEv2, L2TP ו- SSTP - יותר מרוב ה- VPN האחרים האחרים..
  • הצפנה מוצקה. כל מה שאתה שולח באמצעות ה- VPN לניסיון בחינם של TorGuard נשמר על ידי קידוד AES של 256 סיביות, שהוא כמעט טוב כמו שהוא מקבל בעולם האבטחה המקוון. לפחות עבור צרכנים רגילים.
  • בחירת שרת ענק. TorGuard מציע 3000+ שרתים ברחבי 50+ מדינות, כך שיהיה צריך להיות שרת מהיר ונוח בכל מקום בו אתה נמצא.
  • אין יומנים. TorGuard מקדם את עצמו כ “100% פרטי” ולא’לא לרשום כל דבר שאתה עושה ב- VPN.
  • תמיכה 24/7. לא משנה אם אתה מתכוון להשתמש באופציית הניסיון בחינם, כל משתמשי TorGuard נהנים מתמיכה 24/7, וצוות התמיכה ב- TorGuard מוניטין טוב למדי.
  • כמות עצומה של אפשרויות תשלום. TorGuard עוסק בכרטיסי אשראי, PayPal, Litecoin, ביטקוין, תשלומי מטבע, גיבוי וכרטיסי מתנה..

מדוע לא תבחר בגרסת הניסיון החינמית של TorGuard?

עד כה, אנחנו’הייתי חיובי למדי לגבי TorGuard, ושם’אין ספק ש- VPN זה אורז מגוון רחב של תכונות מושכות. אבל יתכנו כמה סיבות לחשוב פעמיים לפני ההורדה, גם אם’זכאים לתקופת ניסיון חינם למשך 7 ימים.

ראשית, TorGuard מבוסס באורלנדו, פלורידה. אנחנו לא’אין לי שום דבר נגד פלורדיאנים, אבל זה מציב את ה- VPN בתוך רשת המעקב של חמש העיניים, מה שעשוי להפוך אותו לרגיש לחטטנות של ממשלת ארה"ב וכו '..

הלקוח עצמו עורר ביקורת על היותו מעט מגושם, מה שעלול להוות בעיה עבור משתמשי VPN ברמת הכניסה. אם יש לך רק שבעה ימים להשתמש ב- VPN, זה צריך להיות קל כדי להתמודד עם מייד, ולגבי חלקם, זה אולי לא המקרה עם TorGuard.

נסה את TorGuard אם אתה יכול

TorGuard הוא VPN מצוין, אבל כמונו’ראיתי, הצעתם של א “ניסיון חינם למשך 7 ימים” מתברר קצת מטעה כשאתה לוחץ על הקישור בדף הבית. זה’ספק אם משתמשים רבים שמרוצים מאוד מהספק הנוכחי שלהם יעשו מאמץ לשלוח את החיוב שלהם ולהמתין לתשובה חיובית. אבל אלה שממש לא מרוצים משלהם, וזה קורה לעיתים קרובות למדי כאשר משתמשים ב- VPN כלשהו’איננו ברשימת ה- VPN הטובים ביותר שלנו, אסור להחמיץ את ההזדמנות הזו.

לכן אם אתה’אני שמח לעשות את ההליך הזה, שם’אין סיבה להימנע מ- TorGuard. זה’זה כלי פרטיות נהדר, ועשוי בהחלט להפוך ל- VPN האהוב עליך.

קריאה מומלצת:

סקירת TorGuard

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

87 + = 94

map